horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź przepowiednię Gwiazd: oto Twój horoskop codzienny na ten tydzień!

Co wydarzy się w dniach 21 – 27.10.2019?

Redakcja VIVA! 21 października 2019 07:49
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Zbliża się koniec miesiąca, ale Gwiazdy wciąż mają kilka niespodzianek... Dlatego październik jeszcze może Cię zaskoczyć! Co wydarzy się w Twoim życiu w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź swój znak zodiaku!

baran horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: BARAN

Horoskop dzienny dla Barana na poniedziałek 21.10.2019

Przed Tobą dzień trudnego wyboru między obowiązkami a pragnieniami. Nieuniknione są rodzinne kłopoty. Zastanów się nad zmianą zwykłego trybu życia – być może Twoje wartości wymagają uaktualnienia.

Horoskop dzienny dla Barana na wtorek 22.10.2019

Nadszedł czas, aby wziąć się w garść  i pomyśleć o zdobywaniu nowych horyzontów. Dzisiaj powinnaś wystrzegać się fałszywych zapewnień o lojalności. Mogą pojawić się wahania nastroju z powodu negatywnych emocji.

Horoskop dzienny dla Barana na środę 23.10.2019

Uważaj na niesprawdzone informacje i prowokacje współpracowników, nie wdawaj się w konflikty. Podróże przyniosą nowe, przydatne w przyszłości znajomości. Gwiazdy nie wykluczają dużej zmiany w życiu. Być może zdecydujesz się na przeprowadzkę?

Horoskop dzienny dla Barana na czwartek 24.10.2019

Dzień zakończy się sukcesem, zwłaszcza jeśli chodzi o spełnienie się podczas wykonywania kreatywnego, interesującego zadania zawodowego. Do trudnej i bolesnej relacja z ukochaną osobą powoli powróci harmonia, jednak pozostałości po konflikcie nie pozwolą Ci głęboko odetchnąć.

Horoskop dzienny dla Barana na piątek 25.10.2019

Dziś możesz otrzymać zaproszenie na romantyczne spotkanie z drugą połówką, podczas którego przeprowadzisz ważną rozmowę o swoich preferencjach miłosnych. Bądź szczera. W gronie przyjaciół również będziesz miała powód do zadowolenia – ktoś doceni Twoje umiejętności.

Horoskop dzienny dla Barana na sobotę 26.10.2019

Dziś nawet najbardziej ryzykowne przedsięwzięcia będą się dobrze rozwijać. Gwiazdy obiecują duży zysk. W życiu osobistym będą miały miejsce niezwykłe wydarzenia, nieco przyćmione bezpodstawną zazdrością ukochanej osoby.

Horoskop dzienny dla Barana na niedzielę 27.10.2019

Stres psychiczny i niepokój, wynikające z kłótni z bliską Ci osobą, zostaną zastąpione wybaczeniem zniewag oraz wzrostem pozytywnych emocji. Gwiazdy polecają rozważną analizę możliwych punktów zapalnych, a przestaniesz uważać, że jesteś zbyt wrażliwa i bezbronna.

byk horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: BYK

Horoskop dzienny dla Byka na poniedziałek 21.10.2019

Dziś możesz liczyć na powodzenie we wszystkich sprawach, które dotyczą Twojej kariery. Kontakty biznesowe z nowymi klientami przyniosą zysk. Dzięki niezwykłym zdolnościom umysłowym, rozwiążesz męczący Cię problem, łącząc kilka istotnych faktów. Warto dostosować się do nowych okoliczności.

Horoskop dzienny dla Byka na wtorek 22.10.2019

Przed Tobą dzień pojednania i wspomnień. Rozczarowania związane z miejscem pracy znikną, a na horyzoncie pojawią się cudowne alternatywy. Jeśli zależy Ci na poprawie stanu finansów, dziś możesz podjąć ryzykowną transakcję.

Horoskop dzienny dla Byka na środę 23.10.2019

Gwiazdy przewidują spokojny, dość leniwy dzień. Rutyna nie będzie Cię męczyć, jednak nie stosuj tej zasady w związku miłosnym, jeśli zależy Ci na nowych wrażeniach u boku ukochanej osoby.

