horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź, co przepowiada Twój horoskop codzienny na ostatni tydzień października!

Zobacz przepowiednię Gwiazd na 28.10 – 03.11.2019

Redakcja VIVA! 28 października 2019 06:57
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Pozornie pochmurne dni nowego miesiąca mogą Cię zaskoczyć. Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się, jakie niespodzianki przygotowały dla Ciebie Gwiazdy w nadchodzącym tygodniu!

baran horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop dzienny dla Barana na poniedziałek 28.10.2019

Dzisiaj musisz wykazać się asertywnością, jeśli chcesz skutecznie ochronić własne interesy. Przygotuj się na sławę i sukces – wszelkie niepowodzenia będą jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem. Ukochana osoba może prowokować kłótnie.

Horoskop dzienny dla Barana na wtorek 29.10.2019

Dziś nie będziesz narzekać na brak energii, a Twoja pewność siebie przyczyni się do obiecujących i wzajemnie korzystnych kontaktów z wpływowymi osobami. Gwiazdy nie wykluczają podróży służbowej lub osobistej. Wieczór tego dnia sprzyja szczerej rozmowie o sprawach sercowych.

Horoskop dzienny dla Barana na środę 30.10.2019

Wygląda na to, że zapamiętasz ten dzień jako jeden z najlepszych, szczególnie jeśli chodzi o Twoje życie miłosne. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, dziś utrwalisz nową wiedzę i pozbędziesz się szkodliwych nawyków, które nie pozwalały Ci dotąd cieszyć się nowymi zwycięstwami.

Horoskop dzienny dla Barana na czwartek 31.10.2019

Powinnaś zachować ostrożność we wszystkich działaniach, związanych z finansami. Twoje dzisiejsze decyzje będą mieć kluczowe znaczenie dla stabilizacji dochodów. W miłości bez zmian – przyjemna stagnacja i romantyczne wyznania.

Horoskop dzienny dla Barana na piątek 01.11.2019

Od samego rana będziesz żądna przygód. Dziś wykażesz większą skłonność do niebanalnych czynów i dość bezczelnych wypowiedzi. Pomimo Twoich potrzeb, Gwiazdy przewidują spokojny dzień. Skup się na zaniedbanym projekcie zawodowym, jeśli chcesz osiągnąć sukces.

Horoskop dzienny dla Barana na sobotę 02.11.2019

Spotkanie z długoletnimi partnerami biznesowymi będzie miało korzystny wpływ na Twoją karierę. Sobota to wspaniały dzień na przemyślenia. Postaraj się zapomnieć o zniewagach innych osób, ale nie popełniaj błędu po raz drugi i nie wiąż się z kimś, kto już raz Cię oszukał.

Horoskop dzienny dla Barana na niedzielę 03.11.2019

Zadbaj o zdrowie, a szczególnie uważaj na przeziębienie. Przyjemny wieczór u boku ukochanej osoby i przyjaciół to doskonały pomysł na relaks przez pracowitym tygodniem.

byk horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: BYK

Horoskop dzienny dla Byka na poniedziałek 28.10.2019

Wspaniały nastrój Cię nie opuści, a to wszystko dzięki wewnętrznej satysfakcji. Najskrytsze pragnienia zadomowią się w Twojej podświadomości, dlatego już dziś zacznij planować działania, które w najszybszym możliwym czasie przybliżą Cię do celu.

Horoskop dzienny dla Byka na wtorek 29.10.2019

Niewykluczone, że dziś zrealizujesz zadanie zawodowe, w które inwestowałaś sporo energii przez długi czas. W życiu miłosnym nie zabraknie nieporozumień, jednak nie zrzucaj winy na ukochaną osobę, ale uważnie wysłuchaj jej argumentów.

Horoskop dzienny dla Byka na środę 30.10.2019

Dobry nastrój wpłynie na relacje z innymi w sferze zawodowej. Gwiazdy ostrzegają jednak, że z jakiegoś powodu przestanie cieszyć Cię to, co wcześniej było ogromną motywacją dla większości Twoich działań.

