Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Ze świata urody

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca figurą na wakacjach w Meksyku!

Co tym razem pokazała na fotografii?

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2021 13:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa wraz ze swoją rodziną w Meksyku. Po intensywnym czasie związanym z opieką nad małym Heniem, celebrytka postanowiła spędzić trochę czasu w ciepłych klimatach i zwyczajnie naładować baterie. Przypomnijmy, że prezenterka urodziła swoje trzecie dziecko w czerwcu 2020 roku i od tego czasu bardzo aktywnie pracuje nad swoim powrotem do formy. W social mediach Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje zdjęcia, na których aktywnie trenuje, dobrze się odżywia i stosuje zabiegi, dzięki którym jej ciało po porodzie wygląda naprawdę świetnie.

Jak wygląda ciało Małgorzaty Rozenek-Majdan po porodzie?

Ćwiczenia, którym poświęcała czas Małgorzata Rozenek-Majdan na pewno przyniosły efekty. Gwiazda bardzo szybko wróciła do formy, teraz podczas wakacji w Meksyku może się nim cieszyć! Płaski brzuch, jędrne pośladki i nogi. Fani wyraźnie podkreślają, że są zachwyceni jej metamorfozą.

Idealny brzuszek🔥 jak to się robi 🤭🤭🤭😱😱😱👙👙👙

Pani Małgosiu, szacun😘jak sie robi tak brzuch po 3 ciążach? Ja po jednej nie moge wrócić a ćwiczę od 1,5 roku

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.