Horoskop dzienny dla Byka na czwartek 24.10.2019

Szczęście czeka na Ciebie zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Twój nastrój będzie dziś romantyczny, harmonia zapanuje w Twojej duszy. Zapoznaj się z dodatkowymi źródłami informacji, możliwe, że znajdziesz tam niezbędne odpowiedzi.

Horoskop dzienny dla Byka na piątek 25.10.2019

Zachowaj ostrożność podczas pracy z dokumentami firmowymi, szczególnie jeśli będą to informacje poufne. Relacja z ukochaną osobą będzie pełna czułości, ale dalsi krewni mogą Cię zdenerwować. Nie poddawaj się prowokacji i nie reaguj na nieprzyjemne zaczepki pełne bezpodstawnej agresji.

Horoskop dzienny dla Byka na sobotę 26.10.2019

Zdecydowanie unikaj wszelkich plotek – skup się jedynie na tym, co sprawia Ci przyjemność. Jeśli chodzi o relację z bliską osobą, będziesz musiała przejąć większość obowiązków domowych, ponieważ druga połówka wymaga teraz Twojego wsparcia.

Horoskop dzienny dla Byka na niedzielę 27.10.2019

Dzień będzie interesujący i obiecujący, jeśli zdecydujesz się na działania, które wpłyną na Twoje życie w najbliższej przyszłości. Zwróć szczególną uwagę na swoje samopoczucie i odpocznij, jeśli wyda Ci się niezbędne.

bliźnięta horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na poniedziałek 21.10.2019

Dzisiaj nie zmęczy Cię ani nadmiar obowiązków, ani zła pogoda, ani drobne kłopoty. Cały dzień będzie jak najbardziej optymistyczny. Gwiazdy obiecują spotkanie z kimś, kto okaże Ci swoją niezwykłą fascynację Twoją osobą...

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na wtorek 22.10.2019

Nie będziesz dziś w najlepszym nastroju. Nie zmuszaj się jednak do spełniania zachcianek otoczenia. Będzie Cię to trochę kosztowało, ale czułe wyznania ukochanej osoby Cię uspokoją.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na środę 23.10.2019

Dziś musisz polegać na intuicji, aby podjąć szereg ważnych kroków, których nie unikniesz. Możliwe są niespodziewane prezenty, przypadkowe spotkania, żywe przygody miłosne. Jesteś na dobrej drodze do spełnienia jednego z Twoich pragnień – nie zmarnuj szansy od losu.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na czwartek 24.10.2019

Przed Tobą bardzo intensywny i emocjonalny dzień. Wszelkie wątpliwości tylko pogłębią niezadowolenie, które od dawna się w Tobie tliło. Zacznij działać zgodnie z poczuciem obowiązku wobec siebie i swoich najbliższych, a dopiero potem zrelaksuj się i odpocznij.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na piątek 25.10.2019

W ten piątek Gwiazdy dadzą Ci możliwość nawiązania miłej znajomości z wpływową osobą, która w zdecydowany sposób wpłynie na Twoje życie. Wystrzegaj się zbyt spontanicznych decyzji, jeśli nie chcesz popełnić błędu.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na sobotę 26.10.2019

Gwiazdy namawiają do rozwiązania codziennych problemów w związku miłosnym. Nie powinnaś dziś szczędzić pochwał i wyrazów wdzięczności w stosunku do ukochanej osoby. Podążaj zaplanowanymi ścieżkami, a osiągniesz szczęście, zysk i nowe perspektywy.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na niedzielę 27.10.2019

Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz dziś niespodziewaną propozycję zmiany miejsca pracy. Nie podejmuj zbyt pochopnej decyzji, ale dokładnie przeanalizuj, czy tego właśnie potrzebujesz. Pamiętaj, że kusząca oferta nie zawsze się opłaca.

rak horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: RAK

Horoskop dzienny dla Raka na poniedziałek 21.10.2019

Przed Tobą dzień szczególnego ożywienia emocjonalnego, fizycznego i intelektualnego. Być może zdecydujesz się na wyjazd do egzotycznego miejsca, o którym wcześniej marzyłaś. Gwiazdy zaoferują Ci wiele szans na sukces, często ryzykownych. Dokonasz właściwego wyboru.

