Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Jane Fonda i Helen Mirren wystąpiły na wybiegu podczas Tygodnia Mody w Paryżu! Jak się prezentowały?

Sabina Zięba 3 października 2017 12:00
Fot. East News

Choć paryski tydzień mody zamykał miesięczny maraton modowych imprez, zdołał wyróżnić się na tle innych fashion weeków. To właśnie podczas niego Natacha Ramsay-Levi pokazała pierwszą kolekcję stworzoną dla Chloé, Maria Grazia Churi zamieściła feministyczny napis na koszulce Diora, nie godząc się na umniejszanie zasług kobiet w środowisku artystycznym, a Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak wystąpiły w pokazie Balmain. Ku zaskoczeniu wielu gości wielkie poruszenie wywołała również impreza L'Oreal Paris. Dlaczego?

Polecamy też: Pierwszy pokaz nowej dyrektor kreatywnej domu mody Chloé wywołał zachwyt! Dlaczego?

Pokaz L'Oreal Paris

Po raz pierwszy ta marka kosmetyczna zdecydowała się zaprezentować na wybiegu najnowsze trendy makijażowe. W pokazie, który odbył się na słynnej alei Champs-Élysées, wzięły udział światowej sławy modelki, jak Irina Shayk i Doutzen Kroes, a w pierwszym rzędzie zasiadła m. in. Naomi Campbell. Największą niespodzianką show był jednak widok dwóch gwiazd światowego kina, które mimo swojego wieku świetnie odnalazły się w roli modelek.

Fot. East News

Polecamy też: Wiadomo już, jaka modowa marka jest najcenniejsza na świecie! Domyślacie się, o który dom mody chodzi?

72-letnia Helen Mirren i 79-letnia Jane Fonda wywołały sensacje, gdy tylko pojawiły się na wybiegu. Widząc to, zaczęły z humorem prezentować swoje wdzięki i pozdrawiać fanów.  Pierwsza z nich pokazała się w retro stylizacji, na którą składały się szerokie spodnie w kratę i granatowy płaszcz z białymi przeszyciami, natomiast Jane Fonda wystąpiła w dopasowanej sukience w tygrysi wzór z najnowszej kolekcji Balmain oraz diamentowym chokerze Chopard. Widać było, że są zachwycone reakcją publiczności i chętnie pozowały do zdjęć. Można było odnieść wrażenie, że są jak wino - im starsze, tym lepsze...

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.