horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Twój horoskop codzienny podpowie, czego możesz się spodziewać w tym tygodniu!

Co wydarzy się w dniach 19.08 – 25.08.2019?

Redakcja VIVA! 18 sierpnia 2019 16:27
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Przed Tobą nowy tydzień! Czym zaskoczą Cię Gwiazdy? Sprawdź swój znak zodiaku!

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Przejściowe niepowodzenia będą bardzo kłopotliwe, szczególnie jeśli liczyłaś na jednoznaczny sukces. Nie pozwól, aby Twoja niepewność uniemożliwiła ci podjęcie ważnych kroków, zgodnych z Twoimi wewnętrznymi potrzebami.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Pomimo romantycznej otoczki tego dnia, odniesiesz sukces nie tylko w sprawach miłosnych, ale także w sprawach pieniężnych, prawnych i zawodowych. Skoncentruj się i zmuś się do jak najszybszego wykonania zadań, a szybko zapomnisz o ciężkiej pracy.

Horoskop na środę 21.08.2019

Dzisiejszy dzień zapewni Ci siłę, energię i pozytywne nastawienie – masz szansę na zrobienie wielu rzeczy i możesz zostać zwycięzcą w każdych okolicznościach. Relacja z bliską osobą może Cię rozczarować, jednak nie podejmuj pochopnej decyzji o rozstaniu.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Gwiazdy podpowiadają, że dziś warto postawić na produktywną pracę. Przypadkowe spotkania z osobą, która jest dla Ciebie atrakcyjna, mogą stać się regularne, jeśli przejmiesz inicjatywę.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Niewykluczone, że dziś poczujesz się trochę gorzej. Prawdopodobnie zapragniesz odrobiny samotności. Jeśli poczujesz, że unikasz walki o swoje w wyniku wszelkiego rodzaju reakcji obronnych, natychmiast poproś o poradę najbliższą osobę. Nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Twoja aktywność będzie charakteryzować się dużą amplitudą wahań. To będzie dobry dzień pod względem kreatywności i radości ze względu na możliwość samorealizacji. W miłości bez zmian.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

Twoja nieograniczona wyobraźnia zmotywuje Cię do zmiany wyglądu. Jedynie obowiązki domowe mogą Cię dziś przytłoczyć. Druga połówka będzie wyjątkowo kreatywna w wymyślaniu dla Ciebie różnych zadań. nie zmuszaj się do rzeczy, które psują Ci nastrój.

BYK (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Na początku tego tygodnia rozpocznie się proces przełamywania niektórych stereotypów w Twoim zachowaniu. Możesz liczyć na świetny nastrój, doskonałe zdrowie i sukces we wszystkich sprawach. Być może tego dnia podejmiesz nową i bardzo odpowiedzialną działalność.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Dobry nastrój Cię dziś nie opuści! Zwróć jednak większą uwagę na obowiązki zawodowe, aby nie narazić się nieprzychylnie nastawionym współpracownikom. Bliska osoba może Cię zaskoczyć romantycznym wyznaniem.

Horoskop na środę 21.08.2019

Zmiany, niezależne od Ciebie i odwołanie spotkania sprawią Ci wyłącznie przyjemność. Byki mają szansę przeżyć najszczęśliwszy dzień w tym roku! Jednak pamiętaj, że nie wszyscy będą zadowoleni z Twojego sukcesu, dlatego ciesz się w ciszy.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś będziesz chciała osiągnąć pożądany rezultat za wszelką cenę i z pomocą dowolnych środków. Nie proś o pomoc, ale uwierz w siebie – sukces gwarantowany.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Nieprzyjemne i niepożądane sprzeczki z drugą połówką wpłyną na Twoje nastawienie do życia. Jeśli chcesz w spokoju przeczekać chwilową burzę, zwróć większą uwagę na to, co mówisz. Pewne decyzje będą nieodwracalne.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Dziś powinnaś być bardziej powściągliwa w słowach. Okaż życzliwość, inaczej stracisz szacunek i autorytet.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