Horoskop dzienny dla Raka na na wtorek 22.10.2019

Nie unikniesz dziś nowych problemów i zmartwień. Postaraj się działać bardziej racjonalnie, nie ulegając wpływom z zewnątrz, a powrócisz do harmonii w swoim życiu. Zwróć szczególną uwagę na stan swojego zdrowia.

Horoskop dzienny dla Raka na środę 23.10.2019

Dziś powinnaś polegać tylko na sobie – masz wystarczająco dużo umiejętności, aby samodzielnie zrealizować swój plan. Wszelkie fizyczne i emocjonalne przeciążenia będą dla Ciebie niebezpieczne, dlatego unikaj nerwowych rozmów i nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje.

Horoskop dzienny dla Raka na czwartek 24.10.2019

Twoje własne błędy tylko Cię uspokoją, a także nauczą czegoś, co wcześniej było nieznane. Dadzą cenną lekcję życia. Zrób wszystko, co możliwe, aby jak najszybciej pozbyć się negatywnych emocji. Ukochana osoba chętnie Cię wysłucha.

Horoskop dzienny dla Raka na piątek 25.10.2019

Nadchodzą zmiany w Twoim życiu! Zapomnisz o smutkach, zmartwieniach i obawach. Jeśli zależy Ci na rozwoju relacji miłosnej, pozbądź się natrętnych myśli o zadaniach zawodowych poza miejscem pracy.

Horoskop dzienny dla Raka na sobotę 26.10.2019

Sobota będzie udana pod względem pracy twórczej, rozpoczęcia nowych projektów, poszukiwania niezbędnych informacji i materiałów. Prawdopodobnie odkryjesz tajemnicę bliskiej osoby, która może namieszać w Twoim życiu. Dzień zakończy się zabawną przygodą.

Horoskop dzienny dla Raka na niedzielę 27.10.2019

Niewykluczone, że przypadkowa osoba podpowie Ci, w jaki sposób możesz rozwiązać problem rodzinny. Przeminie poczucie „zamurowania”, odcięcia od prawdziwych wydarzeń. zrelaksuj się u boku ukochanej osoby, ponieważ nadchodzący tydzień może być zbyt emocjonalny.

lew horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: LEW

Horoskop dzienny dla Lwa na poniedziałek 21.10.2019

Tego dnia będziesz chciała spędzić trochę czasu w samotności, ciesząc się swobodnym przepływem myśli o przyszłości. Niewykluczone, że zechcesz być bardziej praktyczna, ale ta determinacja wystarczy jedynie na krótki czas.

Horoskop dzienny dla Lwa na wtorek 22.10.2019

Gwiazdy obiecują wspaniały nastrój. Nie oczekuj jednak znaczących zmian w życiu zawodowym. Relacja z ukochaną osobą będzie zdecydowanie cieplejsza, a długa rozmowa sprawi Ci dziś radość.

Horoskop dzienny dla Lwa na środę 23.10.2019

We wszystkich obszarach Twojego życia widoczna będzie tendencja do zmiany na lepsze. Nie angażuj się w projekt, którego nie jesteś pewna, szczególnie jeśli intuicja podpowiada Ci, że nie jest to najlepszy pomysł.

Horoskop dzienny dla Lwa na czwartek 24.10.2019

Przed Tobą nieco nerwowy dzień. Nie wymuszaj wydarzeń, zrezygnuj z podejmowania ważnych decyzji. Skup się na poprawie formy fizycznej i psychicznej, dla własnego dobra.

Horoskop dzienny dla Lwa na piątek 25.10.2019

Dziś możesz mieć szczęście w sprawach, związanych z rynkiem nieruchomości i we wszelkich sporach prawnych. Prawdopodobnie zyskasz poparcie współpracowników, udowadniając, że możesz się dostosować do trudnej sytuacji zawodowej.

