horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop codzienny na ostatni tydzień sierpnia!

Co wydarzy się w dniach 26.08 – 01.09.2019?

Redakcja VIVA! 25 sierpnia 2019 16:53
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Przed Tobą ostatni tydzień sierpnia! Jakie niespodzianki przygotowały dla Ciebie Gwiazdy? Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, w jakim nastroju upłyną ostatnie dni wakacji...

HOROSKOP CODZIENNY: BARAN

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Dziś powinnaś przyjrzeć się bliżej nowemu środowisku. Niewykluczone, że poznasz osoby, które będą gotowe Ci pomóc w trudnym momencie. Pamiętaj jednak, że najwięcej zyskasz, okazując życzliwość i gotowość do szanowania tej relacji.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Horoskop na wtorek dla Baranów przepowiada, że będziesz dziś pełna energii, Twój nastrój będzie doskonały, wiele problemów rozwiążesz w szybki i łatwy sposób. Gwiazdy przewidują też, że nie będziesz narzekać na brak uwagi. Unikaj jedynie sprzeczki z bliską osobą, która może okazać zazdrość.

Horoskop na środę 28.08.2019

Dziś będziesz miała szansę na zwycięstwo w każdej sytuacji. Sukces jest bliski, pozostaje tylko wyciągnąć rękę – dotyczy to nie tylko spraw zawodowych, ale również życia osobistego i niektórych wydarzeń towarzyskich. Większa pewność siebie i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach kroki to Twój sposób na bezwarunkowe szczęście.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Rzecz, która irytuje Cię od dłuższego czasu, niespodziewanie może stać się powodem radości. Gwiazdy ostrzegają, że powinnaś dziś opanować potrzebę rządzenia i dyktowania własnych zasad. Takie zachowanie może doprowadzić do zerwania długoletniej przyjaźni lub relacji miłosnej.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Zastanów się, czy nie nadszedł czas, aby obniżyć poprzeczkę Twoich osobistych standardów ludzkiej doskonałości. Nie polegaj dziś na opinii otoczenia, jeśli nie chcesz stracić swojej pozycji.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Nie rozpowiadaj o szczegółach swojego życia osobistego, a nie będziesz musiała dementować plotek na swój temat. Jeśli przezywasz z powodu zawodowej porażki, dokładnie przeanalizuj powody. Gwiazdy gwarantują, że wyciągniesz odpowiednie wnioski na przyszłość.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

W niedzielę możesz liczyć na dość spory zysk. Postaraj się zrelaksować w samotności, ponieważ nadchodzący tydzień może być trudny. Drobne porządki pozwolą Ci się skupić na najważniejszych myślach.

HOROSKOP CODZIENNY: BYK

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Ten dzień nie będzie zbyt udany pod względem flirtu i rozmów o miłości. Zdecydowanie bardziej skupisz się na obowiązkach zawodowych. Nie zaniedbuj jednak drugiej połówki, i nie odwołuj zaplanowanego spotkania.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Nawet jeśli spotka Cię dziś rozczarowanie, będzie ono krótkotrwałe. Pamiętaj, że ilość zawsze idzie w parze z jakością. Romantyczna porażka w związku nie wiąże się z kłopotami w innych sferach życia.

Horoskop na środę 28.08.2019

Dziś nadejdą bardzo ważne informacje. Będziesz odważna i zdecydowana, a irytujące niedogodności znikną z Twojego życia. Gwiazdy ostrzegają, że nie wszystkie Twoje wysiłki zostaną docenione. Ktoś może Cię niesłusznie urazić.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

