horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie niespodzianek: oto Twój horoskop codzienny!

Co wydarzy się w dniach 07.10 – 13.10.2019?

Redakcja VIVA! 7 października 2019 06:59
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Co wydarzy się w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź przepowiednię Gwiazd! Oto horoskop dzienny dla każdego znaku zodiaku. Jaki jest Twój?

baran horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BARAN

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Przed Tobą cudowny dzień! Uważaj jedynie na transakcje finansowe i informacje z nieznanych źródeł. W kręgu przyjaciół nie zabraknie miłości i uwagi. Ukochana osoba chętnie obdaruje Cię czymś, co podkreśli wagę jej przywiązania i oddania.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Ten dzień będzie udany pod względem poszukiwań innej pracy, przeprowadzki i innych zmian życiowych. Jeśli będziesz musiała rozwiązać problem, działaj delikatnie i ostrożnie. Zrób wszystko, co możliwe, aby nie pogorszyć i tak już trudnej sytuacji – w żadnym wypadku nie postępuj lekceważąco.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Nie będziesz zadowolona z tego, co dzieje się w Twoim życiu osobistym. Możliwe, że nie unikniesz prowokacji i raczej nerwowej sprzeczki. Pamiętaj, że Twoją bronią jest poczucie humoru i umiejętność porozumiewania się z innymi z powściągliwością i życzliwością.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Twoje dzisiejsze spostrzeżenia mogą być bolesne, ale są konieczne dla Twojego rozwoju, zarówno osobistego, jak i zawodowego. Otrzymasz swobodę wyboru, pozbawisz się umysłowej ślepoty, i zauważysz, że możesz jeszcze naprawić nieudane projekty.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Nawet jeśli powróci osoba, którą darzyłaś sporym zaufaniem w przeszłości, nie spiesz się, aby chwalić się tym, co udało Ci się osiągnąć. Nie wszystkim podoba się Twój sukces... Gwiazdy polecają większą rozwagę przy wydawaniu pieniędzy.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Sobota będzie dniem radykalnych zmian i szokujących niespodzianek – wiele rzeczy może wywrócić się do góry nogami. Nie obawiaj się, niesie to ze sobą duży potencjał pozytywnych zmian, chociaż prawdopodobnie zrozumiesz to po dość długim czasie.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Niedzielę powinnaś poświęcić pracom domowym. Wieczorem będziesz w dobrym nastroju, ponieważ otrzymasz prezent od bliskiej Ci osoby i usłyszysz to, o czym marzyłaś przez dłuższy czas.

byk horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BYK

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Nie trać czasu na analizę niecodziennych wydarzeń, które przytrafią Ci się dzisiaj – los przygotował jeszcze kilka niezwykłych przypadków. W miłości nie zaszkodzi odrobina spontaniczności. Być może powinnaś zaskoczyć ukochaną osobę romantyczną kolacją?

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Przed Tobą dość ekscytujący i szalony dzień, pomimo względnej stagnacji w życiu zawodowym. Niewykluczone, że spotkasz się z przyjacielem z przeszłości, który pomoże Ci spojrzeć z boku na własne osiągnięcia i nieco zmienić poglądy na życie.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

W życiu zawodowym będziesz musiała zmierzyć się z rygorystycznymi pytaniami, dlatego z wyprzedzeniem przygotuj szczegółowy raport. To dobry dzień od względem inwestycji finansowych.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Z powodu podejrzeń i zazdrości ukochanej osoby, ważne i długo planowane przez Ciebie wydarzenie może się nie udać. Nie wdawaj się w awanturę, ale wysłuchaj argumentów drugiej połówki. Być może zrozumiesz, gdzie popełniłaś błąd.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Dziś poczujesz niepokój. Nie unikniesz nowych obowiązków zawodowych, ale niestety nie będziesz mogła liczyć na podwyżkę. Nie oznacza to jednak, że nikt Cię nie docenia – po prostu musisz jeszcze poczekać. W miłości cisza przed burzą.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Dzisiaj nie będziesz narzekać na swój nastrój. Postaraj się jednak skupić na tym, co najważniejsze. Zadbaj o swoje zdrowie, a szczególnie uważaj na zmiany pogody.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Być może poczujesz się zmęczona rutyną. Dzień sprzyja planowaniu przyszłości, a także rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju konfliktów. To dobry moment na pogodzenie się z ukochaną osobą, o ile jeszcze tego nie zrobiłaś.

