horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny na pierwszy tydzień października!

30.09 – 06.10.2019

Redakcja VIVA! 30 września 2019 06:47
horoskop
Fot. stock.adobe.com

baran horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BARAN

Horoskop dzienny dla Baranów na poniedziałek 30.09.2019

Dziś będziesz olśniewała swoim intelektem, inteligentnie realizując najśmielsze marzenia. Staniesz się magnesem, który przyciągnie zarówno nowe osoby, jak i sprawdzonych przyjaciół. To znacznie przyspieszy ścieżkę Twojej kariery i zwiększy Twoją samoocenę.

Horoskop dzienny dla Baranów na wtorek 01.10.2019

Pomimo sprzyjających warunków zawodowych, uważaj na niekontrolowane pokusy, które mogą oddalić Cię od Twoich bliskich. Takie zachowanie przyniesie jedynie rozczarowania i nowe problemy.

Horoskop dzienny dla Baranów na środę 02.10.2019

Twoje życie w tym dniu będzie szczególnie urokliwe, zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Drobne kłopoty w pracy mogą popsuć Ci nastrój, ale jeśli chodzi o finanse, Gwiazdy obiecują olbrzymie powodzenie.

Horoskop dzienny dla Baranów na czwartek 03.10.2019

Dzisiejsze spotkania w interesach nie zakończą się sukcesem. Pomimo to, możesz liczyć na radosny i szczęśliwy dzień, który przyniesie poprawę relacji z ukochaną osobą. To dobry moment na poważne plany rodzinne.

Horoskop dzienny dla Baranów na piątek 04.10.2019

Zastanów się, czy nie oszukujesz sama siebie? Gwiazdy ostrzegają, że możesz być wyjątkowo nierozważna, dlatego pora wrócić do rzeczywistości. Postaraj się wyrwać ze świata namiętności i wszechogarniającego szczęścia. Uważaj na zawistne otoczenie.

Horoskop dzienny dla Baranów na sobotę 05.10.2019

W tę sobotę unikaj spotkań, negocjacji i dyskusji. Prawdopodobnie powiesz o kilka słów za dużo, a to może mieć nieprzyjemne konsekwencje. Nie jest to także odpowiedni dzień na nawiązywanie romantycznych znajomości.

Horoskop dzienny dla Baranów na niedzielę 06.10.2019

Zaspokoisz swoją ciekawość, czytając literaturę na interesujący Cię temat. To doskonale wpłynie na Twój rozwój osobisty – przekonasz się o tym już niebawem. Odpocznij, ponieważ w Twoim życiu nadchodzi dość wyczerpujący okres zmian.

byk horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BYK

Horoskop dzienny dla Byków na poniedziałek 30.09.2019

Przed Tobą świetny tydzień! Nie spoczywaj jednak na laurach, ale sumiennie wykonuj obowiązki zawodowe. Masz szansę na wspaniały rozwój kariery, nawet jeśli chwilowo wydaje Ci się, że osiągnęłaś już wszystko, co mogłaś.

Horoskop dzienny dla Byków na wtorek 01.10.2019

Twoja stanowczość nie najlepiej wpłynie na więzi przyjacielskie. Uważaj na bardzo niekorzystne emocjonalne tło w relacjach z bliskimi, spowodowane Twoją niezdolnością do równoważenia czasu, poświęcanego  pracy  i  życiu osobistemu.

Horoskop dzienny dla Byków na środę 02.10.2019

Zachowaj dystans, nie wpuszczaj lizusów do swojej przestrzeni życiowej. Gwiazdy ostrzegają – nic nikomu nie obiecuj, jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek nadużył Twojego zaufania. Dzień nie sprzyja podróżom, ale każda z Twoich inicjatyw, szczególnie nietypowych, przyniesie sukces i dobry nastrój.

Horoskop dzienny dla Byków na czwartek 03.10.2019

Jeśli jesteś kreatywna osobą, ten dzień będzie dla Ciebie szczególnie udany pod względem osobistym. W planie finansowym również możesz być spokojna. Wzrośnie Twoja popularność, ale jednocześnie i uzależnienie od opinii innych.