W czwartek przeanalizujesz obecną sytuację i odetchniesz z ulgą, zwłaszcza jeśli spędzisz ten dzień w miłym towarzystwie. Nie rezygnuj ze swoich marzeń i kontynuuj ważne dla Ciebie przedsięwzięcie.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Niektóre z Twoich wysiłków zawodowych uzyskają najwyższy wynik, przez co prześcigniesz swoich rywali. Pomimo wielu komplementów, nie powinnaś ufać osobie, która tak bardzo Cię chwali. Przyjrzyj się jej bliżej i nie zgadzaj się od razu na wszystkie oferty.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Nie rezygnuj dziś z możliwości wykrzyczenia swojej urazy – nie obawiaj się oskarżeń o słabość. Gwiazdy podpowiadają jednak, że być może powinnaś pobyć sama. Zdecydowanie szybciej odnajdziesz równowagę, spokój i uzyskasz niezbędne rozładowanie.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Twórz, planuj i oceniaj założone wyniki, dopóki nie ujrzysz konkretnego obrazu Twoich możliwości, które pomogą Ci w dążeniu do celu w najbliższej przyszłości. Ukochana osoba chętnie Cię podbuduje, dlatego nie zamykaj się emocjonalnie.

HOROSKOP CODZIENNY: BLIŹNIĘTA

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Dziś możesz znaleźć się w nietypowych dla siebie warunkach. Nie niszcz kruchego świata własnych iluzji, jeszcze nie czas na to. Twoje słowa i gesty będą wyraziste, a myśli oryginalne. Jeśli chodzi o życie zawodowe, rozwiązanie pewnych spraw uzależni się od Twoich cech dyplomatycznych. Pamiętaj, że współpraca pomoże Ci osiągnąć sukces.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Na szczycie sukcesu postaraj się rozszerzyć grono podobnie myślących osób – zapewni to jeszcze większe korzyści i stabilność w przyszłości. Dobre samopoczucie wpłynie na nastrój Twojej ukochanej osoby, a harmonia zapanuje w Twoim związku na dłuższy czas.

Horoskop na środę 28.08.2019

Dzisiaj może spełnić się to, o czym marzyłaś od dłuższego czasu. Ten dzień może ujawnić nowe aspekty Twoich relacji z bliskimi osobami – zaczniesz cieszyć się poczuciem miłości i harmonii, szczerymi rozmowami, i po prostu życzliwością.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Czwartkowa przepowiednia dla Bliźniąt sugeruje, że powinnaś zwracać szczególną uwagę na drobiazgi. Niewykluczone, że bliska osoba czeka na Twoje wsparcie. Jeśli masz zamiar zrobić zbyt wiele rzeczy naraz, pamiętaj, że mała ilość snu i odpoczynku doprowadzi Cię do załamania.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Ten dzień sprzyja wszelkim kontraktom i umowom, a także spotkaniom z partnerami biznesowymi. Gwiazdy podpowiadają, że dziś powinnaś powstrzymać się od dużych wydatków. Zwróć większą uwagę na swoje zdrowie.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Wydarzenia w życiu osobistym mogą przypomnieć Ci o sprawach z odległej przeszłości, dlatego przyjmując prezenty losu, w żadnym wypadku nie zapominaj o lekcjach, które już otrzymałaś. Rozmowa z bliską osobą przyniesie korzyści.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Twój autorytet może dziś wzrosnąć, a Twoje umiejętności zawodowe rozwiną się tak bardzo, jak to tylko możliwe. Rób to, co lubisz, ale nie zapominaj o bliskich i krewnych.

HOROSKOP CODZIENNY: RAK

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Zastanów się, czy możesz ożywić dość nudną relację z ukochaną osobą – wystarczy, że dodasz kilka ważnych szczegółów do waszej gry miłosnej. Jeśli jesteś na wakacjach, Gwiazdy przepowiadają dziś wyjątkową niespodziankę.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Zaoszczędzisz pieniądze, jeśli powstrzymasz się dziś od nieuzasadnionych wydatków. Przygotuj się również na nieporozumienia z bliską osobą.