bliźnięta horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Nie denerwuj się z powodu braku funduszy, wkrótce Twoja sytuacja finansowa znów się ustabilizuje. Postępuj dziś rozważnie i bez pośpiechu, a wszelkie trudne decyzje i intensywne ruchy przenieś na inny dzień tygodnia.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Twoje działania mogą być dziś destrukcyjne. Nie probuj zrozumieć kulis skomplikowanych sytuacji – nie poznasz całej prawdy. Odnajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, jeśli dokładnie przeanalizujesz przeszłe wydarzenia i cechy Twojej osobowości.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

W sprawach biznesowych i zawodowych otrzymasz niezbędną pomoc i wsparcie. Możliwa jest premia lub przynajmniej przyjemna informacja o nadchodzącej podwyżce. Gwiazdy podpowiadają, że to dobry moment na zmiany w życiu osobistym.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Dziś zaczniesz wdrażać jeden ze swoich ciekawych pomysłów. Nowy projekt nie przyniesie zysków, ale zapozna Cię z wieloma wspaniałymi ludźmi. Przyciągniesz wiele interesujących osobowości, które pozwolą Ci osiągnąć jeszcze większy sukces.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Dziś opanujesz wygórowane zadania, które czekają na Twoje działania od dłuższego czasu. Wieczorem nie zabraknie intymnych rozmów i czułych wyznań ukochanej osoby.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Twój czas będzie bezlitośnie marnowany przez narzekanie przyjaciół i roszczenia krewnych. Jedynie twarde określenie granic może uchronić Cię przed dzisiejszą porażką. Możliwe jest spotkanie z osobą, która złoży Ci dość obiecującą ofertę – poświęć czas na przemyślenie tej propozycji, ponieważ ryzyko błędu jest zbyt duże.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Twoja intuicja pomoże innym, ale w sprawach dotyczących Ciebie, będzie po prostu bezużyteczna. Poważnie rozważ swoje możliwości i porzuć marzenia, których nie uda Ci się spełnić. Możesz liczyć na spokój, którego pragniesz i potrzebujesz.

rak horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: RAK

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Poranek tego dnia może okazać się nieoczekiwanie aktywny. Jeśli nie chcesz zdobyć nowych wrogów, trzymaj język za zębami i bądź ostrożna, szczególnie przy ujawnianiu tajemnic innych osób.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Dziś zrozumiesz, jak bardzo opłaciły się Twoje wysiłki. Zwróć uwagę na swoje zdrowie, zaplanuj naprzemiennie energiczną aktywność i długi odpoczynek. Gwiazdy przewidują nagły powrót osoby, która zawiodła Cię w przeszłości.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Przygotuj się na gorszy humor. Będziesz musiała oszczędzać dziś energię – zwolnij, zrelaksuj się i komunikuj się tylko z bliskimi osobami, w miłość i uwagę których nigdy nie wątpiłaś.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś podejmować dziś ważnych decyzji. Lepiej skoncentruj się na rzeczach, które wciąż odkładasz. To dobry dzień na uporządkowanie spraw z przeszłości. W miłości bez zmian.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Kontynuując niedawno rozpoczęty projekt, zbliżysz się do osiągnięcia sukcesu. Nie rezygnuj z tego, nawet jeśli będziesz musiała poświęcić wolny wieczór. Unikaj osób, które ostatnio coraz bardziej atakują Twoje życie.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Niewykluczone, że zdecydujesz się dziś na remont, zakup nowych mebli, lub po prostu wielkie sprzątanie. Twoim celem będzie stworzenie oazy bezpieczeństwa. Nie unikniesz wydatków, ale dzisiejsze inwestycje zwrócą Ci się z nadwyżką.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Spotkania z ważnymi dla Ciebie osobami nie powinny być odkładane na inny dzień. Pogrążenie się w smutku i tęsknota za przeszłością może być dla Ciebie szkodliwa.