Horoskop dzienny dla Byków na piątek 04.10.2019

Dzisiaj z łatwością poradzisz sobie z najbardziej skomplikowanym zadaniem. Gwiazdy radzą pomyśleć nad zmianą wyglądu. Ukochana osoba może narzekać na brak stabilności w waszym związku. Udowodnij, jak bardzo się myli.

Horoskop dzienny dla Byków na sobotę 05.10.2019

Dzisiaj wyróżnisz się aktywnością. Problemy znikną, pojawi się dobry nastrój, ale musisz zadbać o zdrowie. Sobota upłynie Ci na zdobywaniu bardzo istotnych informacji na przyszłość.

Horoskop dzienny dla Byków na niedzielę 06.10.2019

To będzie najbardziej udany dzień pod względem miłosnym. Jeśli chodzi o pieniądze, może pojawić się perspektywa dodatkowego zarobku, ale musisz uważnie przeanalizować kuszącą ofertę. Kluczem Twojego sukcesu jest uczciwość, zarówno w myślach, jak i czynach.

bliźnięta horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na poniedziałek 30.09.2019

Dziś możesz otrzymać wiadomość, która będzie wymagała natychmiastowych działań z Twojej strony. Dzięki odpowiedniej reakcji, wszystkie problemy rozwiążesz szybko i łatwo, a wieczorem spokojnie się zrelaksujesz.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na wtorek 01.10.2019

Gwiazdy nie wykluczają awansu. Spędzisz ten przyjemny dzień u boku ukochanej osoby, ciesząc się szczęśliwą passą, która nastąpiła tak nieoczekiwanie.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na środę 02.10.2019

Nie unikniesz szczerej rozmowy z bliskimi, ale nawet krytyka nie będzie mogła Cię powstrzymać przed realizacją planu, nad którym już dawno pracujesz. Dziś będziesz miała okazję zaprezentować swoje nowe talenty.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na czwartek 03.10.2019

Przed Tobą dzień wycofywania się, spadku energii, oraz braku siły psychicznej i fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, nie przeciążaj się. Nie licz dzisiaj na swój profesjonalny entuzjazm, ale na tle jakiejś stresującej sytuacji możliwe jest nawiązanie nowej, obiecującej znajomości.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na piątek 04.10.2019

Gwiazdy nie wykluczają niemiłych niespodzianek w miejscu pracy. Pokonasz trudności, jeśli uwierzysz we własne możliwości. Ważne wydarzenia z życia osobistego najlepiej zaplanować na ten dzień – masz szasnę na bardzo korzystną aurę dla relacji miłosnej.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na sobotę 05.10.2019

Każda intryga przeciwko Tobie zamieni się w Twoje zwycięstwo, co pozytywnie wpłynie na Twoją pewność siebie. Dziś z powodzeniem rozwiążesz większość codziennych problemów.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na niedzielę 06.10.2019

Niezadowolenie z siebie i innych, trudności w komunikacji, poczucie pustki, daremne poszukiwanie zrozumienia i życzliwości... Dziś będzie Ci się wydawało, że Twoje życie jest pełne przykrości. Taki niepokój może prowadzić do nowych błędów i niedopatrzeń.

rak horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: RAK

Horoskop dzienny dla Raków na poniedziałek 30.09.2019

Nieznaczne problemy, związane z pracą, wkrótce rozproszą się jak dym, ale nie dzisiaj. Będziesz musiała odeprzeć wszelkie zarzuty i udowodnić, że wszystko zrobiłaś dobrze, a podejrzenia i ataki rywali są jedynie konsekwencją ich własnej nieuczciwości oraz zaniedbań.

Horoskop dzienny dla Raków na wtorek 01.10.2019

Kontrola nad słowami i powściągliwość pomogą Ci dziś osiągnąć sukces, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Twoje działania mogą znacząco wpłynąć na przebieg wydarzeń, o ile zdecydujesz się i przejmiesz inicjatywę.