Horoskop dzienny dla Byka na czwartek 31.10.2019

W życiu zawodowym pojawi się chwilowa stagnacja, ale nie próbuj zmieniać sytuacji na siłę. Odpoczynek ma swoje dobre strony. Bliska osoba potraktuje Cię dziś w wyjątkowy sposób, zwracając uwagę na wszystkie Twoje potrzeby.

Horoskop dzienny dla Byka na piątek 01.11.2019

Szybko zapomnisz o wydarzeniach, które ostatnio sprawiły Ci ból. Niestety, nie unikniesz pewnych rozczarowań. W żadnym wypadku nie wyżywaj się na bliskich osobach, jeśli nagle poczujesz taką potrzebę.

Horoskop dzienny dla Byka na sobotę 02.11.2019

Ten dzień przybliży Cię do upragnionego celu. Długotrwały wysiłek się opłaci, a Ty zyskasz pewność siebie. Pomimo dobrego nastroju, nie unikniesz podjęcia poważnej decyzji dotyczącej życia osobistego. Gwiazdy nie ukrywają, że może być nieprzyjemna.

Horoskop dzienny dla Byka na niedzielę 03.11.2019

Nie odmawiaj spotkania z przyjaciółmi, a na pewno spędzisz wieczór w miłym towarzystwie. Niedawny konflikt z ukochaną osobą negatywnie wpłynie na obecną sytuację w związku.

bliźnięta horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny dla Bliźniaka na poniedziałek 28.10.2019

Nowa znajomość może zmienić Twoje życie – nie zrujnujesz tej relacji, jeśli nie pospieszysz się z odpowiedzią. Zbyt pochopna decyzja może być początkiem końca.

Horoskop dzienny dla Bliźniaka na wtorek 29.10.2019

Gwiazdy podpowiadają, że dziś powinnaś unikać wszelkich dyskusji o rzeczach materialnych. Jeśli czujesz się przytłoczona nadmiarem spraw, warto odpocząć w towarzystwie najbliższych.

Horoskop dzienny dla Bliźniaka na środę 30.10.2019

Nieoczekiwany przypływ energii zmotywuje Cię do działania. Niestety, zbyt wymagające podejście do ukochanej osoby może zniszczyć to, co najlepsze w waszej relacji.

Horoskop dzienny dla Bliźniaka na czwartek 31.10.2019

Poczujesz się nieswojo z powodu niewytłumaczalnego uczucia niepokoju. Gwiazdy nie wykluczają, że  masz rację, a intuicja Cię nie zawiedzie. Bliska osoba może Cię rozczarować.

Horoskop dzienny dla Bliźniaka na piątek 01.11.2019

Unikaj emocjonalnych sprzeczek, które mogą doprowadzić do problemów zawodowych. Jeśli determinacja i cierpliwość przeważą nad Twoimi uczuciami, odniesiesz wielki sukces w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny dla Bliźniaka na sobotę 02.11.2019

Dziś pomyśl przede wszystkim o swoich bliskich – zrób dla nich jak najwięcej przyjemnych i przydatnych rzeczy. Zmiana klimatu może mieć korzystny wpływ na Twoje zdrowie, dlatego rozważ spontaniczne wakacje.

Horoskop dzienny dla Bliźniaka na niedzielę 03.11.2019

Jeśli wciąż nie możesz rozwiązać dręczącego Cię problemu, poproś o poradę osoby, którym ufasz. Dzięki ich wsparciu podejmiesz prawidłową decyzję. Dziś możesz powierzyć swoje myśli innym ludziom.

rak horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop dzienny dla Raka na poniedziałek 28.10.2019

O ile w życiu zawodowym nie możesz liczyć na żadne zmiany, o tyle Twoje życie osobiste zacznie się rozwijać. Dzień, spędzony w otoczeniu przychylnych Ci osób będzie dla Ciebie korzystny.