Horoskop dzienny dla Lwa na sobotę 26.10.2019

Gwiazdy przewidują, że nie unikniesz dziś spięcia z ukochaną osobą, która skrytykuje Twój upór i kategoryczność. Bierność w relacji miłosnej nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Horoskop dzienny dla Lwa na niedzielę 27.10.2019

Wykorzystaj wszystkie możliwości, aby nie przegapić szansy na nowy początek. Uważaj na kuszące oferty i niespodziewane wyznania miłosne. Niewykluczone, że ktoś chce zepsuć Twoją reputację.

panna horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: PANNA

Horoskop dzienny dla Panny na poniedziałek 21.10.2019

Zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, będzie prześladował Cię dziś pech. Gwiazdy obiecują jednak, że konsekwencje błędnych działań nie wpłyną na Twoją przyszłość, a wręcz przeciwnie – wskażą Ci drogę do sukcesu.

Horoskop dzienny dla Panny na wtorek 22.10.2019

Dziś będziesz ucieleśnieniem mądrości, piękna, elastyczności, oryginalności i kreatywności. Okażesz ogromną życzliwość innym, co wkrótce może Cię wyręczyć. Ukochana osoba nie wykaże się wyobraźnią, dlatego jeśli zależy Ci na nowych doznaniach miłosnych, będziesz musiała przejąć inicjatywę.

Horoskop dzienny dla Panny na środę 23.10.2019

Nie będziesz w stanie uniknąć dziś obciążenia pracą, jednak powinnaś poprosić przełożonych o rozwiązanie pewnych problemów, które są dla Ciebie przeszkodą. Unikaj niebezpiecznych gier emocjonalnych. Jeśli to konieczne, zachowaj dystans wobec drugiej połówki, aby nie pozostać z niczym.

Horoskop dzienny dla Panny na czwartek 24.10.2019

Podejmiesz kolejną próbę przebicia się przez ścianę, która blokuje Ci drogę do sukcesu. Spotkanie z przyjaciółmi otworzy Ci oczy. Niewykluczone, że dowiesz się o sobie czegoś nowego.

Horoskop dzienny dla Panny na piątek 25.10.2019

Nie ma znaczenia, ile pieniędzy masz w portfelu – unikaj spontanicznych wydatków, ponieważ ryzykujesz długi. Gwiazdy przewidują, że poczujesz się zmęczona lub bezwartościowa. Nie poddawaj się smutnym myślom, ale zacznij działać, i zatroszcz się przede wszystkim o siebie.

Horoskop dzienny dla Panny na sobotę 26.10.2019

Przygotuj się na spokojny dzień, pełen przyjemnych momentów. Jeśli chodzi o życie miłosne, pozbądź się wyrzutów sumienia. Szczególnie jeśli zrobiłaś wszystko, co mogłaś, aby przywrócić harmonię w relacji.

Horoskop dzienny dla Panny na niedzielę 27.10.2019

Przed Tobą relaksujący dzień. Spacer, przyjemny wypoczynek i przypadkowe spotkanie z przyjaciółmi przywrócą Cię do życia. Twoje dzisiejsze wysiłki przyniosą szybkie i zauważalne rezultaty.

waga horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: WAGA

Horoskop dzienny dla Wagi na poniedziałek 21.10.2019

Tego dnia będziesz miała dużo energii. Gwiazdy zwracają jednak uwagę, że Twoje aspiracje i wspaniałe plany mogą negatywnie wpłynąć na związek z ukochaną osobą. Niestety, nawet szczera rozmowa nie rozwiąże problemu.

Horoskop dzienny dla Wagi na wtorek 22.10.2019

Poczujesz się nieswojo z powodu niewytłumaczalnego niepokoju. Pamiętaj, że nawet jeśli coś się zmieniło w Twoim życiu osobistym, w żadnym wypadku nie jest teraz gorsze. Potrzeba nowych emocji może sprowokować Cię do niechcianych wydatków, których będziesz żałować.

Horoskop dzienny dla Wagi na środę 23.10.2019

Twoje słowa będą dziś miały szczególną moc. Zadbaj o swój dobry nastrój i pamiętaj, że nadmiernie bezpośrednia krytyka nie zawsze się opłaca.

Horoskop dzienny dla Wagi na czwartek 24.10.2019

Przed Tobą spokojny dzień, Gwiazdy nie przewidują żadnych niespodzianek. To dobry moment na uporządkowanie celów na najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny dla Wagi na piątek 25.10.2019

Dziś nie będziesz musiała zbytnio się wysilać, aby zdobyć sympatię nowo poznanych osób. Kreatywne podejście do kłopotów zawodowych zrobi z Ciebie lidera, jednak może się to wiązać z ogromnym poświęceniem.

