Co wydarzy się w Twoim życiu?

Redakcja VIVA! 27 lipca 2019 16:56

Zastanawiasz się, co może się wydarzyć w Twoim życiu w sierpniu? A może poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię od dawna pytanie? Nie jesteś w stanie określić, czy podjęłaś dobrą decyzję, czy jednak nie? Tu znajdziesz podpowiedź. To, co przyniesie nowy miesiąc, będzie miało duży wpływ na resztę tego roku! Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co wróżą karty Tarota... 

1/12
baran horoskop
Copyright @
1/12

BARAN (21.03–19.04)

Twoja karta: Sprawiedliwość

W tym miesiącu wyjdzie na jaw sprawa, która raz na zawsze rozwiąże irytujący Cię problem z przeszłości. Więcej dobrych wieści – wszystko obróci się na Twoją korzyść, dlatego nie będziesz mogła narzekać na zły humor. Przed Tobą szczęśliwe dni!

2/12
byk horoskop
Copyright @
2/12

BYK (20.04–20.05)

Twoja karta: Kochankowie

Twoim życiem zacznie rządzić inspirujący romans, więc szybko odzyskasz pewność siebie. Zwróć szczególną uwagę na znaki powietrza i ognia! To może być miłość od pierwszego wejrzenia...

3/12
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/12

BLIŹNIĘTA (21.05–21.06)

Twoja karta: Ósemka Mieczy

Wszystko, co teraz zrobisz, będzie miało trwały wpływ na to, jak upłynie Ci reszta tego roku. Przeanalizuj swoje przyzwyczajenia i rytuały… i zmień je! Wszystkie, jeśli się odważysz. Zaufaj kartom – i zrób sobie przysługę.

4/12
rak horoskop
Copyright @
4/12

RAK (22.06–22.07)

Twoja karta: Diabeł

Istnieje ścieżka najmniejszego oporu, której opierałaś się przez jakiś czas, ale musisz zaryzykować. Trudno jest pozbyć się złych nawyków, które stoją na Twojej drodze do sukcesu. Zrób wszystko, co możesz, aby opuścić niebezpieczną dla Ciebie strefę komfortu.

5/12
lew horoskop
Copyright @
5/12

LEW (23.07–22.08)

Twoja karta: Koło Fortuny

Przed Tobą miesiąc zmian i transformacji. Zaskakująca wiadomość będzie miała duży wpływ na Twój sposób myślenia, Twoje priorytety i decyzje. Prawdopodobnie rozważysz dłuższą podróż, lub zmianę lokalizacji na stałe. Wszystko jest możliwe… Zapnij pasy!

6/12
panna horoskop
Copyright @
6/12

PANNA (23.08–22.09)

Twoja karta: Król Mieczy

Nie rób nic ważnego, dopóki nie będziesz pewna swojej decyzji. Zdystansuj się, przemyśl wszystko dwa razy, poproś o inną perspektywę swojej sytuacji… Nowe odkrycie sprawi, że wszystko będzie wyglądać o wiele jaśniej. Poczekaj na inspirację!

7/12
waga horoskop
Copyright @
7/12

WAGA (23.09–22.10)

Twoja karta: Dziesiątka Mieczy

Obecna sytuacja może być trudna i wyczerpująca, ale stan rzeczy nie poprawi się zbyt szybko. Aby zmniejszyć straty, powinnaś się wycofać. Potrzebujesz odpoczynku, wytchnienia, spokoju. Pozwól swoim emocjom ochłonąć, a będziesz gotowa na nowe wyzwania!

8/12
skorpion horoskop
Copyright @
8/12

SKORPION (23.10–21.11)

Twoja karta: Ósemka Pucharów

Zostać czy odejść? Trudne pytanie. Prawdopodobnie poczujesz się rozbita – czy powinnaś docenić to, co już masz, czy wykorzystać niepewną szansę na większy sukces? Co jest ważniejsze? Musisz dokładnie przysłuchać się intuicji. Ona Cię nie zawiedzie.

9/12
strzelec horoskop
Copyright @
9/12

STRZELEC (22.11–21.12)

Twoja karta: Papieżyca

Kreatywność to Twój temat w tym miesiącu. Spełnisz dawne marzenie, o ile przestaniesz myśleć schematami. Istnieje więcej niż jeden sposób na osiągnięcie celu, więc jeśli Twoje sposoby zawiodły – zmień je. Nie chodzi o ograniczanie ambicji, ale o wyobraźnię.

10/12
koziorożec horoskop
Copyright @
10/12

KOZIOROŻEC (22.12–19.01)

Twoja karta: Piątka Pucharów

Musisz podjąć decyzję w życiu miłosnym. Zrób to teraz, nie ryzykuj utraty obu bliskich dla Ciebie osób. Podejdź do tego w sposób racjonalny, posłuchaj, co mówi Twoje serce, określ priorytety i dokonaj wyboru...

11/12
wodnik horoskop
Copyright @
11/12

WODNIK (20.01–18.02)

Twoja karta: Diabeł

W sierpniu zaczniesz bronić swoich pomysłów i niekonwencjonalnych rozwiązań, nie zważając na opinie innych. Nawet jeśli traktujesz to jako zabawę, pamiętaj, że otoczenie może zbyt poważnie potratować to wyzwanie, co obróci się wyłącznie przeciwko Tobie.

12/12
ryby horoskop
Copyright @
12/12

RYBY (19.02–20.03)

Twoja karta: Cesarzowa

Twoje pragnienia nabiorą kształtu i formy. Zrozumiesz, gdzie naprawdę chcesz iść i co chcesz tam robić. Wizualizacja jest pierwszym krokiem w kierunku urzeczywistnienia tego celu, więc pozwól swojej wizji wyjść na jaw. Przed Tobą ekscytujący czas – nie zmarnuj swojej szansy!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.