Horoskop dzienny dla Raka na wtorek 29.10.2019

Wtorek będzie udany pod względem negocjacji biznesowych. Powstrzymaj się jednak od podejmowania poważnych decyzji, pomimo ogromnej pokusy. Ryzyko finansowe nie jest tego warte.

Horoskop dzienny dla Raka na środę 30.10.2019

Dziś będziesz musiała skupić się na powierzonych Ci zadaniach, dlatego nie pozwól, aby ktokolwiek manipulował Twoim czasem. Gwiazdy podpowiadają jednak, że nie powinnaś przenosić kłopotów zawodowych do domu – ukochana osoba może tego nie zaakceptować.

Horoskop dzienny dla Raka na czwartek 31.10.2019

Poświęć więcej czasu na rozmowy z krewnymi i po prostu bliskimi osobami, w przeciwnym razie ryzykujesz nieprzyjemne poczucie samotności. Niewykluczone, że uda Ci się naprawić pewne błędy z przeszłości.

Horoskop dzienny dla Raka na piątek 01.11.2019

Twoja niepewność może przerodzić się w prawdziwą obawę, jeśli chodzi o wszelkie kłopoty. Niestety, nie uda Ci się rozwiązać tego problemu samodzielnie, dlatego potrzebujesz porady kompetentnej i doświadczonej osoby.

Horoskop dzienny dla Raka na sobotę 02.11.2019

Ukochana osoba wyczuje Twój nastrój, zanim znajdziesz powód do niezasadnej sprzeczki. Gwiazdy nie wykluczają, że dziś odkryjesz coś ważnego, co może wpłynąć na Twoją przyszłość.

Horoskop dzienny dla Raka na niedzielę 03.11.2019

Dzisiaj uważaj na swoją łatwowierność: pożyczka, która rozważasz, może doprowadzić do nieodwracalnych problemów. Warto pamiętać o przyjaciołach, w tym dniu to oni okażą największe wsparcie. Powstrzymaj się od pochopnych decyzji do przyszłego tygodnia.

lew horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: LEW

Horoskop dzienny dla Lwa na poniedziałek 28.10.2019

Jeśli chodzi o sprawy finansowe, możesz liczyć na zmiany na lepsze dla Ciebie. Jeśli wczoraj wątpiłaś, czy chcesz kontynuować to, co zaczęłaś, dziś otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie. Postaraj się okazać więcej zrozumienia wobec ukochanej osoby, nawet jeśli pewne drobiazgi zaczną Cię irytować.

Horoskop dzienny dla Lwa na wtorek 29.10.2019

Gwiazdy przepowiadają wspaniały nastrój, ze względu na wymierny sukces zawodowy i dobre wyniki niektórych inwestycji. W planach kariery dzień będzie aktywny i skuteczny.

Horoskop dzienny dla Lwa na środę 30.10.2019

Gwiazdy ostrzegają: w miłości powinnaś być ostrożna i trzymać się starych, sprawdzonych sposobów na okazywanie uczuć. Dzisiaj, jeśli to możliwe, kategorycznie unikaj wszelkich kłótni.

Horoskop dzienny dla Lwa na czwartek 31.10.2019

Dziś nie unikniesz ważnych negocjacji, które będą miały ogromny wpływ na Twoją przyszłość. Jeśli nie popełnisz żadnego błędu, odniesiesz niesamowity sukces zawodowy. Ukochana osoba może Cię rozczarować sowim podejściem do Twojego szczęścia.

Horoskop dzienny dla Lwa na piątek 01.11.2019

Przygotuj się na śmiałą obronę swojej pozycji przed osobami, które w wątpliwy sposób wciągną Cię w konflikt. Bądź wierna sobie i swoim przekonaniom, nie poddawaj się nawet najbardziej kuszącym perspektywom bez przemyślenia.

