cristiano-ronaldo-auto-kupil-pilkarz-nowy-samochod-bugatti
Fot. Getty Images
o tym się mówi!

Cristiano Ronaldo kupił nowe auto! To najdroższy samochód świata!

Ile wart jest nowy wóz piłkarza? Nie uwierzycie…

Redakcja VIVA! 3 sierpnia 2020 18:30
cristiano-ronaldo-auto-kupil-pilkarz-nowy-samochod-bugatti
Fot. Getty Images

Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo niedawno pomógł swojemu klubowi, włoskiemu gigantowi Juventusowi, wygrać 36. mistrzostwo Serie A i sprawił sobie imponujący prezent z tej okazji! Ronaldo kupił najdroższy samochód świata czyli Bugatti La Voiture Noire. Auto zostało wyprodukowane w zaledwie 10 egzemplarzach i jest warte około 8,5 miliona euro.

Cristiano Ronaldo kupił najdroższy samochód świata

Słynny gwiazdor, którego profil na Instagramie followują aż 233 miliony obserwatorów opublikował zdjęcie ze swoimi autami i opatrzył je komentarzem: „Ty wybierasz widok”. Na zdjęciu widać, że 35-letni piłkarz lubi personalizować swoje samochody - na aucie można dostrzec napis CR7 czyli inicjały Cristiano i jego numer klubowy. Bugatti La Voiture Noire będzie prawdziwą wisienką na torcie kolekcji aut, którą posiada Ronaldo. Łączną wartość samochodów należących do piłkarza szacuje się na 30 milionów euro.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You choose the view 😉😅

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Bugatti La Voiture Noire - auto marzeń


Samochód Bugatti La Voiture Noire może rozpędzić się do 380 km na godzinę, osiągając 60 km w 2,4 sekundy. Samochód prawdopodobnie trafi do Cristiano Ronaldo w 2021 roku. Nowy nabytek piłkarza nie jest zaskoczeniem, szczególnie ze względu na relacje marki Bugatti z gwiazdą futbolu. Niedawno Bugatti i Nike połączyły siły, aby stworzyć dla Cristiano Ronaldo specjalne buty za kostkę. Marka odzieży sportowej połączyła siły z luksusową marką samochodową, aby wprowadzić na rynek „Nike Mercurial Superfly CR7 Dieci”, inspirowane modelami Bugatti Centodieci i La Voiture Noire.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.