estaw Super Chwile we Dwoje od Super Prezentów
Fot. Adobe Stock
PARTNER

Nawet, jeśli nie świętujesz Walentynek... weź udział w konkursie!

Do wygrania niesamowite nagrody dla dwojga!

Artykuł sponsorowany 26 stycznia 2019 15:20
estaw Super Chwile we Dwoje od Super Prezentów
Fot. Adobe Stock

Kochasz? Zamień kwiaty i czekoladki na świetną zabawę! Podaruj ukochanej osobie Super Prezent! Pamiętaj, że wspólnie spędzony czas to prawdziwie cenne chwile. Odwiedź superprezenty.pl i zamień wasze wspólne marzenia w piękne wspomnienia. Oto kilka wskazówek, które pomogą odnaleźć to, co naprawdę sprawi wam przyjemność.

Wyjątkowe prezenty dla niej i dla niego

Zestaw Super Chwile we Dwoje niezwykle zbliża i tworzy fantastyczne okazje do wspólnego spędzania czasu. W zestawie znajdziecie ponad 40 propozycji do realizacji na terenie całej Polski - dla niej, dla niego i dla obojga.

Drodzy mężczyźni, oto kilka wskazówek, które pomogą wam zaskoczyć ukochaną kobietę i spełnić jej skrywane marzenia. Wśród najczęściej wybieranych atrakcji dla pań znajdują się kolacja w ciemności, degustacja win i lot balonem, czyli romantyczne chwile z nutką adrenaliny dla spragnionych emocji. Dla tych natomiast, które marzą o błogim relaksie - spa i masaż.

Dla niego, duża dawka mocnych wrażeń, np. jazda luksusowym, superszybkim samochodem - Lamborghini, Porsche lub Ferrari albo... wypad na strzelnicę! Tego wprost nie da się zapomnieć!

Dla tych z was, którzy chcą wspólnie doświadczyć ekstremalnych przeżyć, także mamy całą gamę propozycji! Możecie spróbować m.in. nurkowania, lotu motoparalotnią lub masażu dla dwojga.

Zestaw Super Chwile we Dwoje
Fot. Adobe Stock

Zabawa, która wciąga! 

Na stronie superprezenty.pl znajdziesz mnóstwo ofert, które spełnią kryteria nawet najbardziej wymagających odbiorców. Wystarczy tylko wybrać interesującą nas kategorię, przejrzeć jej bogatą zawartość, zdecydować się na którąś z atrakcji, a potem cieszyć się z jej realizacji. To niesamowicie proste i uwaga – wciąga na maksa!

Podaruj więc szczęśliwe chwile nawet 2000 razy (bo, aż tyle ofert znajdziesz na stronie)! W końcu, wspólne  spędzanie czasu to najlepszy prezent, który może otrzymać dwoje kochających się ludzi.

Konkurs!

Super Chwile we Dwoje konkurs Viva!
Fot. Materiały PR

Materiał powstał we współpracy z portalem superprezenty.pl.

 

super_prezenty_na_walentynki
Fot. Mat. prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?