Horoskop dzienny dla Wagi na sobotę 26.10.2019

Jeśli dziś spotkasz się z bliskimi osobami, możesz liczyć na dzień pełen szczerych rozmów i dobrej zabawy. Gwiazdy nie wykluczają, że spełni się jedno z Twoich marzeń.

Horoskop dzienny dla Wagi na niedzielę 27.10.2019

Nie pozwól, aby nieprzyjemne plotki an Twój temat popsuły Ci humor. Zachowaj dystans wobec wrogów, a unikniesz załamania emocjonalnego. Wieczorem znajdziesz wyjście z nieprzyjemnej sytuacji.

skorpion horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: SKORPION

Horoskop dzienny dla Skorpiona na poniedziałek 21.10.2019

Relacja miłosna może się dziś zmienić na gorsze, z powodu eksplozji sprzeczności, które od dawna nosisz w sobie. Chwilowo gorszy humor nie zagrozi Twojej karierze.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na wtorek 22.10.2019

Niektóre wydarzenia sprawią, że zaczniesz aktywnie działać. Gwiazdy przewidują, że będziesz musiała się dziś zmierzyć z brakiem zrozumienia Twoich poglądów i czynów. Nie zgadzaj się na oferty, które nie będą dostosowane do Twoich myśli i aspiracji.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na środę 23.10.2019

Dziś otrzymasz serię dyskretnych, ale wymownych zaleceń od przełożonych. Jednak już wieczorem możesz oczekiwać przyjemnych zmian na lepsze we wszystkich dziedzinach życia. Szczególnie hojnie zostaną wynagrodzone te przedstawicielki znaku, które były cierpliwe i ciężko pracowały.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na czwartek 24.10.2019

Dzisiaj możesz pozwolić sobie na ryzykowne zachowanie. Pamiętaj jedynie, że zbyt mocno krytykowana przez Ciebie osoba może w przyszłości się odwdzięczyć w okrutny sposób.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na piątek 25.10.2019

Przed Tobą trudny dzień. Bądź przygotowana na wszystko i ostrożnie podejmuj decyzje. Ważne spotkanie, które odbyło się w zeszłym tygodniu, dziś może pozytywnie wpłynąć na Twoją samoocenę.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na sobotę 26.10.2019

Porzuć świat fantazji i skup się na realnych zadaniach, aby zwiększyć ilośc tego, co już posiadasz. Druga połowa dnia zapowiada się cudownie, szczególnie pod względem miłości. Nienaganne zachowanie, olśniewający wygląd, szczerość i poczucie proporcji pomogą Ci zwyciężyć w trudnym sporze.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na niedzielę 27.10.2019

Decyzje podjęte tego dnia będą prawidłowe i przyniosą doskonałe rezultaty w przyszłości. Odważ się na więcej, a wszystko się ułoży. Gwiazdy przewidują, że ukochana osoba zaskoczy Cię wyznaniem i  odważną propozycją.

strzelec horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: STRZELEC

Horoskop dzienny dla Strzelca na poniedziałek 21.10.2019

Dzień zakończy się sukcesem, jeśli spędzisz go w samotności, gromadząc informacje, zdobywając nową wiedzę i przemyślając wydarzenia z ostatnich dni. Zignoruj wszelką krytykę i podążaj wybraną ścieżką, a nie pożałujesz swojej decyzji.

Horoskop dzienny dla Strzelca na wtorek 22.10.2019

Podświadomie będziesz próbowała powtórzyć lekcje, których nauczyłaś się w życiu, być może mając nadzieję na naprawę popełnionych błędów. Jednak Gwiazdy nie pozostawiają wątpliwości, że nie ma nadziei na umocnienie dawno spalonych mostów.

Horoskop dzienny dla Strzelca na środę 23.10.2019

Bądź ostrożna – pewna osoba chce Cię wykorzystać, ale nie zamierza przyznać się do swoich egoistycznych interesów. Dzisiaj musisz pamiętać, że ryzyko klęski jest zbyt wysokie, dlatego w żadnym wypadku nie ulegaj kuszącym ofertom.

