horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź, co przepowiada Twój horoskop codzienny na nadchodzący tydzień!

12.08 – 18.08.2019

Redakcja VIVA! 11 sierpnia 2019 16:57
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Sprawdź swój znak zodiaku i poznaj przepowiednię Gwiazd na najbliższy tydzień!

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Dziś powstrzymaj się od plotek na temat własnego życia osobistego, ponieważ ktoś może wykorzystać Twoje słowa w niekorzystnym dla Ciebie celu. Unikaj kłótni z ukochaną osobą.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Relacje biznesowe i finansowe mogą być gorączkowe, ale pomimo trudności osiągniesz założony cel. Nie warto jednak brać się za nowe projekty – ten dzień sprzyja kontynuacji rozpoczętych.

Horoskop na środę 14.08.2019

Tego dnia nie bez powodzenia spróbujesz nadać nowy impuls pewnej tradycji, która od dawna Cię męczy. Wiara we własne umiejętności sprawi, że znajdziesz wyjście z każdego zawiłego labiryntu. W miłości bez zmian.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Gwiazdy nie wykluczają dość dramatycznych zmian. Przekonywanie otoczenia do przyjęcia Twoich zasad może być bardzo męczące, dlatego zastanów się, czy na pewno tego potrzebujesz. Wieczorem porozmawiaj z ukochaną osobą, aby optymistycznie spojrzeć w przyszłość.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Jeśli nie przegapisz dziś nieoczekiwanej okazji na przetestowanie szczerości najbliższych Ci osób, bądź przygotowana na nieoczekiwane odkrycia. Prawdopodobnie pokona Cię melancholia. Zadbaj o swoje zdrowie, jeśli czujesz się przemęczona – wkrótce poczujesz się dużo lepiej.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Dzisiaj Twoje życie będzie całkowicie zdominowane przez ciężką pracę. Rzuć to, co przynosi tylko mękę i udrękę – spróbuj uchwycić nastrój swojego otoczenia i dostosować się do ogólnego przepływu, nie zapominając o własnych pragnieniach.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś zanurzysz się w głębi sentymentalnych i wzruszających doświadczeń z przeszłości. Po tym doświadczeniu ponownie poczujesz się jak osoba, zdolna do empatii. Odrobina relaksu w samotności pozwoli Ci odzyskać energię i zmotywować się do działania w nadchodzącym tygodniu.

BYK (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Poniedziałek upłynie pod znakiem monotonii – nie wydarzy się nic nowego, ani nic ważnego. Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś dziś oceniać ludzi po wyglądzie, ponieważ możesz popełnić niewybaczalny błąd. Wieczorem zaczniesz tęsknić za osobą, której dawno nie widziałaś.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Nie wpadnij w pułapkę zbytniej euforii wywołanej odniesionym sukcesem – bądź bardziej krytyczna dla siebie i na wszelki wypadek nie chwal się swoim szczęściem. Gwiazdy nie polecają podejmowania poważnych decyzji zawodowych, ponieważ później możesz żałować swojego nieuzasadnionego pośpiechu.

Horoskop na środę 14.08.2019

Środa to doskonały dzień na podróż. W Twoim życiu osobistym nadszedł cudowny okres czułości i pełnego porozumienia z partnerem. Jednak przemyśl uważnie każdą swoją obietnice, aby w przyszłości nie rozczarować ukochanej osoby.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Przed Tobą dzień miłych wspomnień z przeszłości i nostalgii za szczęśliwymi chwilami. Dzisiaj powinnaś zrobić to, co odkładałaś od dawna – odczujesz ogromną ulgę. Poświęć więcej czasu swoim bliskim, szczególnie jeśli ostatnio zaniedbałaś życie rodzinne.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Pod względem finansowym zaufaj swojej intuicji, ale powstrzymaj się od dużych wydatków. Pewne ograniczenia, wynikające z obowiązków moralnych, uniemożliwią Twój rozwój, ale nadal będziesz uważana za liderkę, co na dłuższą metę pozwoli Ci się uniezależnić.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Bliska osoba może Cię zawieść, unikając kontaktu i nie wywiązując się z należnego zobowiązania. Jeśli uda Ci się pozbierać, skoncentrować i pokonać lenistwo, wykonasz dziś wszystkie ustalone zadania.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Pomimo lekkiego stresu powinnaś dziś wyjść z cienia i głośno o sobie mówić, promując się i chwaląc swoje osiągnięcia. To również dobry dzień na podróż.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06) 

