To prawdziwi zwierzęcy influencerzy!

Weronika Chocholska 8 sierpnia 2021 11:27

To, że koty są królami Internetu wiadomo nie od dziś. W końcu filmiki na Youtube ze śmiesznymi kotami są najlepszymi rozweselaczami i poprawiaczami humoru. Skutecznie też zabierają nasz czas, kiedy musimy zrobić coś naprawdę ważnego. Myślimy, że jesteśmy ich właścicielami, ale możemy być w błędzie… ci puchaci indywidualiści sprawią, że poczujemy, jakby to oni byli naszymi właścicielami. Ile kotów, tyle charakterów. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota zebraliśmy kilku, zupełnie się od siebie różniących, kocich królów Internetu, którzy sprawują kocią władzę na Instagramie.

Chcesz ich poznać? Sprawdź naszą galerię!  

1/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
1/5

Grumpy Cat 2,5 mln obserwujących - kto nie zna tej amerykańskiej kotki? Właściwie, nazywała się Tardar Sauce i zasłynęła ze swojego marudnego pyszczka, spowodowanego wadą genetyczną. W sieci krążą tysiące memów z jej wizerunkiem. Niestety Tardar Sauce odeszła jakiś czas temu.

2/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
2/5

Venus the Two Faced Cat 2 mln obserwujących - przypuszcza się, że dwie twarze są wynikiem mutacji genetycznej zwanej chimeryzmem. Dzięki swojej niezwykłości jest niezwykle tajemnicza, interesująca i króluje w mediach społecznościowych. Człowiek Dwie Twarze był wymysłem DC Comics - w realnym świecie mamy absolutnie prawdziwą Venus!

3/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
3/5

Lil Bub 2,3 mln obserwujących - znana ze swojego unikatowego wyglądu, spowodowanego, podobnie jak u Grumpy Cat, wadą genetyczną. Jest adoptowana ze schroniska. Wystąpiła w filmie dokumentalnym "Lil Bub & Friendz", który zdobył nagrodę na "Tribeca Online Festival" za najlepszy film.

4/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
4/5

Hamilton The Hipster Cat 777 tys. obserwujących - po adopcji ze schroniska potrzebował pomocy behawiorysty, aby przyzwyczaić się do nowego życia. Teraz, czaruje swoimi idealnymi (prawdziwymi!) wąsami, którymi zrobił furorę w mediach na całym świecie. Mężczyźni, macie czego zazdrościć!

5/5
Dzień Kota
Copyright @INSTAGRAM.COM
5/5

Waffles The Cat911 tys. obserwujących - jest szkockim foldem, którego charakteryzują malutkie, położone uszy. Jest niezwykle uroczy w każdym wydaniu - spójrzcie na te oczy!  W jego sklepie można kupić mnóstwo, bezwzględnie czarujących gadżetów - od plakatów po poduszki.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.