Horoskop dzienny dla Strzelca na czwartek 24.10.2019

Na horyzoncie Twojego życia może pojawić się osoba, która pozytywnie wpłynie na rozwój Twojej kariery, o ile nie odepchniesz jej swoją arogancją i brakiem uprzejmości. Dzień nie będzie zbyt rozrywkowy, ale wieczorem najprawdopodobniej wybierzesz się na długo oczekiwane spotkanie.

Horoskop dzienny dla Strzelca na piątek 25.10.2019

Przed Tobą dobry moment na wszelkie transakcje finansowe, których się obawiałaś. Niewykluczone, że niezwykły przypadek pomoże Ci poznać miłość Twojego życia...

Horoskop dzienny dla Strzelca na sobotę 26.10.2019

Nie odrzucaj dziś ważnej oferty, która obiecuje awans zawodowy. Bądź odważna, a osiągniesz gwarantowany sukces. Pewność siebie pozwoli Ci przewyższyć konkurencję.

Horoskop dzienny dla Strzelca na niedzielę 27.10.2019

Ciepło, czułość, beztroska – niedziela będzie przyjemna pod każdym względem. Nawet miłosne niepowodzenie nie zepsuje Twojego nastroju.

koziorożec horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop dzienny dla Koziorożca na poniedziałek 21.10.2019

Gwiazdy przewidują emocjonalny dzień, pełen małych i dużych osiągnięć. Prawdopodobnie dziś zrobisz wszystko, co zaplanowałaś na kolejne dni. W relacji miłosnej postaraj się nie okazywać zbytniej drażliwości i poirytowania.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na wtorek 22.10.2019

Dziś możesz odczuwać gwałtowny brak czasu. Z tego względu nie uda Ci się dojść do porozumienia z ukochaną osobą. Przemyśl, czy ta relacja nie potrzebuje bardziej demokratycznego podziału obowiązków domowych.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na środę 23.10.2019

Gwiazdy nie przewidują zmian w życiu zawodowym, ale w relacji miłosnej znikną wątpliwości z powodu nieporozumień i uporu ukochanej osoby. Decyzje, które dziś podejmiesz, będą niezwykle istotne dla Twojej przyszłości.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na czwartek 24.10.2019

Surowa rzeczywistość tego dnia zmusi Cię do przemyśleń. Wnioski nie będą zbyt radosne, a bliska osoba może Cię rozczarować. Jednak Gwiazdy są pewne, że to chwilowy spadek formy i już wkrótce stabilność powróci do Twojego życia.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na piątek 25.10.2019

Siłą napędową Twoich zwycięstw będzie pewność siebie, pomnożona przez wiarę we własne możliwości. Szczęśliwy zbieg okoliczności może stworzyć idealne warunki zawodowe, niezbędne do rozwoju osobistego i dodatkowego dochodu.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na sobotę 26.10.2019

Poświęć więcej uwagi swojemu życiu osobistemu – okaż czułość i troskę, a ukochana osoba odwdzięczy się tym samym. Unikaj niepewnych transakcji finansowych, dziś będziesz podatna na oszustwa.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na niedzielę 27.10.2019

Możliwe, że poczujesz się zakłopotana pragnieniami i uczuciami innych osób. Nie zastanawiaj się nad tym zbyt długo, lepiej poszukaj nowych wrażeń.

wodnik horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: WODNIK

Horoskop dzienny dla Wodnika na poniedziałek 21.10.2019

Dziś możesz się wykazać w miejscu pracy. Sytuacja w relacji miłosnej będzie zdecydowanie bardziej skomplikowana, ale z powodzeniem wyeliminujesz źródło zamieszania, poszukując sposobu na równowagę.

Horoskop dzienny dla Wodnika na wtorek 22.10.2019

Plany na przyszłość w obecnym miejscu pracy mogą ulec zmianom pod presją nowych informacji lub nieoczekiwanych okoliczności życiowych. Jedynym pewnym sposobem na sukces jest spokój. Ukochana osoba może wykazać chęć sformalizowania związku.