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Nawet jeśli Twoje życie osobiste nie będzie zbyt przyjemne, nie będziesz mogła narzekać na sprawy zawodowe. Oddychaj głębiej, nie załamuj się niepowodzeniem. Twoje karty atutowe wypadną we właściwym czasie i pokonają wszelkie trudności.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Gwiazdy zalecają odkładanie projektów, które wzbudzają twoje wątpliwości, nawet jeśli do tej pory pozostają niedokończone. Rób tylko to, na co masz wystarczającą siłę lub co jest naprawdę niezbędne. Nagroda finansowa uzyskana dzięki wysiłkom z przeszłości poprawi Ci humor.

Horoskop na środę 14.08.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś w Twoim życiu pojawią się nowe, interesujące informacje. Wieczorem nie unikniesz poczucia irytacji – może to być zwykłe zmęczenie lub brak snu.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Tylko urok skromności pomoże Ci osiągnąć sukces oraz zaspokoić swoje egoistyczne pragnienia. Przeszłość znów spróbuje Cię zniewolić. Aby nie poddać się negatywnym myślom, spędź romantyczny wieczór w towarzystwie ukochanej osoby.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Przed Tobą najbardziej udany dzień w tym tygodniu. Piątek będzie łatwy i przyjemny, zapomnisz o przepracowaniu, atakach paniki i unikniesz zniekształconego postrzegania rzeczywistości. Wydarzenia będą się rozwijać wokół relaksującej rozmowy z bliską Ci osobą.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Będziesz dziś po prostu olśniewająca, dlatego przygotuj się na liczne deklaracje miłości, atrakcyjne oferty, prezenty i zwiększoną uwagę drugiej połówki. Nie składaj jednak żadnych obietnic, jeśli nie jesteś pewna swojego wyboru.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Przed Tobą wspaniały dzień pod każdym względem! Nie myśl o niczym, poddaj się słodkiemu lenistwu, nawet jeśli niektóre obawy nie pozwalają Twojej naturze na tak długi odpoczynek.

RAK (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Dzisiejsze spotkania będą krótkie, ale produktywne, a Twój uroczy uśmiech pomoże Ci pokonać wszelkie przeszkody. Jeśli coś pójdzie nie tak, działaj jak najszybciej – poszukaj pomocy u podobnie myślących ludzi.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Niewykluczone, że dzisiaj zaczniesz dążyć w zupełnie innym kierunku, niż miałaś zamiar. Gwiazdy przekonują jednak, że powinnaś zaufać swojej intuicji. Porzuć przestarzałe pomysły, aby żyć zupełnie inaczej.

Horoskop na środę 14.08.2019

Dziś będziesz bystra, odważna, ale także ostrożna. Zapomnij o spełnianiu próśb obcych Ci osób. Czas pomyśleć o tym, co możesz zrobić, aby poprawić swoje zdrowie. Ukochana osoba wciąż czeka na Twoją odpowiedź na ważne pytanie.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Ogólnie rzecz biorąc, dzień będzie dla Ciebie udany. Pokonasz rywali swoją niezwyciężoną kobiecością. Należy jednak zachować szczególną ostrożność podczas transakcji finansowych.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Gwiazdy przewidują, że dziś może wydarzyć się coś ważnego i niezapomnianego. Prawdopodobnie poznasz smak zwycięstwa. Nie poprzestawaj jednak na dotychczasowych osiągnięciach, jeśli chcesz odnieść jeszcze większy sukces zawodowy.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Dzisiejsze działania nie przyniosą zysku, ponieważ będą skierowane na kreatywność i bezinteresowność. W miłości możesz odkryć zupełnie nowe doznania, przybliżające do całkowitej harmonii w związku.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Wszelkie zaplanowane zadania na ten dzień będą wymagały od Ciebie zbyt wiele czasu i wysiłku, aby nie zawieść osoby, którym za dużo obiecałaś. Czarujący wieczór u boku drugiej połówki przywróci Cię z powrotem do życia.