Horoskop dzienny dla Lwa na sobotę 02.11.2019

Nieprzyjemna wiadomość z samego rana może Cię wyprowadzić z równowagi, jednak Gwiazdy obiecują, że zły nastrój szybko minie. Uważaj na rzekomo wiarygodne informacje z niezweryfikowanych źródeł.

Horoskop dzienny dla Lwa na niedzielę 03.11.2019

Dzisiaj podejmowanie ważnych i złożonych decyzji nie jest mile widziane. Niepożądane są również nieprzemyślane wydatki, które mogą wpędzić Cię w długi. Wieczorne nieporozumienie z ukochaną osobą może popsuć Ci nastrój.

panna horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop dzienny dla Panny na poniedziałek 28.10.2019

Przed Tobą dość trudny dzień, pełen zmartwień i nieoczekiwanych decyzji. Jednak ukochana osoba będzie Cię wspierać, przez co rozwiążesz wiele problemów, a Twój związek nabierze zupełnie innych kolorów.

Horoskop dzienny dla Panny na wtorek 29.10.2019

Niewykluczone, że w Twoim życiu pojawi się nowe hobby. Z tego powodu będziesz zirytowana wszystkim, co odwraca uwagę od pożądanego działania. Gwiazdy ostrzegają, że takie nastawienie nie spodoba się Twoim przełożonym. Nie zaniedbuj obowiązków zawodowych.

Horoskop dzienny dla Panny na środę 30.10.2019

Dziś możesz spełnić jedno ze swoich pragnień, o ile wykażesz się starannością i zwrócisz uwagę na pozornie błahe szczegóły. Ewentualne niepowodzenie może wywołać irytację, dlatego postaraj się opanować emocje i nie zrzucaj winy na bliskie Ci osoby.

Horoskop dzienny dla Panny na czwartek 31.10.2019

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich rzeczy. Gwiazdy przewidują, że problem, który nie da Ci dziś spokoju, wkrótce okaże się nieocenionym źródłem wiedzy nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego otoczenia, przez co odniesiesz wielki sukces w innej sprawie.

Horoskop dzienny dla Panny na piątek 01.11.2019

Gwiazdy przekonują, że właśnie dziś dowiedziesz, jak bardzo znasz się na tym, co robisz. Ukochana osoba może wymagać zdecydowanych odpowiedzi na trudne pytania. Nie zmuszaj się do rzeczy, na które nie masz ochoty.

Horoskop dzienny dla Panny na sobotę 02.11.2019

Nadszedł czas, aby zrobić coś naprawdę wartościowego. Twoje dzisiejsze decyzje będą właściwe i doprowadzą do doskonałego wyniku w najbliższej przyszłości. Los będzie Ci sprzyjał.

Horoskop dzienny dla Panny na niedzielę 03.11.2019

Gwiazdy wróżą wielki wzrost we wszystkich obszarach Twojego życia. Wątpliwości mogą sprowokować Cię do myśli o istniejącym spisku przeciwko Tobie, ale racjonalność i zdrowy rozsądek przeważą.

waga horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop dzienny dla Wagi na poniedziałek 28.10.2019

Niewykluczone, że będziesz narzekać na zły nastrój z powodu nieporozumień w związku z ukochaną osobą. Z tego względu plany zawodowe mogą ulec zmianie.

Horoskop dzienny dla Wagi na wtorek 29.10.2019

Dziś zdecydowanie bardziej skupisz się na życiu osobistym, zaniedbując obowiązki służbowe. Ukochana osoba potrzebuje Twojej uwagi i troski, jednak współpracownicy nie muszą tego tolerować.

Horoskop dzienny dla Wagi na środę 30.10.2019

Dziś będziesz musiała maksymalnie się przyłożyć, aby utrzymać wygraną pozycję w pracy. Lekkomyślność drugiej połówki sprawi, że zastanowisz się nad swoim podejściem do obecnej relacji.

Horoskop dzienny dla Wagi na czwartek 31.10.2019

Szczęśliwe okoliczności spotęgują przyjemne doznania. Gwiazdy podpowiadają jednak, ze nie warto opowiadać innym o Twoim powodzeniu – nic dobrego z tego nie wyniknie.

