Ich urok roztapia najtwardsze serca!

Weronika Chocholska 15 lutego 2019 14:02

Spersonalizowane stroje, kilkanaście tysięcy lajków, posty sponsorowane…brzmi jak opis kolejnego influencera? Dokładnie tak, jednak tym razem jest znacząca różnica, gdyż nasi bohaterowie są czarujący i pokryci sierścią, a nad ich karierą czuwają właściciele - managerowie. Poznajcie „pet influencers” - zwierzaki, które robią furorę w mediach społecznościowych. Doganiają zasięgami swoich ludzkich poprzedników, a niekiedy mają o wiele większe wpływy. Nic dziwnego  - wskażcie osobę, która potrafi się oprzeć urokowi małego buldoga francuskiego czy niebieskookiego kota syjamskiego, tym bardziej, ubranego w strój astronauty, albo sukienkę wzorowaną na kreacjach Lady Gagi. Dla zwierzęcych influencerów stworzono specjalny „PetCon” w Nowym Jorku, gdzie spotykają się Insta-pupile z całego świata. Podczas tego wydarzenia można uczestniczyć w specjalnych panelach poświęconych tworzeniu treści i budowaniu społeczności. Brzmi poważnie? Jak najbardziej. Te urocze pupile zarabiają pieniądze i są prawdziwymi zwierzakami biznesu. Zebraliśmy 5 pet influencerów, którzy czarują wdziękiem, stylem oraz są obserwowani, nawet, przez miliony osób!

To nie tylko psy i koty. Influencerami zostają małpki, wiewiórki, a nawet lisy! Do którego grona obserwujących dołączysz? Sprawdź naszą galerię!  

1/5
Pet influencers
Copyright @INSTAGRAM.COM
1/5

Nala Cat 3,9 mln obserwujących - ma 8 lat i jest adoptowana ze schroniska, zdobyła rekord Guinessa za  bycie najpopularniejszym kotem na Instagramie, posiada własny sklep @nala_cat_store, publikuje na Youtubie i czaruje dużymi, jasnoniebieskimi oczami.  

2/5
Pet influencers
Copyright @INSTAGRAM.COM
2/5

Doug The Pug 3,7 mln obserwujących - to najpopularniejszy mopsik na Instagramie. Oprócz robienia zdjęć, Doug ma 200 tys. subskrybcji na Youtubie i własną markę odzieżową. Poza tym spędza czas ze swoimi sławnymi przyjaciółmi (np. z Katy Perry lub Cole Sprousem) i kolaboruje z markami takimi jak Mercedes-Benz. 

3/5
Pet influencers
Copyright @INSTAGRAM.COM
3/5

Bertram The Pomeranian 365 tys. obserwujących - ma prawie 6 lat i żyje w Nowym Jorku, jest szpicem miniaturowym i wygląda jak mały niedźwiadek. To pies pracujący, z którym można się spotkać w w galerii sztuki The Hole NYC. 

4/5
Pet influencers
Copyright @INSTAGRAM.COM
4/5

Juniper The Fox 2,6 mln obserwujących - znana jako najweselszy lis w internecie. Swój profil dzieli z bratem - Figiem, któremu uwielbia dokuczać. Posiada własną stronę internetową, gdzie można kupić spersonalizowane gadżety z Juniper oraz książkę jej poświęconą.

5/5
Pet influencers
Copyright @INSTAGRAM.COM
5/5

Jill The Squirrel 608 tys. obserwujących - Jill jest 6 letnią wiewiórką uratowaną podczas Huraganu Isaac. Jest wegetarianką, uwielbia drzemki i przebieranki. Współpracowała z Tribe Socks i Popyourpup (sklepu z materiałami dla zwierząt) oraz ma własną linię gadżetów. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?