horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny na pierwszy tydzień września!

Co wydarzy się w dniach 02.09 – 08.09.2019?

Redakcja VIVA! 1 września 2019 16:52
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Co wydarzy się w Twoim życiu na początku września? Gwiazdy już wiedzą! Przygotuj się na nowy tydzień z naszym wyjątkowym horoskopem codziennym.

HOROSKOP CODZIENNY: BARAN

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Postaraj się być w dobrej formie tego dnia, ponieważ będziesz obserwowana przez przypadkowych widzów, którzy osądzą Cię wyłącznie po wyglądzie. Jeśli chodzi o życie zawodowe, unikaj podążania starymi ścieżkami, poszukaj nowych wskazówek.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Dzisiaj rozwiążesz ważne sprawy rodzinne. Wyrafinowane komplementy i odważne wyznania czekają zarówno na Ciebie w biurze, jak i na spotkaniu z ukochaną osobą. Zaangażuj się w walkę o swoje interesy, korzystając ze wszystkich dostępnych rodzajów broni.

Horoskop na środę 04.09.2019

Przed Tobą doskonały dzień na rozwój dotychczasowych umiejętności, lub na poszerzenie horyzontów intelektualnych i kulturowych. Jeśli nie będziesz mogła zapanować nad krytycznym nastawieniem do świata, postaraj się być bardziej logiczna w swoich wypowiedziach, argumentach i działaniach.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Ten dzień przyniesie zwycięstwo w sprawach finansowych. Będziesz bardzo wymagająca pod względem porządku i czystości. Gwiazdy przewidują przypadkowe spotkanie, które może zmienić Twoje życie.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Wykorzystaj dzisiejszy nadmiar energii, aby odnieść sukces. Nawet jeśli Twoje myśli będą skupione na ukochanej osobie, pamiętaj, że nie powinnaś ulegać namowom na rzeczy, które spowolnią Twój rozwój osobisty.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Unikaj dziś poważnych rozmów, ponieważ zrozumienie Twoich wymagań może być kłopotliwe dla rozmówcy. Możesz stracić wiele okazji, jeśli się nie skupisz na działaniu. Unikaj przepracowania.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Gwiazdy ostrzegają, że powinnaś uważać na dwuznaczne sytuacje, ponieważ istnieje ryzyko oszustwa. Pomyśl o tym, w jaki sposób możesz przywrócić harmonię w życiu rodzinnym, aby prognozy dotyczące przyszłości u boku drugiej połówki stały się bardziej optymistyczne.

HOROSKOP CODZIENNY: BYK

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Poniedziałkowy horoskop dla Byków przepowiada, że ten dzień będzie Ci sprzyjać pod każdym względem. Gwiazdy nie wykluczają, że ​​właśnie dziś spotkasz osobę, z którą wiele Cię połączy w najbliższej przyszłości. Uważaj jedynie na nadmierny stres, aby nie nadwerężyć zdrowia.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Poszukiwanie nowych form kreatywności i docenienie własnych osiągnięć będzie wiązać się z realizacją Twoich prawdziwych pragnień. Dziś staniesz przed mało ciekawym wyzwaniem, dlatego zastanów się, czy na pewno chcesz marnować czas i energię na tak nieistotną okazję.

Horoskop na środę 04.09.2019

Miłym odkryciem tego dnia będzie fakt, że Twoje niezbyt pochlebne zdanie na temat ważnej dla Ciebie osoby nie potwierdzi się. Wasza relacja, wręcz przeciwnie, zmieni się na lepsze. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć miłą niespodzianką. Nie zapomnij się odwdzięczyć.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Dziś możesz zmagać się z przeszkodami nie do pokonania. Może warto pójść na kompromis i nie uderzać głową w ścianę? Najprawdopodobniej wieczorem zrealizujesz swoje plany, ale tylko częściowo. Gwiazdy nalegają na zmianie diety.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Wszelkie sprawy, dotyczące zmiany miejsca pracy, lepiej zaplanować na inny dzień. Synchronizacja z otoczeniem nie będzie łatwa, jeśli pogrążysz się w świecie swoich śmiałych fantazji.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Gwiazdy przewidują udaną sobotę. To doskonały dzień na zaplanowanie ciekawej wycieczki poza miasto, koniecznie w towarzystwie bliskich Ci osób. Unikaj samotności, jeśli nie chcesz wpaść w pułapkę nieprzyjemnych myśli.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Nie wierz w obietnice obcych Ci osób i nie spiesz się podczas podejmowania poważnych decyzji. Błędy, które ryzykujesz dziś popełnić, w negatywny sposób wpłyną na Twoją przyszłość, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym.