Horoskop na środę 28.08.2019

Twoje działania mogą być dziś postrzegane jako szalone i bezsensowne. Unikaj spięć z przełożonymi, ponieważ w tym temacie z góry jesteś skazana na porażkę. Gwiazdy są przekonane, że powinnaś nabrać dystansu, aby szybko powrócić na szczyt.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Problemy rodzinne mogą Cię spowolnić. Niewykluczone, że ten dzień przyniesie jedynie wyczerpanie fizyczne. Ukochana osoba zatroszczy się o Twoje samopoczucie, dlatego nie odrzucaj nawet najbardziej niespodziewanej propozycji.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Gwiazdy przepowiadają, że dziś nie wydarzy się w Twoim życiu nic szczególnego. Jeśli z tego powodu zaczniesz się nudzić, powstrzymaj się od nieprzemyślanych działań, nie szukaj wrażeń na siłę. Ryzykujesz kłopoty nie tylko w miejscu pracy, ale i w domu.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

W sobotę przytłoczy Cię zazdrość drugiej połówki – prawdopodobnie oskarży Cię o zbyt bliski stosunek z osobą, z którą łączy Cię jedynie oficjalna relacja biznesowa. Nie próbuj się usprawiedliwiać, to nie pomoże. Daj ukochanej osobie czas na ochłonięcie i wyciszenie, aby zrozumiała absurdalność swoich zarzutów.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Coś może Cię dziś przestraszyć, a coś wzbudzić szacunek i podziw. Burzliwe starcie skłoni Cię do przemysleń o przyszłości, i już następnego dnia podejmiesz trudną decyzję. W miłości bez zmian.

HOROSKOP CODZIENNY: LEW

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Słodkie złudzenia, spowodowane stanem zakochania się, nie wpłyną na Twoją karierę w zbyt pozytywny sposób. Prawdopodobnie nie unikniesz konfliktu z krewnymi, których ostatnio zawiodłaś.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Dzisiejsze nieporozumienia nie wpłyną na Twoje przyszłe relacje, a wręcz przeciwnie, wszystko szybko się uformuje. Gwiazdy zachęcają do podejmowania ważnych i złożonych decyzji. Uwierz w słuszność przyjemnej pasji swojego życia i idź dalej wybraną ścieżką, nie rób zamieszania.

Horoskop na środę 28.08.2019

Dzisiaj nie powinnaś polegać na obiecanej pomocy. Przygotuj się do walki w samotności – poważna sytuacja wymaga silnej i odpowiedniej reakcji. Wieczór przyniesie tylko jasne emocje.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Przed Tobą niesamowity dzień, pełen przyjemnych wspomnień, nowych planów, dobrych początków, szczęścia, radości, pożądanych rozmów i zwycięstw miłosnych. Nie zapominaj, że masz prawo się potknąć, w przeciwnym razie byłabyś zbyt idealna.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Spotkanie ze starymi przyjaciółmi otworzy przed Tobą nowe perspektywy. To doskonały dzień dla tych przedstawicielek znaku, które właśnie rozpoczynają wakacyjną podróż. Gwiazdy obiecują wyjazd pełen sympatycznych wrażeń.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Krewni mogą Cię dziś irytować, ale Twoja postawa zmotywuje Cię do niezależnego podejmowania decyzji. Nie śpiesz się, posłuchaj swojej intuicji. Drobne błędy i niepowodzenia nie wpłyną na Twoją przyszłość.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Przyciągniesz wiele interesujących osób, co pozwoli Ci osiągnąć jeszcze większy sukces w karierze. Gwiazdy obiecują również szczęście w miłości, ale w innych obszarach życia mogą pojawić się nieprzewidziane i niezbyt przyjemne sytuacje.

HOROSKOP CODZIENNY: PANNA

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Ryzyko jest ogromne, więc postaraj się nie ulegać atrakcyjnym ofertom, szczególnie jeśli pochodzą od nieznanych Ci osób. Przypadkowe spotkanie może zmienić Twoje wyobrażenia o sobie. W tym momencie w Twoim życiu mogą nastąpić wielkie zmiany.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Uraza, rozczarowanie i zbyt duża czujność mogą powodować napięcie w komunikacji. Dziś ostatecznie zrezygnujesz z walki o te osoby, które nie spełniły Twoich oczekiwań w przeszłości. Ukochana osoba zatroszczy się o twoje dobre samopoczucie.