Nie ignoruj ostrzegających wspomnień o własnych słabościach. Odważ się na więcej, a sukces i zwycięstwo będziesz miała w kieszeni. Pamiętaj jednak, aby nie zepsuć rezultatu pośpiechem i nieprzemyślanym zachowaniem.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Masz szansę na uzyskanie pewnych istotnych dla Ciebie informacji. Z tego powodu znajdziesz się w trudnej sytuacji – musisz zdecydować, czy podzielisz się tą wiedzą z innymi, czy spróbujesz rozwiązać nurtujący Cię problem samodzielnie. Posłuchaj intuicji.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Przed Tobą dzień uzasadnionego ryzyka. Nie zwracaj większej uwagi na zbyt emocjonalne wybuchy otoczenia i przypadkowe słowa znajomych. Najbliższa osoba zrobi wszystko, aby okazać Ci swoje wsparcie i pomoże dokonać właściwego wyboru.

Horoskop na środę 21.08.2019

Brak energii nie pozwoli Ci osiągnąć wymiernych rezultatów, ale relacje z ukochaną osobą i współpracownikami będzie do pozazdroszczenia. Gwiazdy nalegają na zainteresowanie rzeczywistością, dlatego pozbądź się przykrych wspomnień.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Przed Tobą spokojny, nieco leniwy dzień. To doskonały moment na chwilę refleksji. Postaraj się zrozumieć, czego chcesz i co możesz zmienić, aby cieszyć się własnym, wyjątkowym i pięknym stylem życia.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Uważaj na nieznajome osoby, które zadają zbyt wiele pytań. Wszystko, co powiesz, będzie wykorzystane przeciwko Tobie. Unikaj również niepewnych transakcji finansowych i nie angażuj się w projekty, które wydają Ci się przegrane na starcie.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Dziś powinnaś unikać niechcianej komunikacji. Jeśli ukochana osoba poprosi o szczerą rozmowę o związku, lepiej poproś o inny termin – inaczej ryzykujesz rozstanie.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

Spontaniczne spotkanie ze starymi przyjaciółmi poprawi Ci humor. Niewykluczone, że przekonasz się do wspólnego projektu, który zmotywuje Cię do nowych wyzwań. Dzisiaj powinnaś kontrolować wszelkie sprawy finansowe, dlatego nie pożyczaj pieniędzy nawet najbliższym osobom.

RAK (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Wszystko dzisiaj będzie przesadnie kolorowe, smaczne, niezapomniane. Musisz jednak bardzo się postarać, aby nie zepsuć tego cudownego dnia niewłaściwą krytyką.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Gwiazdy ostrzegają, że dziś możesz popełnić niechciany błąd – prawdopodobnie będziesz chciała zrobić zbyt wiele rzeczy naraz, popadając w skrajność. Zatrzymaj się, przeanalizuj swoje działania i pomyśl nad możliwym źródłem Twojej irytacji, prowadzącej do porażki.

Horoskop na środę 21.08.2019

Postaw na obronę swojego punktu widzenia i pokaż, że jesteś inteligentna, wizjonerska i potrafisz trzeźwo myśleć. Jeśli Twoje wydatki ostatnio przekroczyły przychody, możesz zmagać się z chwilowym kryzysem finansowym. Czułość osoby, która Cię kocha, doda Ci skrzydeł.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Dzień sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji oraz porzucaniu uzależnień, również emocjonalnych. Będziesz nieco tajemnicza i niezależna jednocześnie. Postaraj się nie zastanawiać, co myśli o Tobie otoczenie.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Piątek upłynie pod znakiem złego nastroju, zmęczenia, niepewności i obojętności. Przed Tobą niebezpieczny i sprzeczny dzień, dlatego zachowaj szczególną ostrożność. Pomocny będzie spacer na świeżym powietrzu. Wieczorem rozwiążesz nurtujący problem rodzinny.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Gwiazdy podpowiadają: doceń siłę swojej miłości do samej siebie i skoncentruj się na swojej przyszłości. Nie poddawaj się smutnym myślom, ale zmuś się do zmian. Zacznij od małych kroczków, aby wkrótce osiągnąć to, o czym wcześniej nawet nie marzyłaś!

