Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Jane Fonda i Helen Mirren wystąpiły na wybiegu podczas Tygodnia Mody w Paryżu! Jak się prezentowały?

Sabina Zięba 3 października 2017 12:00
Fot. East News

Choć paryski tydzień mody zamykał miesięczny maraton modowych imprez, zdołał wyróżnić się na tle innych fashion weeków. To właśnie podczas niego Natacha Ramsay-Levi pokazała pierwszą kolekcję stworzoną dla Chloé, Maria Grazia Churi zamieściła feministyczny napis na koszulce Diora, nie godząc się na umniejszanie zasług kobiet w środowisku artystycznym, a Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak wystąpiły w pokazie Balmain. Ku zaskoczeniu wielu gości wielkie poruszenie wywołała również impreza L'Oreal Paris. Dlaczego?

Polecamy też: Pierwszy pokaz nowej dyrektor kreatywnej domu mody Chloé wywołał zachwyt! Dlaczego?

Pokaz L'Oreal Paris

Po raz pierwszy ta marka kosmetyczna zdecydowała się zaprezentować na wybiegu najnowsze trendy makijażowe. W pokazie, który odbył się na słynnej alei Champs-Élysées, wzięły udział światowej sławy modelki, jak Irina Shayk i Doutzen Kroes, a w pierwszym rzędzie zasiadła m. in. Naomi Campbell. Największą niespodzianką show był jednak widok dwóch gwiazd światowego kina, które mimo swojego wieku świetnie odnalazły się w roli modelek.

Fot. East News

Polecamy też: Wiadomo już, jaka modowa marka jest najcenniejsza na świecie! Domyślacie się, o który dom mody chodzi?

72-letnia Helen Mirren i 79-letnia Jane Fonda wywołały sensacje, gdy tylko pojawiły się na wybiegu. Widząc to, zaczęły z humorem prezentować swoje wdzięki i pozdrawiać fanów.  Pierwsza z nich pokazała się w retro stylizacji, na którą składały się szerokie spodnie w kratę i granatowy płaszcz z białymi przeszyciami, natomiast Jane Fonda wystąpiła w dopasowanej sukience w tygrysi wzór z najnowszej kolekcji Balmain oraz diamentowym chokerze Chopard. Widać było, że są zachwycone reakcją publiczności i chętnie pozowały do zdjęć. Można było odnieść wrażenie, że są jak wino - im starsze, tym lepsze...

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.