Horoskop na środę 28.08.2019

Wydarzenia tego dnia mogą przypominać niezbyt zabawną łamigłówkę. Twoja inicjatywa może osiągnąć dobre wyniki w przyszłości, ale dziś bądź przygotowana na wszystko i zachowaj szczególną ostrożność przy podejmowaniu ważnych decyzji. Wkrótce powrócisz do dokonywania niewątpliwie szybkich zmian, sprzyjających przełomom w karierze.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Gwiazdy ostrzegają, że ukochana osoba zacznie stawiać nadmierne wymagania wobec waszego związku, ze względu na brak Twojej uwagi i zaniedbane zobowiązania. Będziesz musiała się obronić. Postaraj się wytłumaczyć swoją pozycję, jednak nie ujawniaj planów zawodowych.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Dziś możesz wykazać się od strony kreatywnej. Wykorzystaj każdą okazję, jaka Ci się trafi, aby podkreślić swoją niezwykłość i talent do rzeczy, których nie potrafi nikt inny. Gwiazdy przestrzegają jedynie przed przemęczeniem, które negatywnie wpłynie na Twój nastrój.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Przed Tobą najbardziej obiecujący dzień tygodnia! Nieoczekiwane spotkanie może sprowokować Cię do rozpoczęcia nowego zyskownego projektu, ale porady osób postronnych mogą tylko zaszkodzić. W tej sytuacji najbardziej słuszne będzie poleganie wyłącznie na intuicji, doświadczeniu i wiedzy, a także na możliwościach materialnych.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Dziś zaczniesz walczyć o absolutną wolność wyboru. Sprzeczności nadadzą Twojemu życiu pewnej pikantności i nieprzewidywalności. Dzień będzie też pomyślny pod względem miłosnym, ponieważ ukochana osoba w nieoczekiwany sposób okaże Ci swoje wsparcie.

HOROSKOP CODZIENNY: WAGA

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Od rana wiele rzeczy może się nie udać, ale nie zniechęcaj się – to chwilowy brak powodzenia. Musisz jednak zwalczyć niechęć do rozwiązywania problemów, i zrezygnować z zaspokajania niepoważnych pragnień. Z powodu zaniedbania oczywistych faktów podejmiesz błędną decyzję i wyciągniesz fałszywe wnioski.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Gwiazdy ostrzegają wszystkie Wagi: unikaj konfliktów i stresu, ponieważ ten dzień nie będzie dla Ciebie zbyt dobry, pomimo dobrego stanu fizycznego i emocjonalnego. Jedynie w towarzystwie bliskiej osoby będziesz mogła odetchnąć z ulgą. Doceń jej gest.

Horoskop na środę 28.08.2019

Twoja drażliwość, spowodowana ospałością innych osób, przekroczy wszelkie możliwe granice, ale nie ujawnisz poirytowania. Gwiazdy przestrzegają przed mało rozsądnymi pomysłami, ale jeśli naprawdę chcesz je urzeczywistnić, możesz zaryzykować.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Twoja sytuacja zawodowa w końcu się ustabilizuje, jednak nie powinnaś spoczywać na laurach. Możesz osiągnąć znacznie więcej, o ile pokonasz swoje lenistwo. w miłości warto zawalczyć o powrót harmonii do związku, inaczej ryzykujesz rozstanie.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Gwiazdy zakładają, że właśnie dziś wprowadzisz kontrowersyjne zmiany w swoje życie, zanurzając się w świat nowych, zupełnie nieoczekiwanych możliwości. Porady osób z zewnątrz nie przyniosą właściwej odpowiedzi, dlatego lepiej polegaj na własnym doświadczeniu i intuicji.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Nie obawiaj się komunikacji z wpływowymi osobami – teraz jest właściwy moment! Twoi przyjaciele będą mogli Ci w tym pomóc. Czas poszerzyć swoje horyzonty i nauczyć się wielu ciekawych rzeczy.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Dzisiaj postaraj się być bardziej oszczędna, praktyczna i uczciwa, nawet w drobiazgach. Nie pozwól, aby Twoje emocje przeważyły nad zdrowym rozsądkiem.