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

W Twoim życiu osobistym nic nowego się nie wydarzy. Jeśli czujesz się przytłoczony tym ciężkim tygodniem, zastanów się, czy nie czas wyruszyć w podróż. Gwiazdy są pewne, że zorganizujesz wyjątkowo przyjemny wyjazd, pełen nowych doznań i magicznych odkryć.

LEW (23.07 – 22.08) 

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Energia i kobiecy magnetyzm sprawią, że poczujesz się dziś bardzo atrakcyjna. Nie zabraknie podziwu i uwagi wobec Twojej osoby. Postaraj się nie zapomnieć o obowiązkach zawodowych, aby nie stracić całkowicie kontaktu ze środowiskiem pracy.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Dzień rozpocznie się energiczną nutą, dziś możesz wzmocnić swoje osiągnięcia zawodowe i wiarygodność. Prawie wszystkie zmiany w Twoim życiu są powolne i stopniowe, ale w tym dniu osiągniesz oczekiwane rezultaty szybciej, niż myślisz.

Horoskop na środę 21.08.2019

Gwiazdy nie polecają dziś pożyczania pieniędzy. Uważaj na wszelkie transakcje finansowe, również rodzinne. Pewne spotkanie sprowokuje Cię do powrotu do przeszłości. Będziesz się dobrze bawić.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Szorstkość, nieporozumienia i zazdrość czekają na Ciebie w sprawach miłosnych. Jednak jeśli Twoja cierpliwość przeważy nad emocjami, odniesiesz sukces w bitwie o swoje szczęście. Zanim zaangażujesz się w trudny projekt, przeanalizuj wszelkie za i przeciw.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Twój spokój i obojętność doprowadzą kogoś do szału, przygotuj się więc na nieprzyjemną krytykę. Dzisiaj docenisz swoją umiejętność wyciągania wniosków. Nie obrażaj się, nie próbuj niczego udowadniać – tylko trzeźwa analiza Twoich działań pomoże zmienić sytuację.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Bliski kontakt z jednym z współpracowników może zrujnować ustalone relacje w zespole, a nawet doprowadzić do tego, że będziesz musiała poszukać innej pracy. Zastanów się więc, czy takie zmiany w życiu są Ci potrzebne.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

Problemy zostaną zastąpione radością i dobrym nastrojem. Wieczorem powinnaś jednak przygotować się na rozczarowanie, spowodowane obojętnością bliskiej Ci osoby. Nie wyciągaj pochopnych wniosków, być może jet to kwestia zmęczenia.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Gwiazdy przewidują nieprzyjemny dzień pod względem relacji ze współpracownikami lub krewnymi. Jedynie ukochana osoba Cię nie zawiedzie, a romantyczne spotkanie szybko poprawi Ci humor.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Uważaj dziś na plotki i pomówienia, nie pozwól sobie na zbyt ryzykowne i bezmyślne kroki. To dobry dzień na szczera rozmowę o przyszłości z drugą połówką. Prawdopodobnie dziś podejmiesz bardzo ważną decyzję życiową.

Horoskop na środę 21.08.2019

W środę będziesz musiała zaryzykować i uwierzyć komuś na słowo. Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, a Gwiazdy będą po Twojej stronie. Unikaj tłumnych miejsc, jeśli nie chcesz paść ofiarą kradzieży.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Przed Tobą doskonały dzień pod względem rozwoju osobistego. Wszelkie projekty, na które się dziś zgodzisz, odniosą duży sukces w przyszłości. Nie obawiaj się konkurencji – bez większego wysiłku udowodnisz, jak wiele potrafisz.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Twoi bliscy rzadko widzą Cię w złym humorze, ale dziś może to się zmienić. Postaraj się nie wyładowywać frustracji na najbliższych Ci osobach, a jeśli się zdarzy – szybko przeproś. Spełnienie jednego z drobnych pragnień poprawi Ci humor.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Uważaj na oszustwa i bądź czujna. Miła i bardzo ważna wiadomość zrekompensuje ogólne niekorzystne tło tego dnia. Twoje smutki szybko rozpłyną się w towarzystwie osoby, której bardzo na Tobie zależy.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