HOROSKOP CODZIENNY: BLIŹNIĘTA

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Początek tego dnia zapewni Ci wiele możliwości. Spokój, samodyscyplina, godna forma fizyczna – to Twoje minimum, bez którego nie możesz się obyć, jeśli chcesz stać się zwycięzcą w walce o pierwsze miejsce.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Poczucie nudy zastąpi pozytywny nastrój, zarówno w sprawach domowych, jak i zawodowych. Postaraj się nie ulegać presji otoczenia i nie angażuj się w projekty, których nie jesteś pewna. Nawet drobna pomyłka może Cię wiele kosztować.

Horoskop na środę 04.09.2019

Horoskop na środę przepowiada, że dzień zaczniesz od poszukiwań nowej rozrywki. Nie zaniedbuj jednak obowiązków zawodowych, postaraj się zmaksymalizować swoje zasoby. Twoja ciężka praca się opłaci już w najbliższej przyszłości.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Nie unikniesz dziś przeszacowania wartości, poszukując osób, które są w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Problemy, które ostatnio Cię dręczyły, pozostaną jedynie wspomnieniem. Gwiazdy podpowiadają, że warto poczekać na dobre wieści.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Przed Tobą doskonały dzień dla miłości! Bądź jednak bardziej tolerancyjna i powściągliwa podczas komunikacji z najbliższymi – konsekwencje negatywnych emocji mogą Cię nieprzyjemnie zaskoczyć.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Możliwe, że spotkasz się dziś z rażącą niewdzięcznością, a każda próba rozmowy z rozczarowującą Cię osobą zakończy się niepowodzeniem. Nie ratuj tej relacji na siłę. Wieczorem będziesz mogła liczyć na wsparcie doświadczonych krewnych.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Dobry nastrój i wizja wspaniałych perspektyw na przyszłość sprowokują Cię do silnego skoku w kierunku realizacji Twoich najśmielszych planów. Uważaj jedynie na trudności w planie finansowym. W miłości bez zmian.

HOROSKOP CODZIENNY: RAK

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Dzisiaj zwrócisz większą uwagę nie tylko na swój wygląd, ale także na niektóre z Twoich twórczych sukcesów i osiągnięć. Jeśli uda Ci się zachować dobry nastrój, dość szybko poradzisz sobie z najważniejszymi zadaniami, zaplanowanymi na nadchodzący tydzień.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Niewykluczone, że zmęczy Cię bycie w centrum uwagi. Nie ignoruj poczucia, że potrzebujesz chwili samotności. Tylko w ten sposób podejmiesz trudny wybór spośród wielu atrakcyjnych ofert. Gwiazdy przestrzegają, że właśnie dziś możesz ustanowić osobisty rekord w liczbie samokrytycznych wypowiedzi.

Horoskop na środę 04.09.2019

Dzisiaj zrozumiesz, jak bardzo rozwinęłaś się zawodowo. Apetyt na kolejne wygrane pozwoli Ci poruszać się w pożądanym kierunku i podejmować aktywne kroki.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Przed Tobą dzień pełen przyjemnych niespodzianek. Zarówno współpracownicy, jak i bliscy docenią Twoje zaangażowanie w rozwiązanie ich kłopotów. Gwiazdy nalegają na zwiększonej dbałości o zdrowie, ponieważ ryzykujesz poważne osłabienie.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Gwiazdy nie wykluczają podróży, która wzbogaci Twoje życiowe doświadczenie i postrzeganie świata. Smutny nastrój najlepiej przeczekać w samotności, w towarzystwie jedynie przyjemnej muzyki i pysznego jedzenia. Ukochana osoba może wymagać pewnych poświęceń.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Przebieg dzisiejszych wydarzeń zależny będzie wyłącznie od Ciebie. Możesz jednak liczyć na pomoc wpływowych osób – jeśli się za Tobą wstawią, nie poniesiesz żadnych strat. To również dobry dzień pod względem dużych transakcji finansowych.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Nieoczekiwane perspektywy mogą zmotywować Cię do dość ryzykownego, ale zyskownego przedsięwzięcia. Pamiętaj jedynie, że porady zarówno bliskich, jak i osób postronnych, mogą Ci tylko zaszkodzić. W tej sytuacji powinnaś polegać wyłącznie na swojej intuicji, doświadczeniu i wiedzy, a także na Twoich prawdziwych zdolnościach.

