To prawdziwi zwierzęcy influencerzy!

Weronika Chocholska 17 lutego 2021 12:27

To, że koty są królami Internetu wiadomo nie od dziś. W końcu filmiki na Youtube ze śmiesznymi kotami są najlepszymi rozweselaczami i poprawiaczami humoru. Skutecznie też zabierają nasz czas, kiedy musimy zrobić coś naprawdę ważnego. Myślimy, że jesteśmy ich właścicielami, ale możemy być w błędzie… ci puchaci indywidualiści sprawią, że poczujemy, jakby to oni byli naszymi właścicielami. Ile kotów, tyle charakterów. Z okazji Dnia Kota zebraliśmy kilku, zupełnie się od siebie różniących, kocich królów Internetu, którzy sprawują kocią władzę na Instagramie.

Chcesz ich poznać? Sprawdź naszą galerię!  

1/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
1/5

Grumpy Cat 2,5 mln obserwujących - kto nie zna tej amerykańskiej kotki? Właściwie, nazywała się Tardar Sauce i zasłynęła ze swojego marudnego pyszczka, spowodowanego wadą genetyczną. W sieci krążą tysiące memów z jej wizerunkiem. Niestety Tardar Sauce odeszła jakiś czas temu.

2/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
2/5

Venus the Two Faced Cat 2 mln obserwujących - przypuszcza się, że dwie twarze są wynikiem mutacji genetycznej zwanej chimeryzmem. Dzięki swojej niezwykłości jest niezwykle tajemnicza, interesująca i króluje w mediach społecznościowych. Człowiek Dwie Twarze był wymysłem DC Comics - w realnym świecie mamy absolutnie prawdziwą Venus!

3/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
3/5

Lil Bub 2,3 mln obserwujących - znana ze swojego unikatowego wyglądu, spowodowanego, podobnie jak u Grumpy Cat, wadą genetyczną. Jest adoptowana ze schroniska. Wystąpiła w filmie dokumentalnym "Lil Bub & Friendz", który zdobył nagrodę na "Tribeca Online Festival" za najlepszy film.

4/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
4/5

Hamilton The Hipster Cat 777 tys. obserwujących - po adopcji ze schroniska potrzebował pomocy behawiorysty, aby przyzwyczaić się do nowego życia. Teraz, czaruje swoimi idealnymi (prawdziwymi!) wąsami, którymi zrobił furorę w mediach na całym świecie. Mężczyźni, macie czego zazdrościć!

5/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
5/5

Waffles The Cat911 tys. obserwujących - jest szkockim foldem, którego charakteryzują malutkie, położone uszy. Jest niezwykle uroczy w każdym wydaniu - spójrzcie na te oczy!  W jego sklepie można kupić mnóstwo, bezwzględnie czarujących gadżetów - od plakatów po poduszki.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.