horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop na każdy dzień nadchodzącego tygodnia!

Co wydarzy się między 14.10 a 20.10.2019?

Redakcja VIVA! 14 października 2019 06:46
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Na co możesz liczyć w najbliższym czasie? Czy w Twoim życiu się coś zmieni? Sprawdź przepowiednię Gwiazd! Oto Twój horoskop dzienny na najbliższy tydzień!

baran horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BARAN

Horoskop dzienny dla Barana na poniedziałek 14.10.2019

Wszelkie nieporozumienia z zeszłego tygodnia zostaną zapomniane. Dziś nie będziesz narzekać na nadmiar pracy, ale nie zabraknie pilnych spraw, których nie będziesz mogła odłożyć na później. Być może zdecydujesz się na spełnianie marzenia, które wydawało Ci się niedorzeczne.

Horoskop dzienny dla Barana na wtorek 15.10.2019

Ze względu na sprzyjające okoliczności życiowe, to dobry dzień na wykorzystanie możliwości rozwoju. Nie powinnaś podążać za opiniami innych – lepiej przełóż podjęcie ważnych dla Ciebie decyzji, ale zrób to samodzielnie.

Horoskop dzienny dla Barana na środę 16.10.2019

Nie rozpraszaj się sporami, jeśli nie chcesz stracić cennego czasu. Ten dzień będzie bardzo udany pod względem zmiany stylu. Poproś o poradę ukochaną osobę, a efekt na pewno Cię nie rozczaruje.

Horoskop dzienny dla Barana na czwartek 17.10.2019

Dzień sprzyja kontaktom, dzięki którym Twoja kariera nabierze rozpędu. Twój autorytet zawodowy wzrośnie. Gwiazdy przewidują również szczęście w podróżach, niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz w celach osobistych, czy biznesowych.

Horoskop dzienny dla Barana na piątek 18.10.2019

Niewykluczone, że dziś poddasz się intensywnej potrzebie poprawy finansów. Prawdopodobnie zaczniesz kierować się wyłącznie tym, co może doprowadzić do wzbogacenia się. Unikaj jednak niepewnych transakcji, ponieważ możesz popełnić niewybaczalny błąd.

Horoskop dzienny dla Barana na sobotę 19.10.2019

W komunikacji z ukochaną osobą mogą pojawić się pewne trudności. Nie musisz akceptować dyktatury i ultimatum, dlatego wykaż się godnym oporem, przypominając, że druga połówka musi traktować Cię na równych zasadach.

Horoskop dzienny dla Barana na niedzielę 20.10.2019

Ten dzień przybliży Cię do ukończenia ważnego zadania. Pomimo napiętej sytuacji, nie zapomnij o odpoczynku. Gwiazdy przewidują, że nie unikniesz problemów w nadchodzącym tygodniu – nabierz dystansu i zadbaj o dobre samopoczucie, aby Cię to nie przerosło.

byk horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BYK

Horoskop dzienny dla Byka na poniedziałek 14.10.2019

Prawdopodobnie skupisz się dziś na całkowicie nierealistycznym pomyśle, dlatego będziesz musiała poświęcić swój czas i energię na przekonanie innych do swojej idei. Przygotuj się na krytykę i zaoferuj godną alternatywę.

Horoskop dzienny dla Byka na wtorek 15.10.2019

Tego dnia jeszcze bardziej zaangażujesz się w wyścig, aby znaleźć się na szczycie. Uważaj jednak na przepracowanie, ponieważ Twój organizm może tego nie wytrzymać. Ukochana osoba potrzebuje Twojego wsparcia – postaraj się jej nie zawieść.

Horoskop dzienny dla Byka na środę 16.10.2019

Będziesz miała okazję wykorzystać swoje umiejętności w interesującym i postępowym biznesie. Weź się w garść, i jeśli pozwala na to stan finansów – kup nowe ubrania, kosmetyki, dodatki do domu. Zadbaj o zmiany zewnętrzne, a przyśpieszyć wewnętrzne, na których tak bardzo Ci zależy.