Dzisiaj warto zająć się obowiązkami domowymi. Być może dokończysz rozpoczętą naprawę, kupisz nowe meble, zmienisz wnętrze domu. Impuls emocjonalny zmotywuje Cię do wdrażania najdziwniejszych pomysłów, dzięki czemu spojrzysz na świat z szerszej perspektywy.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Twoje największe pragnienie zapewni bardzo namacalne rezultaty. Dziś przypomnisz sobie, że ciepła komunikacja z najbliższymi, przyjazne nastawienie i przywiązanie emocjonalne są równie wielkimi wartościami Twojego życia.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Prawdopodobnie zdenerwuje Cię nieprzewidziane wydłużenie godzin pracy, ale nieprzyjemne okoliczności mogą przerodzić się w nieoczekiwaną radość. Dzisiaj będziesz bardzo pomysłowa, ale nie spiesz się, aby podzielić się wszystkimi odkryciami z otoczeniem.

Horoskop na środę 21.08.2019

Potraktuj swoje obowiązki z pełnym poświęceniem i powagą, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe. Ukochana osoba może wymagać więcej, niż możesz dać. Nie ulegaj presji.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Niewykluczone, że obiektywna prawda zatriumfuje nad Twoją subiektywną ideą. Przyjemne iluzje znikną, zastąpi je poczucie samozachowawczości. Powinnaś zwrócić uwagę na wszelkie informacje, ale ich nieprawidłowa interpretacja lub zniekształcenie doprowadzi do konfliktów i kłótni.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Przed Tobą dzień szczególnie bliskiego i poufnego zbliżenia z jedną z najbliższych Ci osób. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś zwrócić większą uwagę na swoje zdrowie – przemęczenie może Cię pozbawić energii na długi czas.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Dziś nie będziesz narzekać na brak dobrego nastroju. Odważysz się rozwiązać problemy, które od dawna Cię męczą. Zaskakujące, nieco mistyczne wydarzenia nie są wykluczone.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

Przygotuj się na odrzucenie poczucia harmonii i satysfakcji. Nadchodzi czas wewnętrznych sprzeczności. Ujawnisz światu zarówno swoje pozytywne, jak i najbardziej negatywne aspekty, a kłopot polega na tym, że wszystkie Twoje działania zostaną upublicznione.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Dzisiaj dasz z siebie wszystko w dążeniu do osiągnięcia zaplanowanych rezultatów, będzie to inspirowane czyimś przykładem. Jeśli nie miałaś ostatnio zbyt wielu okazji, aby okazać ukochanej osobie swoje uczucia, zrób to dzisiaj.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Pomimo wysiłków, wrogowie nie będą mogli Cię dziś skrzywdzić, ale bądź czujna i uważnie monitoruj swoje słowa i działania. I mniej mów o swoich planach. W życiu osobistym nie będzie łatwo, ale masz szansę na poprawę relacji, jeśli popracujesz nad błędami.

Horoskop na środę 21.08.2019

Gwiazdy przewidują nowe, kreatywne perspektywy. Osoby, które poznałaś całkiem niedawno, zainspirują Cię i zapewnią owocną współpracę, nie wspominając już o wielkiej przyjemności z procesu komunikacji. Dary losu przekroczą Twoje oczekiwania.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Dziś nie zabraknie przyjemnych emocji związanych z wartościami rodzinnymi. Postaraj się nie uzależniać od czyjejś woli, ponieważ możesz samodzielnie znaleźć rozwiązanie każdego problemu. W miłości nie licz na zrozumienie i życzliwość.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Poświęć ten dzień na przywracanie siły psychicznej, aby obronić się przed nieprzyjemnymi okolicznościami życiowymi. Pewna osoba może Cię wciągnąć w swoją grę, pełną pasji, intryg i rozliczeń innych ludzi. Zastanów się, czy warto marnować swój cenny czas na negatywne emocje?

