Olga Fuks 15 lutego 2018 09:00
1/7
Single
Copyright @Instagram
1/7

Jesteś singlem? Na sam dźwięk walentynek i datę „14 lutego” dostajesz mdłości i ataku paniki? Spokojnie, nie tylko Ty żyjesz w pojedynkę! Coraz więcej osób otwarcie przyznaje, że jest bardzo zadowolone z bycia singlem.

Dziś „stary kawaler” nie ma nic wspólnego z zapyziałym ekscentrycznym dziwakiem, a współczesna „stara panna” częściej wzbudza zazdrość niż współczucie.

Od 2005 roku mamy w kalendarzu Dzień Singla! Odpowiedź na przesłodzone i skomercjalizowane walentynki. Więc jeśli masz już dość słuchania o weselnych przygotowaniach swoich znajomych, 15 lutego jest doskonałą okazją, by pokazać światu swoją radość z bycia wolnym i szczęśliwym! Data nie jest oczywiście przypadkowa. Dzień PO walentynkach ;).

Jedni singlami bywają, innym ten stan służy i nic nie wskazuje, by miało się to zmienić. Poznaj gwiazdy show-businessu bez drugiej połówki! Oto nasza lista gorących singli do wzięcia.

 

Zobacz także: Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują właśnie 18. rocznicę ślubu! Oto historia ich miłości!

2/7
Taylor Swift
Copyright @Instagram
2/7

Taylor Swift

Taylor Swift choć jest jedną z najpopularniejszych (i najlepiej zarabiających) gwiazd amerykańskiej sceny muzycznej ciągle nie znalazła swojej drugiej połówki i cieszy się urokami życia bez mężczyzny.

 

Zobacz także: Taylor Swift przytyła 15 kilogramów?! Zobaczcie metamorfozę znanej wokalistki!

3/7
Leonardo DiCaprio
Copyright @Instagram
3/7

Leonardo DiCaprio

 

DiCaprio to niekwestionowany numer jeden na liście kawalerów wszech czasów. Co jakiś czas widujemy go z nową dziewczyną, ale jeszcze z żadną nie związał się na całe życie.

 

Zobacz także: Leonardo DiCaprio ma słabość do blond modelek, choć zdarzały się wyjątki. Zobacz, z kim się umawiał!

4/7
Scarlett Johanson
Copyright @Instagram
4/7

Scarlett Johansson

 

Scarlett Johansson, dzięki niej określenie singielka, stało się synonimem kobiety silnej, atrakcyjnej i niezależnej.

 

Zobacz także: Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozwodzą się po dwóch latach małżeństwa.

5/7
Jake Gyllenhaal
Copyright @Instagram
5/7

Jake Gyllenhaal

Stałej partnerki nie posiada również regularnie przodujący w rankingach najprzystojniejszych aktorów Hollywood Jake Gyllenhaal.

6/7
Rihanna
Copyright @Instagram
6/7

Rihanna

 

Rihanna jest ostatnio bardzo zapracowana, to jednak nie przeszkadza jej flirtować i bezwstydnie kusić swoim ponętnym ciałem.

 

Zobacz także: Dlaczego Rihanna przytyła kilkanaście kilogramów? Wokalistka jest uzależniona od...

7/7
Zac Efron
Copyright @Instagram
7/7

Zac Efron

 

Singlem pozostaje również uwielbiany przez rzesze fanek Zac Efron, którego niedługo będziemy mogli oglądać w nietypowej dla siebie roli – Teda Bundy'ego – seryjnego mordercy.

 

Zobacz także: Zobacz, jak Zac Efron z uroczego chłopca zmieniał się w hollywoodzkiego przystojniaka!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.