Horoskop dzienny dla Byka na czwartek 17.10.2019

Pamiętaj, że Twój sukces uzależniony jest od Twojej koncentracji i uważności – gorączkowe działanie i pośpiech to źli doradcy. Gwiazdy przewidują wspaniały wieczór w towarzystwie bliskiej osoby. Być może zdobędzie się na wyznanie, które wpłynie na waszą wspólną przyszłość.

Horoskop dzienny dla Byka na piątek 18.10.2019

Dziś będziesz narzekać na brak czasu. Postaraj się nie denerwować i nie przekraczać granic innych osób. Masz szansę na sukces, jeśli poprowadzisz tajne negocjacje i nie ujawnisz przedwcześnie wszystkich swoich atutów. Przyda Ci się odrobina kreatywności, również w życiu osobistym.

Horoskop dzienny dla Byka na sobotę 19.10.2019

Przed Tobą cudowny dzień na relaks. Ne przesadzaj jednak i we wszystkim zachowuj umiar. Zabawne spotkanie z bliskimi przyjaciółmi odwróci Twoją uwagę od kłopotów zawodowych.

Horoskop dzienny dla Byka na niedzielę 20.10.2019

Jeśli od dawna masz zatarg z bliską Ci osobą, ta niedziela będzie doskonałym dniem na przeprosiny i naprawę błędów. Szczera rozmowa pozwoli przywrócić dobry kontakt. Ze względów zdrowotnych, Gwiazdy polecają też odpoczynek na świeżym powietrzu.

bliźnięta horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na poniedziałek 14.10.2019

Rejestracja niektórych dokumentów, negocjacje, transakcje pieniężne – wszystko to lepiej przełożyć na inny dzień. Brak czasu sprowokuje wątpliwości co do jego racjonalnego wykorzystania. Fortuna uśmiechnie się do Ciebie w życiu osobistym.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na wtorek 15.10.2019

Głównym zadaniem tego dnia będzie nawiązanie i pogłębienie harmonijnej relacji z ukochaną osobą. Ze względu na rozproszone myśli, zachowaj szczególną ostrożność w miejscu pracy, aby nikt nie oskarżył Cię o brak zaangażowania.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na środę 16.10.2019

Dziś będziesz musiała zapomnieć o swoich pragnieniach i preferencjach, akceptując to, co narzuca otoczenie. Gwiazdy przewidują jednak, że uda Ci się dokończyć kilka rozpoczętych wcześniej spraw zawodowych.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na czwartek 17.10.2019

Racjonalne argumenty, których użyjesz w swojej obronie, mogą doprowadzić do Twojej emocjonalnej izolacji i rozczarowania. Nie oczekuj na oznaki wdzięczności za to, co kiedyś zrobiłaś. Ta osoba kieruje się jedynie dążeniem do celu i wszechobecnym egoizmem.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na piątek 18.10.2019

Gwiazdy przepowiadają, że ten dzień będzie dla Ciebie szczęśliwy! Znaczące zmiany pozwolą Ci rozwiązać długotrwały i dość irytujący problem, nie bez pomocy i wsparcia najbliższych.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na sobotę 19.10.2019

Postaw dziś na kreatywność, aby przybliżyć się do spełnienia jednego z pragnień. Niewykluczony jest również przełom w sprawach finansowych, a także możesz otrzymać kilka solidnych propozycji biznesowych, które zapewnią Ci stabilny dodatkowy dochód przez długi czas.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na niedzielę 20.10.2019

Bezczynność może sprowokować Cię do tłumienia uczuć. Niekorzystne okoliczności mogą Cię zniechęcić do działania, ale powinnaś posłuchać intuicji. Zaryzykuj, aby ponownie dołączyć do gry o najwyższą stawkę.

rak horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: RAK

Horoskop dzienny dla Raka na poniedziałek 14.10.2019

Przypadkowe spotkanie z interesująca osobą może dostarczyć Ci cennych informacji. Zarozumiałość w tym dniu nie jest najlepszym doradcą – będziesz musiała obiektywnie ocenić efekt swoich dotychczasowych działań.

