Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
VIVA! Tylko u nas

Oto 3 najlepsze sposoby na detox według gwiazd!

Znamy sekret figury Joanny Krupy i Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Xymena Borowiecka 9 września 2017 12:30
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Zrobiło się ciepło i pozwoliłaś sobie na zbyt wiele? Lody, gofry, grill i alkohol na pewno nie pomogły w utrzymaniu figury, o którą starałaś się na siłowni, by idealnie wyglądać w bikini...
A może po prostu chcesz zrzucić kilka kilogramów dla zdrowia?

Czas na detox! I to nie byle jaki - w stylu gwiazd!

Oczyszczająca dieta cytrynowa

Dieta lemoniadowa to dieta oczyszczająca i odchudzająca w jednym. Dzięki niej z organizmu usuwane są toksyny, my tracimy na wadze. To dieta gwiazd, którą stosowały m.in. Heidi Klum, Jennifer Aniston i sama Beyonce!

Stworzył ją w latach 40. ubiegłego wieku Stanley Burroughs. Później, została nazwana dietą cud i spopularyzowana  za sprawą książki „Schudnij, zyskaj energię i bądź szczęśliwsza w 10 dni”.

Przynosi ona spektakularne efekty! Po zakończeniu jej stosowania możemy zaobserwować różnicę w wadze na poziomie nawet 10 kilogramów (jako wynik utraty wody i braku białka w jadłospisie)!

Tak powinna wyglądać twoja dieta!

Dietę lemoniadową stosuje się przez 10 dni. W tym czasie należy pić wyłącznie lemoniadę. Codziennie, dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów, pij od 6 do 10 szklanek napoju . Co istotne, na diecie lemoniadowej nie powinno się jeść pokarmów stałych. Dodatkowo można wypić napar z ziół o właściwościach przeczyszczających, które mają wspomóc proces oczyszczania organizmu.

Uwaga! Jeśli nie jesteś gotowa na taki detox, lepiej się go nie podejmuj! Może to bowiem nieść za sobą przykre konsekwencje.

Fot. Instagram @beyonce

Juicing i zuping, czyli płynne zdrowie!

Z kolorowymi, szalenie designerskimi słoiczkami od Juicy Jar pozowały m.in.: Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcelina Zawadzka, siostry Bohosiewicz, Kasia Zielińska, Aneta Kręglicka, Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Gardias czy Agnieszka Kaczorowska. Nie sposób wymienić wszystkie gwiazdy, które pokochały ten innowacyjny detox.

Samo zdrowie!

Soki i zupy nie zawierają żadnych substancji słodzących, pozbawione są cukru i substancji słodzących. Wytwarzane są dzięki nowoczesnej technologii cold press, która pozwala na zachowanie wszystkich składników odżywczych, witamin i minerałów z owoców i warzyw.

Fot. Instagram @myjuicyjar

Jakie masz możliwości?

Dobór zależy tylko od ciebie! Możesz pić tylko soki, jeść zupy lub zdecydować się na mix jednego i drugiego!

Fot. Instagram @myjuicyjar

Ponadto, w ofercie znajdziemy Post Leczniczy dr Dąbrowskiej, który również trafił w gusta znanych i lubianych. Mimo, że trudno go dobrze skomponować, to ten stworzony przez Juicy Jar zyskuje coraz większą popularność.

Idea superfood w najlepszym wydaniu

Detox Natural Mojo stosują gwiazdy kina, muzyki, vlogerzy i celebryci. Jest skuteczny i... modny!
Słowo Mojo pochodzi z afrykańskich kręgów kulturowych i w tamtejszym dialekcie oznacza „talizman”. 

Fot. Instagram @naturalmojo_pl

Produkty Natural Mojo zawierają mnóstwo cennych składników odżywczych, przez co idealnie sprawdzają się, jako zamienniki posiłków stałych. Dostarczają witamin, minerałów i zaspokajają głód, nie obciążając układu trawiennego.

I wcale nie musisz mieszać ich tylko z wodą lub mlekiem! Dodawaj proszek do naleśników, koktajli owocowych czy innych zdrowych wersji popularnych słodyczy. Joanna Krupa, Natalia Siwiec, Anna Wendzikowska, Izabella Miko czy Agnieszka Sienkiewicz nie mogą się mylić.

Fot. Instagram @naturalmojo_pl

Naszym zdaniem naprawdę warto dać organizmowi szansę na regenerację po lecie pełnym grzeszków! 
Przekonani do detoxu?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.