Horoskop dzienny dla Raków na środę 02.10.2019

Dziś będziesz bardzo wytrwała w osiąganiu celu. Jeśli od dawna zastanawiasz się nad zmianą zawodu, to dobry moment na przyjęcie lepszej, bardziej opłacalnej propozycji. Ukochana osoba zaskoczy Cię miłą niespodzianką.

Horoskop dzienny dla Raków na czwartek 03.10.2019

Unikniesz niechcianej konfrontacji z współpracownikami, jeśli wykażesz się dyplomacją. Wieczorem będziesz mogła trochę się zrelaksować, oddając się błogiemu lenistwu.

Horoskop dzienny dla Raków na piątek 04.10.2019

Piątek nie będzie zbyt aktywny, a dodatkowo maksymalnie odizolujesz się od otoczenia. Gwiazdy ostrzegają, że może wystąpić niczym nie motywowana niechęć wobec ukochanej osoby. Ten stan nie minie prędko.

Horoskop dzienny dla Raków na sobotę 05.10.2019

Twoje dzisiejsze działania będą podyktowane nie tyle zyskiem osobistym, co altruistyczną próbą okazania bezinteresownej pomocy. Zawładnie Tobą zew przygody – możliwe, że zdecydujesz się na podjęcie ryzyka, co zaskoczy Twoich bliskich.

Horoskop dzienny dla Raków na niedzielę 06.10.2019

Postaraj się jak najmocniej wesprzeć ukochaną osobę. Niestety, musisz oszczędzać. Dobra passa może zniknąć, a Ty wkrótce możesz okazać się w trudnej sytuacji.

lew horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: LEW

Horoskop dzienny dla Lwów na poniedziałek 30.09.2019

Możliwe są poważne problemy zawodowe. Nieprzyjemności znikną do końca tygodnia, ale bardzo się nimi zdenerwujesz. Dzisiejszy wieczór Ci to wynagrodzi – Gwiazdy obiecują wspaniały czas w Twoim życiu osobistym.

Horoskop dzienny dla Lwów na wtorek 01.10.2019

Dzisiaj będziesz bardzo zajęta i przejęta wieloma problemami. Zadbaj o swoje zdrowie i zrób sobie przerwę, aby pędzić dalej bez irytujących błędów i pomyłek. Ukochana osoba nie będzie skłonna do szczerej rozmowy, dlatego przełóż ją na inny dzień.

Horoskop dzienny dla Lwów na środę 02.10.2019

Wszystkie Twoje dzisiejsze działania będą racjonalne, a świadomość wydarzeń, które miały miejsce, zostanie wyostrzona do granic możliwości. Może Ci się wydawać, że zadania zawodowe przekraczają Twoje możliwości, ale nie rezygnuj i spróbuj im sprostać. Gwiazdy są po twojej stronie.

Horoskop dzienny dla Lwów na czwartek 03.10.2019

Przed Tobą dość burzliwy dzień. Nie zabraknie powodów do zarozumiałości. W sprawach miłosnych również niekorzystna passa. Nie odpowiadaj na agresywne zaczepki, nawet jeśli bliska osoba będzie chciała sprowokować Cię do kłótni.

Horoskop dzienny dla Lwów na piątek 04.10.2019

Nie daj się wątpliwością co do własnych kompetencji – nietypowa propozycja zawodowa nie musi oznaczać, że powinnaś zrezygnować z tego, co robisz obecnie. Wręcz przeciwnie, taki rozwój sytuacji może Ci pomóc w realizacji najbardziej ambitnych planów.

Horoskop dzienny dla Lwów na sobotę 05.10.2019

Bliska osoba, która zwróci się do Ciebie po poradę, może zmienić Twoje spojrzenie na własne życie. Prawdopodobnie poświęcisz się rozwiązywaniu jej kłopotów, szybko i bezboleśnie pozbywając się swoich własnych problemów.