Horoskop dzienny dla Raka na wtorek 15.10.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś odkryjesz nowe możliwości rozwoju. Ta wiedza będzie bardzo przydatna w przyszłości, dlatego nie leń się, ale poświęć czas i energię na naukę. Unikaj nieprzyjemnych dyskusji z ukochaną osobą.

Horoskop dzienny dla Raka na środę 16.10.2019

Pomimo znużenia obowiązkami zawodowymi, przed Tobą dość pozytywny dzień. Jeśli wybierasz się na wakacje lub w podróż służbową, bądź ostrożna podczas próbowania egzotycznych potraw. Gwiazdy przewidują kłopoty zdrowotne na tym tle.

Horoskop dzienny dla Raka na czwartek 17.10.2019

Dzisiejsze wydarzenia będziesz mogła określić mianem darów losu. Znów nabierzesz pewności siebie, uwierzysz we własne możliwości i z powodzeniem zmierzysz się z trudnym zadaniem, przez co gwałtownie wzrośnie Twoje samopoczucie. W miłości bez zmian.

Horoskop dzienny dla Raka na piątek 18.10.2019

Serdeczne spotkanie z bliskimi przyjaciółmi zmotywuje Cię do przeanalizowania planów na najbliższą przyszłość. To dobry moment na zmiany. Emocjonalne wyrzuty ukochanej osoby mogą Cię wyprowadzić z równowagi, ale nie daj tego po sobie poznać.

Horoskop dzienny dla Raka na sobotę 19.10.2019

Będziesz dziś energiczna, ale zarazem spokojna, i właśnie dzięki takiemu nastawieniu uda Ci się wywiązać z wielu rutynowych i dość pracochłonnych obowiązków domowych. Bliska osoba prawdopodobnie zaprosi Cię na nieoczekiwane wydarzenie kulturalne, które zrobi na Tobie ogromne wrażenie.

Horoskop dzienny dla Raka na niedzielę 20.10.2019

Dziś będziesz miała okazję na odkrycie nowego hobby. Tym razem postaraj się nie zaniedbać swoich zainteresowań. Gwiazdy zwracają uwagę na fakt, że ukochana osoba może wiele poświęcić dla dobra waszego związku. Zastanów się, czy Ty również?

lew horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: LEW

Horoskop dzienny dla Lwa na poniedziałek 14.10.2019

Przed Tobą dzień bezwarunkowych zwycięstw. Nie zmarnuj okazji na zrobienie kolejnego kroku w rozwoju Twojej kariery – będziesz miała kilka możliwości, dzięki którym osiągniesz sukces. Odnowienie starych więzi miłosnych nie doprowadzi do niczego dobrego.

Horoskop dzienny dla Lwa na wtorek 15.10.2019

Gwiazdy nalegają na wzmocnieniu komunikacji z ukochaną osobą, o ile nie chcesz stracić relacji, nad którą tak długo pracowałaś. Przyszłość będzie zależna jedynie od Twojego wyboru, dlatego podejmij bardzo przemyślaną decyzję.

Horoskop dzienny dla Lwa na środę 16.10.2019

Dzisiaj nie powinnaś angażować się w nowe projekty – poświęć czas na dokończenie tego, co odkładasz. Nie obawiaj się rutyny, nawet jeśli wydaje Ci się, że Twoim życiem zawładnęła nuda. Gwiazdy przypominają, że czasami stagnacja jest lepsza od ciągłych zmian.

Horoskop dzienny dla Lwa na czwartek 17.10.2019

Otwartość na nowe znajomości przyciągnie ekscytującą komunikację do Twojej przestrzeni życiowej. Unikaj wszelkiego przekraczania kosztów, w przeciwnym razie popadniesz w ogromne długi. W wolnej chwili dokładnie przeanalizuj swoje wydatki.