lew horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: LEW

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Będziesz dziś obojętna na wszelkie kłopoty i irytujące zmiany niektórych planów. Przemówi przez Ciebie gen zwycięzcy i zdobywcy. Odniesiesz wielki sukces w rzeczach, które wymagają Twojej kreatywności.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Prawdopodobnie pod koniec dnia będziesz musiała podjąć pewną ważną i trudną decyzję. Wygrasz, jeśli zdecydujesz się na starą taktykę, niejednokrotnie sprawdzoną przez Twoje osobiste doświadczenia życiowe.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Dzień będzie kłopotliwy, ale wieczorem porządnie zrelaksujesz się w ramionach ukochanej osoby. Zrozumiesz, jak ważna jest dla Ciebie miłość, a w Twoim związku zapanuje harmonia.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Dziś zrobisz bardzo duży krok w kierunku swoich marzeń. Być może będziesz musiała coś poświęcić, aby zdobyć to, czego chcesz. Nie obiecuj innym zbyt wiele i staraj się wypełniać wszystkie obowiązki, nawet jeśli połączenie nowego ze starym nie będzie łatwe.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Przed Tobą spokojny dzień. Nie angażuj się w nowe projekty zawodowe, lepiej poświęć czas na prawidłowy odpoczynek. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć niespodziewaną wiadomością. Nie odrzucaj zbyt mało realistycznego, na pierwszy rzut oka, pomysłu.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Możliwe, że będziesz musiała przejść przez jakąś nieprzyjemną lekcję, w wyniku której ktoś na zawsze straci Twoje zaufanie. Gwiazdy podpowiadają jednak, że to ochroni Cię przed jeszcze wiekszą krzywdą w przyszłości.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Dziś bez zastanowienia porzucisz własne interesy na rzecz osób bliskich Twojemu sercu. Udaj się na leniwy spacer do zacisznego miejsca, w którym odnajdziesz pożądany spokój.

panna horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: PANNA

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

O ile w życiu zawodowym nie wydarzy się dziś nic szczególnego, o tyle z sprawach osobistych nie unikniesz burzy. Ukochana osoba może poddać się atakowi zazdrości – warto poświęcić czas na spokojną rozmowę, dzięki której upewnisz drugą połówkę o swojej miłości i wierności.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Dzisiaj nie powinnaś niczego zmieniać – to zły czas na rekonstrukcję swojego życia. Nie znajdziesz też wsparcia u innych osób, ponieważ wszyscy będą pochłonięci własnymi sprawami i problemami. Będziesz musiała polegać tylko na sobie. Pod koniec dnia spodziewaj się miłej niespodzianki.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Niewykluczone, że jedno z Twoich marzeń się spełni i poczujesz, że jesteś naprawdę szczęśliwa. Postaraj się wykorzystać dzisiejszą energię, a zapomnisz o swoich zmartwieniach.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Dziś możesz spodziewać się nowych cennych informacji, dzięki którym osiągniesz sukces. Jedynie poważne nieporozumienia w życiu miłosnym mogą popsuć Ci humor.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Prawdopodobnie będziesz musiała dokonać ważnego wyboru między sukcesem zawodowym, a osobistym szczęściem. nie zadowoli Cię też Twoja sytuacja materialna, ale mimo to Twój nastrój będzie doskonały.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Ukochana osoba będzie dziś szczególnie uważna i czuła. To dobry dzień na planowanie wspólnej przyszłości. Nie zaniedbuj przyjaciół, jeśli nie chcesz stracić kogoś ważnego w swoim życiu.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Bądź konsekwentna w swoich działaniach, ponieważ jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu. Poświęć dzień na relaks, najlepiej u boku ukochanej osoby. Nadchodzący tydzień może Cię zaskoczyć nieprzewidywalnymi wydarzeniami...

waga horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: WAGA

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Przed Tobą dzień czułości, miłości, radości i dobrego nastroju. Niestety, zapomnisz o swoich przyjaciołach i krewnych. Twoje pragnienie podróży może być w pełni zaspokojone.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Ten dzień będzie charakteryzował się zrównoważoną symetrią we wszystkim. Będziesz spokojna i przygotowana na wszelkie wyzwania losu. Bliska osoba może potrzebować Twojego wsparcia finansowego lub moralnego. Nie odmawiaj.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Ten dzień tygodnia będzie dla Ciebie podsumowaniem ostatnich kilku miesięcy – zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym. Gwiazdy zapewniają, że pomimo intensywnego tempa, nie będziesz rozczarowana wynikiem.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Nie obawiaj się konsekwencji, ale wypróbuj nowe podejście do długotrwałych problemów. Rezultat może Cię pozytywnie zaskoczyć. Ukochana osoba może zmagać z problemem, o którym Ci nie mówi. Postaraj się okazać wyrozumiałość.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Dzisiaj będziesz miała wiele powodów, aby cieszyć się życiem. Zadania zawodowe nie zajmą Ci wiele czasu. To dobry dzień, aby popracować nad zaniedbaną relacją z bliskimi.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Nie próbuj korygować błędów z przeszłości, nawet jeśli zagubiłaś się w roszczeniach i skargach innych osób. Horoskop przypomina, że dobre uczynki nie zawsze działają na naszą korzyść.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Nie odmawiaj zaproszeń na spotkania, które wydają Ci się obiecujące. Możliwa jest drobna sprzeczka z ukochaną osobą, ale nie przyćmi ona Twojego dobrego nastroju.