Horoskop dzienny dla Lwów na niedzielę 06.10.2019

Nie unikniesz kłopotów finansowych. Dziś Twoje twórcze i miłosne sukcesy nie wykroczą poza świat fantazji i marzeń. Gwiazdy nie obiecują szczególnej aktywności w tych dziedzinach życia.

panna horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: PANNA

Horoskop dzienny dla Panien na poniedziałek 30.09.2019

Dzisiaj nie pozwól nikomu popsuć Twoich planów. Okaż powściągliwość i spokój, nie daj się wciągnąć w konflikt. Jeśli jednak problem, który powstał dosłownie z niczego, wymaga zmiany planów, nie zniechęcaj się – wieczorem odzyskasz dobry nastrój.

Horoskop dzienny dla Panien na wtorek 01.10.2019

Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś przestrzegać założonego planu dnia. Oszczędzaj energię, staraj się skupić na tym, co najważniejsze. Ukochana osoba chętnie okaże swoje wsparcie.

Horoskop dzienny dla Panien na środę 02.10.2019

Dzisiaj możesz być zbyt wybredna i skrupulatna, szczególnie jeśli pracujesz nad bardzo ważnym projektem zawodowym. Możesz nieoczekiwanie zbliżyć się do osoby, którą uważałaś za największego rywala. To właśnie ona przyjdzie Ci z pomocą i będzie mogła realnie Cię wspierać.

Horoskop dzienny dla Panien na czwartek 03.10.2019

Dziś zdecydowanie powinnaś pochwalić się swoją wiedzą, aby stworzyć solidne podstawy zawodowe i uzyskać wiele przydatnych informacji. W każdy możliwy sposób unikaj podejrzanych ofert i nielegalnych transakcji finansowych. Zwróć również uwagę na swoje zdrowie.

Horoskop dzienny dla Panien na piątek 04.10.2019

Pomimo roztargnienia, skup się na zadaniach zawodowych. Pamiętaj, że Twoje dzisiejsze błędy mogą w bardzo negatywny sposób wpłynąć na najbliższą przyszłość. Zastanów się, co możesz zrobić z tendencją do bezmyślnego trwonienia pieniędzy?

Horoskop dzienny dla Panien na sobotę 05.10.2019

Możesz popełnić te same błędy, które doprowadziły Cię do niezbyt miłego zakończenia poprzedniego związku. Nawet jeśli Twój charakter znacznie złagodniał, i stałaś się bardziej tolerancyjna w stosunku do błędów i słabości innych, zachowaj swoje wartości.

Horoskop dzienny dla Panien na niedzielę 06.10.2019

Poranne złe samopoczucie zostanie zniwelowane przyjemnościami, związanymi z powodzeniem w życiu osobistym. Wieczorem zaczniesz intensywnie czyścić swoją przestrzeń życiową, pozbywając się tego, co zabiera Ci cenny czas.

waga horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: WAGA

Horoskop dzienny dla Wag na poniedziałek 30.09.2019

Już od rana skupisz się na rozwiązywaniu problemów osób, z którymi jesteś w bliskim kontakcie. Poniedziałek to doskonały dzień na większe zakupy, szczególnie jeśli nie wybierasz się na nie sama. Wieczór obiecuje serdeczną rozmowę na ważny dla Ciebie temat.

Horoskop dzienny dla Wag na wtorek 01.10.2019

Gwiazdy obiecują wzmocnienie wiary w swoje umiejętności i możliwości. Dzisiaj zobaczysz wynik ważnego eksperymentu, i jeśli pracowałaś sumiennie, ten wynik Ci się spodoba. Tylko Ty będziesz wiedziała, jak wiele kosztowało Cię to zwycięstwo.

Horoskop dzienny dla Wag na środę 02.10.2019

Dziś skończy się okres wątpliwości i złego nastroju – nadszedł czas na rozwój zawodowy i udane przedsięwzięcia. Przed Tobą dzień pełen realnych perspektyw i planów na przyszłość.