Horoskop dzienny dla Lwa na piątek 18.10.2019

Nie obawiaj się sprawdzianu Twoich umiejętności zawodowych – udowadniając, jak wiele jesteś warta, nie tylko wzmocnisz swoją samoocenę, ale także zdobędziesz uznanie ze strony przełożonych. Twój nastrój może popsuć jedynie przykra krytyka ze strony ukochanej osoby.

Horoskop dzienny dla Lwa na sobotę 19.10.2019

Gwiazdy ostrzegają, że nie będzie to łatwy dzień. Prawdopodobnie odkryjesz, że obecna relacja miłosna jest dla Ciebie jedynie przyzwyczajeniem, a uczucie już wygasło. Jeśli masz wątpliwości, być może nadszedł czas na decyzję, która Cię uszczęśliwi. Postępuj rozsądnie.

Horoskop dzienny dla Lwa na niedzielę 20.10.2019

Pomimo poczucia irytacji, nie odrzucaj wsparcia najbliższych. Wysłuchaj ich opinii, a być może uda Ci się znaleźć rozwiązanie męczącego problemu. Harmonia wkrótce powróci do Twojego życia.

panna horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: PANNA

Horoskop dzienny dla Panny na poniedziałek 14.10.2019

Fala nowej siły, pewności siebie i optymizmu pozwolą Ci działać dziś zdecydowanie i skutecznie, z czego będziesz dumna. Ustalisz własne zasady, przekonując do nich otoczenie. Pomyślne będą wszystkie sprawy związane z dokumentami, aspektami prawnymi, przemówieniami publicznymi.

Horoskop dzienny dla Panny na wtorek 15.10.2019

Postaraj się skoncentrować i nie pozwól sobie na rozproszenie drobiazgami. Nie wszyscy będą zadowoleni z tego, co robisz lub mówisz, ale nie powinnaś przywiązywać zbyt dużej wagi do tego faktu – Ty będziesz zadowolona z efektu swojej pracy i to jest najważniejsze.

Horoskop dzienny dla Panny na środę 16.10.2019

Ten dzień nie będzie korzystny pod względem nowych początków, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jednak zły nastrój może uniemożliwić Ci zdobycie pozycji lidera, dlatego w miarę możliwości unikaj rywalizacji. Zmiany, które początkowo mogą Cię przerazić, okażą się korzystne.

Horoskop dzienny dla Panny na czwartek 17.10.2019

Dziś warto wywiązać się z danej obietnicy. Jeśli dotrzymasz słowa, nie dasz otoczeniu powodów do niezadowolenia. Gwiazdy nie przewidują pozytywnych wydarzeń w Twoim życiu osobistym. Być może będziesz musiała wziąć udział w konfrontacji z bliską Ci osobą.

Horoskop dzienny dla Panny na piątek 18.10.2019

Rezultat zaplanowanych na dziś spotkań poprawi Ci humor. Kusząca propozycja zawodowa nie będzie długo czekać, dlatego jak najszybciej rozważ wszelkie za i przeciw. Ukochana osoba niecierpliwie czeka na Twój ruch. Dzisiaj możesz otrzymać coś, o czym marzyłaś od dawna.

Horoskop dzienny dla Panny na sobotę 19.10.2019

Ponury nastrój może być skutkiem przepracowania i złego samopoczucia. Twoja ekstremalna drażliwość, wybuchy nieuzasadnionej agresji i samolubstwo będą Ci dziś przeszkadzać.

Horoskop dzienny dla Panny na niedzielę 20.10.2019

Osoba, z którą zaprzyjaźnisz się w tym dniu, przekona Cię, że przeciwieństwa się przyciągają. Niewykluczone, że podejmiesz ważną decyzję, dotyczącą obecnej relacji miłosnej. Na cokolwiek się zdecydujesz, Gwiazdy będą po Twojej stronie

waga horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: WAGA

Horoskop dzienny dla Wagi na poniedziałek 14.10.2019

Dzisiaj będziesz musiała szybko zareagować na niezbyt przyjemne wiadomości. Trzymaj się też z dala od transakcji finansowych, ponieważ prawdopodobnie nie unikniesz oszustwa.