LEW (23.07 – 22.08)

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Dzisiaj możesz bezpiecznie zrealizować swój plan. Warto poświęcić chwilę, aby przemyśleć wszystko jeszcze raz i być może radykalnie zmienić taktykę. Odważ się, zwłaszcza, że ​​Gwiazdy stoją po Twojej stronie. Nie pozwól, by pokonało Cię zmęczenie i lenistwo.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Nieprzewidziane zdarzenia przyniosą namacalny dochód materialny. Poczujesz, że znajdujesz się w centrum uwagi, otoczona podziwiającymi i kochającymi Cię osobami. Z tego powodu wieczorem będziesz marzyła o samotności...

Horoskop na środę 14.08.2019

Komplikacje finansowe będą wymagać zdecydowanych działań, ale szybko pokonasz trudności – pod warunkiem, że zastosujesz uczciwe i legalne metody. Bliska osoba może Cię rozczarować swoim podejściem do planowania wspólnej przyszłości. Nie wymagaj zbyt wiele.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Nawet jeśli niezwykle interesująca informacja nie będzie Cię dotyczyć, nie sprawi to, że będzie mniej intrygująca. Spodziewaj się pogorszenia relacji z krewnymi, współpracownikami lub ukochaną osobą – Twoja arogancja i duma nie przyniosą Ci nic dobrego.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Dziś powinnaś wyjść z domu, ponieważ tylko w ten sposób poczujesz radość i satysfakcję – jeśli pozostaniesz w czterech ścianach, nie unikniesz przykrego konfliktu. Jeśli polegasz wyłącznie na swoim guście i nie słuchasz rad otoczenia, możesz stworzyć lub zdobyć coś naprawdę cennego.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Przed Tobą dzień sprzyjający rozwiązaniu wielu pilnych zadań. Gwiazdy przewidują duży zysk finansowy, ale uważaj na pochopne wydatki, i nie marnuj pieniędzy.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Osiągniesz to, co chcesz, realizując plan doskonalenia zawodowego i osobistego. Twoja potężna energia udzieli się także Twojej drugiej połówce, co doprowadzi do niezapomnianych i silnych wrażeń. Być może będziesz musiała zerwać kontakt z bliską osobą bez podania przyczyny.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

W tym dniu relacja z bliską osobą może być szczególnie ciepła. Jeśli wykonałaś ważne i trudne zadanie, nadszedł czas na słodkie lenistwo. Możesz liczyć na powodzenie finansowe.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Wtorek to doskonały dzień pod względem podróży, również tych służbowych. Nie zabraknie przyjemnych wrażeń po spotkaniu z przyjaciółmi. Unikaj nieprzemyślanych inwestycji.

Horoskop na środę 14.08.2019

Jeśli czujesz się przemęczona, pilnie odłącz się od wszystkich problemów. Długie rozmowy są również przeciwwskazane, ponieważ szybko wyczerpią Twoje zasoby emocjonalne i energetyczne. Dzisiaj będziesz silna jedynie w kwestiach finansowych.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Natrętne myśli o własnej niedoskonałości mogą sprowokować Cię do nieprzemyślanych działań. Z tego powodu nie poddawaj się emocjom. Irytujące zachowanie ukochanej osoby nie musi być powodem kłótni – postaraj się zaakceptować drobne wady drugiej połówki.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Gwiazdy nalegają, że dziś warto skupić się na własnych zainteresowaniach. Nie ulegaj namowom otoczenia i nie daj się wciągnąć w aferę, która może zniszczyć Twoją karierę.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Romantyczny nastrój zakłóci zwykłą rutynę dnia roboczego. W Twojej głowie ustabilizuje się wiara w młodość, piękno i miłość. Ogólnie rzecz biorąc, ten dzień będzie bardzo twórczy i pozytywny, a wieczór – zaskakująco romantyczny.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Niesłuszne oskarżenia i nieprzyjemne plotki mogą Cię zmartwić. Nie unikaj konfrontacji z nieprzychylną Ci osobą – jeśli pilnie przeanalizujesz swoje błędy i wyciągniesz ważne wnioski, znajdziesz się na wygranej pozycji.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Prawdopodobnie dziś podejmiesz kilka ważnych decyzji – zmienisz miejsce pracy, środowisko, miejsce zamieszkania, zaktualizujesz życie osobiste, poznasz nowych przyjaciół... Z tego względu poniedziałek będzie męczący i trudny, ale wkrótce przekonasz się, że warto było się poświęcić.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Po udanych zmianach w życiu zawodowym, nadszedł czas na działanie w związku miłosnym. Gwiazdy polecają zwrócić szczególną uwagę na wypowiadane słowa. Nietrafiony komentarz może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji.

