kiedy pierwszy odcinek Rozenek Cudnie Chudnie
Fot. Instagram@m_rozenek
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda jak modelka. I teraz pomoże osiągnąć ten efekt innym!

Premiera nowego programu „Rozenek cudnie chudnie” już 1 lutego!

Redakcja VIVA! 26 stycznia 2021 12:30
kiedy pierwszy odcinek Rozenek Cudnie Chudnie
Fot. Instagram@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciągu ostatnich miesięcy bardzo schudła i udowodniła, że powrót po ciąży do idealnej sylwetki jest możliwy. I to w szybkim tempie! Jej zgrabną figurę i płaski brzuch możemy obserwować na zdjęciach z wakacji w Meksyku, gdzie wybrała się całą rodziną. Ale to nie wszystko. Gwiazda TVN ciągle motywuje swoich fanów do aktywnego trybu życia – nawet podczas urlopu wrzuca na stories relacje z sesji jogi, medytacji i treningów orazi tłumaczy, jak ważna jest aktywność fizyczna. Jednak aby dotrzeć do większej ilości kobiet postanowiła stworzyć program Rozenek cudnie chudnie, który od 1 lutego będzie emitowany na TVN Style. O tym, co w nim zobaczymy opowiedziała właśnie na swoim stories!

Malgorzata Rozenek-Majdan opowiada o programie Rozenek cudnie chudnie na TVN Style

Premiera programu Rozenek cudnie chudnie już 1 lutego 2021. Co w nim zobaczymy? „To jest wiedza w pigułce, pamiętnik powrotu do formy po ciąży. Krok po kroku pokazujemy jak to zrobić i pokazujemy jak uniknąć błędów i jak radzić sobie z gorszymi dniami, których w życiu młodej mamy jest dużo” mówi Małgorzata. „Pokażemy rożne techniki ćwiczeń: pilates, jogę i fitness oraz zabiegi, którymi można wspomagać powrót do formy.

„Poznacie Lidię, moją trenerkę, z którą ćwiczę od wielu lat. Sama ma dwóch synów i można powiedzieć, że doktoryzowała się z powrotu do formy sprzed ciąży. Poznacie też Miłę, moją dietetyczkę, która pozwoliła mi mądrze się odżywiać. I zrozumieć, że czasem uczucie głodu to po prostu objaw odwodnienia!” tłumaczy Małgosia.

Kamery towarzyszyły mi od końca połogu praktycznie do teraz. W programie nie ma przekłamania, sama prawda.  Polecam go nie tylko młodym mamom, ale każdemu, kto ma potrzebę zmiany swojego życia. Bo o tym jest właśnie jest ten program! Bo jak się chce, to można. A my, ja i moja ekipa, pokażemy Wam jak to zrobić.

Patrząc na to, jak teraz, kilka miesięcy po urodzeniu Henryka, wygląda Małgorzata Rozenek-Majdan, jest to najlepszą zachętą do tego, by spróbować ją naśladować. Bo udowodniła, że ciężką pracą można osiągnąć doskonałe efekty. My będziemy oglądać, a Wy? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.