Horoskop dzienny dla Wagi na wtorek 15.10.2019

Dziś nie będziesz narzekać na swój nastrój. Jeśli otrzymasz propozycję zawodową, nie zapomnij omówić jej z ukochaną osobą. Pamiętaj tylko, że ostateczną decyzję musisz podjąć samodzielnie. Gwiazdy są po Twojej stronie.

Horoskop dzienny dla Wagi na środę 16.10.2019

Dziś poczujesz się lepiej, jeśli obdarujesz swoich bliskich i przyjaciół drobnymi prezentami. Co otrzymasz w zamian? Szczerą radość i wdzięczność. Zabraknie jedynie poczucia satysfakcji w relacji miłosnej, prawdopodobnie będzie Ci brakowało uwagi i zrozumienia.

Horoskop dzienny dla Wagi na czwartek 17.10.2019

W sprawach finansowych i zawodowych czeka na Ciebie dziś szczęście, zwłaszcza jeśli wykażesz się elastycznością i wyrozumiałością wobec błędów innych. Postaw dziś na rozwój osobisty, nauka nowych rzeczy przybliży Cię do awansu.

Horoskop dzienny dla Wagi na piątek 18.10.2019

Dzisiejsze rozmowy będą nie tylko przyjemne – możesz uzyskać unikalne informacje, które pomogą Ci w ważnym przedsięwzięciu. Możliwe, że zdecydujesz się na zakup nowych elementów wnętrza. W pełni zaspokoisz potrzebę drobnych zmian.

Horoskop dzienny dla Wagi na sobotę 19.10.2019

Możliwe, że będziesz musiała zdecydować się na mimowolne okrucieństwo, zrywając relację, która już Cię nie satysfakcjonuje. Nie ignoruj swoich potrzeb, szczególnie w kwestiach zawodowych.

Horoskop dzienny dla Wagi na niedzielę 20.10.2019

Dziś Gwiazdy będą sprzyjać komunikacji z innymi ludźmi. Nieoczekiwane spotkania poprawią Ci humor. Poszukiwanie wyższych form miłości może prowadzić do tajnych eksperymentów. Uważaj, aby nie wpaść w wir kuszących, ale niebezpiecznych przygód.

skorpion horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: SKORPION

Horoskop dzienny dla Skorpiona na poniedziałek 14.10.2019

Rozpoczniesz dzień w dobrym humorze,  ale jeśli zrelaksujesz się za bardzo, stracisz czujność. Prawdopodobnie uda Ci się dziś zażegnać wszelkie konflikty z przyjaciółmi, członkami rodziny i ukochaną osobą.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na wtorek 15.10.2019

Dziś może Ci się wydawać, że ze względu na niektóre okoliczności utknęłaś w miejscu, i nie możesz tego zmienić. Gwiazdy obiecują, że wyrwiesz się z błędnego koła, ale właściwy czas jeszcze nie nadszedł. Jeśli doświadczysz poczucia bezradności w obliczu pewnych problemów, postaraj się spotkać się z osobami, którym ufasz i poproś o radę.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na środę 16.10.2019

Przed Tobą dynamiczny, pełen wrażeń dzień. Nieoczekiwanie możesz stać się powodem głębokiego rozczarowania bliskiej osoby, ale ze względu na nadmiar zajęć, możesz nawet tego nie zauważyć.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na czwartek 17.10.2019

Nadmiar zadań zawodowych nie powinien Cię zaskoczyć – bądź przygotowana na kreatywny wysiłek. Gwiazdy przewidują, że dziś możesz wpaść w pułapkę zazdrości. Bezpodstawne oskarżenia nie wpłyną dobrze na Twoją obecną relację miłosną.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na piątek 18.10.2019

Być może poświęcisz ten dzień opiece nad kimś, kto jest dla Ciebie ważny. Będziesz musiała udzielić cennych porad, zagłębiając się w problemy i uczucia innych osób. Wieczór może przynieść nieoczekiwany dar od losu.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na sobotę 19.10.2019

