Kate Moss
Fot. Getty Images
Z życia gwiazd

Najnowsze zdjęcia Kate Moss szokują! Już tak nie wygląda!

Co się stało z przepiękną modelką?

Aleksandra Frankowska 18 września 2020 16:30
Kate Moss
Fot. Getty Images

Jedna z najsłynniejszych modelek świata Kate Moss, znana jest ze swojej słabości do hulaszczego stylu życia, a także używek. Gwiazda, która w tym roku skończyła 46 lat, niemal nie rozstaje się z papierosem, który stał się już elementem charakterystycznym dla jej wyglądu. Niewątpliwie to uzależnienie bardzo niekorzystnie wpływa na wygląd Moss, która została ostatnio sfotografowana przez paparazzi, kiedy szła na lunch z przyjaciółmi. Trzeba przyznać, że nie wygląda najlepiej.

Międzynarodowa gwiazda modelingu

Kate Moss to osławiona ikona mody na całym świecie. Brytyjka na swoim koncie ma współprace chyba ze wszystkimi znanymi projektantami na świecie. W samym magazynie VOGUE pozowała na okładce aż 130 razy! Chociaż modelka w swojej karierze przeszła wiele, łącznie z aferą narkotykową, nie zaważyło to na jej obecności w świecie high fashion. Jest do tego po prostu stworzona!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ph: Paula Bullwinkel

Post udostępniony przez Kate Moss (@__katemoss)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prada

Post udostępniony przez Kate Moss (@__katemoss)

Najnowsze zdjęcie Kate Moss niepokoi fanów

Modelka została przyłapana przez paparazzi w Londynie, kiedy wybrała się na lunch w dzielnicy Nothing Hill. Do jednej z ekskluzywnych restauracji Moss szła oczywiście z papierosem. Ubrana była w prosty tank top, rurki, kremowe baleriny oraz szal. Niestety na zdjęciach gwiazda nie zachwyca. Widać, że używki bardzo negatywnie wpłynęły na jej cerę, która wydaje się być ziemista i sucha. Brak jej promienności i blasku, który towarzyszył jej kiedyś codziennie. 

Kate Moss 2020
Fot. Forum

Kate Moss 2020
Fot. Forum

Kate Moss 2020
Fot. Forum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“The One and Only” Kate Moss by Mario Testino for Vogue Italia, October 2006

Post udostępniony przez Kate Moss (@__katemoss)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.