skorpion horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: SKORPION

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Przed Tobą najlepszy dzień, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji. Unikniesz intryg i oszczerstw, jeśli całkowicie je zignorujesz.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Prawdopodobnie dziś będziesz martwiła się o przyszłość. Będziesz mogła liczyć na wsparcie najbliższych, dlatego bez wahania poproś o poradę. Skomplikowane zadania zawodowe nie przyniosą zamierzonego efektu.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Gwiazdy przewidują, że spontanicznie postawisz na nową, dość nieoczekiwaną przyjaźń. Tytaniczny wysiłek i odrobina szczęścia pozwolą Ci zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby życia codziennego.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Dziś nie możesz liczyć na sukces zawodowy, pomimo faktu, że Twoje zadania nie będą uciążliwe, ale całkiem przyjemne. Wybierasz się w podróż? Ten wyjazd może wpłynąć na Twoją najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Ukochana osoba zmotywuje Cię do podjęcia walki o dobre imię. Nie rezygnuj z nowych możliwości tylko ze względu na nieprzychylne komentarze otoczenia. Gwiazdy również są po Twojej stronie.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Nie przeceniaj komplementów, szczególnie jeśli usłyszysz je od osób, od których możesz oczekiwać wszystkiego. Mogą pojawić się przeszkody na Twojej drodze do spełniania pragnień. Odpoczynek jest niezbędny, jeśli chcesz powrócić do pełni sił.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Pozwól sobie na odrobinę romantyzmu. Nie musisz opowiadać całemu światu o swoich uczuciach, ale czułe wyznanie zaimponuje Twojej ukochanej osobie. Jeśli zależy Ci na harmonii i stabilnym związku, jest to konieczne.

strzelec horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: STRZELEC

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Dzień sprzyja komunikacji i spotkaniom tylko z przyjaciółmi i rodziną. W miejscu pracy nie oczekuj współczucia – błędy, które popełniłaś w przeszłości, powrócą.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Bądź cierpliwa względem niedociągnięć ukochanej osoby. Okaż jej wsparcie, a w zamian otrzymasz niezbędną motywację. W przeciwnym razie wasz związek może napotkać poważne problemy.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Poczujesz się dziś lepiej, jeśli nie zrezygnujesz ze swoich planów. Gwiazdy nie wykluczają powodzenia, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Pragnienie doskonałości przemówi na Twoją korzyść.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Tego dnia obudzisz się w dość agresywnym nastroju, motywowanym chęcią na jak najlepszy wynik Twoich działań. To właściwy czas na wykonanie trudnych zadań. W przypadku problemów, zastanów się, co zrobiłaby osoba, która jest Twoim najważniejszym autorytetem, a prawdopodobieństwo błędów zostanie zminimalizowane.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Przed Tobą spokojny dzień. To, co kiedyś powodowało Twój smutek i oburzenie, dziś może wywołać jedynie uśmiech. Nie koncentruj się na przeszłości, skup się na rzeczywistości. W końcu rozwiążesz kilka pilnych spraw domowych.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Ogień dawnej namiętności, zgaszony długim rozstaniem, ponownie zagości w Twoim sercu. Ukochana osoba czeka na Twoją decyzję...

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Bądź szczególnie ostrożna w kwestiach finansowych. Dzisiaj odkryjesz, jak wiele osób darzy Cię szacunkiem. Wykorzystaj dar empatii, współczucia i zrozumienia, a zyskasz przyjaciela, który nigdy Cię nie zawiedzie.