Niewykluczone, że dziś w tajemniczy sposób spełni się jedno z Twoich pragnień – jedno z tych, na których bardzo Ci zależało. W miłości nie zabraknie odrobiny zmieszania, wywołanego niedopowiedzeniem.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na niedzielę 20.10.2019

Oszczędzaj się dzisiaj, nie pozwól, aby inne osoby ingerowały w Twoje życie. Wykorzystaj potężny przypływ siły fizycznej i intelektualnej na zaplanowanie nadchodzącego tygodnia.

strzelec horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: STRZELEC

Horoskop dzienny dla Strzelca na poniedziałek 14.10.2019

Gwiazdy nie wykluczają, że nie unikniesz dziś krytyki ze strony krewnych, ale nie wdawaj się w konflikt, jeśli nie chcesz pogorszenia tych relacji. Możesz poczuć się nieco samotna, nawet w towarzystwie przyjaciół.

Horoskop dzienny dla Strzelca na wtorek 15.10.2019

Przed Tobą energiczny dzień. Prawdopodobnie całkiem pomyślnie zdasz test na wytrwałość, o ile nie pozwolisz, by emocje i lęki przeważyły nad zdrowym rozsądkiem. W Twoim życiu może pojawić się wpływowa i zamożna osoba, która obdarzy Cię szacunkiem, głęboką sympatią, albo romantycznym uczuciem.

Horoskop dzienny dla Strzelca na środę 16.10.2019

Nie podejmuj próby reanimacji związku, który od dawna Cię męczy. Gwiazdy sugerują, że nadszedł czas na zmiany. Alienacja może Cię zaboleć, ale jedynie w samotności wyciągniesz mądre wnioski z nieprzyjemnej sytuacji.

Horoskop dzienny dla Strzelca na czwartek 17.10.2019

Nie ulegaj czarom kuszących propozycji finansowych, nawet jeśli wyda Ci się, że to ostatnia szansa na sukces w tej dziedzinie. Teraz nie możesz sobie pozwolić na marnowanie czasu. Zwróć też większą uwagę na swoje zdrowie, szczególnie jeśli czujesz się przepracowana.

Horoskop dzienny dla Strzelca na piątek 18.10.2019

Przed Tobą dzień pytań, wymagających pilnej odpowiedzi – będzie ich znacznie więcej niż zwykle. Nie zdziw się, jeśli niektóre z nich wywołają nieporozumienie. Im bardziej będziesz nalegać na swoim, tym mniej entuzjazmu wywoła to u osób, na które liczyłaś.

Horoskop dzienny dla Strzelca na sobotę 19.10.2019

Dziś powinnaś spotkać się z przyjaciółmi o podobnych poglądach. Co prawda wspomnienia o wspólnej cudownej przygodzie nie pozwolą Ci zbyt na uważne wysłuchanie ich porad. Ten dzień może przynieść urozmaicenie w Twoim życiu osobistym.

Horoskop dzienny dla Strzelca na niedzielę 20.10.2019

Przed Tobą dzień pełen szczerego entuzjazmu – na pewno coś się zmieni na lepsze. W odpowiedzi na czyjąś urazę, założysz maskę sarkazmu i obojętności. W przyszłości spróbuj zminimalizować kontakty z tymi osobami, wyciągając odpowiednie wnioski na podstawie swoich błędów.

koziorożec horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop dzienny dla Koziorożca na poniedziałek 14.10.2019

Ukochana osoba chętnie poświęci Ci całą swoją uwagę i czas. Wieczorem Twój spokój może zostać zburzony przez nieprawdziwe plotki. Nie daj się sprowokować, ponieważ może popełnić błąd z powodu zbyt ryzykownych działań.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na wtorek 15.10.2019

Dziś powinnaś zachować spokój. Jesteś w stanie samodzielnie zdecydować, co powinnaś robić, w jaki sposób, i gdzie. Być może nadejdą zmiany w Twoim życiu, ale nie będą one wyłącznie pozytywne. To doskonały dzień na rozwiązanie problemów osobistych. Ukochana osoba wybaczy Ci każde potknięcie.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na środę 16.10.2019

