kate-moss-corka-prezent-urodziny-samochod-5
Fot. Getty Images
o tym się mówi

Kate Moss dała córce wyjątkowo drogi prezent na 18te urodziny!

Takiej reakcji nastolatki nikt się nie spodziewał…

Redakcja VIVA! 6 października 2020 16:15
kate-moss-corka-prezent-urodziny-samochod-5
Fot. Getty Images

Córka Kate Moss, ikony stylu i jednej z najbardziej znanych modelek świata, Lila Grace skończyła 18 lat! Z tej okazji sławna mama postanowiła dać jej wyjątkowy prezent! Kate wybrała dla córki identyczne auto, jak to, którym sama jeździła 19 lat temu, kiedy zdała egzamin na prawo jazdy.

Kate Moss podarowała córce samochód na 18te urodziny!

Jaki samochód jest szczególnie bliski sercu Moss? To biały Mini Cooper. Trzeba przyznać, że egzemplarz, który podarowała córce jest w doskonałym stanie, mimo przejechania wielu kilometrów. Samochód ma tę samą tablicę rejestracyjną, co dawne auto Moss! 

Lila Grace doceniła wyjątkowy prezent. Kiedy zobaczyła go na ulicy była w absolutnym szoku! Nastolatka wyglądała na zszokowaną i podekscytowaną, a paparazzi uchwycili moment przekazania auta przed domem jej matki w Highgate w północnym Londynie. Dziewczyna przyglądała się samochodowi, a następnie dumnie usiadła za kierownicą, obserwowana przez uśmiechniętą matkę i ojca Jeffersona Hacka, byłego partnera Moss.
 

kate-moss-corka-prezent-urodzinowy-5
Fot. Forum

Kate zabrała następnie córkę na przejażdżkę po okolicy, po czym wręczyła Lili Grace kluczyki. Trzeba przyznać, że Moss wpadła na genialny pomysł - o takim prezencie marzy niejedna nastolatka!

kate-moss-corka-prezent-urodzinowy-2
Fot. Forum

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.