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Nieproszeni goście przyniosą Ci dziś radość i długo oczekiwany relaks. Rozmowa z przyjaciółmi może otworzyć Ci oczy na wiele spraw, dlatego słuchaj uważnie tego, co mają do powiedzenia.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

W tę niedzielę nie będziesz mogła zapanować nad emocjami, co może uniemożliwić Ci pomyślne rozwiązanie ważnych spraw. Możesz wpaść w pułapkę niepowodzeń, rozczarowań i złego nastroju. Nie żądaj dziś od nikogo wyjaśnień, jeśli nie chcesz stracić tej osoby.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Nie pozwól, aby Twoim życiem kierowały dziś emocje i lęki. Spróbuj wykluczyć element szansy, dokładnie przemyśl każdy swój krok. W Twoim życiu może pojawić się wpływowa i zamożna osoba, która okaże głębokie współczucie i pomoże rozwiązać kłopot finansowy.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Przygotuj się na dość nudny dzień. Ukochana osoba może Cię oskarżyć o zbytnią wrogość. Jeśli rzeczywiście odpowiadasz za zaistniałe problemy, nie zapomnij przeprosić za swoje zachowanie.

Horoskop na środę 21.08.2019

Postaraj się nie przegapić dziś okazji, aby zaimponować osobom, których uwaga jest dla Ciebie cenna. Gwiazdy nie wykluczają sukcesu, ale tylko wtedy, gdy konkurencja nie prześcignie Cię wiekiem i doświadczeniem, i jeśli nie zostaniesz pozbawiona wsparcia swojej drużyny.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Uczucie niepokoju może doprowadzić do nowych błędów i niedopatrzeń. Z powodu zbyt intensywnego rytmu ostatnich dni możesz stracić wrażliwość na czynniki drażniące, pojawi się apatia i obojętne podejście do innych.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Przed Tobą chaotyczny i męczący dzień. Niezbyt przyjemne okoliczności Cię zasmucą, a także możliwe są nieprzewidziane duże wydatki. Jedynie ukochana osoba okaże wiele czułości. Nie przekraczaj pewnych granic, szczególnie jeśli chodzi o Twoje zachcianki.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Sobota to doskonały dzień pod względem ważnych i trudnych decyzji. Jeśli uda Ci się podjąć niezbędną inicjatywę, odniesiesz wielki sukces zawodowy, pomimo faktu, że nie rozwiązałaś jeszcze wielu problemów domowych i rodzinnych.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

Nie opowiadaj zbyt wiele o swoim życiu osobistym, jeśli nie chcesz zmagać się z zazdrosnymi przeciwnikami. Zastanów się, co możesz zrobić, aby przyśpieszyć powolne dążenie do osiągnięcia upragnionego celu.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Tego dnia nie będziesz w najlepszym nastroju. Być może z jakiegoś powodu będziesz musiała wstać zbyt wcześnie, a ze względu na brak snu, Twoja nerwowość i niechęć do interakcji z kimkolwiek wzrośnie. Relacje z bliskimi osobami i współpracownikami będą dalekie od ideału.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Postaraj się powstrzymać negatywne emocje i nie obrażaj się, jeśli ukochana osoba nie doceni zakresu Twoich wysiłków. Unikaj także nieuzasadnionego marnowania pieniędzy.

Horoskop na środę 21.08.2019

Dziś zainwestujesz całą swoją siłę w poprawę wyglądu i poszukiwanie nowych form komunikacji. Lepiej odrzuć fałszywą grzeczność i tolerancję wobec natrętnych i nieprzyjemnych rozmówców.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Przed Tobą cudowny dzień – zarówno pod względem miłości, jak i kariery. Chwila samotności będzie okazją do zastanowienia się nad przeszłością. Gwiazdy obiecują , że wkrótce odzyskasz siłę i energię.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Dzisiaj zapragniesz przywiązania, nadmiernej uwagi, komplementów i bliskości emocjonalnej. Fantastyczne pomysły mogą przytłoczyć Twoją wyobraźnię, ale nawet jeśli inna osoba uzna je za nierealne, dla Ciebie będą łatwe do zrealizowania.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Twoje potrzeby skierują Cię w kierunku energicznej aktywności. Ukochana osoba może oczekiwać, że przejmiesz inicjatywę. Rodzina może Ci dziś pomóc w rozwiązywaniu wielu problemów domowych.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

Dziś będzie Ci trudno wyrazić swoje emocje. Odpowiednio dobrane słowa pomogą Ci przezwyciężyć niepewność i cieszyć się porozumieniem z ważnymi osobami w Twoim życiu.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Ten dzień będzie charakteryzował się kontrastem stanów i wydarzeń. Albo zaczniesz wegetować w samotności, albo emocjonalnie wzbijesz się bardzo wysoko.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Przed Tobą dzień spełnienia Twoich najodważniejszych projektów i pomysłów. Zapomnij dziś o słowie „muszę”, oddając prym słowu „chcę”.