Horoskop dzienny dla Wag na czwartek 03.10.2019

Gwiazdy przewidują, że w związku z ostatnim sukcesem, zaczniesz prowadzić bardzo aktywny tryb życia. Możliwe są wyjazdy do dalekich krajów. Przygotuj się na wydarzenia, w których odegrasz ważną rolę. Pojawi się również wiele okazji, aby pochwalić się swoimi talentami.

Horoskop dzienny dla Wag na piątek 04.10.2019

Unikaj dziś wszystkiego, co jest związane z hazardem, awanturnictwem, ryzykiem. Nie leń się, dzisiejszy dzień będzie wymagał szybkości w podejmowaniu decyzji, większego wysiłku i koncentracji.

Horoskop dzienny dla Wag na sobotę 05.10.2019

Towarzystwo przyjaciół sprawi, że spędzisz ten dzień w świetnym nastroju. Twoje osiągnięcia zawodowe zrobią wrażenie, i będziesz mogła liczyć na szczerą pochwałę.

Horoskop dzienny dla Wag na niedzielę 06.10.2019

Przed Tobą dzień spełniania marzeń. Zaczniesz bardziej cenić to, co już masz. Niedziela będzie przyjemnie relaksującym dniem, dlatego z przyjemnością zajmij się sobą.

skorpion horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: SKORPION

Horoskop dzienny dla Skorpionów na poniedziałek 30.09.2019

Drobny konflikt z ukochaną osobą, który wybuchnie z powodu kilku zbyt szczerych słów, może przeistoczyć się w wielki skandal. Działaj od razu, aby nie zepsuć sobie cudownego poniedziałkowego wieczoru, na który masz szansę w przypadku okazania powściągliwości i spokoju.

Horoskop dzienny dla Skorpionów na wtorek 01.10.2019

Dzisiaj Twoje szlachetne porywy mogą natknąć się na prymitywizm i cynizm osoby z Twojego otoczenia. Nie rezygnuj z tego, co zaczęłaś, ale przyłóż się i doprowadź ważne inicjatywy do zwycięskiego końca.

Horoskop dzienny dla Skorpionów na środę 02.10.2019

Będziesz skłonna działać dziś samolubnie, co może doprowadzić do niechcianych spięć. Nie poddawaj się lenistwu, jeszcze nie czas na odpoczynek. Dzisiejszy strach przed porażką wyniknie z wspomnień z przeszłości.

Horoskop dzienny dla Skorpionów na czwartek 03.10.2019

Uczucie goryczy i rozczarowania na długo zagości w Twoim sercu, jeśli pozwolisz ukochanej osobie na zbyt wiele. Niestety, negocjacje z wpływowymi ludźmi będą skazane dziś na niepowodzenie. Zwiększy się ryzyko i ilość nieprzyjemnych sytuacji w Twojej działalności zawodowej.

Horoskop dzienny dla Skorpionów na piątek 04.10.2019

Dzisiejszy dzień upłynie pod znakiem harmonii ze światem zewnętrznym i z samą sobą. Poczujesz ogromny przypływ sił i inspiracji. Zapomnij o ostatnich wydarzeniach, które Cię wykończyły – Gwiazdy przepowiadają niespodziewany rozwój wydarzeń.

Horoskop dzienny dla Skorpionów na sobotę 05.10.2019

Postaraj się kontrolować emocje podczas podejmowania ważnej decyzji. Konsekwencje mogą prowadzić do smutnych i nieodwracalnych zdarzeń. W Twoim życiu osobistym może pojawić się osoba, która powróci po długiej podróży. Spotkanie nie przyniesie pożądanych rezultatów i okaże się jeszcze bardziej bolesne niż rozstanie.

Horoskop dzienny dla Skorpionów na niedzielę 06.10.2019

Przeznaczeniem dzisiejszego dnia będzie okazanie komuś pomocy. Nie jest to jednak sposób na sukces, dlatego nie uzyskasz tego, na co liczyłaś. Postaraj się oderwać od poważnych spraw i trudnych problemów – odpocznij!

strzelec horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: STRZELEC

Horoskop dzienny dla Strzelców na poniedziałek 30.09.2019

Nie unikniesz dziś sprzeczki z przełożonymi, ale wybronisz swoich racji. Ukochana osoba może narzekać, że brakuje jej Twojej troski i ciepła. Postaraj się naprawić swój błąd.