Horoskop dzienny dla Wagi na piątek 01.11.2019

W życiu osobistym nie unikniesz dziś dramatu. Jeśli bliska osoba wciąż nie może zrozumieć przyczyny Twojej obojętności, musisz zdobyć się na szczerą rozmowę.

Horoskop dzienny dla Wagi na sobotę 02.11.2019

Dziś będziesz kierować się wyłącznie swoimi potrzebami. Gwiazdy nie widzą w tym nic złego, o ile nie zaczniesz spełniać swoich pragnień kosztem bliskich Ci osób. Spontaniczne wyznanie na długo poprawi Ci humor. Nie odrzucaj propozycji zawodowej, ale ją dokładnie rozważ.

Horoskop dzienny dla Wagi na niedzielę 03.11.2019

Zmęczenie sprawi, że będziesz unikać niepotrzebnej komunikacji, nawet z bliskimi osobami. Postaraj się wypocząć, aby motywacja Cię nie opuściła.

skorpion horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop dzienny dla Skorpiona na poniedziałek 28.10.2019

Nie unikniesz kłamstw i pomówień. Jeśli obierzesz właściwą taktykę, z powodzeniem pokonasz rywali. Przygotuj się na poważną rozmowę z ukochaną osobą, ale nie bądź zbyt szczera, ponieważ możesz zranić jej uczucia.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na wtorek 29.10.2019

Przed Tobą nieco nudny, spokojny dzień. Jednak niespodzianka, przygotowana przez osobę, którą znasz od dawna, może zapewnić Ci więcej radości niż kiedykolwiek.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na środę 30.10.2019

Nie podejmuj dziś gorączkowych działań i postaraj się ujarzmić emocje. Gwiazdy podpowiadają, że intuicja uratuje Cię przed nieprzyjemnymi kłopotami. Rozmowa z bliską osobą może okazać się prorocza, dlatego uważnie wysłuchaj, co ma do powiedzenia.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na czwartek 31.10.2019

Przyciągniesz dziś nadmierną uwagę otoczenia. Postaraj się nie angażować w niepewne zobowiązania, szczególnie wobec bliskich Ci osób.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na piątek 01.11.2019

Przed Tobą dzień śmiałych przygód, ale musisz zadbać o swoje bezpieczeństwo. Piątek sprzyja rozsądnym wydatkom i udanym zakupom. W miłości bez zmian.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na sobotę 02.11.2019

Nadszedł czas na zdecydowane działania. Ktoś zainspiruje Cię do poważnych zmian w życiu – nie obawiaj się, ale zaryzykuj. wszystko, co nowe, pozytywnie wpłynie na Twoją przyszłość.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na niedzielę 03.11.2019

Szczera rozmowa z ukochaną osobą jest Ci potrzebna, nawet jeśli wydaje Ci się, że wiesz już wszystko o tej relacji. Dziś warto poświęcić czas na rzeczy, które Cię relaksują. Nadchodzący tydzień nie będzie łatwy.

strzelec horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop dzienny dla Strzelca na poniedziałek 28.10.2019

Skieruj swoją energię na wyznaczenie nowego celu i dokładnie zaplanuj, czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces. Porada bliskiej osoby może okazać się sposobem na pewne potrezbne urozmaicenie w Twoim życiu osobistym.

Horoskop dzienny dla Strzelca na wtorek 29.10.2019

Zadbaj o rozwój swojej kariery, jeśli chcesz poprawić sytuację finansową. Od dawna pragniesz komfortu, spokojnej atmosfery i powrotu do ulubionego hobby, Gwiazdy są pewne, że jest to najlepsza motywacja. Ukochana osoba może narzekać na brak czułości w waszej relacji. Zastanów się, co możesz zrobić, aby to zmienić?