Horoskop na środę 14.08.2019

Konfrontacja z rywalem nie pomoże rozwiązać żadnego problemu, ale tylko podgrzeje atmosferę nienawiści, gniewu i braku sprawiedliwości. Panuj nad emocjami, aby nie pogrążyć się jeszcze bardziej.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Zrelaksuj się i unikaj zgiełku. Nie przyjmuj żadnej nowej propozycji, zanim nie przeanalizujesz wszystkich za i przeciw. W miłości bez zmian.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Ważnym momentem tego dnia będzie potrzeba szybkiego zareagowania na przykre wydarzenia. Nowoczesne technologie odegrają w tym znaczącą rolę.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Przed Tobą dzień nowości i zmiany nawyków. To świetny czas, aby nauczyć się czegoś nowego i uzyskać przydatne informacje na przyszłość. Twoja szczerość zagwarantuje sukces zawodowy.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Postaraj się spędzić ten dzień w domu, w otoczeniu najbliższych Ci osób. Nie wymagaj jednak zbytniego zainteresowania, jeśli nie chcesz opowiadać o ciężkim tygodniu. Gwiazdy obiecują, że już wkrótce wszystko powróci do normalności.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Nawet jeśli zareagujesz złością na poranną zmianę planów, wieczorem poczujesz się spełniona i zadowolona. Szczególną uwagę należy zwrócić na relacją rodzinną. Unikaj niesprawiedliwej oceny bliskich.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Prawdopodobni dziś otrzymasz korzystną propozycję i niezbędną pomoc. Nie obwiniaj się za powolność, możesz sobie na to pozwolić, zwłaszcza, że zrobiłaś już wszystko, co mogłaś, aby osiągnąć zamierzony cel.

Horoskop na środę 14.08.2019

Jeśli od dłuższego czasu zajmujesz się interesującym biznesem, inwestując w to całą swoją duszę, czas i energię, właśnie dziś otrzymasz wynagrodzenie. Bądź jednak przygotowana na to, że wyniki Twojej pracy zostaną skopiowane, a nawet zniekształcone – zarówno nieuczciwi konkurenci, jak i amatorzy łatwych dochodów nie będą mieli skrupułów.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Przed Tobą przyjemny dzień pod każdym względem! Spoglądając w przyszłość, nie rezygnuj nawet z niepewnych możliwości rozwoju.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Wszelkie kwestie finansowe, zaplanowane na ten dzień, mogą Cię wpędzić w kłopoty. Postaraj się zrównoważyć życie zawodowe i osobiste, aby nie powstała niechciana dysharmonia życiowa.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Niestety, dziś nie unikniesz konfliktu z ukochaną osobą. Romantyczną kolację zdecydowanie warto przenieść na inny dzień. Nie stawiaj na swoim, jeśli nie jesteś pewna tego, co mówisz.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Nawet jeśli na zewnątrz będziesz powściągliwa, a Twoje reakcje na to, co się dzieje, będą dość spokojne, w Twoim sercu zapanuje głęboka radość. Nawet najbardziej sporne dyskusje zakończą się Twoją wygraną, jeśli umiejętnie wykorzystasz swój dar dyplomatyczny.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Ważne negocjacje w tym dniu zakończą się sukcesem. Nie zdziw się jednak, jeśli Twoje działania zostaną zakwestionowane i skrytykowane – to jedynie próba zaszkodzenia Twojej reputacji.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Błędy z przeszłości przypomną o sobie, dlatego długotrwały konflikt może wybuchnąć z nową siłą. Jeśli okażesz cierpliwość, poczujesz, że wszystko idzie tak, jak powinno. Okaże się również, że Twój profesjonalizm jest niekwestionowany.

