dieta Kardashian
Fot. East News
KUCHNIA

Oto sprawdzony przepis Kourtney Kardashian na mleko migdałowe!

Potrzebujesz tylko trzech składników

Redakcja VIVA! 16 sierpnia 2019 14:30
dieta Kardashian
Fot. East News

Kourtney Kardashian już niejednokrotnie udowodniła, że trzyma dietę, zwracając uwagę na to co je. Jak przyznała, nie spożywa nabiału, dlatego musi mieć alternatywne sposoby. Poznaj jej sprawdzony przepis na mleko migdałowe!

Przepis na mleko migdałowe

Składniki:

  • 2 szklanki całych, nieprażonych, organicznych migdałów
  • 6 szklanek wody
  • 1 łyżeczka ekstraktu waniliowego

Sposób przygotowania:

Do gotującej się wody dodaj migdały i parz je przez około 3 minuty. Następnie je odcedź i opłucz pod zimną wodą. Ręcznie obierz migdały, a następnie dodaj je ponownie do wody i zmiksuj blenderem. Mieszaj do momentu aż posiekane drobno orzechy rozpadną się na gładką masę. Na koniec opcjonalnie można dodać kilka kropel ekstraktu z wanilii.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Poosh (@poosh)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Poosh (@poosh)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?