rozenek malgorzata radek majdan w meksyku na wakacjach zdjecia
Fot. Instagram: @m_rozenek
wakacje gwiazd

Jak wyglądają rajskie wakacje Małgorzaty Rozenek-Majdan w Meksyku!

Romantyczne spacery po plaży to nie wszystko…

Redakcja VIVA! 28 stycznia 2021 15:30
rozenek malgorzata radek majdan w meksyku na wakacjach zdjecia
Fot. Instagram: @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa z mężem Radosławem i dziećmi w Meksyku. Po intensywnym czasie związanym z pracą i opieką nad malutkim Heniem, gwiazda postanowiła spędzić trochę czasu w ciepłym miejscu i zdecydowała się na relaks pod plamami w gorącym Meksyku. Celebrytka urodziła swoje trzecie dziecko w czerwcu 2020 roku i od tego czasu bardzo dzieli swój czas na życie rodzinne i zawodowe. Będąc w Meksyku promuje też swój nowy program „Rozenek cudnie chudnie”, którego premiera zaplanowana jest na 1 lutego! W social mediach Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje zdjęcia, na których nie tylko pokazuje, jak spędza z rodziną czas na wakacjach, ale też jak wygląda jej ciało po porodzie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan na wakacjach w Meksyku

Ostatnio na swoim Instastories opublikowała też repost story swojej znajomej, który wzbudził sensację wśród fanów gwiazdy! Ubrana w bikini i słomiany kapelusz Małgorzata spędziła na plaży. Gwiazda pokazała uchwycone przez znajomą czułości z ukochanym. Na nagraniach widzimy jak Radosław i Małgorzta przytulają się na plaży. Trzeb przyznać, że Małgorzata zachwyca super zgrabną figurą!

rozenek malgorzata radek majdan w meksyku na wakacjach zdjecia na plazy w bikini
Fot. Instagram: @m_rozenek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.