Horoskop na środę 14.08.2019

Przed Tobą dzień pełen relaksu i rozmyśleń. Unikaj głośnych spotkań towarzyskich, lepiej wykorzystaj moment na całkowitą regenerację. Gwiazdy ostrzegają, że ukochana osoba może aktywnie narzucać taką formę relacji, na którą będziesz całkowicie nieprzygotowana.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Osoby, z którymi porozmawiasz w ten czwartek, poczują się lepiej. Dzisiaj będziesz miała okazję pomóc przyjacielowi lub współpracownikowi w ważnej sprawie. Jeśli otrzymasz interesującą propozycję zmiany zawodu, pamiętaj o powodach, dla których powinnaś pozostać na swoim miejscu.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Gwiazdy przewidują, że właśnie dziś otrzymasz długo oczekiwaną wiadomość z daleka, która zdecydowanie poprawi Ci humor. Zanim zaplanujesz nowe cele na przyszłość, przeanalizuj wszystko, co wydarzyło się w tym tygodniu.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

W miłości nudę zastąpią namiętne wyznania. Poczujesz się zdecydowanie bardziej komfortowo w związku miłosnym. Unikaj spontanicznych wydatków, jeśli nie chcesz popaść w kłopoty finansowe.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Zachwyt otoczenia pozwoli Ci osiągnąć jeszcze większy sukces zawodowy. Zadbaj o wiekszą dawkę kreatywności w przyszłości. Gwiazdy ostrzegają jednak, że Twoi rywale nie składają broni.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Dzisiejszy dzień upłynie raczej spokojnie. Masz szansę na odkrycie nowych poziomów życia zawodowego i ciekawych pomysłów dotyczących zysku pieniężnego. Odważnie rozstań się ze wszystkim, co już przestało sprawiać Ci radość.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Zwróć większą uwagę na swoje zdrowie, jeśli nie potrafisz pogodzić ciężkiej pracy z dobrym odpoczynkiem. Twoje zmęczenie wkrótce zacznie negatywnie wpływać na Twoją pewność siebie.

Horoskop na środę 14.08.2019

Niecierpliwość ​​może skończyć się uciążliwością – lepiej powstrzymaj się i nie wybieraj się tam, gdzie Cię nie zaproszono, bez względu na to, jak bardzo tego chcesz. Ukochana osoba może Cię oskarżyć o niepowodzenie w sprawach zawodowych.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Zanim podejmiesz decyzję co do wyboru nowego kierunku rozwoju, pozbądź się niepewności co do jego poprawności. Dyskusja z osobami o podobnych poglądach Cię zrelaksuje.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Dziś powinnaś doprowadzić niedokończone sprawy do porządku, powoli, bez zbędnego wysiłku. Twoja obojętność wobec ukochanej osoby nieoczekiwanie wzbudzi większe zainteresowanie.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Dzień rozpocznie się od gorączkowych myśli o możliwych zmianach zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. To negatywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, jednak już wieczorem pozbędziesz się wszelkich wątpliwości co do swojej decyzji, i Twoja samoocena wzrośnie.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Ten dzień będzie charakteryzował się niezdecydowaniem i niepewnością – to wynik nieudanej, pospiesznej i źle przemyślanej inicjatywy. Gwiazdy przepowiadają, że problem, który Cię dręczy, już wkrótce zniknie.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Przed Tobą wyjątkowo pomyślny dzień, pod każdym względem. Unikaj zbyt głębokiej analizy ostatnich wydarzeń – już za późno na zmiany. Lepiej skoncentruj się na najbliższej przyszłości.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Satysfakcję przyniesie Ci dzisiaj wykonywanie pracy za inne osoby. Nie dopuszczaj nawet do drobnych konfliktów. Istnieje szansa, że ​​rozwiną się one w przedłużającą się agresywną konfrontację.