HOROSKOP CODZIENNY: LEW

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Sprzeczności między tym, co pożądane, a tym, co rzeczywiste, zauważalnie zanikną, dlatego z przyjemnością zabierzesz się za bieżące sprawy, nie przestając marzyć. Pamiętaj jedynie, że odrzucenie bliskiej osoby jest łatwe, ale przywrócenie dobrej relacji nie będzie możliwe.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Pomimo ogromnego obciążenia pracą, poświęć dziś czas ukochanej osobie, aby uniknąć konfliktu. Upewnij się, że Twoje słowa są prawdziwe i szczere. Gwiazdy ostrzegają również, że bezpodstawna zazdrość nie jest najlepszym doradcą.

Horoskop na środę 04.09.2019

Dzisiaj przejmiesz rolę zewnętrznego obserwatora i świadka sukcesów innych osób. Nie myśl o sobie zbyt ambitnie, nie śpisz się i wykonuj wszystkie swoje działania z najwyższą ostrożnością. Musisz być bardziej uważna.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Twój wrodzony magnetyzm przyciągnie dziś nowe osoby. Kobiecość, inteligencja i wykwintne maniery – to Twoja tajna broń. Wieczorem nie zabraknie przykrych słów krytyki ze strony krewnych, ale nie traktuj ich zbyt poważnie.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Przed Tobą dość trudny dzień. Nie jest to najlepszy czas na rozwiązywanie problemów osobistych. Będziesz pełna wytrzymałości, determinacji i siły, których możesz mimowolnie nadużyć.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Przygotuj się na walkę z niespodziewanie rosnącymi emocjami. Długie podróże mogą przynieść Ci szczęście. Bądź ostrożna w sprawach miłosnych, jeśli nie chcesz zamętu w swoim życiu osobistym. Nawet najmniejszy kompromis może wiele zmienić.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Ukochana osoba może Cię dziś irytować, ale pamiętaj, że to Ty możesz być odpowiedzialna za brak harmonii w związku. Pomimo zmęczenia, postaraj się okazać drugiej połówce maksimum uwagi, w przeciwnym razie może dojść do ostatecznych decyzji.

HOROSKOP CODZIENNY: PANNA

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Nieoczekiwane perspektywy mogą zmotywować Cię do rozpoczęcia nowego zyskownego biznesu, ale porady osób z zewnątrz mogą tylko zaszkodzić. Posłuchaj siebie i swoich potrzeb, dzięki temu wybierzesz najlepszy kierunek rozwoju.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Ten dzień poświęcisz wyłącznie karierze. Twoja władza będzie coraz bardziej znacząca, zarówno w wąskich, jak i szerokich kręgach. W sprawach biznesowych nie podejmuj pochopnych decyzji, ale rozważnie przeanalizuj możliwości.

Horoskop na środę 04.09.2019

Niewykluczone, że dziś zabraknie Ci energii. Gwiazdy przekonują jednak, że jest to doskonała okazja do analizy własnych ambicji zawodowych. Podczas niespodziewanych sporów nie marnuj czasu na udowadnianie swojej niewinności, masz prawo postępować według własnego uznania. Szczególnie, gdy jesteś w stu procentach pewna poprawności swojej pozycji.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Dziś powinnaś robić jedynie to, co zaplanowałaś sama – wszelkie pomysły, narzucane przez osoby z Twojego otoczenia, będą zbyt ryzykowne. Bardzo prawdopodobne jest, że znajdziesz się w nieprzyjemnej sytuacji, dlatego uważaj na wszelkiego rodzaju prowokacje.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Twój bogaty świat wewnętrzny podda się negatywnym emocjom, przez co poczujesz się przygnębiona. Gwiazdy obiecują jednak, że już wieczorem znajdziesz się w towarzystwie bliskich Ci osób, które z łatwością przywrócą Ci motywację.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

W sobotę masz szansę na odkrycie rzeczy, o których wcześniej nawet nie myślałaś. Zaskakujące, ale bardzo ciekawe hobby to doskonały sposób na poprawę humoru. Zadbaj o zdrowie.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Bliska osoba może wtajemniczyć Cię w niezbyt sprecyzowane plany, które mogą nieco popsuć Twój nastrój. Dziś powinnaś unikać wszystkiego, co nowe. Lepiej skup się na pielęgnowaniu tego, co już osiągnęłaś.