HOROSKOP CODZIENNY: SKORPION

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Dzisiaj zapomnij o swoim maksymalizmie. Zachowaj szczególną elastyczność w stosunku do ukochanej osoby – będzie ona potrzebowała Twojego zrozumienia i cierpliwości, jak nigdy dotąd. Wybacz każdemu, komu możesz wybaczyć.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Bezmyślność i lekkość to główne znaki tego dnia. W pełni wykorzystasz wszystkie rezerwy frywolności i awanturnictwa. Perspektywy nie będą już takie mgliste, a obietnice nabiorą wyraźniejszych konturów. Długo oczekiwana podwyżka nie rozczaruje Cię, ale również nie zainspiruje.

Horoskop na środę 28.08.2019

Tego dnia osiągniesz zysk. Pewne ograniczenia, wynikające z obowiązków moralnych, uniemożliwią Ci pełne rozwinięcie się, ale pozostaniesz liderem we wszystkich sprawach i przedsięwzięciach zawodowych, co na dłuższą metę pozwoli Ci być bardziej niezależną.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Gniew i emocje nie powinny wpływać na właściwe decyzje, nie podejmuj więc pochopnych działań. Burzliwa kłótnia z drugą połówką na chwilę wytrąci Cię z równowagi. Nie zakładaj jednak, że jedynie Ty masz rację. Gwiazdy polecają kompromis.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Przed Tobą dzień spełnienia długo oczekiwanych i pożądanych pragnień. Uważnie słuchaj swojego wewnętrznego głosu, nie ufając poradom nawet najbliższych Ci osób.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Gwiazdy przewidują trudny dzień. Pamiętaj więc o opanowaniu wszelkich negatywnych emocji. Miłosne spotkanie lepiej przełożyć na inny czas, o ile nie chcesz urazić ukochanej osoby swoją obojętnością.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Dzień będzie sprzyjał realizacji marzenia ze starego snu. Jedynie nieporozumienia w relacji miłosnej mogą Cię rozczarować. Jeśli chcesz odwdzięczyć się przyjaciołom za lojalność, niedziela to najbardziej udany dzień tygodnia dla takich działań.

HOROSKOP CODZIENNY: STRZELEC

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Zaufaj swojej intuicji, aby uniknąć niechcianej ingerencji w Twoje życie osobiste. Poza tym, dzień będzie bardzo udany. Zapomnisz o lenistwie, bezwładności, zwątpieniu i niezdecydowaniu. Gwiazdy polecają zmianę nawyków żywieniowych.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Nie unikniesz dziś konfliktów, ale pod koniec dnia wszystko się ułoży, zwłaszcza jeśli przyczyną nieporozumień będzie płaszczyzna wspólnych interesów finansowych. Zachowaj spokój, jeśli bliska osoba zacznie Cię irytować nadmiernym przejawem ludzkiej niedoskonałości.

Horoskop na środę 28.08.2019

Ciekawa podróż, którą możesz odbyć tego dnia, wprowadzi cię w zły nastrój. Uważaj na oszustwo i próbę wykorzystania Twoich możliwości na poczet osoby z zewnątrz. Skoncentruj się na zadaniach zawodowych, aby nie denerwować się drobiazgami i nie zwracać uwagi na drobne szczegóły.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Wydarzenia w życiu miłosnym pobudzą Twoją wyobraźnię tak bardzo, że zaczniesz planować przyszłość. Gwiazdy nie przewidują nieprzyjemności, jednak stanowczo zalecają rozmowę z ukochana osobą. Nadmiar entuzjazmu może obrócić się przeciwko Tobie.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Piątek upłynie pod znakiem wielkich sukcesów w życiu zawodowym. Zadbaj o swoje finanse, ponieważ w najbliższym czasie możesz przeoczyć wyjątkową okazję na zakup rzeczy, o której marzysz od dawna.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Jedynie osobiste projekty zapewnią Ci dziś szczęście, dlatego powstrzymaj się od ryzykownych eksperymentów. Wieczorem nie daj się nabrać na fałszywe komplementy.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Przed Tobą spokojny, dość leniwy dzień. Pomimo braku stabilności Twojego stanu emocjonalnego, będziesz w stanie omijać osoby, które nie życzą Ci zbyt dobrze. Gwiazdy podpowiadają, że zaplanowane dziś zadania maja ogromną szansę na sukces – do dzieła!