Horoskop dzienny dla Wodnika na środę 23.10.2019

Odniesiesz dziś sukces w biznesie i z łatwością poradzisz sobie nawet z trudnym zadaniem. Postaraj się działać szybko, kompetentnie i skutecznie. Po południu aktywność zawodowa zmaleje, dzięki czemu poświęcisz czas na sprawy osobiste i rodzinne.

Horoskop dzienny dla Wodnika na czwartek 24.10.2019

Odrzuć dziś emocje, sentymentalizm i łatwowierność. Nie ulegaj chwilowym słabościom – tylko zrównoważone i przemyślane podejście pomoże Ci odnieść zwycięstwo.

Horoskop dzienny dla Wodnika na piątek 25.10.2019

Dzisiaj będziesz zbyt ufna. Gwiazdy ostrzegają, że możesz wpaść w pułapkę, zastawioną przez osoby pozbawione skrupułów. Poproś o poradę kogoś, kto jest Ci bliski.

Horoskop dzienny dla Wodnika na sobotę 26.10.2019

Zdecydowanie nie opowiadaj dziś o szczegółach Twojego życia osobistego. Dzień sprzyja luźnym spotkaniom z przyjaciółmi. W życiu miłosnym pojawią się nowe okoliczności, przybliżające Cię do spełnienia pragnień o idealnym związku.

Horoskop dzienny dla Wodnika na niedzielę 27.10.2019

Przed Tobą dość przyjemny dzień. Pamiętaj, że czasami milczenie jest złotem. Unikaj spontanicznych wydatków, ponieważ Twoja sytuacja finansowa nie jest teraz najlepsza. Jeśli liczysz na zmiany, będziesz musiała spokojnie przeanalizować własne zachowanie i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

ryby horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: RYBY

Horoskop dzienny dla Ryb na poniedziałek 21.10.2019

Ogólnie rzecz biorąc, ten dzień będzie pozytywny i pełen energii. Uda Ci się ukończyć ważny projekt. Bądź jednak ostrożna i czujna, ponieważ w Twoim najbliższym otoczeniu są osoby, które będą próbowały wykorzystać Twoją nadmierną hojność.

Horoskop dzienny dla Ryb na wtorek 22.10.2019

Dziś nie będziesz mogła się cieszyć dobrym nastrojem, ze względu na przejaw braku szacunku wobec Twojej osoby. Pomimo to, będziesz zadowolona z rezultatów własnych działań.

Horoskop dzienny dla Ryb na środę 23.10.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś poświęcisz się przemyśleniom. Możesz żałować wyboru ścieżki zawodowej. Nie spiesz się z wnioskami, smutne wnioski mogą być efektem przemęczenia. Postaraj się rozważyć nowe możliwości, które wzmocnią Twój związek miłosny.

Horoskop dzienny dla Ryb na czwartek 24.10.2019

Zastanów się, czy nie czujesz się zmęczona gonieniem za ideałem? Jeśli tak, powinnaś się zastanowić, czy nie zapominasz o sobie i swoich pragnieniach. Trudna decyzja, którą dziś podejmiesz, wróży wielkie powodzenie w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny dla Ryb na piątek 25.10.2019

Podróż służbowa, której nie planowałaś, może nie tylko wpłynąć na Twój rozwój zawodowy, ale także przynieść zysk. Wieczorem ukochana osoba zadba o Twoje samopoczucie, wręczając Ci przyjemną niespodziankę.

Horoskop dzienny dla Ryb na sobotę 26.10.2019

Dziś zdecydowanie poświęcisz się zaspokajaniu osobistych ambicji. I chociaż brak oczekiwanych rezultatów będzie denerwujący i niepokojący, Gwiazdy przypominają, że sukces składa się ze zwycięstw i porażek. Los przygotowuje dla Ciebie niespodziankę.

Horoskop dzienny dla Ryb na niedzielę 27.10.2019

Z powodzeniem pokonasz wszelkie przeszkody na drodze do celu. Do Twojego życia może powrócić bliska osoba z przeszłości, z którą rozstałaś się w nieprzyjemny sposób. Zanim zdecydujesz się na kolejną szansę, zastanów się czy problemy w obecnej relacji miłosnej są tego warte. 

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.