STYL ŻYCIA

To chyba najsłodszy sposób na stres… Oto lemoga, czyli joga z lemurami!

Tego jeszcze nie było!

Ksenia Krasko 17 kwietnia 2019 12:29
Fot. stock.adobe.com

Nawet jeśli joga nie ma dla Ciebie tajemnic, prawdopodobnie nowa „wersja” tej dyscypliny nie umknie Twojemu uwielbieniu! Poznaj lemogę, czyli ćwiczenia fizyczne i duchowe w towarzystwie słodkich lemurów.

Joga z lemurami w hotelu w Anglii

Nietypową jogę można wypróbować w Armathwaite Hall Hotel & Spa w Anglii. Luksusowy hotel zapewnia swoim gościom szansę przeżycia zupełnie nowego doświadczenia, ponieważ aktywność fizyczna łączy się z dziką przyrodą. Pochodzące z malowniczej Krainy Jezior lemury są idealnymi partnerami do ćwiczeń! Nie dekoncentrują, ale wręcz naśladują zachowania ludzi, aby odtworzyć wraz z nimi pozycję kwiatu lotosu lub kobry.

„Kiedy patrzysz na lemury, zdajesz sobie sprawę, że w naturalny sposób wykonują typowe pozycje medytacyjne, kiedy ogrzewają brzuchy na słońcu”, mówi właścicielka hotelu, Carolyn Graves. „Lemoga oferuje naszym gościom możliwość kontaktu z naturą i jednocześnie zabawę z tymi zwierzętami”. Jak dodaje Graves, obecność lemurów doskonale wpływa na stan psychiczny gości hotelu, dlatego zainteresowanie nietypową jogą wciąż rośnie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Owen Humphreys (@owen.humphreys)

Wideo

Widoki zapierające dech i wycieczka śladami „Gry o Tron”, czyli #PricelessCroatia  

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.