Horoskop na środę 21.08.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś będziesz dużo myślała o swoim życiu, o tym, jaką jesteś osobą, w jaki sposób traktują Cię ludzie, i co możesz zrobić, aby wyglądać bardziej atrakcyjnie i interesująco w ich oczach.

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Dzisiaj znajdziesz się w centrum uwagi, przyjmując niezbyt bliską Ci rolę przywódczą. Spróbuj połączyć biznes z przyjemnością i, jeśli to możliwe, zaangażuj ukochaną osobę w swoje sprawy zawodowe. Nie odrzucaj kuszącej oferty zmiany pracy, ale nie podejmuj zbyt pochopnej decyzji.

Horoskop na piątek 23.08.2019

Przed Tobą dość konfliktowy dzień, ale pod wieczór wszystko się ułoży. Jeśli masz ochotę na odrobinę samotności, nie ukrywaj swoich potrzeb. Ukochana osoba wciąż będzie w pobliżu, po prostu zdobądź się na szczere wyznanie.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Tego dnia nie podejmuj pochopnych, niezależnych decyzji. Nie narażaj na szwank wieloletnich związków, kończ pilne sprawy na czas, nie przerywaj zaplanowanego harmonogramu. Ostra konfrontacja z bliską osobą wpłynie na Twoje przyszłe życie.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

W tym trudnym dniu bardzo ważne jest, aby skoncentrować się na własnych zainteresowaniach i nie ulec pokusie wciągnięcia się w przygodę, która po bliższym przyjrzeniu nie ma z Tobą nic wspólnego. W miłości bez zmian.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 19.08.2019

Twoje pragnienia będą dziś zbyt niewyraźne, dlatego nie powinien Cię zaskoczyć fakt, że dzień upłynie pod znakiem potrzeb innych osób. Smutki i kłopoty ominą Cię, jeśli nie pozwolisz wciągnąć się w konflikt, zachowując spokój i powściągliwość.

Horoskop na wtorek 20.08.2019

Gwiazdy ostrzegają przed wizytą niepożądanych gości. Będziesz musiała prowadzić rozmowę na tematy abstrakcyjne, i zdenerwujesz się stratą czasu. Aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości, przeanalizuj krąg znajomych.

Horoskop na środę 21.08.2019

Przed Tobą bezchmurny dzień. Docenisz harmonijny związek z ukochaną osobą. Jeśli zawsze dążyłaś do takiej relacji, możesz sobie pogratulować!

Horoskop na czwartek 22.08.2019

Dzisiejszy dzień sprzyja podróżowaniu. Sprzyjające okoliczności umożliwią Ci odkrywanie wielu nowych perspektyw, dlatego skorzystaj z tej szansy. Wszelkie przemyślenia zostaw na później, a teraz ciesz się chwilą!

Horoskop na piątek 23.08.2019

Dziś w Twoim życiu nie wydarzy się nic wartego uwagi. Nie podejmuj nagłych decyzji, aby nie zburzyć spokoju. Ukochana osoba liczy na Twoje wsparcie. Przemyśl swoją poradę kilka razy, zanim namówisz drugą połówkę na konkretne działanie.

Horoskop na sobotę 24.08.2019

Uważaj na zbyt bliski kontakt z nieznajomą osobą, ponieważ w tym dniu będziesz wyjątkowo łatwowierna. To dobry moment na analizę wszelkich wydatków – prawdopodobnie uda Ci się zaoszczędzić i kupić rzecz, o której marzysz od dawna.

Horoskop na niedzielę 25.08.2019

Niewykluczone, że dziś będziesz uczestniczyć w dyskusji na temat poważnych zmian rodzinnych. Strzeż się oszustów w przebraniu szlachetnych bohaterów. Ogólnie rzecz biorąc, przed Tobą pozytywny dzień, pełen szczerych rozmów z bliskimi osobami. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…