Horoskop dzienny dla Strzelców na wtorek 01.10.2019

W Twoim życiu nadchodzi okres zmian i przygód. Dzisiaj może Ci się wydawać, że jesteś bardzo silna i niezależna finansowo, ale jeśli przeanalizujesz swoją sytuację finansową, możesz się zdziwić. Zastanów się, co możesz zrobić, aby nie popadać w długi.

Horoskop dzienny dla Strzelców na środę 02.10.2019

Dzisiejsza rzeczywistość przegra z Twoją szczęśliwą przeszłością. W tej chwili bardzo ważne jest uzyskanie bardziej optymistycznego podejścia do wszystkiego, co dzieje się wokół Ciebie.

Horoskop dzienny dla Strzelców na czwartek 03.10.2019

To najbardziej pomyślny dzień pod względem załatwienia spraw osobistych i zawodowych. Rozwiniesz skrzydła i znów zaczniesz cieszyć się ze wszystkiego, co Cię otacza. Koniecznie podziękuj osobom, które Ci pomogły i wierzyły, że staniesz na nogi.

Horoskop dzienny dla Strzelców na piątek 04.10.2019

Staraj się ważyć każdy krok i każde słowo, aby nikomu nie zaszkodzić. Gwiazdy nie ukrywają, że pewnie dążysz do celu, ale nie chwal się swoimi osiągnięciami, jeśli nie chcesz sprowokować kłopotów. Rywale nie śpią.

Horoskop dzienny dla Strzelców na sobotę 05.10.2019

Ten dzień zapowiada dużo radości. Czeka Cię udane spotkanie z energicznymi i odnoszącymi sukcesy ludźmi. W życiu osobistym może być gorzej – z powodu Twojego gorącego temperamentu, impulsywności i nadmiernej upartości.

Horoskop dzienny dla Strzelców na niedzielę 06.10.2019

Gwiazdy obiecują interesujący zwrot wydarzeń w jakieś nudnej i przewidywalnej sprawie. Chroń swoje szczęście przed wścibskimi oczami i nieszczerymi zawistnikami. Nie musisz psuć sobie nastroju mało życzliwymi pytaniami.

koziorożec horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop dzienny dla Koziorożców na poniedziałek 30.09.2019

Dzisiaj odniesiesz sukces, zarówno w miłości, jak i twórczości oraz zawodzie. Nieoczekiwanie wypłynie dawno zapomniany problem, ale z powodzeniem wyeliminujesz zagrożenie. Nadmierna aktywność, narzucona przez okoliczności, może Cię wyczerpać fizycznie i psychicznie.

Horoskop dzienny dla Koziorożców na wtorek 01.10.2019

Dziś Twoja siła woli pomoże Ci przekręcić klucz w zamku, który otwiera drzwi prowadzące do szczęścia, stabilności i dobrego samopoczucia. Gwiazdy nie wiedzą jednak, czy wystarczy Ci siły i odwagi, aby zdecydować się na ten ważny krok...

Horoskop dzienny dla Koziorożców na środę 02.10.2019

Postaraj się nie zmieniać podjętych wcześniej decyzji i nie rezygnować z rozpoczętej działalności. Nawet jeśli właśnie dokonujesz przeglądu swoich poglądów i postaw życiowych. Masz wiele możliwości – nie przegap swojej szansy.

Horoskop dzienny dla Koziorożców na czwartek 03.10.2019

Intuicyjnie podejmiesz właściwe decyzje i wybierzesz nową ścieżkę. Możesz bezpiecznie wybrać się w długą podróż, ale aktywna komunikacja nie jest dziś zalecana. Ukochana osoba przypomni Ci o ważnym wydarzeniu w waszym związku.

