Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
STYL ŻYCIA

Natalia Kukulska pokazała śniadaniówkę córki! Czy gotuje dla niej sama?

Co sądzicie o takiej diecie?

Redakcja VIVA! 23 października 2019 17:15
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska to aktywna mama trójki dzieci oraz artystka, która od lat zaskakuje swoich wiernych fanów nowymi muzycznymi projektami. Lubi postępować według swoich sprawdzonych zasad i trzyma się systemu wartości, który konsekwentnie przekazuje dzieciom. Jednocześnie to gwiazda, która nie lubi mówić dużo o swoim życiu osobistym. Od lat dba o to, żeby jak najmniej zdradzać w mediach społecznościowych faktów ze swojego życia rodzinnego. Od czasu do czasu jednak pokazuje, jak upływa jej codzienne życie mamy. Okazuje się, że dla swoich dzieci: 19-letniego Jana, 14-letniej Ani oraz 3-letniej Laury samodzielnie przygotowuje posiłki. A to przecież spore wyzwanie!

Co przyrządziła Natalia Kukulska dla swojej córki?

Zbilansowana dieta dla nastolatki, to nie jest łatwy wybór. Tym bardziej, że dzieci spędzają w szkole oraz zajęciach poza lekcyjnych 3/4 dnia. Dlatego przyrządzenie posiłku, który będzie smaczny, zdrowy, pożywny i jednocześnie łatwy do odgrzania, lub zjedzenia na zimno, to wyzwanie. Każda matka, która chce dbać o zdrowie dziecka, zastanawia się jak pogodzić te wszystkie elementy i dobrze skomponować dania dla swojego dziecka. Widać, że artystka Natalia Kukulska nie ma z tym problemu. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła post, na którym prezentuje danie, które ugotowała dla swojej córki, 3-letniej Laury, która ma – podobnie jak mama – burzę loków na głowie! Śniadaniówka wygląda naprawdę dobrze.

Catering od mamusi dla córusi, na cały długi dzień szkoły! Się pochwalę... W kuchni miewam talent!

Jesteśmy pod wrażeniem umiejętności wokalistki. A Wy co myślicie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ach ta jesień romantyczna... działa w każdym wieku. 🤭🧸🍁

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Ostatnie zdjęcia Natalii Kukulskiej z małą Laurą. Dziewczynka ma już prawie trzy lata: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I niech nowy obywatelski narybek i młodzi nie odwracają się tyłem... Laurce jeszcze wybaczam. 🤫👍🇵🇱

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Tak w dzieciństwie wyglądała Natalia Kukulska (tu na zdjęciu z tatą): 

Natalia Kukulska
Fot. Instagram/Natalia Kukulska
 

natalia_kukulska_pantene
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.