O TYM SIĘ MÓWI

Modelka plus size podbija branżę mody! Czy powtórzy sukces Ashley Graham?

Kim jest Kate Wasley?

Olga Figaszewska 7 kwietnia 2018 19:50

Modelki plus size podbijają świat mody zaledwie od kilku lat. Pierwszą z propagatorek  stała się Ashley Graham. Można śmiało powiedzieć, że zrewolucjonizowała branżę i globalne postrzeganie piękna. Seksowne, bez kompleksów, udowadniają, że kobiety nie muszą się wstydzić swojego ciała. W końcu piękno nie ma rozmiaru! Do tej pory Graham była najpopularniejszą modelką plus size na świecie. Jest przeciwniczką Photoshopa. Nosi rozmiar 46, a swoim cellulicie mówi: „Kocham go! Jest dowodem na moją kobiecość”. Wygląda na to, że ma godną następczynię. Co wiemy o Kate Wasley?

Dorówna 30-letniej  Ashley Graham?

Kate Wasley prężnie działa w mediach społecznościowych. W tym roku zadebiutowała na łamach Sports Illustrated. 23-letnią Australijkę na Instagramie śledzi ponad 207 tysięcy osób. Wraz ze swoja przyjaciółką, Georgią Gibbs prowadzą na konto @any.body_co. Modelki sprzeciwiają się promocji wyidealizowanej sylwetki. Zaznaczają, że to różnorodność jest istotna.

Jak wygląda nowa gwiazda sieci? Sprawdź!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.