HOROSKOP CODZIENNY: WAGA

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Sukces we wszystkich przedsięwzięciach będzie kluczowym wydarzeniem tego dnia. Odważ się, śmiało przyjmuj nowe wyzwania i konsekwentnie utrwalaj poprzednie osiągnięcia, szczególnie, że właśnie teraz możesz liczyć na wsparcie przyjaciół i krewnych.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Gorzka prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo. Z pokorą przyjmij krytykę i wyciągnij odpowiednie wnioski. Gwiazdy nie wykluczają, że dziś powróci do Twojego życia osoba z przeszłości. Nie pozwól, aby wpłynęła na związek miłosny, na którym tak bardzo Ci zależy.

Horoskop na środę 04.09.2019

Przed Tobą dzień mistycznych zbiegów okoliczności. Nie rozpoczynaj żadnych projektów długoterminowych, nie jesteś gotowa do podejmowania właściwych decyzji. Dotyczy to zwłaszcza finansów, miłości i podróży.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Twoje niezdecydowanie może wywołać najsmutniejsze konsekwencje. Zaufaj swojej intuicji, ponieważ tylko w ten sposób osiągniesz pożądaną stabilność i harmonię. Nie marnuj czasu i nerwów na kłótni z osobą, która Cię nie szanuje.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Gwiazdy ostrzegają przed nieprzemyślanymi transakcjami finansowymi – nie pożyczaj pieniędzy nawet najbliższym osobom, ponieważ ryzykujesz ogromne długi. W ten piątek poznasz nowy smak miłości.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Uważaj na intrygi osób, które chcą utrudnić Ci życie. Prawdopodobne zdrowie trochę Cię zawiedzie, więc nie przemęczaj się i nie zmuszaj się do głośnych spotkań ze znajomymi. Relaks w domowym zaciszu przywróci Ci energię do działania.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Dziś nie będziesz mogła liczyć na przyjazne wsparcie ukochanej osoby. Być może popełniłaś błąd, za który jeszcze nie przeprosiłaś? Jeśli tak, zrób to jak najszybciej.

HOROSKOP CODZIENNY: SKORPION

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Pomimo pewnych rozczarowań w życiu osobistym, nie będziesz narzekać na obowiązki służbowe. Wykorzystaj ten udany zawodowo dzień, aby przezwyciężyć trudności i rozwiązać złożone problemy w pracy.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Aby spełnić swoje pragnienia, musisz być szczególnie cierpliwa. Gwiazdy nie ukrywają, że Twój sukces zależy jedynie od Twoich wysiłków. Bądź ostrożna i nie pozwól sobie przekroczyć pewnych granic. Dotyczy to również związku z ukochaną osobą.

Horoskop na środę 04.09.2019

Horoskop dla Skorpionów na środę przewiduje zamieszanie w sprawach finansowych. Pomimo tego, że wszelkie długi zostaną zwrócone, prawdopodobnie nie będziesz mogła wyjść z kryzysu. Wieczorem będziesz bardzo mile widziana na spotkaniu w kręgu znajomych.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Odpowiednia decyzja ocali Cię dzisiaj przed problemami. Powstrzymaj się od radykalnych zmian w swoim życiu, nie jest to najlepszy czas na rewolucję.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Przed Tobą dość spokojny, nieco nudny dzień. Nie zobowiązuj się dziś do nowych projektów, ponieważ już niedługo możesz zmienić swoją działalność. Gwiazdy przewidują pomyślne rozwiązanie kłopotów rodzinnych.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Twoje poczucie humoru będzie sporym atutem w walce o przywództwo. Możliwe, że dziś ostatecznie rozprawisz się z kłopotami, które Cię ostatnio niepokoiły lub martwiły. Ukochana osoba postanowi Cię zaskoczyć. Nawet jeśli nie spodoba Ci się niespodzianka, nie krytykuj dobrych chęci.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

W niedzielę powinnaś rozważyć propozycję zawodową, o której myślisz od dawna. Niezależnie od Twojej decyzji, ostateczna odpowiedź pozytywnie wpłynie na Twoją przyszłość.

