horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny na najbliższy tydzień listopada!

Co wydarzy się w dniach 04.11 – 10.11.2019?

Redakcja VIVA! 4 listopada 2019 06:13
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Przed Tobą pierwszy pełny tydzień nowego miesiąca – jakie niespodzianki przygotowały Gwiazdy? Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się, czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie!

baran horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: BARAN

Horoskop dzienny dla Barana na poniedziałek 04.11.2019

Ten dzień niesie wiele wspaniałych możliwości. Możliwe, że uda Ci się dołączyć do ciekawych projektów zawodowych, a nawet mieć bezpośredni wpływ na ich realizację. Cudze kłótnie mogą skomplikować Twoje życie, dlatego postaraj się trzymać od nich z daleka. Istnieje duże prawdopodobieństwo podwójnej gry za Twoimi plecami.

Horoskop dzienny dla Barana na wtorek 05.11.2019

Dziś nie powinnaś polegać na opinii innych – zaufaj swojej intuicji. Staraj się zachować spokój, nie okazując nadmiernej radości z sukcesu. Ukochana osoba może narzekać na Twoją obojętność.

Horoskop dzienny dla Barana na środę 06.11.2019

Przed Tobą dzień wygórowanych ambicji. Gwiazdy podpowiadają, że możesz zrobić mniej, niż planowałaś, ale lepiej. Tylko w ten sposób unikniesz błędu, który mógłby negatywnie wpłynąć na Twoją przyszłość.

Horoskop dzienny dla Barana na czwartek 07.11.2019

Dziś Twoje wyjątkowe poczucie humoru może Cię zawieść. Gwiazdy nie wykluczają, że ktoś Cię źle zrozumie. Ten dzień będzie dość łatwy dla tych Baranów, którzy nie przeceniają swoich umiejętności i nie ulegają namowom, aby podjąć niepotrzebne ryzyko.

Horoskop dzienny dla Barana na piątek 08.11.2019

Prawdopodobnie będziesz musiała odmówić, jeśli bliska osoba poprosi o pomoc – teraz sama potrzebujesz wsparcia. Postaraj się unikać kontaktu z nierzetelnymi osobami, które będą próbowały zdobyć Twoje zaufanie, obiecując perspektywę szybkiego i łatwego sukcesu zawodowego.

Horoskop dzienny dla Barana na sobotę 09.11.2019

Dziś odczujesz pilną potrzebę poprawy swojego poziomu intelektualnego. Aby poprawić sobie humor, koniecznie spotkaj się z przyjaciółmi, którzy okażą Ci życzliwość. To doskonały dzień na analizę planów na najbliższą przyszłość – uwierz w siebie, a szybciej osiągniesz wymarzony cel.

Horoskop dzienny dla Barana na niedzielę 10.11.2019

Niestety, dziś nie będziesz w najlepszym humorze. Poczucie przygnębienia będzie Cię męczyć i irytować, ale szczera rozmowa z ukochaną osobą może pomóc. Zadbaj o swoje zdrowie, nie tylko psychiczne.

byk horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: BYK

Horoskop dzienny dla Byka na poniedziałek 04.11.2019

Tylko szybkość Twoich reakcji uratuje Cię dziś od błędów. Gwiazdy nie wykluczają, że spotkasz się z osobą, która dobrze Cię zna, wierzy w Ciebie i wspiera Cię pod każdym względem. To wydarzenie pozytywnie wpłynie na Twoją pewność siebie.

Horoskop dzienny dla Byka na wtorek 05.11.2019

Nie będziesz narzekać na swój nastrój. Możesz liczyć na uśmiech losu zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą, ale pamiętaj – nic na siłę. Na wszystko przyjdzie czas.

Horoskop dzienny dla Byka na środę 06.11.2019

Gwiazdy nie przewidują znaczących wydarzeń w Twoim życiu. Skup się na ostatnich zadaniach zawodowych, ponieważ kolejne dni będą Twoją szansą na awans.

Horoskop dzienny dla Byka na czwartek 07.11.2019

Nie odrzucaj opinii otoczenia, ale wszelkie decyzje powinnaś podejmować według własnych przekonań. Najważniejsze rzeczy wydarzą się dziś rano. Wieczorem Twoja aktywność się zmniejszy, ale Gwiazdy podpowiadają, że wręcz powinnaś odpocząć.

Horoskop dzienny dla Byka na piątek 08.11.2019

Osoba, której ufasz, może Cię zaskoczyć brakiem taktu. Prawdopodobnie będziesz musiała zmierzyć się z niezbyt przyjemną krytyką Twoich działań.

