Marta Roszewska 13 lutego 2018 16:00
1/7
Zakochane pary Instagrama
Copyright @Instagram
1/7

Z okazji zbliżających się Walentynek 2018, podkręcamy romantyczną atmosferę! Nasze ulubione pary na Instagramie nam w tym pomagają. Zaglądamy na profile zakochanych gwiazd, które nie ukrywają swojej miłości przed światem - a my to uwielbiamy! Zobaczcie jak nasze ulubione gwiazdy okazują sobie uczucia w sieci - może zainspiruje Was to zrobienia walentynkowego zdjęcia z drugą połówką.

 

Zobacz także: Najpiękniejsze pary na naszych okładkach. Wybierz ulubioną

2/7
Chiara i Fedez
Copyright @Instagram
2/7

Chiara Ferragni i Fedez

Profil instagramowy Chiarry Ferragni i jej chłopaka Fedeza jest przepełniony miłością. W ubiegłym roku para zaręczyła się, a aktualnie spodziewają się pierwszego dziecka. Blogerka uwielbia publikować ich wspólne zdjęcia i na bieżąco informować obserwatorów o rozwoju ciąży. Czyż nie są uroczy?

 

Zobacz także: Narzeczony Chiary Ferragni zaprojektował kolekcję dla Bershki! Kim jest Fedez?

3/7
MaRina i Wojciech
Copyright @Instagram
3/7

MaRina i Wojciech Szczęsny

Nie ukrywamy, że to jedna z naszych ulubionych par! Wspólne podróże Wojciecha Szczęsnego i MaRiny zawsze uwieczniane są na malowniczych fotografiach. Profil instagramowy MaRiny wyglądać niczym jeden wielki miesiąc miodowy!

 

Zobacz także: MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostaną rodzicami?!

4/7
Kim i Kanye
Copyright @Instagram
4/7

Kim Kardashian West i Kanye West

 

Nie ma co się oszukiwać - to chyba najgłośniejsza para show-biznesu. Kim i Kanye - zwani też przez internautów Kimye - nie tak często dzielą się z nami swoimi intymnymi momentami. Gdy to jednak robią, nie można od nich oderwać wzroku!

Zobacz także: Kanye West w zaskakujący sposób promuje nową kolekcję! Zobaczcie... klony Kim Kardashian!

5/7
Ewa i Lefteris
Copyright @Instagram
5/7

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis

Kolejna para, na którą miło popatrzeć! Ewa i Lefteris są zakochani po uszy i wcale się z tym nie kryją! Mimo tego, że Lefteris nie znosi robić sobie selfie, to Ewie udaje się go od czasu do czasu namówić na uroczą fotkę :).

 

 

Zobacz także: 8 lat temu Ewa Chodakowska poznała swojego przyszłego męża. Co ją w nim urzekło?

6/7
Chrissy i John
Copyright @Instagram
6/7

Chrissy Teigen i John Legend

 

To jedna z tych par, na widok której miękną serca. Chrissy i John na każdym kroku okazują sobie miłość i zawsze wspominają o tym, jak bardzo się kochają. Związek jak z filmu!

Zobacz także: „Wszystko we mnie jest sztuczne”. Chrissy Teigen przyznała się do operacji plastycznych. Czy aby na pewno?

7/7
Justin i Jessica
Copyright @Instagram
7/7

Justin Timberlake i Jessica Biel

 

On - ponadczasowy crush każdej kobiety. Ona - ideał kobiety. Razem tworzą perfekcyjna parę! Nawet fanki zakochane po uszy w Justinie Timbarlake'u nie mogły nie zgodzić się, że byli sobie pisani - razem wyglądają jak milion dolarów!

 

 

Zobacz także: Czy Justin Timberlake zasługuje już na miano ikony stylu? Zobaczcie jego codzienne stylizacje!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.