Skorzystaj z podpowiedzi Gwiazd!

Redakcja VIVA! 29 września 2019 17:51

Rozpoczynamy nowy miesiąc! Jeśli zastanawiasz się, co przyniesie październik, tu znajdziesz odpowiedź. Musisz podjąć trudną decyzję? Nie wiesz, czy powinnaś zgodzić się na istotne zmiany zawodowe, czy pielęgnować to, co już osiągnęłaś? A może po prostu chcesz wiedzieć, co wydarzy się w Twoim życiu w najbliższej przyszłości? Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co wróżą karty Tarota... 

1/12
baran horoskop
Copyright @
1/12

BARAN (21.03–19.04)

Twoja karta: Ósemka Monet

Przed Tobą produktywny miesiąc pełen codziennych zmartwień. Wszystko, co zrobisz w najbliższych dniach, przyniesie bardzo dobry wynik w odpowiednim czasie. Zadbasz o swoją przyszłość, dokonując udanej inwestycji. W relacji osobistej przyda się zdolność do negocjacji.

2/12
byk horoskop
Copyright @
2/12

BYK (20.04–20.05)

Twoja karta: Piątka Mieczy

Nie oczekuj, że otoczenie zaakceptuje ustalone przez Ciebie zasady. Wręcz przeciwnie, ktoś może postąpić nieuczciwie. Nie odpłacaj tym samym – ryzykujesz utratę reputacji. Brak zaufania może zniszczyć Twoją relację miłosną.

3/12
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/12

BLIŹNIĘTA (21.05–21.06)

Twoja karta: Dziesiątka Monet

Nie unikniesz ciężkej pracy, ale przeszkody na Twojej drodze będą minimalne, a wynik spełni Twoje oczekiwania. Możesz otrzymać awans lub nieoczekiwany bonus. To dobry czas, aby wzmocnić swoją pozycję w zespole. Również w relacji osobistej nie zabraknie harmonii.

4/12
rak horoskop
Copyright @
4/12

RAK (22.06–22.07)

Twoja karta: Królowa Kijów

Październik będzie okazją do wykazania się, zrobienia czegoś wyjątkowego. Lepiej, jeśli będzie to Twój osobisty projekt, ale i w zespole osiągniesz imponujący rezultat. Będziesz niezwykle bezpośrednia i otwarta, zarówno w przyjaźni, jak i w miłości.

5/12
lew horoskop
Copyright @
5/12

LEW (23.07–22.08)

Twoja karta: Rycerz Monet

Spełnisz większość obietnic i zobowiązań. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która może znacznie uprościć codzienne zadania. Jeśli chodzi o relację osobistą, nadchodzi czas zmian. Zaufaj swojej intuicji, a nie popełnisz błędu.

6/12
panna horoskop
Copyright @
6/12

PANNA (23.08–22.09)

Twoja karta: Król Pucharów

Przed Tobą szczęśliwy miesiąc! Podejmiesz słuszne decyzje, kierując się zdrowym rozsądkiem. Jednak, aby rozwiązać praktyczne problemy, lepiej skontaktować się ze specjalistami. Kompromis pomoże uniknąć nieporozumień w związku. To bardzo dobry czas na negocjacje.

7/12
waga horoskop
Copyright @
7/12

WAGA (23.09–22.10) 

Twoja karta: Czwórka Monet

Karty obiecują spokojny miesiąc. Być może otrzymasz drogi prezent lub zwrot starego długu. Stabilna praca, stabilny dochód, stabilna relacja – nie będziesz narzekać na kłopoty. Jeśli planowałaś radykalne zmiany w życiu, lepiej je odłóż na inny czas.

8/12
skorpion horoskop
Copyright @
8/12

SKORPION (23.10–21.11)

Twoja karta: Trójka Monet

W najbliższych dniach osiągniesz postęp w sprawach, które tak długo na Ciebie czekały. Może to być uznanie w środowisku zawodowym, albo nowy etap w relacji osobistej. Prawdopodobnie otrzymasz opłacalną ofertę, ponieważ okres ten sprzyja rozwojowi kariery.

9/12
strzelec horoskop
Copyright @
9/12

STRZELEC (22.11–21.12)

Twoja karta: Szóstka Kijów

Karty obiecują sukces – duży lub mały, będzie Twoim zasłużonym zwycięstwem nad okolicznościami, konkurencją lub samą sobą. To dobry czas na nowe projekty. Nie będziesz też narzekać na rozwój wydarzeń w relacji osobistej. Jesteś gotowa na kolejny krok?

10/12
koziorożec horoskop
Copyright @
10/12

KOZIOROŻEC (22.12–19.01)

Twoja karta: Siódemka Pucharów

Zdecydowanie nie możesz wierzyć we wszystko, co usłyszysz w tym miesiącu. Zwróć szczególną uwagę na transakcje finansowe i podpisywanie ważnych dokumentów, inaczej nie unikniesz potwornego błędu. Ukochana osoba Cię nie rozczaruje.

11/12
wodnik horoskop
Copyright @
11/12

WODNIK (20.01–18.02)

Twoja karta: Królowa Pucharów

Przed Tobą romantyczny miesiąc! Miłość doda Ci pewności siebie, dlatego niewiele osób odrzuci Twoje prośby, nawet te zbyt odważne. Gwiazdy ostrzegają jednak, że wszelkie sprawy biznesowe i finansowe należy w miarę możliwości odłożyć na kolejny miesiąc.

12/12
ryby horoskop
Copyright @
12/12

RYBY (19.02–20.03)

Twoja karta: Dziewiątka Mieczy

Możesz odczuwać nieuzasadnione uczucie niepokoju lub strachu. Dzięki temu zyskasz nowy poziom dojrzałości emocjonalnej. Być może zrozumiesz, że chcesz radykalnie zmienić swoje życie i zdecydujesz się na pierwszy, bardzo trudny krok. Ukochana osoba okaże Ci wsparcie.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.