Kate Moss
Fot. Getty Images
O NIEJ SIĘ MÓWI

Kate Moss ma siostrę bliźniaczkę? Sobowtór słynnej modelki podbija świat mody

Podczas Tygodnia Mody goście przecierali oczy ze zdumienia...

Paulina Filipowicz 27 stycznia 2020 18:30
Kate Moss
Fot. Getty Images

Kate Moss to ikona modelingu. Na swoim koncie ma niezliczoną liczbę pokazów, okładek, kampanii, w których reklamowała projekty najbardziej luksusowych marek i niezmienny od lata status gwiazdy. Chociaż Kate, która niedawno skończyła 46 lat, nie chodzi już po wybiegach, jest jednym z najważniejszych gości w pierwszych rzędach podczas pokazów topowych projektantów. Podczas zakończonego niedawno Tygodnia Mody Męskiej w Paryżu, cały świat mody na chwilę wstrzymał oddech i przetarł oczy ze zdumienia. W trakcie prezentacji najnowszej kolekcji domu mody Vetements na wybiegu pojawiła się złotowłosa piękność łudzącą przypominająca brytyjską topmodelkę...

Sobowtór Kate Moss na pokazie Vetements

Podczas zakończonego niedawno Tygodnia Mody Męskiej w Paryżu swoje kolekcje pokazały światowej sławy marki. Wśród znanych domów mody, prezentujących najnowsze kolekcje, nie mogło zabraknąć Vetements. Brand, który przebojem podbija świat mody od kilku lat, czerpie inspiracje ze streetwearu i stylu normcore. Pod koniec 2019 roku dalsze losy domu mody stanęły pod znakiem zapytania, gdy dyrektor kreatywny i założyciel brandu, Demna Gvasalia, zrezygnował ze swojego stanowiska. Branża mody nie miała jednak powodu do zmartwień, gdyż marka Vetements ma się świetnie i udowodniła to podczas ostatniego pokazu. Zaproszeni goście musieli przecierać oczy ze zdumienia, gdy na wybiegu pojawiły się pierwsze modelki i modele. Jednak to nie ubrania były szokujące, a osoby, które je zaprezentowały. Marka zaprosiła do współpracy sobowtóry znanych gwiazd, takich jak Naomi Campbell, Angelina Jolie czy Mike Tyson. Największe wrażenie zrobiła jednak modelka łudząco przypominająca Kate Moss.

Kate Moss sobowtór
Fot. Getty Images

Kim jest sobowtór Kate Moss? Mimo podejrzeń, słynna topmodelka nie ma zaginionej siostry bliźniaczki. Kobieta z wybiegu Vetements to Denise Ohnona, 39-latka z Wielkiej Brytanii, mama dwójki dzieci, która ze światem mody jeszcze rok temu miała niewiele do czynienia. "Gdy miałam 14 lat, ludzie zaczęli mówić mi, że przypominam Kate Moss. Wstydziłam się tego, nie byłam wtedy pewną siebie osobą" - zdradziła Denise Ohnona w wywiadzie dla Dazed. "Mimo, że często słyszałam, iż jestem podobna do Kate Moss, dopiero rok temu zdecydowałam się nazwać siebie jej sobowtórem. Punktem zwrotnym było spotkanie ze słynną fotografką Alison Jackson oraz z sobowtórami księcia Harrego i Meghan Markle. Pomyślałam wtedy: Dlaczego miałabym nie spróbować? Nigdy nie sądziłam, że rok później pójdę na pokazie Vetements w Paryżu!" - opowiedziała Denise. Jak się okazało, z takimi rysami świat mody stoi przed nią otworem. Jesteśmy ciekawi, co na to Kate Moss...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.