Sabina Zięba 9 października 2017 10:00
1/10
Copyright @Materiały prasowe
1/10

Choć w Polsce Fedez znany jest jedynie przez związek z najpopularniejszą na świecie blogerką modową, Chiarą Ferragni, we Włoszech jest niekwestionowaną gwiazdą. Ma on 27 lat, a na koncie pięć albumów, z których trzy kilkukrotnie pokryły się platyną. W 2013 oraz 2015 roku zdobył również nominacje do MTV Europe Music Awards. Wokalista wyróżnia się wyjątkowym stylem, który teraz został dostrzeżony przez jedną z najpopularniejszych hiszpańskich sieciówek.

Polecamy też: Chiara Ferragni otwiera w Europie swój pierwszy butik! Co w nim znajdziemy?
 

Kolekcja Fedez x Bershka

Artysta stworzył właśnie limitowaną kolekcję dla Bershki o nazwie Misunderstoood. Inspirowana jest klimatem retro lat 90-tych, wielokolorowymi ubraniami, światem sportu i tatuażami. Z jednej strony odnosi się do rapu, a z drugiej nawiązuje do młodego ducha, z którym identyfikuje się marka. Wiadomo, że nad kolekcją pracowano w Mediolanie i Barcelonie, „dwóch europejskich stolicach undergroundowych trendów i mody, w oparciu o styl noszenia wygodnych ubrań definiowanych przez design i detale, odzwierciedlających świat takim, jakim widzi go Fedez”.

Polecamy też: Marc Jacobs znów zaskakuje! Zobacz jego najnowszą hip-hopową kampanię

W skład Misunderstoood wchodzą bluzy, spodnie, koszulki, kurtki, a także czapki z daszkiem, skarpetki oraz haftowane naszywki. Ciekawostką jest fakt, że grafiki znajdujące się na tych ubraniach powstały we współpracy z El Monga, sławnym argentyńskim tatuażystą z Barcelony, który parę lat temu zaprojektował tatuaże na pięściach wokalisty. Kolekcja jest już dostępna w wybranych sklepach na całym świecie oraz w butiku online. Zobaczcie ją w naszej galerii!


Fedez i Chiara Ferragni w kurtkach z najnowszej kolekcji Misunderstoood.

8/10
Copyright @Materiały prasowe
8/10
10/10
Copyright @Materiały prasowe
10/10

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.