Horoskop dzienny dla Strzelca na środę 30.10.2019

Niewykluczone, że dziś pogrążysz się w rutynie. Przed Tobą poważny wybór, dotyczący twojego rozwoju zawodowego – albo ruszysz do przodu, albo się cofniesz, z powodu nadmiernego ulegania niebezpiecznym nawykom z przeszłości.

Horoskop dzienny dla Strzelca na czwartek 31.10.2019

Dziś odważysz się na śmiałe plany twórcze. Przed Tobą dzień przyjemnej rozrywki i zabawy, ale na pierwszym planie pozostanie bliska Ci osoba, jej potrzeby oraz zainteresowania.

Horoskop dzienny dla Strzelca na piątek 01.11.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś będziesz mogła liczyć na wsparcie krewnych w każdej sytuacji. Prawdopodobnie zdecydujesz się na szczerą rozmowę z ukochaną osobą. Nie poruszaj drażniących tematów, jeśli nie chcesz popsuć sobie nastroju.

Horoskop dzienny dla Strzelca na sobotę 02.11.2019

Gwiazdy obiecują, że już wkrótce będziesz miała wpływ na te obszary Twojego życia, w których wcześniej nie miałaś szansy nic zmienić. Rozważ swoje pragnienia. Być może powinnaś wypróbować nową taktykę, dzięki której osiągniesz to, czego chcesz.

Horoskop dzienny dla Strzelca na niedzielę 03.11.2019

Dziś pozwól sobie na odrobinę lenistwa. Nie rezygnuj jednak z ukończenia zadań zawodowych, jeśli wcześniej zobowiązałaś się do szybkich terminów. Czasami musisz coś poświęcić, aby osiągnąć więcej.

koziorożec horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop dzienny dla Koziorożca na poniedziałek 28.10.2019

Możliwe, że z powodu wyczerpania staniesz się nieco bardziej wrażliwa. Gwiazdy uspokajają jednak, że Twój nastrój wkrótce się polepszy, ponieważ znajdziesz się w kręgu osób, które są w stanie docenić Twoje zaangażowanie i wesprzeć Twoje plany.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na wtorek 29.10.2019

Przed Tobą spokojny dzień. Coś utraconego, ale wartościowego dla Ciebie, może powrócić w potrójnym rozmiarze. Nie zabraknie przyjemnych wspomnień, które zmotywują Cię do nowego kierunku rozwoju. Zaufaj intuicji, a nie popełnisz błędu.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na środę 30.10.2019

Dziś uda Ci rozwiązać wszelkie problemy i drobne nieprzyjemności w sprawach związanych z domem i rodziną. Gwiazdy przypominają, że czasami minimalna strata przynosi maksymalny zysk. Ze względu na osiągnięcia poprzednich dni, prawdopodobnie spłacisz stary dług.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na czwartek 31.10.2019

W tym dniu powinnaś skoncentrować się na swoim życiu zawodowym. Nie dopuszczaj do znacznych opóźnień, jeśli nie chcesz zmierzyć się z przytłaczającą krytyką Twoich działań. Niektóre nieporozumienia mogą zniknąć wraz z nadejściem nowych okoliczności.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na piątek 01.11.2019

Jeśli miałaś dość niepewności w kwestiach finansowych, właśnie dziś wszystko stanie się jasne, a Ty zrozumiesz, w jaki sposób możesz pozbyć się wszystkich wątpliwości na temat swojego dobrobytu materialnego w przyszłości. Ukochana osoba zaskoczy Cię swoim pomysłem na uczczenie ważnej daty w waszej relacji. Nie odmawiaj żadnej propozycji.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na sobotę 02.11.2019

Nie powinnaś podejmować dziś ważnych decyzji zawodowych, ponieważ straty są bardziej prawdopodobne niż zysk. Jeśli chodzi o życie osobiste, w związku na dobre zagości harmonia.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na niedzielę 03.11.2019

