Kontynuacja rebrandingu, który ma na celu reprezentowanie wielopostaciowej i ewoluującej kobiecości 

Aleksandra Trendak 5 października 2022 11:30

Słynna marka  Victoria’s Secret w przeszłość miła wiele problemów wizerunkowych ze względu na to, że dyskryminowała modelki, które nie kwalifikowały się w ich “kanon piękna”. Od kilku lat marka stara się zmienić i pokazać światu, że zmieniła swoje podejście, na jej wybiegu można zobaczyć coraz większą reprezentację modelek od szczupłych, po plus size. Pokazuje to także w swojej najnowszej kampanii Undefinable (czyli “niedefiniowana”), gdzie poza Bellą Hadid możemy zobaczyć także Hailey Bieber, Palomę Elsesser, Bethann Haridison oraz wiele innych kobiet, które mają niezwykłą historię do opowiedzenia. 

ZOBACZ TEŻ: Ryan Gosling twarzą najnowszej kampanii Gucci

“Niezdefinowane”, czyli najnowsza kampania Victoria’s Secret 

Najnowsza globalna marki Victoria’s Secret ma na celu ugruntowanie nieustannego zaangażowania marki w słuchanie i propagowanie kobiecych głosów i wyjątkowych perspektyw. Inspiracją były autentyczne kobiece historie, którymi kobiety dzieliły się na całym świecie i tym samym stawały się częścią dużego ruchu, który marka stara się cały czas rozwijać. Dzielą się swoimi osobistymi doświadczeniami i zwracają szczególną uwagę na znaczenie stwierdzenia, że kobiety nie powinny być definiowane przez nikogo, poza nimi samymi. 

Najnowsza kampania Victoria’s Secret została sfotografowana i wyreżyserowana przez Harley Weir we współpracy z agencją kreatywną LOOK. Za stylizacje była odpowiedzialna Camilla Nickerson, a na zdjęciach możemy zobaczyć takie osoby jak Bella Hadid, Hailey Bieber, Paloma Elsesser oraz Valentina Sampaio. Zobaczcie niezwykłe zdjęcia wykorzystane w kampanii w naszej galerii!  

1/6
Victoria's Secret
Copyright @Materiały prasowe
1/6

Najnowsza kampania Victoria's Secret Undefinable: Bella Hadid

2/6
Victoria's Secret
Copyright @Materiały prasowe
2/6

Najnowsza kampania Victoria's Secret Undefinable: Bethann Hardison

3/6
Victoria's Secret
Copyright @Materiały prasowe
3/6

Najnowsza kampania Victoria's Secret Undefinable: Brittney Spencer

4/6
Victoria's Secret
Copyright @Materiały prasowe
4/6

Najnowsza kampania Victoria's Secret Undefinable: Rose Namajunas

5/6
Victoria's Secret
Copyright @Materiały prasowe
5/6

Najnowsza kampania Victoria's Secret Undefinable: Femita Ayanbeku

6/6
Victoria's Secret
Copyright @Materiały prasowe
6/6

Najnowsza kampania Victoria's Secret Undefinable: Valentina Sampaio

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.