Scarlett Johansson, Romain Dauriac, viva.pl, rozwód
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozwodzą się po dwóch latach małżeństwa. Dlaczego?

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2017 16:45
Scarlett Johansson, Romain Dauriac, viva.pl, rozwód
Fot. Getty Images

Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozstali się. Po dwóch latach małżeństwa para podjęła decyzję o rozwodzie. Podobno aktorka już od dłuższego czasu nie nosi obrączki na palcu.

Polecamy też: Te związki zakończyły się w 2016 r. Które rozstanie najbardziej wstrząsnęło show-biznesem?

Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozwodzą się

Magazyn „People” podał informację, że Scarlett Joansson i Romain Dauriac rozstali się już w wakacje 2016 r. Aktorka i francuski dziennikarz przestali nosić obrączki na palcu i podjęli decyzję o separacji. Póki co otoczenie pary jest oszczędne w słowach. Informatorzy mediów twierdzą jedynie, że między małżonkami „od dłuższego czasu nie wszystko układało się dobrze”.

 

Póki co gwiazda nie skomentowała tych doniesień. Prawdą jest, że w miniony weekend wzięła udział w manifestacji przeciwko Donaldowi Trumpowi, razem z innymi osobistościami ze świata show-biznesu, jak Madonna czy Cher. To wtedy przedstawiciele mediów zauważyli, że nie ma na palcu obrączki.

Polecamy też: Miliony ludzi protestowały przeciw Trumpowi na całym świecie. Wśród nich było wiele gwiazd

Małżeństwo Scarlett Johansson i Romaina Dauriaca

Małżeństwo Scarlett Johansson i Romaina Dauriaca przetrwało zaledwie nieco ponad dwa lata. Para pobrała się w tajemnicy przed światem w październiku 2014 roku. Miesiąc wcześniej urodziła się ich córka, Rose Dorothy Dauriac. Dla 32-letniej aktorki było to drugie małżeństwo. W latach 2008-2010 była żoną Ryana Reynoldsa, który obecnie jest mężem Blake Lively.

 

Polecamy też:  Śmierć miłości! Wszystkie powody rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.