Horoskop dzienny dla Byka na sobotę 09.11.2019

Przed Tobą dość konfliktowy dzień, niosący urazę emocjonalną. Pomimo nieporozumień, nie będziesz narzekać na swoje samopoczucie. W Twoim życiu miłosnym mogą nastąpić zmiany. Nie obawiaj się ich, ponieważ pozytywnie wpłyną na Twoje szczęście.

Horoskop dzienny dla Byka na niedzielę 10.11.2019

Dziś czeka Cię miła niespodzianka i radosny nastrój. Jeśli chodzi o sprawy osobiste, Gwiazdy przypominają, że każda osoba może popełnić błąd, dlatego naucz się wybaczać i nie zapominaj, że Ty też nie zawsze jesteś doskonała.

bliźnięta horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na poniedziałek 04.11.2019

Przed Tobą dzień pełen różnorodnych emocji. Upór pomoże Ci zrealizować ambitny plan zawodowy. Relacja z ukochaną osobą będzie rozwijać się w doskonałym kierunku – zauważysz, że w Twoim związku panuje harmonia.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na wtorek 05.11.2019

Uważaj na nieprzyjemne plotki, które mogą negatywnie wpłynąć na Twoje kontakty zawodowe. Postaraj się ograniczyć nadmierną komunikację ze światem zewnętrznym.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na środę 06.11.2019

Środa to doskonały dzień na rozpoczęcie nowego projektu lub rozmowę kwalifikacyjną, jeśli zależy Ci na nowych wyzwaniach zawodowych. Właśnie teraz możesz cieszyć się owocami ciężkiej i sumiennej pracy, a także zaprezentować swoje najlepsze umiejętności i talenty.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na czwartek 07.11.2019

To sprzyjający dzień pod względem wszelkich negocjacji. Niewykluczone, że będziesz nieco poirytowana brakiem czasu, ale nie powinnaś poświęcać wszystkiego na rzecz pracy. Wieczorem nie będziesz miała najlepszego nastroju, dlatego postaraj się nie urazić ukochanej osoby.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na piątek 08.11.2019

Bliska osoba, która ceniłaś za lojalność, może okazać się kłamcą. Gwiazdy przekonują jednak, że to bolesne doświadczenie wyjdzie Ci na dobre.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na sobotę 09.11.2019

Twój sukces przyciągnie do Ciebie nowych ludzi. Pozytywna energia powróci do Twojego życia, motywując Cię do dalszych działań.

Horoskop dzienny dla Bliźniąt na niedzielę 10.11.2019

Przed Tobą dość przyjemny dzień. Poświęć czas tylko sobie, przeanalizuj wydarzenia ostatniego tygodnia i zastanów się, gdzie popełniłaś błąd. Los wkrótce się do Ciebie uśmiechnie.

rak horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: RAK

Horoskop dzienny dla Raka na poniedziałek 04.11.2019

Dziś powinnaś być bardziej otwarta na propozycje ukochanej osoby. Jeśli to możliwe, zrezygnuj z dalekich podróży – wszystko, co ważne, nastąpi w pobliżu domu.

Horoskop dzienny dla Raka na wtorek 05.11.2019

Twoje dzisiejsze działania pomogą zdobyć szacunek innych, ale niewykluczone, że sprowokujesz nieprzyjemny konflikt. Wystrzegaj się plotek i nie zgadzaj się na nieprzemyślane transakcje finansowe.

Horoskop dzienny dla Raka na środę 06.11.2019

Krytyczne komentarze wobec Twojej osoby mogą Cię dziś irytować, ale czasami warto posłuchać tego, co mówią inni. Nie tłumacz się z popełnionych błędów, ale przeanalizuj, co możesz robić inaczej.

Horoskop dzienny dla Raka na czwartek 07.11.2019

Dziś w Twoim życiu nie zabraknie dobrych emocji, zarówno w sprawach zawodowych, jak i osobistych. Ukochana osoba uszczęśliwi Cię ważnym dowodem miłości i oddania.

Horoskop dzienny dla Raka na piątek 08.11.2019

Sukces finansowy i dobre wyniki w pracy poprawią Ci humor. Gwiazdy sugerują, że wewnętrzne rozterki zmotywują Cię do aktywnych działań, przez co odkryjesz swój osobisty potencjał. Nie wykluczony ostry zwrot w kierunku pragnień innych osób, a nie własnych preferencji.