Horoskop dzienny dla Koziorożców na piątek 04.10.2019

Bliskie osoby mogą liczyć na Twoje wsparcie, przez co będziesz musiała zrezygnować z własnych planów. Jednak już wieczorem poczujesz się zadowolona, że mogłaś komuś pomóc.

Horoskop dzienny dla Koziorożców na sobotę 05.10.2019

Możliwe, że ten dzień spędzisz w samotności. Taka postawa będzie miała korzystny wpływ na atmosferę Twojego związku. Musisz odpocząć od codziennych problemów.

Horoskop dzienny dla Koziorożców na niedzielę 06.10.2019

Przed Tobą spokojny i beztroski dzień. Sprawa, której nie mogłaś doprowadzić do końca, ruszy do przodu. Dobry nastrój i wspaniałe perspektywy na przyszłość to kolejny krok w kierunku realizacji Twoich najśmielszych planów.

wodnik horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: WODNIK

Horoskop dzienny dla Wodników na poniedziałek 30.09.2019

Dziś poświęcisz dużo wysiłku na załatwianie spraw domowych i rodzinnych. Nie unikniesz niezbyt miłych niespodzianek – ukrywane przed Tobą informacje negatywnie wpłyną na Twoje relacje z partnerami biznesowymi. Oprócz rozwiązywania własnych problemów, będziesz musiała zając się rozterkami ukochanej osoby.

Horoskop dzienny dla Wodników na wtorek 01.10.2019

Postaraj się wykonywać swoją pracę bezbłędnie. Nie obwiniaj innych o niepowodzenia, ale wykorzystaj swoje siły na osiągnięcie celu. Pamiętaj, że walczysz o swoją przyszłość.

Horoskop dzienny dla Wodników na środę 02.10.2019

Ten dzień może być trampoliną do sukcesu i znaczących osiągnięć, zwłaszcza w życiu osobistym. Pozytywny nastrój w miejscu pracy przyciągnie uwagę przełożonych. Bądź bardzo ostrożna, możliwe są poważne błędy, nieporozumienia, urazy.

Horoskop dzienny dla Wodników na czwartek 03.10.2019

Dziś Twoim głównym problemem będzie pojawienie się wielu pokus. Musisz okiełznać swoją euforię i wybrać priorytetowy dla siebie kierunek. Przeanalizuj realne możliwości.

Horoskop dzienny dla Wodników na piątek 04.10.2019

Dzień sprzyja rozpoczęciu... diety. Gwiazdy twierdzą, że każde dzisiejsze przedsięwzięcie odniesie sukces. Ten dzień sprzyja również życiu osobistemu. Miłość rozkwitnie, jeśli wybierzesz właściwą strategię.

Horoskop dzienny dla Wodników na sobotę 05.10.2019

Nadszedł czas, aby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia z ukochaną osobą. Okaż szacunek i powagę, a szybko zamkniesz nieprzyjemny dla was temat. Możliwe, że otrzymasz zwrot długu lub nieoczekiwany prezent, dzięki czemu będziesz miała okazję spełnić dawne pragnienie.

Horoskop dzienny dla Wodników na niedzielę 06.10.2019

Istnieje wielka szansa, że spędzisz ten dzień w samotności. Nie powinnaś się tym przejmować, ale skorzystaj z chwili spokoju i odpocznij. Nie zaniedbuj jednak potrzeb przyjaciół.

ryby horoskop

HOROSKOP CODZIENNY: RYBY

Horoskop dzienny dla Ryb na poniedziałek 30.09.2019

Unikaj nadmiernego przepracowania – najtrudniejszą pracę lepiej przenieść na inne dni. Przeżycia wpłyną na Twoje zdrowie, dlatego koniecznie zajmij się natychmiastową regeneracją. Poniedziałkowy wieczór sprzyja miłości!

Horoskop dzienny dla Ryb na wtorek 01.10.2019

Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, postaraj się zrównoważyć sprawy zawodowe i życie osobiste. Osoba, z którą zerwałaś kontakt już jakiś czas temu, może Cię zaskoczyć niezapowiedzianą wizytą.