HOROSKOP CODZIENNY: STRZELEC

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Słowa i czyny ukochanej osoby, pełne miłości i podziwu, zmotywują Cię do działania. Tego dnia możesz znaleźć się na kolejnym etapie swojej kariery. Pomoc z nieznanego wcześniej źródła przybliży Cię do spełnienia marzeń.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Powinnaś być szczególnie ostrożna i rozważna, ponieważ nieprzemyślane działania mogą doprowadzić do obrażeń (nie tylko umysłowych) i kłopotów. Stare rany emocjonalne mogą zaboleć.

Horoskop na środę 04.09.2019

Rzucając dziś wyzwanie opinii publicznej, nie zapomnij skonsultować swojego kroku z najbliższymi krewnym. Musisz mieć pewność, że otrzymasz niezbędne wsparcie. Gwiazdy podpowiadają, że środa to doskonały dzień na romantyczne spotkanie z ukochaną osobą.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Nadwrażliwość i niestabilność emocjonalna mogą prowadzić do złego samopoczucia. Skup się na obowiązkach zawodowych, aby przegonić negatywne myśli.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Pomimo smutnego nastroju na początku dnia, wieczorem odzyskasz energię. Postaraj się odbudować zaniedbaną relację z przyjaciółmi, jeśli nie chcesz ich stracić. Szczere przeprosiny mogą wpłynąć na ważne wydarzenia w najbliższej przyszłości.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Nawet jeśli obudzisz się z ambitnie opracowanym planem podbijania świata, powstrzymaj się od jego realizacji. Najpierw stwórz dla siebie najbardziej oszczędny harmonogram, a będziesz mogła rozwiązać niektóre trudne problemy. Wieczór spędzisz w dobrym nastroju.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Gwiazdy nie wykluczają, że dziś w zupełnie inny sposób spojrzysz na ukochaną osobę. Wnioski mogą Cię przytłoczyć, dlatego rozładuj emocje na długim spacerze. Rutyna może zagrażać obecnej relacji miłosnej.

HOROSKOP CODZIENNY: KOZIOROŻEC

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Przygotuj się na dość trudny początek tygodnia. Nadmiar obowiązków zawodowych może Cię zniechęcić. Nie szukaj ratunku w nowych projektach, jeśli nie chcesz pogrążyć się w mało satysfakcjonującej pracy.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Dziś zdecydowanie poprawi Ci się humor, będziesz zadowolona z siebie i swoich sukcesów. Szczególnie zadbasz o dobre samopoczucie swoich bliskich, nawet kosztem wielkich wysiłków. Pomimo tego, nie zaniedbuj rutynowych obowiązków.

Horoskop na środę 04.09.2019

Twoje osobiste zainteresowania mogą być przeszkodą w budowaniu kariery. Pamiętaj o swoim zdrowiu, nie przepracowuj się. Gwiazdy przewidują, że wieczorem odprężysz się pod wpływem przyjemnego spotkania z ukochaną osobą.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Nie przegap dziś szansy na uzyskanie cennych i niezbędnych informacji. Przeanalizuj swoje możliwości i zastanów się, co może przyśpieszyć Twój awans. Być może zapomniałaś o swoich najważniejszych wartościach?

Horoskop na piątek 06.09.2019

Skoncentruj się dziś na obowiązkach służbowych, nie okazuj roztargnienia. Nieprzychylna osoba czeka na Twoje potknięcie, bądź rozważna. W związku miłosnym pozostaje wiele tajemnic, których nie uda Ci się teraz rozwiązać.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Dawno zaplanowana podróż może okazać się ciężarem – stres doprowadzi do większego zmęczenia i przygnębienia, a sprawy finansowe mogą utknąć w martwym punkcie. Gwiazdy ostrzegają przed pogorszeniem stanu zdrowia.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Przed Tobą dzień pełen przyjemnych spotkań i znaczących rozmów. Strzeż się jedynie plotek, głównie ze względu na szczerość wobec bliskich znajomych.