Czas na wielkie porządki, również w życiu. Postaraj się zrezygnować z kontaktu z osobami, przy których czujesz się przytłoczona. Gwiazdy zapewniają, że nadchodzi okres normalizacji relacji z krewnymi i przyjaciółmi, z którymi musiałaś się tymczasowo rozstać z powodu niefortunnego nieporozumienia. Usłyszysz o sobie wiele miłych, delikatnych i wzruszających słów.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na czwartek 17.10.2019

Zadania, zaplanowane na czwartek, zakończą się sukcesem, jeśli uda Ci się skoncentrować i nie dopuścić do sytuacji, w której przeważą nad Tobą lęki i emocje. W miłości bez zmian.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na piątek 18.10.2019

Nie odpuszczaj swoich pragnień, ale zrób wszystko, co możliwe, aby przybliżyć się do celu. Zadbaj o swoje zdrowie, postaraj się nie denerwować bez powodu. Wieczór będzie sprzyjał wzmocnieniu więzi z ukochaną osobą.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na sobotę 19.10.2019

Niewykluczone, że dziś poczujesz ogromne zmęczenie. Z tego względu będziesz nadwrażliwa i będziesz poszukiwać chociaż odrobiny samotności. Rodzinna kłótnia pozostawi po sobie dość nieprzyjemny posmak. Zwróć szczególną uwagę na to co mówisz!

Horoskop dzienny dla Koziorożca na niedzielę 20.10.2019

Nawet zdrowy rozsądek nie powstrzyma Cię przed odważnymi i spontanicznymi działaniami. Dzisiaj możesz osiągnąć sukces, który pozwoli Ci spojrzeć z góry na te osoby, które nie traktowały Cię zbyt poważnie. Wzmocnisz smak zwycięstwa zaskakującym zwrotem akcji w życiu miłosnym. 

wodnik horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: WODNIK

Horoskop dzienny dla Wodnika na poniedziałek 14.10.2019

Dziś marzenia o zmianie scenerii będą zbyt obsesyjne, dlatego spróbujesz się wyrwać do całkowicie innego środowiska. Odniesiesz sukces w sprawach, dzięki którym możesz zaoferować pomoc i wsparcie innym osobom. Wieczorem wzrośnie Twoje poczucie odpowiedzialności za rodzinę.

Horoskop dzienny dla Wodnika na wtorek 15.10.2019

Właściwe działania już od rana z pewnością przyniosą zadowalający Cię rezultat, również finansowy. Jedno z Twoich marzeń może się dziś spełnić – jednak dopóki tak się nie stanie, lepiej nie mów o tym nikomu. Pamiętaj, że nie wszyscy są wobec Ciebie życzliwi.

Horoskop dzienny dla Wodnika na środę 16.10.2019

Dziś będziesz wyjątkowo energiczna, otwarta i wesoła – polubisz siebie w tej roli. Trzymaj się jak najdalej od tych osób, które będą krytykować Twoje zachowanie, próbując zmusić Cię do „właściwych” poglądów. Nastrój dnia sprzyja spontanicznym podróżom i wszelkiego rodzaju romantycznym wydarzeniom.

Horoskop dzienny dla Wodnika na czwartek 17.10.2019

Pewien ważny projekt zostanie opracowany zgodnie z Twoim scenariuszem i nikt nie odważy się Ci zaprzeczyć. Spędzisz ten dzień w bardzo miłej atmosferze. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nie powinnaś brać odpowiedzialności za rzeczy, które wykraczają poza Twoje możliwości.

Horoskop dzienny dla Wodnika na piątek 18.10.2019

W piątek możesz mieć poczucie, że nie jesteś przygotowana do codziennych wyzwań, ale wszystko, co zrobisz, zakończy się sukcesem. Zadbaj o swoje zdrowie – nadmierny wysiłek fizyczny nie jest teraz wskazany.