Horoskop dzienny dla Ryb na środę 02.10.2019

Uwierz w siebie i swoje możliwości, i nie daj się smutnym myślom. Gwiazdy podpowiadają, że rutyna nie musi być zła – wręcz przeciwnie, może okazać się fundamentem Twojego szczęśliwego życia.

Horoskop dzienny dla Ryb na czwartek 03.10.2019

Poświęć więcej uwagi ukochanej osobie, spróbuj zlokalizować powody nieporozumień między wami. Ten dzień niesie ze sobą zmiany w relacji miłosnej, a powodem tego może być zazdrość, spowodowana pojawieniem się pewnych szczegółów, dotyczących Twojego poprzedniego związku.

Horoskop dzienny dla Ryb na piątek 04.10.2019

Gwiazdy obiecują kilka znaczących zwycięstw. Uzupełnisz krąg przyjaciół i załatwisz wiele pilnych spraw. Dziś usłyszysz również wiele komplementów i słów wsparcia ze strony bliskich.

Horoskop dzienny dla Ryb na sobotę 05.10.2019

Postaraj się nie przegapić szansy na rozwój zawodowy. Nieporozumienia i drobne problemy w życiu osobistym mogą stanowić przeszkodę na drodze do celu, ale nie zwracaj uwagi na te kłopoty. Gwiazdy przekonują, że są one tymczasowe.

Horoskop dzienny dla Ryb na niedzielę 06.10.2019

Dzisiaj ucieszy Cię różnorodność Twoich działań. Pamiętaj – im więcej kontrastów, tym bardziej owocny będzie rezultat. Ukochana osoba prawdopodobnie będzie chciała Cię zaskoczyć i zaproponuje wspólną wycieczkę. Zgódź się, jeśli czujesz się przemęczona. 

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-20% na wybrane produkty
-20% na wybrane produkty
Rabat 20% na kolczyki oraz akc... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO24
Zobacz
+
-20% na wybrane produkty
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na kolczyki oraz akcesoria przy zakupach za min. 299 zł. Rabat 20% na zegarki do 8 000 zł. Szczegóły w salonach i na wkruk.pl

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO24
Zobacz
-30% na wszystko
-30% na wszystko
Rabat 30% na nowoczesne meble,... więcej»
Kod rabatowy:SZ30
Zobacz
+
-30% na wszystko
Online

Rabat 30% na nowoczesne meble, lampy i dodatki do Twojego domu. Oferta nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Promocja dostępna na kare24.pl. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZ30
Zobacz
-30% przy zakupie min. 2 sztuk
-30% przy zakupie min. 2 sztuk
Rabat 30% przy zakupie min. 2... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO24
Zobacz
+
-30% przy zakupie min. 2 sztuk
Online
Stacjonarnie

Rabat 30% przy zakupie min. 2 sztuk (z wyłączeniem kolekcji Pure Vibrance). Oferta dostępna w salonach stacjonarnych i na eolsen.pl. Szczegóły u Partnera.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO24
Zobacz
20% na cały asortyment
20% na cały asortyment
Rabat 20% na cały asortyment,... więcej»
Kod rabatowy:SZ2024
Zobacz
+
20% na cały asortyment
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na cały asortyment, dostępne w salonach stacjonarnych oraz na www.wojas.pl. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w salonach i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZ2024
Zobacz
-20% przy zakupach za min. 100 zł
-20% przy zakupach za min. 100 zł
Rabat 20% dla wszystkich klien... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO20
Zobacz
+
-20% przy zakupach za min. 100 zł
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% dla wszystkich klientów przy zakupach za min. 100 zł. Oferta obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz na www.tezenis.com, nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w sklepach i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO20
Zobacz
-20% na całą kolekcję Doctor Nap
-20% na całą kolekcję Doctor Nap
Rabat dotyczy całej kolekcji d... więcej»
Zobacz
+
-20% na całą kolekcję Doctor Nap
Online

Rabat dotyczy całej kolekcji dostępnej na www.doctornap.com i łączy się z innymi promocjami. Szczegóły na stronie www.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.