Horoskop dzienny dla Raka na sobotę 09.11.2019

Dziś będziesz musiała poradzić sobie z kłopotami domowymi, o których zapomniałaś. Bliska osoba podpowie, w jaki sposób możesz pokonać trudności. Uważnie wysłuchaj tych porad.

Horoskop dzienny dla Raka na niedzielę 10.11.2019

Ukochana osoba okaże dziś czułość i troskliwość. Jednak Gwiazdy ostrzegają, że wieczorem nie unikniesz nieporozumienia, wywołanego wybuchem zazdrości ze strony partnera.

lew horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: LEW

Horoskop dzienny dla Lwa na poniedziałek 04.11.2019

Dziś będziesz spontaniczna i pełna emocji. Myślami możesz wrócić do miejsc, które kiedyś odwiedziłaś. Niespodziewany kontakt z przemysłem rozrywkowym wpłynie na Twój plan na przyszłość.

Horoskop dzienny dla Lwa na wtorek 05.11.2019

Z łatwością będziesz zarządzać każdą sytuacją, szybko nakreślisz swoje cele i w skuteczny sposób je osiągniesz. W życiu osobistym możesz liczyć na szczęśliwe chwile. Wieczorem tego dnia może wyjść na światło dzienne coś, czego nie zamierzałaś ujawniać.

Horoskop dzienny dla Lwa na środę 06.11.2019

Pochłonie Cię dziś proces przezwyciężania osobistego kryzysu, poszukiwanie prawdy i próba połączenia Twoich pragnień z bezradną rzeczywistością. Czy wiesz, co chcesz osiągnąć w ciągu najbliższych pięciu lat? Czas się zastanowić i zacząć pracować nad realizacją swoich marzeń.

Horoskop dzienny dla Lwa na czwartek 07.11.2019

Dziś powinnaś być ostrożna. Niewykluczone, że ktoś Ci zazdrości i nie życzy zbyt dobrze. Twój wnikliwy umysł, wiedza i intuicja pomogą przezwyciężyć trudności tego dnia, a Twoja naturalność i szczerość będą szczególnie przydatne.

Horoskop dzienny dla Lwa na piątek 08.11.2019

Świadomość, że Twoje pragnienia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, może Cię zniechęcić. Gwiazdy nie obiecują dziś wiele radości. Postaraj się spędzić ten dzień z przyjaciółmi, którzy okażą swoje wsparcie i pomogą Ci odnaleźć rozwiązanie męczących problemów.

Horoskop dzienny dla Lwa na sobotę 09.11.2019

Sobota to dobry dzień dla miłości i przyjaźni. Będziesz bardzo atrakcyjną rozmówczynią i mile widzianym gościem w wielu towarzystwach. Wszędzie doskonale odegrasz swoją rolę.

Horoskop dzienny dla Lwa na niedzielę 10.11.2019

Gwiazdy ostrzegają, że nadmierny relaks może Cię zgubić. Konsekwencje nierozwiązanych kłopotów nie będą przyjemne. Ukochana osoba może Cię niemile zaskoczyć.

panna horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: PANNA

Horoskop dzienny dla Panny na poniedziałek 04.11.2019

Przed Tobą spokojny, dość nudny dzień. Przygotuj się jednak na duże zmiany w życiu zawodowym. Komunikacja z ukochaną osobą może być trudna.

Horoskop dzienny dla Panny na wtorek 05.11.2019

Dzisiejszy dzień to rzadki przypadek, gdy powinnaś posłuchać rady przyjaciół, w przeciwnym razie możesz przegrać w ważnej sprawie osobistej. Jeśli sprowokujesz sprzeczkę z bliską osobą, koniecznie przeproś.

Horoskop dzienny dla Panny na środę 06.11.2019

Dziś będzie towarzyszyć Ci poczucie niezadowolenia i smutny nastrój. Najprawdopodobniej nadszedł czas na zmodyfikowanie stosunku do siebie, swojego wieku i zamożności. Nie powinnaś zaniedbywać swojego zdrowia.

Horoskop dzienny dla Panny na czwartek 07.11.2019

Gwiazdy nie wykluczają, że dziś będziesz miała okazję do zaprezentowania swoich umiejętności, wynikających z obszernej wiedzy. Odważnie ruszaj z każdym przedsięwzięciem, ponieważ czeka Cię ogromna satysfakcja.