koziorożec horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Dzisiaj nie powinnaś nadmiernie nadużywać zaufania innych. Możesz być kapryśna, co w negatywny sposób odbije się na Twoim związku.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Trudności, które zwracały Ci głowę przez ostatni miesiąc, w końcu znikną z Twojego życia. Musisz jedynie kontynuować właściwie wybrany kierunek. Zadbaj o odpowiedni odpoczynek, udając się przynajmniej na krótki urlop – zasługujesz na to.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Możliwe są zmiany na lepsze, zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Twoje zdrowie będzie wymagało zwiększonej uwagi. Możesz też stracić znaczną sumę pieniędzy. Nie unikniesz poczucia tęsknoty za lepszymi czasami.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Sprawy biznesowe w tym dniu przyniosą tylko stratę czasu. Nie obwiniaj się o niepowodzenia – nie masz z tym nic wspólnego. Jeśli od dawna planowałaś zmianę wyglądu, to dobry moment na pierwszy krok. Gwiazdy namawiają do odważnej decyzji.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Dziś będziesz kontynuować walkę o dobry nastrój. Zapomnisz o zbyt konserwatywnych postawach życiowych i celowo, a nawet z entuzjazmem, zrobisz coś, czego nie spodziewają się po Tobie inni. Nie wpadnij w pułapkę własnej naiwności.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Przygotuj się na tymczasowe przeciwności losu. Samotne zmaganie się ze smutkiem nie będzie dzisiaj dobrym rozwiązaniem. Każda zaplanowana podróż będzie wymagała od Ciebie dużych kosztów.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Problemy osobiste nie będą tak poważne, jak się spodziewałaś. Musisz jednak zapomnieć o przeszłości, odrzucić żale i wyciągnąć właściwe wnioski z tego, co się stało. Nie uda Ci się skoncentrować na miłości i radości, ale twórcze działania pomogą złagodzić wewnętrzny stres.

wodnik horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: WODNIK

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Być może zdecydujesz się na przełamanie bezużytecznego i dziwnego tabu, zdając sobie sprawę, że nie spowoduje to nawet minimalnej szkody. Unikaj nadmiernego wysiłku fizycznego, w przeciwnym razie konsekwencje będą katastrofalne.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Przygotuj się na eksplozję emocji, niekoniecznie pozytywnych. Nastrój poprawią Ci przyjemne wiadomości z daleka. Docenisz pomoc i wsparcie starych przyjaciół, z którymi nie widziałaś się od dawna.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Przed Tobą dzień spokoju w sprawach zawodowych. Jakość Twojej dzisiejszej pracy będzie zależna od prawdziwości informacji, które przekażą Ci Twoi współpracownicy. Gwiazdy nie wykluczają romantycznego spotkania z osobą, na której bardzo Ci zależy.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Przed Tobą dość produktywny dzień. Przygotuj się na znaczące zmiany w życiu – być może będziesz potrzebowała doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu? Odpręż się i nie staraj się być doskonała zawsze i we wszystkim.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Gwiazdy ostrzegają, że ​​możesz znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji, kontaktując się z nierzetelnymi i problematycznymi osobami. Ponadto, unikaj kontaktu z tymi ludźmi, którzy wprowadzają smutek, depresyjny nastrój i negatyw do Twojego życia.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Ciężka praca pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, dlatego z łatwością poradzisz sobie z dzisiejszymi wyzwaniami. Fascynujące kiedyś innowacje zaczną przekształcać się w rutynowe obowiązki. Rozważ zmianę zawodu.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Będziesz pełna energii do walki, ale realne niebezpieczeństwo sytuacji kryzysowej zmusi Cię do szybkiego i optymalnego rozwiązania. Twoje marzenie o poprawie stanu finansów zderzy się ze smutną rzeczywistością – mogą pojawić się nieoczekiwane wydatki.

ryby horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: RYBY

Horoskop dzienny na poniedziałek 07.10.2019

Przed Tobą dzień pełen wątpliwości i niezdecydowania. Będziesz musiała wybrać tylko jedną ścieżkę spośród wielu. Decyzja nie zapadnie od razu, ale przyda Ci się strategia, którą już kiedyś wykorzystałaś. Pod koniec dnia możesz wybrać się w bardzo interesującą podróż.

Horoskop dzienny na wtorek 08.10.2019

Nie unikniesz dziś konfliktu. Gwiazdy uspokajają jednak, że zazdrosne i nieżyczliwe komentarze nie zranią Cię tak bardzo, jak się spodziewasz. Pomimo trudnego dnia, prawdopodobieństwo sukcesu będzie dość duże, a wsparcie uzyskasz od najmniej oczekiwanej osoby.

Horoskop dzienny na środę 09.10.2019

Będziesz szczególnie atrakcyjna tego dnia, dlatego przestaniesz narzekać na stagnację w życiu osobistym. Czułe wyznanie ukochanej osoby będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w bieżącym tygodniu.