HOROSKOP CODZIENNY: KOZIOROŻEC

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Postaraj się składać mniej obietnic. Już na początku tego tygodnia uporządkuj swoje sprawy, zarówno zawodowe, jak i rodzinne. Poświęć więcej czasu sobie, znajdź nowe ćwiczenia, wybierz się na spacer, zregeneruj się w przyjemnym miejscu.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Pogorszenie relacji z krewnymi i partnerami nie jest wykluczone – Twoja arogancja i duma mogą uniemożliwić Ci zachowanie uczciwości i rozsądku. Nie okazuj negatywnych emocji w miejscu pracy, jeśli nie chcesz stać się głównym tematem plotek przez kilka tygodni.

Horoskop na środę 28.08.2019

Przed Tobą gorączkowy dzień, dlatego możesz mieć poczucie, że zabrakło Ci czasu. Pewna sytuacja, niefortunnie wykorzystana przez Twojego przyjaciela, może Cię rozgniewać, ale nie podejmuj pochopnej decyzji i zerwaniu więzi z tą osobą. Gwiazdy są pewne, że wyjdziesz z tego obronną ręką.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Przygotuj się na dzień pełen wrażeń, zabawy i odpoczynku. Będziesz niezwykle aktywna i gotowa na wszelkie, nawet najbardziej ryzykowne zmiany. W życiu miłosnym nie odrzucaj żadnego z pomysłów ukochanej osoby, nawet jeśli uznasz, że są one niemożliwe do wykonania.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Gwiazdy przewidują, że problemy finansowe odejdą na dalszy plan, ponieważ w innych obszarach Twojego życia pojawi się wiele problemów. Wieczorem możesz zmagać się ze zmęczeniem i przygnębieniem. Zastanów się, co możesz robić inaczej, aby nie ściągać na siebie kłopotów.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Dziś możesz liczyć na wsparcie starych przyjaciół i lojalnych współpracowników. Nie unikniesz jednak cudzej zazdrości, podejrzliwości i agresji. Panuj nad emocjami, a odniesiesz sukces, pokonując rywali bez większego wysiłku.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Twoje ambicje i aspiracje zawodowe nie będą dziś najważniejsze. Tego dnia możesz uszczęśliwić te osoby, które przez dłuższy czas czekały na spotkanie z Tobą. Wieczorem koniecznie zrelaksuj się w zaciszu domowym, aby nabrać energii na nadchodzący tydzień.

HOROSKOP CODZIENNY: WODNIK

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Gwarantowany sukces czeka na te osoby, które potrafią działać szybko i profesjonalnie. W związku z ukochaną osobą, inicjatywa całkowicie przejdzie w Twoje ręce, zwiastując wiele nowych wrażeń i świeżych doświadczeń. Dzisiaj powinnaś kontrolować swoje słabości, jeśli masz tendencję do wyciągania pochopnych wniosków.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Uważaj na nieuzasadnione ryzyko, ponieważ przypadkowe szczęście może zamienić się w pustkę. Uraza i frustracja sprawią, że będziesz poszukiwała ukojenia i samotności. Dzisiaj ktoś może wyraźnie pokazać Ci swój autorytet i despotyzm, okazując nieprzyjemną obojętność na Twoje życzenia.