Horoskop dzienny dla Panny na piątek 08.11.2019

Będzie to dzień zacieśniania więzi rodzinnych. Ze względu na trudną sytuację w życiu miłosnym, nie będziesz zadowolona z nadchodzącego weekendu we dwoje. Zastanów się, czy nie powinnaś podjąć ostatecznej decyzji, dotyczącej tej relacji.

Horoskop dzienny dla Panny na sobotę 09.11.2019

Gwiazdy nie ukrywają, że przygnębienie i pesymizm Cię nie opuszczą. Natrętny adorator tylko pogłębi chandrę.

Horoskop dzienny dla Panny na niedzielę 10.11.2019

W tę niedzielę skupisz się na swoim hobby i zajęciach, które Cię uszczęśliwiają. Będzie to bardzo efektywny dzień pod względem przyszłości – prawdopodobnie zdecydujesz się na coś, co odmieni Twoje życie raz na zawsze.

waga horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop dzienny dla Wagi na poniedziałek 04.11.2019

Pomimo zaległych kłopotów zawodowych, nikt nie będzie w stanie zepsuć Twojego pozytywnego nastroju. Gwiazdy nie widzą w tym nic złego, ale ostrzegają, że nadmierne roztargnienie może ściągnąć na Ciebie kolejne problemy.

Horoskop dzienny dla Wagi na wtorek 05.11.2019

Dziś możesz liczyć na wzrost kreatywności. Zwiększona intuicja pomoże uniknąć banalnych i powierzchownych decyzji. Twój sukces przyciągnie nowych interesujących ludzi. Zachowaj spokój, aby nie popełnić błędu.

Horoskop dzienny dla Wagi na środę 06.11.2019

Twoją motywacją będzie zwycięstwo nad mało przyjemnymi okolicznościami. Twoja twórcza aktywność wzrośnie, wróżąc same pozytywy. Może powrócić ważne pytanie, dotyczące Twojego życia osobistego.

Horoskop dzienny dla Wagi na czwartek 07.11.2019

Przed Tobą dzień samotności. Nie zmuszaj się do spotkania z przyjaciółmi, nawet jeśli obawiasz się nieporozumień z tego powodu. Jeśli chodzi o miłość, Gwiazdy przewidują powrót harmonii do związku.

Horoskop dzienny dla Wagi na piątek 08.11.2019

Dziś powinnaś zachować rozsądne tempo. Nie ulegaj dziwnym prośbom i prowokacjom. Jeśli będziesz wierna swoim zasadom, bez trudu znajdziesz rozwiązanie nawet najtrudniejszej sytuacji.

Horoskop dzienny dla Wagi na sobotę 09.11.2019

Wszelkie problemy finansowe zostaną rozwiązane na Twoją korzyść. Podróż służbowa również się powiedzie. Pod koniec dnia prawdopodobny jest sukces, związany z zadaniami twórczymi.

Horoskop dzienny dla Wagi na niedzielę 10.11.2019

Niewykluczone, że właśnie dziś spełnisz jedno z najbardziej upragnionych marzeń! Ukochana osoba chętnie Ci pomoże, ale musisz zdobyć się na szczere wyznanie.

skorpion horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: SKORPION

Horoskop dzienny dla Skorpiona na poniedziałek 04.11.2019

Dziś będziesz intrygować, okazując niedostępność i chłód. Gwiazdy przewidują wzrost kreatywnej energii i wiele nowych inspiracji, które pozwolą Ci osiągnąć znacznie więcej, niż się spodziewasz.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na wtorek 05.11.2019

Dzisiejszy dzień będzie dość trudny. Będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i nie narzucać nikomu swojego punktu widzenia. Twoja szczerość może wywołać nieporozumienie.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na środę 06.11.2019

Już na początku tego dnia napotkasz wiele przeszkód podczas realizacji swoich planów. Ukochana osoba nie będzie w stanie Cię wesprzeć, dlatego będziesz musiała sama zadbać o swój sukces.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na czwartek 07.11.2019

Powinnaś stanowczo zareagować na narastający konflikt w życiu miłosnym – Gwiazdy ostrzegają, że nieprawidłowa reakcja może doprowadzić do rozstania z ukochaną osobą.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na piątek 08.11.2019

Wykorzystaj w pełni ten dzień, pełen energii i szczęścia. Umiejętnie poradzisz sobie z trudnymi zadaniami. Uważaj jedynie na nieoczekiwane wydatki.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na sobotę 09.11.2019

Agresywne działania nie będą miały dziś żadnego sensu. Postaraj się opanować emocje, a nie będziesz musiała czekać na pozytywny wynik negocjacji. To doskonały dzień na spłatę wszystkich długów, zarówno finansowych, jak i moralnych.