Horoskop dzienny na czwartek 10.10.2019

Przed Tobą dzień miłych niespodzianek. Unikaj inwestycji w nowe projekty, które obiecują szybkie wzbogacenie – ryzyko błędu jest zbyt duże. Spotkanie z przyjaciółmi zmotywuje Cię do walki o osiągnięcie celu.

Horoskop dzienny na piątek 11.10.2019

Uważaj na plotki i nie rozpowiadaj tajemnic bliskich Ci osób, nawet jeśli pokusa będzie zbyt wielka. Skup się na potrzebach ukochanej osoby, jeśli nie chcesz sprowokować nieprzyjemnej wymiany zdań. Pamiętaj, że w relacji miłosnej liczy się kompromis.

Horoskop dzienny na sobotę 12.10.2019

Dziś możesz zmagać się z brakiem pewności siebie. Zastanów się, co – lub kto – doprowadza Cię do takiego stanu, i pozbądź się negatywu ze swojego życia. Gwiazdy ostrzegają, że nadmierny wysiłek fizyczny może doprowadzić do kontuzji.

Horoskop dzienny na niedzielę 13.10.2019

Niewykluczone, że Twoje przemyślenia skłonią Cię do podjęcia decyzji o całkowitej niezależności we wszystkim, co robisz. Właśnie w tym dniu może dojść do przełomu w Twojej walce z kimś, kto nie życzy Ci dobrze. Aby ostatecznie zwyciężyć w tej bitwie, będziesz musiała poprosić o wsparcie jak najwięcej bliskich Ci osób, które z pewnością staną po Twojej stronie. 

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
Rabat do -25% na produkty Clarins!
Rabat do -25% na produkty Clarins!
Rabat -20% przy zakupach produ... więcej»
Kod rabatowy:CLARINS2024
Zobacz
+
Rabat do -25% na produkty Clarins!
Online

Rabat -20% przy zakupach produktów za min. 99 zł. Rabat -25% przy zakupach za min. 299 zł. Rabat nalicza się po wpisaniu kodu promocyjnego: CLARINS2024. Rabat nie dotyczy produktów z linii Precious. Kod promocyjny działa do 25.04.2024 do godz. 7:00. Szczegóły na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:CLARINS2024
Zobacz
-20% przy zakupach za min. 100 zł
-20% przy zakupach za min. 100 zł
Rabat 20% dla wszystkich klien... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO20
Zobacz
+
-20% przy zakupach za min. 100 zł
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% dla wszystkich klientów przy zakupach za min. 100 zł. Oferta obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz na www.tezenis.com, nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w sklepach i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO20
Zobacz
Rabat przy zakupie min. 2 produktów
Rabat przy zakupie min. 2 produktów
Przy zakupie min. 2 produktów,... więcej»
Kod rabatowy:sloggi24
Zobacz
+
Rabat przy zakupie min. 2 produktów
Online
Stacjonarnie

Przy zakupie min. 2 produktów, -50% na drugi tańszy produkt. Rabat obejmuje wybrany asortyment dostępny we wszystkich salonach Triumph, outletach, wybranych sklepach partnerskich i na pl.sloggi.com. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły na stronie Partnera.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:sloggi24
Zobacz
25% na wszystkie produkty
25% na wszystkie produkty
Aż 25% zniżki na wszystkie pro... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY25
Zobacz
+
25% na wszystkie produkty
Online

Aż 25% zniżki na wszystkie produkty kosmetyczne cenionej marki RevitaLash oferującą m.in. najlepszą na rynku odżywkę do rzęs. Oferta i szczegóły dostępne na revitalash.pl. 

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:ZAKUPY25
Zobacz
Do -40% na najlepsze marki sportowe!
Do -40% na najlepsze marki sportowe!
Rabat do 40% na sprzęt, odzież... więcej»
Kod rabatowy:SPORT
Zobacz
+
Do -40% na najlepsze marki sportowe!
Online
Stacjonarnie

Rabat do 40% na sprzęt, odzież i akcesoria sportowe dostępny w sklepie stacjonarnym i na Sportano.pl. Szczegóły w sklepie i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SPORT
Zobacz
-7% na 700 marek kosmetyków i perfum
-7% na 700 marek kosmetyków i perfum
7% rabatu na 700 największych... więcej»
Kod rabatowy:7EZEBRA
Zobacz
+
-7% na 700 marek kosmetyków i perfum
Online

7% rabatu na 700 największych marek kosmetyków i perfum. Oferta dostępna na ezebra.pl. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:7EZEBRA
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.