Przed Tobą doskonały na wszelkie przedsięwzięcia, związane ze stałymi zmianami w życiu. Niewykluczone, że wkrótce zrealizujesz swój plan, nad którym pracujesz od dawna. Gwiazdy są po Twojej stronie.

wodnik horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: WODNIK

Horoskop dzienny dla Wodnika na poniedziałek 28.10.2019

W Twoim życiu nie zabraknie dziś powodów do radości, szczególnie jeśli chodzi o sprawy osobiste. Jednak Gwiazdy nie wykluczają, że nie unikniesz problemów w miejscu pracy, ze względu na chwilowy brak skupienia. Postaraj się zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

Horoskop dzienny dla Wodnika na wtorek 29.10.2019

Dziś możesz narzekać na nieznośne warunki w miejscu pracy. Zdecyduj, które z rozwiązań jest dla Ciebie lepsze – albo przetrwasz ten dzień z fałszywym uśmiechem na ustach, albo zyskasz opinię samotnika. Ta taktyka może mieć wpływ na relację z otoczeniem.

Horoskop dzienny dla Wodnika na środę 30.10.2019

W środę powinnaś wykazać się wielką powściągliwością w kwestii wydawania pieniędzy, zwłaszcza jeśli wydatki nie dotyczą bezpośrednio Ciebie. Ukochana osoba może Cię skrytykować bez powodu. Nie miej jej tego za złe, ale zastanów się, czy nie ma racji.

Horoskop dzienny dla Wodnika na czwartek 31.10.2019

Gwiazdy przewidują, że prawdopodobnie nie unikniesz dziś nieprzyjemnych nieporozumień. Różniące się opinie mogą spowodować niewielki konflikt. Nie denerwuj się z tego powodu, ponieważ już wkrótce harmonia ponownie zagości w Twoim życiu.

Horoskop dzienny dla Wodnika na piątek 01.11.2019

Dzisiaj skutecznie rozwiążesz problemy, które od dawna Cię frustrują. Unikaj jedynie ryzykownych działań finansowych, jeśli nie chcesz stracić wszystkich oszczędności.

Horoskop dzienny dla Wodnika na sobotę 02.11.2019

Gwiazdy przewidują spokojny, nieco leniwy dzień. Nie wydarzy się dziś nic, co mogłoby w jakikolwiek sposób wpłynąć na Twoją przyszłość. Ciesz się chwilą i pozwól sobie na zasłużony odpoczynek w kręgu najbliższych.

Horoskop dzienny dla Wodnika na niedzielę 03.11.2019

Pomimo wyrzutów sumienia, nie powinnaś ulegać prośbie o pomoc, jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić. Nie zakładaj jednak, że Twoja decyzja spotka się ze zrozumieniem. Posłuchaj swojej intuicji.

ryby horoskop

HOROSKOP TYGODNIOWY DZIENNY: RYBY

Horoskop dzienny dla Ryby na poniedziałek 28.10.2019

Prawdopodobnie dziś zobowiążesz się do dość bezsensownych działań, które nie wpłyną dobrze na Twoją karierę. Problemy osobiste mogą komplikować Twoje życie, ale wieczorne spotkanie z przyjaciółmi zrekompensuje trudne chwile.

Horoskop dzienny dla Ryby na wtorek 29.10.2019

Dziś będziesz miała cudowny nastrój – będziesz uprzejma i otwarta na kontakt z innymi ludźmi. Niewykluczone, że nagle zaczniesz tęsknić za kimś, kto zranił Cię w przeszłości. Gwiazdy ostrzegają, ż nie warto popełniać tego samego błędu.

Horoskop dzienny dla Ryby na środę 30.10.2019

Zbyt agresywna reakcja na Twoje słowa może sprowokować negatywne emocje, ale Twój niewyczerpany optymizm pomoże Ci odzyskać pewność siebie. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć swoim pomysłem na przyszłość. Być może warto zaryzykować?