Horoskop dzienny dla Skorpiona na niedzielę 10.11.2019

Relacja miłosna może Cię dziś przygnębiać. Aby się zrelaksować, zajmij się domem, zaplanuj przemeblowanie, albo pozbądź się nagromadzonych rzeczy – szybko odzyskasz dobre samopoczucie.

strzelec horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop dzienny dla Strzelca na poniedziałek 04.11.2019

To będzie Twój dzień! Komplementy, wyznania miłosne, przyjemne niespodzianki... Na pewno nie będziesz narzekać na nudę.

Horoskop dzienny dla Strzelca na wtorek 05.11.2019

Dziś powinnaś poszukać kompetentnych obrońców i konsultantów, aby we właściwym czasie odeprzeć wszelkie możliwe roszczenia. Postaraj się nie zrywać żadnych relacji biznesowych.

Horoskop dzienny dla Strzelca na środę 06.11.2019

Środa przyniesie wielką satysfakcję i wspaniałe wspomnienia. Aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym, zadawaj jedynie rzeczowe pytania. Dzień sprzyja transakcjom finansowym, szkoleniom i nauce.

Horoskop dzienny dla Strzelca na czwartek 07.11.2019

Wiadomość, którą dziś otrzymasz, będą niezwykle interesująca. Ukochana osoba prawdopodobnie zaskoczy Cię miłą niespodzianką.

Horoskop dzienny dla Strzelca na piątek 08.11.2019

Przed Tobą dość pozytywny dzień, pomimo drobnych nieporozumień w życiu miłosnym. Gwiazdy podpowiadają, że nie jest to dobry czas na rozmowy o przyszłości związku. Spróbuj bardziej ekonomicznie zarządzać zawartością swojego portfela.

Horoskop dzienny dla Strzelca na sobotę 09.11.2019

Dzień może rozpocząć się od nieprzyjemnej plotki, związanej z Twoimi sukcesami i awansem zawodowym. Nie poddawaj się emocjom, aby nie pogorszyć swojej sytuacji. Nie zgadzaj się również na dodatkowe obowiązki.

Horoskop dzienny dla Strzelca na niedzielę 10.11.2019

Jeśli będziesz chciała uciekać od zgiełku, koniecznie wybierz się na spacer w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Twoje wysiłki już wkrótce zostaną nagrodzone, a w Twojej głowie pozostaną jedynie pozytywne myśli.

koziorożec horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Horoskop dzienny dla Koziorożca na poniedziałek 04.11.2019

Dziś koniecznie musisz gasić wszelkie konflikty w zarodku. Możliwe, że znajdziesz się w sytuacji, w której będą musiała przepraszać za swoje zachowanie.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na wtorek 05.11.2019

Bądź łagodna, rozsądna i uprzejma, aby uniknąć poważnych konsekwencji w życiu osobistym. Nie pozwól, aby Twoje emocje przeważyły nad zdrowym rozsądkiem.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na środę 06.11.2019

Dziś będziesz miała skłonność do dramatycznych uniesień. Nie upieraj się przy swoim, szczególnie jeśli sama rozumiesz, że nie masz racji. Zadbaj o swój układ nerwowy!

Horoskop dzienny dla Koziorożca na czwartek 07.11.2019

W drugiej połowie dnia może pojawić się niekorzystne tło, niosące ze sobą napięcie i wszelkiego rodzaju przeszkody. Jeśli ulegniesz presji osób, które chcą zając Twoje miejsce, zwiększysz ryzyko zaniedbania własnych interesów.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na piątek 08.11.2019

Przed Tobą dość pozytywny dzień. Interesująca podróż może wzbogacić Twoje doznania życiowe i poszerzyć Twoją wiedzę o otaczającym Cię świecie. W miłości bez zmian.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na sobotę 09.11.2019

Niewykluczone, że dziś będziesz musiała dokonać wyboru między nierentowną , ale uczciwą propozycją a zyskownym, ale niepewnym biznesem. Zaufaj swojej intuicji i postępuj rozważnie.

Horoskop dzienny dla Koziorożca na niedzielę 10.11.2019

Przed Tobą dzień rozsądnego pobłażania swoim kaprysom. Na pierwszym planie powinna znaleźć się relacja z ukochaną osobą i chwilowe nieporozumienia, nad którymi musicie wspólnie popracować.

wodnik horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: WODNIK

Horoskop dzienny dla Wodnika na poniedziałek 04.11.2019

Dziś możesz poczuć się samotnie. Pomimo złego samopoczucia, zmuś się do wykonania pilnych zadań. Ktoś będzie walczył o Twoje zainteresowanie, ale jeśli nie jesteś pewna tej osoby, otwarcie odmów.

