Victoria’s Secret pokaz 2018 w Nowym Jorku
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Zobaczcie pierwszą modelkę plus size w reklamie Victoria’s Secret!

Czy tym razem obędzie się bez skandalu?

Marcin Brzeziński 8 października 2019 14:14
Victoria’s Secret pokaz 2018 w Nowym Jorku
Fot. Getty Images

Kalifornijska piękność Ali Tate Cutler jest pierwszą modelką plus size, która wystąpiła w reklamie Victoria’s Secret. A jest to kampania zapowiadająca współpracę słynnej marki z brytyjskim brandem Bluebella. Victoria’s Secret nie pochwalił się jednak tym faktem. Wyszedł na jaw dzięki czujności internautów. Skąd ta dyskrecja? Może dlatego, że poprzednio nazwanie modelki określeniem plus size wywołało w przypadku Victoria’s Secret niezłą awanturę. Czy tym razem odbędzie się bez skandalu?

Awantura o Barbarę

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że do grona aniołków Victoria's Secret dołączyła Węgierka Barbara Palvin. Wydawać się by mogło, ze jej osoba nie może budzić żadnych kontrowersji. A jednak! Facebookowy profil Superficial Doll, który zajmuje się show-biznesem napisał o niej jak następuje: „Barbara Palvin została pierwszym aniołkiem plus size w Victoria's Secret”. Wielu internautów było oburzonych tym stwierdzeniem. Jak można nazwać modelką plus size kobietę, która przy wzroście 175 centymetrów waży 55 kilogramów i nosi ubrania w rozmiarze 36/38? „To pomysł obraźliwy zarówno dla Barbary, jak i prawdziwych modelek plus size. Ashley Green ma przecież rozmiar 48”, czytaliśmy w komentarzach.

Czy to naprawdę plus size?

Czy tak tak samo będzie w przypadku Ali Tate Cutler? Modelka nosi amerykański rozmiar 14 (czyli europejski 44), który według badań jest… najpopularniejszym rozmiarem w Stanach Zjednoczonych.

Cieszę się, że większość kobiet znalazła w końcu w mojej osobie reprezentantkę w reklamach Victoria’s Secret

powiedziała zachwycona modelka, którą widzieliśmy poprzednio w kampaniach Ralpha Laurena i Mango. Ale czy w związku z tym większość kobiet w Ameryce jest… plus size? Wygląda na to, że i tym razem awantura wisi w powietrzu…

Ali Tate Cutler pierwsza modelka plus size, która wystąpiła w reklamie Victoria’s Secret.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The bold and the beautiful. #BluebellaforVS launches tomorrow.

Post udostępniony przez Victoria's Secret (@victoriassecret)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.