Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
VIVA! Tylko u nas

Oto 3 najlepsze sposoby na detox według gwiazd!

Znamy sekret figury Joanny Krupy i Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Xymena Borowiecka 9 września 2017 12:30
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Zrobiło się ciepło i pozwoliłaś sobie na zbyt wiele? Lody, gofry, grill i alkohol na pewno nie pomogły w utrzymaniu figury, o którą starałaś się na siłowni, by idealnie wyglądać w bikini...
A może po prostu chcesz zrzucić kilka kilogramów dla zdrowia?

Czas na detox! I to nie byle jaki - w stylu gwiazd!

Oczyszczająca dieta cytrynowa

Dieta lemoniadowa to dieta oczyszczająca i odchudzająca w jednym. Dzięki niej z organizmu usuwane są toksyny, my tracimy na wadze. To dieta gwiazd, którą stosowały m.in. Heidi Klum, Jennifer Aniston i sama Beyonce!

Stworzył ją w latach 40. ubiegłego wieku Stanley Burroughs. Później, została nazwana dietą cud i spopularyzowana  za sprawą książki „Schudnij, zyskaj energię i bądź szczęśliwsza w 10 dni”.

Przynosi ona spektakularne efekty! Po zakończeniu jej stosowania możemy zaobserwować różnicę w wadze na poziomie nawet 10 kilogramów (jako wynik utraty wody i braku białka w jadłospisie)!

Tak powinna wyglądać twoja dieta!

Dietę lemoniadową stosuje się przez 10 dni. W tym czasie należy pić wyłącznie lemoniadę. Codziennie, dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów, pij od 6 do 10 szklanek napoju . Co istotne, na diecie lemoniadowej nie powinno się jeść pokarmów stałych. Dodatkowo można wypić napar z ziół o właściwościach przeczyszczających, które mają wspomóc proces oczyszczania organizmu.

Uwaga! Jeśli nie jesteś gotowa na taki detox, lepiej się go nie podejmuj! Może to bowiem nieść za sobą przykre konsekwencje.

Fot. Instagram @beyonce

Juicing i zuping, czyli płynne zdrowie!

Z kolorowymi, szalenie designerskimi słoiczkami od Juicy Jar pozowały m.in.: Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcelina Zawadzka, siostry Bohosiewicz, Kasia Zielińska, Aneta Kręglicka, Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Gardias czy Agnieszka Kaczorowska. Nie sposób wymienić wszystkie gwiazdy, które pokochały ten innowacyjny detox.

Samo zdrowie!

Soki i zupy nie zawierają żadnych substancji słodzących, pozbawione są cukru i substancji słodzących. Wytwarzane są dzięki nowoczesnej technologii cold press, która pozwala na zachowanie wszystkich składników odżywczych, witamin i minerałów z owoców i warzyw.

Fot. Instagram @myjuicyjar

Jakie masz możliwości?

Dobór zależy tylko od ciebie! Możesz pić tylko soki, jeść zupy lub zdecydować się na mix jednego i drugiego!

Fot. Instagram @myjuicyjar

Ponadto, w ofercie znajdziemy Post Leczniczy dr Dąbrowskiej, który również trafił w gusta znanych i lubianych. Mimo, że trudno go dobrze skomponować, to ten stworzony przez Juicy Jar zyskuje coraz większą popularność.

Idea superfood w najlepszym wydaniu

Detox Natural Mojo stosują gwiazdy kina, muzyki, vlogerzy i celebryci. Jest skuteczny i... modny!
Słowo Mojo pochodzi z afrykańskich kręgów kulturowych i w tamtejszym dialekcie oznacza „talizman”. 

Fot. Instagram @naturalmojo_pl

Produkty Natural Mojo zawierają mnóstwo cennych składników odżywczych, przez co idealnie sprawdzają się, jako zamienniki posiłków stałych. Dostarczają witamin, minerałów i zaspokajają głód, nie obciążając układu trawiennego.

I wcale nie musisz mieszać ich tylko z wodą lub mlekiem! Dodawaj proszek do naleśników, koktajli owocowych czy innych zdrowych wersji popularnych słodyczy. Joanna Krupa, Natalia Siwiec, Anna Wendzikowska, Izabella Miko czy Agnieszka Sienkiewicz nie mogą się mylić.

Fot. Instagram @naturalmojo_pl

Naszym zdaniem naprawdę warto dać organizmowi szansę na regenerację po lecie pełnym grzeszków! 
Przekonani do detoxu?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.