Horoskop na środę 28.08.2019

Niewykluczone, że wszystkie Wodniki zaniedbają dziś obowiązki służbowe. Nie okazuj braku zainteresowania, jeśli nie chcesz stracić pozycji lidera. Gwiazdy podpowiadają, że rozterki miłosne nie są warte Twojej kariery, która tak wiele Cię kosztowała.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

W tym dniu raczej nie będziesz w stanie uniknąć sytuacji konfliktowej. Szczera rozmowa z przyjaciółmi ukoi Twoje nerwy, szczególnie jeśli nie będziesz obawiać się krytyki, wyrażając swoje obawy i emocje.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Dziś możesz otrzymać coś cennego, co zmotywuje Cię do dalszego działania. Pamiętaj, że są osoby, które czekają na Twoje potknięcie, dlatego zachowaj zimną krew i nie chwal się swoim szczęściem. Gwiazdy przewidują również, że czeka Cię wieczór pełen romantycznej miłości.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Twoje zdolności intelektualne będą dziś na najwyższym poziomie. Możliwe, że nie będziesz w stanie uniknąć ingerencji w Twój świat wewnętrzny. Bliska osoba może niechcący zranić Twoją dumę, pozbawiając Cię równowagi oraz pewności siebie.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Poczucie obowiązku sprawi, że spełnisz obietnicę, o której zapomniałaś. To klucz do satysfakcji. W miłości zacznie rządzić harmonia, i być może zaczniesz planować przyszłość u boku drugiej połówki. Nie zapomnij opowiedzieć ukochanej osobie o swoich planach.

HOROSKOP CODZIENNY: RYBY

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 26.08.2019

Dziś zaimponujesz innym swoim poczuciem terminowości i chęcią do ciężkiej pracy. Twoje pomysły pomogą rozwiązać wszelkie spory zawodowe. Ukochana osoba może Cię rozczarować.

Horoskop na wtorek 27.08.2019

Małe zwycięstwa mogą przeistoczyć się w dużą przestrzeń dla spełnienia Twoich pragnień, ale najważniejsze jest przezwyciężenie własnej bezwładności i niepewności. Uważaj na kłótnie z bliskimi osobami, ponieważ poziom Twojej tolerancji będzie bardzo niski.

Horoskop na środę 28.08.2019

Przed Tobą doskonały dzień pod względem planów zawodowych, a także transakcji finansowych. Pomoc przyjaciół pomoże pokonać ewentualne trudności.

Horoskop na czwartek 29.08.2019

Zwróć szczególną uwagę na swoje bezpieczeństwo tego dnia – prawdopodobieństwo obrażeń jest bardzo wysokie, unikaj więc zbyt zatłoczonych miejsc. Gwiazdy przepowiadają również duże zmiany w życiu osobistym. Pamiętaj jednak, że nie musisz zgadzać się na rzeczy, które nie sprawiają Ci radości.

Horoskop na piątek 30.08.2019

Dzisiejsze wydarzenia utrudnią normalny przebieg wszystkich spraw. Niewykluczone jednak, że projekt, który uznałaś za całkowicie nieprzydatny, przyniesie owoce. Nie będziesz w stanie uciec od nieprzyjemnej rozmowy rodzinnej.

Horoskop na sobotę 31.08.2019

Nie obciążaj się niepotrzebnymi zmartwieniami i frustrującymi myślami, ponieważ Twój układ nerwowy może przez to poważnie cierpieć. Chwilowy brak równowagi doprowadzi do nieprzyjemnych obaw o przyszłość. Bliska osoba chętnie okaże Ci swoje wparcie, o ile na to pozwolisz.

Horoskop na niedzielę 01.09.2019

Po trudnym tygodniu nadszedł czas na regenerację. Gwiazdy polecają relaks w samotności, szczególnie jeśli wydaje Ci się, że musisz uporządkować swoje myśli. Niewykluczone, że pod koniec dnia wpadniesz na pomysł, który wyda Ci się najwłaściwszym rozwiązaniem wszelkich problemów. Los będzie Ci sprzyjał. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…