Horoskop na środę 14.08.2019

Przygotuj się na nowe znajomości, kuszące oferty, kreatywne myśli i szalone pomysły. Ukochana osoba może narzekać na Twój tryb życia, ale nie odbieraj tej krytyki zbyt poważnie.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Postrzeganie wielu rzeczy może się dziś zmienić, szczególnie w kwestiach zawodowych. Czyjaś opinia na temat Twojej osoby pomoże Ci w końcu odetchnąć z ulgą.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Bliskie osoby, które podzielą się z Tobą smutkami i wątpliwościami, liczą na Twoją pomoc. Gwiazdy nie wykluczają Twojego udziału w ciekawym przedsięwzięciu. W miłości bez zmian.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Być może tego dnia będziesz musiała rozwiązać kilka problemów domowych. Nie odkładaj tego na później, jeśli nie chcesz ponieść jeszcze większych strat. Postaraj się zrelaksować w najlepszy możliwy dla Ciebie sposób, proponując ukochanej osobie spontaniczny wyjazd.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Dziś będziesz musiała pokonać zarówno Twoją wrodzoną powolność w podejmowaniu decyzji, jak i strach przed utratą niezależności. Zaspokoisz jednak głód przyjaznej komunikacji, szczególnie jeśli musisz uzyskać ocenę swoich działań i poglądów.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 12.08.2019

Tematem przewodnim tego poniedziałku będzie różnorodność. Dzień będzie pełen miłosnych przygód, szaleństw i nieprzewidzianych zwrotów wydarzeń. Jednak Gwiazdy nie wykluczają, że nastąpi nieoczekiwany zwrot w Twojej karierze, więc pochłoną Cię perspektywy dalekie od romantycznych wyznań.

Horoskop na wtorek 13.08.2019

Twoja władza będzie rosła zarówno w wąskich, jak i szerokich kręgach, będziesz prowadzić innych za sobą. Wszelkie transakcje finansowe będą rozwijać się pomyślnie, a w relacji miłosnej zapanuje pełna harmonia.

Horoskop na środę 14.08.2019

Jeśli dokładnie przemyślałaś każdy z Twoich ostatnich kroków, dziś możesz odważniej wykorzystać swoje szanse. Zwróć uwagę na szare tło tego dnia – niewykluczone, że ukrywa naprawdę interesujące wydarzenia.

Horoskop na czwartek 15.08.2019

Dzisiaj poczujesz się jak wulkan pasji i inspiracji! Zapomnisz o pośpiechu i trudnościach. Wszystkie drzwi będą dla Ciebie szeroko otwarte.

Horoskop na piątek 16.08.2019

Z poczuciem głębokiej satysfakcji wykonasz swoją ulubioną pracę lub zanurzysz się w jakimś procesie twórczym. Nie idź jednak za daleko. Dziś będziesz musiała udowodnić swoim przeciwnikom, że wszelkie zarzuty są bezpodstawne, a podejrzenia oraz ataki są jedynie konsekwencją ich nieuczciwości i zaniedbania.

Horoskop na sobotę 17.08.2019

Jeśli jasno wyrazisz swoje pragnienia i związane z nimi zadania, odniesiesz sukces. Los da Ci szansę nauki na błędach innych – nie zmarnuj jej. Bez trudu znajdziesz wyjście z niektórych ślepych zaułków.

Horoskop na niedzielę 18.08.2019

Przed Tobą słoneczny, spokojny i dość romantyczny dzień. Niewykluczone, że zabraknie Ci przejrzystości w obecnej relacji. Aby nie doprowadzić do nieprzyjemnej kłótni z ukochaną osobą, powstrzymaj się od kąśliwych komentarzy. Na wszystko przyjdzie czas. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…