HOROSKOP CODZIENNY: WODNIK

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Znajdziesz się dziś w centrum uwagi. Łatwo nawiążesz kontakt nawet z zupełnie nieznajomymi osobami, gwarantując sobie nowe możliwości rozwoju. Poczucie niezadowolenia z siebie będzie jedynie wspomnieniem, tak samo jak obawy o przyszłość.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Horoskop codzienny dla Wodników przepowiada, że dziś poświęcisz dużo czasu na poprawę sytuacji materialnej. W przypadku podróży służbowych, nie spodziewaj się zbyt wiele, ponieważ korzyści będą naprawdę niewielkie.

Horoskop na środę 04.09.2019

Przed Tobą doskonały dzień pod względem spotkań ze znajomymi, dzięki którym powrócisz wspomnieniami do zabawnych i przyjemnych chwil z przeszłości. Ukochana osoba może zadziwić Cię swoją postawą, ale postaraj się uszanować nawet najbardziej absurdalne wymagania.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Gwiazdy przewidują nieoczekiwany zwrot akcji w życiu osobistym. Pomimo chwilowego braku równowagi, zaczniesz rozwijać się zawodowo. Nie zawiedź osób, które na Ciebie liczą.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Dzisiaj będziesz otwarta na nowe pomysły i nieznane dotąd koncepcje. To dobry dzień na rezygnację z zobowiązań, których nie uda Ci się doprowadzić do końca – nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Gwiazdy są po Twojej stronie.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Przed Tobą dzień słodkiego lenistwa. Zrelaksuj się w przyjemnym miejscu, spotkaj się z przyjaciółmi, albo spędź romantyczny wieczór w towarzystwie ukochanej osobie. Wszystko to zachęci Cię do kontynuacji walki o lepszą przyszłość.

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Nieodpowiednia reakcja na to, co dzieje się wokół Ciebie, może wywołać nieprzyjemny konflikt z najbliższymi. Brak powściągliwości wpędzi Cię w kłopoty, dlatego postaraj się unikać dziś wszelkich dyskusji na temat Twoich planów.

HOROSKOP CODZIENNY: RYBY

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 02.09.2019

Gwiazdy przewidują, że rozpoczniesz tydzień w pozytywnym nastroju, głównie za sprawą kilku szczerych komplementów. jedyne ostrzeżenie – odłóż podpisywanie niektórych dokumentów na inny dzień. Błędy, spowodowane Twoją ignorancją, mogą namieszać w Twoim życiu.

Horoskop na wtorek 03.09.2019

Nie słuchaj wskazówek, które mogą uniemożliwić Ci przyjęcie bardzo dochodowej i długo oczekiwanej oferty. Nie wahaj się, podejmiesz słuszną decyzję. To również udany dzień na romantyczne spotkanie z ukochaną osobą.

Horoskop na środę 04.09.2019

Pomimo przygnębienia, nie zaniedbuj obowiązków. Twoje zdolności dyplomatyczne udowodnią, że nawet w najtrudniejszej sytuacji możesz znaleźć rozsądny kompromis.

Horoskop na czwartek 05.09.2019

Niewykluczone, że dziś zdecydujesz się na odważną zmianę wyglądu. Przyjemne zdziwienie w oczach bliskiej osoby zmotywuje Cię do pracy nad sobą. Gwiazdy wróżą sukces finansowy, o ile spłaciłaś wszystkie długi z przeszłości.

Horoskop na piątek 06.09.2019

Przejmiesz dziś rolę lidera, ale nie spodoba się to Twoim rywalom. Zwróć szczególną uwagę na to, co mówisz i robisz, aby nie dać nikomu powodów do niesłusznych oskarżeń. Bliska osoba może Cię skrytykować za potrzebę dominacji. Zanim sprowokujesz kłótnię, przypomnij sobie, że w związku miłosnym najważniejszy jest kompromis.

Horoskop na sobotę 07.09.2019

Dzisiaj powinnaś realistycznie spojrzeć na otaczający Cię świat, aby uniknąć zbyt spontanicznych decyzji. To dobry moment na analizę celów, jakie sobie założyłaś. Zastanów się, czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Horoskop na niedzielę 08.09.2019

Ten dzień może obfitować w małe, ale mimo to mało przyjemne problemy. Skup się na obowiązkach domowych, które od dawna czekają na Twoją reakcję. Postaraj się zregenerować przed nadchodzącym tygodniem, ponieważ Gwiazdy przygotowują dla Ciebie niespodziankę... 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?