Horoskop dzienny dla Wodnika na sobotę 19.10.2019

Nie będziesz zadowolona z siebie tego dnia, ale nie pozwól, aby plotki z tym związane wpłynęły na Twój autorytet. Postaraj się ustalić priorytety. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć miłą niespodzianką. Nie zapomnij się odwdzięczyć!

Horoskop dzienny dla Wodnika na niedzielę 20.10.2019

Przed Tobą trudny dzień. Będziesz miała wrażenie, że Twój świat się rozpada, plany na przyszłość powodują jedynie frustrację, a relacja miłosna nie zaspokaja Twoich potrzeb. Gwiazdy nie ukrywają, że dziś nie zwalczysz tak negatywnego nastroju. Bądź jednak pewna, że już wkrótce harmonia powróci do Twojego życia.

ryby horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: RYBY

Horoskop dzienny dla Ryb na poniedziałek 14.10.2019

Przed Tobą dość spokojny dzień – nie będziesz mogła liczyć na szczególnie żywe i niezapomniane wrażenia, ale twój nastrój będzie dziś całkiem przyjemny. Możliwe, że otrzymasz dobrą wiadomość, poprawisz stan finansów, albo spotkasz się z osobą, za którą tęskniłaś. Jedynie nowe przedsięwzięcia nie przyniosą oczekiwanej satysfakcji.

Horoskop dzienny dla Ryb na wtorek 15.10.2019

Potencjał energetyczny tego dnia pozwoli Ci przebrnąć przez zawiłe okoliczności. Relacja miłosna będzie się rozwijać lepiej, jeśli przestaniesz ukrywać swoje uczucia i będziesz odrobinę bardziej wyrozumiała wobec ukochanej osoby. Niewykluczone, że dziś otrzymasz atrakcyjną ofertę pracy. Nie zastanawiaj się zbyt długo – odwagi!

Horoskop dzienny dla Ryb na środę 16.10.2019

Wprowadź drobne zmiany w codzienną rutynę, a ożywisz swoje życie. Z dużym prawdopodobieństwem możesz założyć, że otrzymasz dziś szczęśliwy bilet, gwarantujący zwycięstwo w długotrwałej konfrontacji, spowodowanej zwykłym nieporozumieniem.

Horoskop dzienny dla Ryb na czwartek 17.10.2019

Przed Tobą dzień konfliktów. Gwiazdy ostrzegają, że uraza, spowodowana krytyką przyjaciół, negatywnie wpłynie na Twoje poczucie własnej wartości. Twoja intuicja i zdolności analityczne uległy ostatnio pogorszeniu, dlatego mogłaś nie zauważyć pewnych istotnych szczegółów. Nie zmuszaj się jednak do ratowania świata – zajmij się swoimi potrzebami.

Horoskop dzienny dla Ryb na piątek 18.10.2019

Będzie to dzień Twoich bezwarunkowych zwycięstw. Pomimo dobrej passy, zachowaj ostrożność przy podpisywaniu umów, szczególnie tych, które decydują o Twojej najbliższej przyszłości. Bliska osoba może Cię rozczarować swoim podejściem do relacji miłosnej.

Horoskop dzienny dla Ryb na sobotę 19.10.2019

Dzisiaj możesz popełnić błąd, przypisując swoje aspiracje otoczeniu i utożsamiając swoje pragnienia z pragnieniami innych. Nie powinnaś zacierać tych granic zbyt mocno. Przyjaciel może poprosić Cię o sporą pożyczkę. Zanim się zgodzisz, zastanów się, czy Twoje wsparcie nie wpłynie negatywnie na Twoją własną sytuację finansową.

Horoskop dzienny dla Ryb na niedzielę 20.10.2019

Przygotuj się na dzień pełen niespodzianek! Być może sama zdecydujesz się na spontaniczną podróż i spotkanie z kimś, na kim Ci bardzo zależało w przeszłości, ale prawdopodobnie to Ciebie odwiedzi niespodziewany gość z daleka. To spotkanie może wiele zmienić w Twoim życiu, ale nie działaj pod wpływem emocji. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.