Scarlett Johansson, Romain Dauriac, viva.pl, rozwód
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozwodzą się po dwóch latach małżeństwa. Dlaczego?

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2017 16:45
Scarlett Johansson, Romain Dauriac, viva.pl, rozwód
Fot. Getty Images

Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozstali się. Po dwóch latach małżeństwa para podjęła decyzję o rozwodzie. Podobno aktorka już od dłuższego czasu nie nosi obrączki na palcu.

Polecamy też: Te związki zakończyły się w 2016 r. Które rozstanie najbardziej wstrząsnęło show-biznesem?

Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozwodzą się

Magazyn „People” podał informację, że Scarlett Joansson i Romain Dauriac rozstali się już w wakacje 2016 r. Aktorka i francuski dziennikarz przestali nosić obrączki na palcu i podjęli decyzję o separacji. Póki co otoczenie pary jest oszczędne w słowach. Informatorzy mediów twierdzą jedynie, że między małżonkami „od dłuższego czasu nie wszystko układało się dobrze”.

 

Póki co gwiazda nie skomentowała tych doniesień. Prawdą jest, że w miniony weekend wzięła udział w manifestacji przeciwko Donaldowi Trumpowi, razem z innymi osobistościami ze świata show-biznesu, jak Madonna czy Cher. To wtedy przedstawiciele mediów zauważyli, że nie ma na palcu obrączki.

Polecamy też: Miliony ludzi protestowały przeciw Trumpowi na całym świecie. Wśród nich było wiele gwiazd

Małżeństwo Scarlett Johansson i Romaina Dauriaca

Małżeństwo Scarlett Johansson i Romaina Dauriaca przetrwało zaledwie nieco ponad dwa lata. Para pobrała się w tajemnicy przed światem w październiku 2014 roku. Miesiąc wcześniej urodziła się ich córka, Rose Dorothy Dauriac. Dla 32-letniej aktorki było to drugie małżeństwo. W latach 2008-2010 była żoną Ryana Reynoldsa, który obecnie jest mężem Blake Lively.

 

Polecamy też:  Śmierć miłości! Wszystkie powody rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?