Horoskop dzienny dla Wodnika na wtorek 05.11.2019

Przygotuj się na problemy w sprawach finansowych. Jeśli uznasz, że męczy Cię zawodowa rutyna, zastanów się, co możesz zrobić, aby ruszyć w kierunku nowych wyzwań.

Horoskop dzienny dla Wodnika na środę 06.11.2019

Szczęście i sukces będą Ci dziś towarzyszyć, ale tylko pod warunkiem ciężkiej i uczciwej pracy. Pomyśl o zdobywaniu nowej wiedzy. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć swoim wyznaniem.

Horoskop dzienny dla Wodnika na czwartek 07.11.2019

Czeka Cię dziś dość ciekawy zwrot wydarzeń w nieprzewidywalnym kierunku. Będziesz miała okazję udowodnić, jak wiele umiejętności dotąd skrywałaś. Gwiazdy namawiają do odważnych decyzji.

Horoskop dzienny dla Wodnika na piątek 08.11.2019

Przed Tobą spokojny dzień. Postaraj się wywiązać ze wszystkich zobowiązań zawodowych, ponieważ nieprzychylna Ci osoba kontroluje każdy Twój krok.

Horoskop dzienny dla Wodnika na sobotę 09.11.2019

Dziś możesz liczyć na bezwarunkowy sukces zawodowy. Pamiętaj jednak, że nie powinnaś odpuszczać. Im bardziej się teraz przyłożysz, tym łatwiej i szybciej osiągniesz swój cel.

Horoskop dzienny dla Wodnika na niedzielę 10.11.2019

Postaraj się odzyskać równowagę pomiędzy życiem rodzinnym i osobistym. Niektóre obszary Twojego życia będą wymagały natychmiastowych działań naprawczych.

ryby horoskop

HOROSKOP DZIENNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop dzienny dla Ryb na poniedziałek 04.11.2019

Nie będziesz mogła liczyć na spokojny dzień, szczególnie jeśli Twoja aktywność zawodowa związana jest z komunikacją, kreatywnością albo biznesem. Dopiero wieczorem uda Ci się zrelaksować u boku ukochanej osoby.

Horoskop dzienny dla Ryb na wtorek 05.11.2019

Przed Tobą dzień marzeń i fantazji. Pamiętaj jednak, że w miejscu pracy lepiej porzucić fascynującą wirtualność, a skupić się na rzeczywistości. Zwróć większą uwagę na dokuczliwe problemy zdrowotne.

Horoskop dzienny dla Ryb na środę 06.11.2019

Mosty, wybudowane tego dnia, będą szczególnie mocne. Dziś powinnaś podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Gwiazdy ostrzegają, że jeśli będziesz zbyt chciwa, nie osiągniesz celu.

Horoskop dzienny dla Ryb na czwartek 07.11.2019

Możesz mieć nieodparte pragnienie, aby zakończyć relację, która trwa już kilka lat, ale nie przynosi Ci satysfakcji. Nie podejmuj pochopnej decyzji, ponieważ może to być jedynie chwilowy kryzys. Twoja wrodzona intuicja podpowie, co powinnaś zrobić w tej sytuacji.

Horoskop dzienny dla Ryb na piątek 08.11.2019

W Twoim życiu zawodowym mogą pojawić się nowe obowiązki, ale nie obawiaj się ich. Dziś nadejdzie moment, w którym będziesz mogła bezpiecznie zmierzyć się z trudnym zadaniem, dzięki któremu rozpoczniesz nieco lepsze życie. Ukochana osoba okaże wsparcie i udzieli praktycznych porad.

Horoskop dzienny dla Ryb na sobotę 09.11.2019

Ktoś może Cię dziś zranić. Pomimo irytacji i złamanego serca, postaraj się kontrolować emocje i nie bądź lekkomyślna. Pamiętaj, że obojętność boli znacznie mocniej.

Horoskop dzienny dla Ryb na niedzielę 10.11.2019

Gwiazdy nie wykluczają, że z powodu zaległości względem niektórych zobowiązań finansowych, będziesz musiała poszukać dodatkowego źródła dochodu. Dokładnie przeanalizuj stan swoich finansów, aby nie popełnić podobnego błędu w przyszłości. To również dobry moment na szczerą ocenę swoich możliwości. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.