Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

O tym modelu plus size mówi cały świat! Ma szansę na wielką karierę?

Sabina Zięba 28 września 2017 06:00
Fot. Instagram

Ostatnio w świecie mody sporą popularnością cieszą się modelki plus size. Dla jednych są one modową wyrocznią i wsparciem w ich braku akceptacji siebie, dla innych skandalistkami, które promują otyłość. Mimo wszystko, to dzięki nim kobiety uwierzyły, że z kilkoma nadprogramowymi kilogramami można wyglądać seksownie i pięknie. Prawdziwy prym pod tym względem wiedzie Ashley Graham i Iskra Lawrence. Niestety w męskim świecie modelingu  trudno o podobne przypadki. Czy teraz to się zmieni?

Polecamy też: Zmysłowe czy wulgarne? Zobacz nagie zdjęcia gwiazd w magazynie „Love”

XXL nowym XS?

Ostatnio cały świat mówi o 25-letnim Brytyjczyku, który udowadnia, że nie tylko kobiety plus size mogą się spełniać w modelingu. Raul Samuel postanowił przełamać stereotypy i otwarcie opowiada, że mężczyźni bez sześciopaka też mają szansę dobrze wyglądać.

Fot. Materiały prasowe

Polecamy też: Spójrzcie w te oczy… Oto Mekhi Alante Lucky – nowy „najprzystojniejszy więzień”, który robi karierę jako model!

Raul ma nadzieję, że jego doświadczenia pomogą wielu mężczyznom uwierzyć w siebie i zaakceptować własne ciała. W jednym z wywiadów, który opublikował Daily Mail, powiedział: „Wiem, jak trudno jest większym gościom znaleźć ubrania, w których będą dobrze wyglądać. Wszystkie są przygotowywane na idealnie wpasowujących się w kanony facetów. Przez to moja frustracja narastała. Niektórym wydaje się też, że tylko kobiety uwikłane są w modowy świat, ale to nieprawda. Mężczyźni także odczuwają presję, a poza tym chcą dobrze wyglądać, co w dzisiejszych czasach jest coraz trudniejsze”.

Polecamy też: Duzi mężczyźni podbiją świat mody? Poznajcie najsłynniejszych modeli plus size!

Jednocześnie stara się obalić mit, że modele i modelki plus size promują niezdrowy tryb życia: „Mam surową dietę, którą trzymam i ćwiczę 3/4 razy w tygodniu! Istnieje powszechne nieporozumienie, że "duże" oznacza "niezdrowe". Oczywiście mam szerokie ramiona i duże nogi, ale to rzeczy, które odziedziczyłem”.

Myślicie, że uda mu się osiągnąć sukces?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.