Horoskop dzienny dla Ryby na czwartek 31.10.2019

Niewykluczone, że dziś świadomie zaczniesz łamać wszelkie zasady. W ten sposób ostatecznie pozbędziesz się wyrzutów sumienia wobec osób, które szkodzą Ci za Twoimi plecami.

Horoskop dzienny dla Ryby na piątek 01.11.2019

Gwiazdy nie wykluczają lekkiego załamania nerwowego, ponieważ każda osoba ma swoją granicę cierpliwości. Niezadowolenie i poirytowanie dojrzewało w Tobie przez dłuższy czas, dlatego teraz nadszedł moment na ostre pragnienie otrzymania czegoś w zamian za Twoją bezwarunkową i oddaną miłość.

Horoskop dzienny dla Ryby na sobotę 02.11.2019

Sobota to dobry dzień na spotkanie z przyjaciółmi. Niewykluczone, że z pomocą bliskich Ci osób zrozumiesz, że nurtujący Cię problem nie jest tak trudny do rozwiązania. Zachowaj szczególną ostrożność w sprawach dotyczących finansów – nie pozwól sobie na nadmierne wydatki, jeśli nie chcesz wpaść w długi.

Horoskop dzienny dla Ryby na niedzielę 03.11.2019

Ten dzień przyniesie znaczne osiągnięcia dzięki Twojej wytrwałości i samodyscyplinie. Zbliża się zakończenie ważnego etapu Twojego życia, po którym poczujesz wewnętrzną wolność. Oszczędzaj zdrowie i energię. Przed Tobą kolejny tydzień pełen wyzwań! 

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-30% na okulary korekcyjne
-30% na okulary korekcyjne
Rabat 30% na kompletną parę ok... więcej»
Kod rabatowy:200270
Zobacz
+
-30% na okulary korekcyjne
Online
Stacjonarnie

Rabat 30% na kompletną parę okularów korekcyjnych. Szczegóły i regulamin akcji dostępne w Salonach i na visionexpress.pl. Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym. Więcej pod: https://visionexpress.pl/promocje/prodmed005.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:200270
Zobacz
do -40%
do -40%
Rabat do -40% na wszystkie but... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
+
do -40%
Online

Rabat do -40% na wszystkie buty i torebki z kodem: ZAKUPY. Oferta dostępna sklep.carinii.com.pl. Szczegóły na stronie.  

Najniższa cena produktu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 649 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 519,20 zł

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
-30% na wszystko
-30% na wszystko
Skorzystaj z rabatu na cały as... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY30
Zobacz
+
-30% na wszystko
Online
Stacjonarnie

Skorzystaj z rabatu na cały asortyment, również na produkty przecenione! Oferta dostępna w butiku przy ul. Kopernika 53a w Łodzi i na fiore.pl. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY30
Zobacz
20% rabatu na wszystko
20% rabatu na wszystko
Rabat 20% na wszystkie produkt... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
+
20% rabatu na wszystko
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na wszystkie produkty Sisley i Hair Rituel by Sisley w butiku internetowym sisley-paris.pl i stacjonarnie w Maison Sisley w Warszawie. Promocja nie dotyczy nowości, zestawów i produktów z zakładki "Ostatnia Szansa". Szczegóły dostępne u Partnera.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY
Zobacz
-20% wybrany asortyment
-20% wybrany asortyment
20% zniżki na asortyment znajd... więcej»
Kod rabatowy:crazy24
Zobacz
+
-20% wybrany asortyment
Online

20% zniżki na asortyment znajdujący się z w zakładce Szaleństwo Zakupów na www.sleeplessinwarsaw.com. Szczegóły na stronie. 

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:crazy24
Zobacz
-20% na wszystko
-20% na wszystko
Rabat 20% na cały asortyment d... więcej»
Kod rabatowy:WIOSNA20
Zobacz
+
-20% na wszystko
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na cały asortyment dostępny na naoko-store.pl, w butiku w Poznaniu (Posnania),  Warszawie (Elektrownia Powiśle) oraz Łodzi (Manufaktura). Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:WIOSNA20
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.