Sabina Zięba 5 października 2017 07:00
1/7
Copyright @East News
1/7

Co roku wydarzenia odbywające się podczas Fashion Weeku w Nowym Jorku, Mediolanie, Londynie i Nowym Jorku, są tymi najważniejszymi w branży modowej. To właśnie tam najpopularniejsi projektanci pokazują kolekcje na przyszły sezon, modelki debiutują stając się gwiazdami wybiegów, a celebryci pozują w pierwszych rzędach fotoreporterom z najważniejszych światowych tytułów. 

Polecamy też: Dzieci Cindy Crawford po raz pierwszy wspólnie na wybiegu! Czy ze sobą rywalizują?

Choć niewiele Polek odnosi zagranicą sukcesy w modelingu, ich reprezentacja podczas Tygodni Mody była naprawdę mocna! A warto pamiętać, że każdy kolejny sezon oznacza nowy start i nawet najpopularniejsze modelki muszą stawić się na castingach. Nigdy nie mają pewności, że zostaną ponownie zatrudnione, choć chodziły u danego projektanta sześć miesięcy wcześniej. 

Tym razem sukces odniosły trzy Polki, pojawiając się na najbardziej prestiżowych pokazach - Anja Rubik chodziła w show Versace na Tygodniu Mody w Mediolanie oraz Saint Laurent w Paryżu, Magdalena Frąckowiak w paryskim pokazie Balmain, a Kasia Struss podczas prezentacji kolekcji i Versace i Balmain. Czy to niewiele? Mówi się, że po osiągnięciu pewnego statusu, nie wypada pojawiać się na wszystkich show, dlatego też dziewczyny będąc od lat w branży, mogą sobie pozwolić na wybranie najlepszych pokazów. Są postrzegane nie tylko jako modelki, ale również interesujące osobowości, które wyróżniają się w tłumie nowicjuszek. Zobaczcie, jak się prezentowały w naszej galerii! Która najlepiej?

Polecamy też: Pierwszy pokaz nowej dyrektor kreatywnej domu mody Chloé wywołał zachwyt! Dlaczego?

2/7
Copyright @East News
2/7
4/7
Copyright @East News
4/7
5/7
Copyright @East News
5/7
6/7
Copyright @East News
6/7
7/7
Copyright @East News
7/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?