Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź Twój horoskop codzienny na nadchodzący tydzień!

15.04.2019 – 21.04.2019

Redakcja VIVA! 14 kwietnia 2019 17:00
Fot. stock.adobe.com

Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co Cię czeka w tym tygodniu!

Baran (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Początek tego tygodnia Cię rozczaruje, ponieważ napotkasz opór ludzi, którzy mimo zdrowego rozsądku nie zechcą rozstać się ze swoimi nawykami. Jednak już wieczorem druga połówka zaskoczy Cię miłą niespodzianką, więc radosny nastrój będzie towarzyszył Ci przez pozostałe dni tygodnia.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Jeśli nie boisz się ryzyka i nieprzewidywalnych konsekwencji, możesz odpowiedzieć na atak nieprzychylnych Ci osób, ale perspektywy tego wydarzenia są niekorzystne. Ten dzień lepiej spędzić w spokoju i samotności, analizując strategię i taktykę zachowania.

Horoskop na środę 17.04.2019

Podejmiesz dziś kolejną próbę pozbycia się ze swojego życia bezsensownych informacji. Nadszedł czas, aby radykalnie zmienić swój wizerunek. Romantyczne spotkanie z drugą połówką ukoi Twoje nerwy.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Niewykluczone, że zmusisz się do jeszcze większego wysiłku, aby osiągnąć swój cel. W przeciwnym razie pozostaniesz z niczym. Jeśli Ci się uda, możesz liczyć na udany okres życia, pełen sukcesów i zwycięstw.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Dzisiaj zaczniesz intensywnie oczyszczać swoją przestrzeń życiową, pozbywając się nadmiaru informacji, które zabierają cenny czas. W życiu osobistym całkowity spokój, żadnych wzlotów i upadków. Pod koniec dnia możesz otrzymać nieprzyjemną informację o bliskiej osobie.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Dziś nie warto ulegać pokusom na zakupach, jeśli nie chcesz popaść w kłopoty finansowe. Miłość, podziw i szacunek ukochanej osoby zmuszą Cię do ucieczki od rzeczywistości. Zwróć uwagę na swoje zdrowie.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Poczujesz, że zaczyna kierować Tobą oszałamiająca energia! To dobry dzień na analizę dalszych działań. Rodzinne spotkanie sprzyjać będzie szczerym rozmowom, których tak bardzo brakowało Ci w ostatnim czasie.

Byk (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Twoje wyrafinowane maniery zachwycą nowych współpracowników, dlatego z powodzeniem zrobisz udany ruch w kierunku rozwoju zawodowego. Przed Tobą dzień odkrywania swoich talentów i możliwości.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Podążaj tylko za własnymi potrzebami, a odniesiesz sukces. Niespodziewanie poszerzy się krąg Twoich zainteresowań zawodowych. Masz szansę na rozwiązanie wszelkich kłopotów i problemów, związanych ze sprawami rodzinnymi.

Horoskop na środę 17.04.2019

Zapomnij o granicy, która oddziela przyjaźń od głębszej relacji. Gwiazdy są po Twojej stronie! Postaraj się nie zrazić do siebie osób, które nie podzielają Twoich poglądów.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Dziś warto wyjść z domu, aby spotkać się z przyjaciółmi i szczerze porozmawiać o wszystkim, co Cię trapi. Nowe wyzwania zawodowe zmotywują Cię do dalszego rozwoju.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Będziesz błyszczeć, okazując siłę swojego uroku i osobowości. Jeśli wciąż zmagasz się z dręczącym Cię problemem, niewykluczone, że prawdziwie zaufany przyjaciel uratuje Cię przed bardzo nieprzyjemną sytuacją i zapewni moralne oraz finansowe wsparcie.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Porażka w sprawach osobistych lub zawodowych zmobilizuje Cię do spotkania z bliskimi osobami. Nie martw się jednak, ponieważ trudna sytuacja nie będzie trwać długo. Nie musisz obawiać się problemów finansowych.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Dziś należy uważać na zbytnią szczerość, dzieląc się doświadczeniami z poprzednich dni. Może wydarzyć się coś negatywnego, na co nie będziesz mieć wpływu – kontroluj siebie, aby nie zaszkodzić swojej reputacji.

Bliźnięta (21.05 - 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Przygotuj się na niekorzystne plotki na temat Twojej osoby, które mogą Cię obrazić. Nie licz jednak na przeprosiny – tylko Twoja wiara w prawdziwość Twoich działań i poczucie samozachowawczości pozwoli Ci uniknąć potencjalnego konfliktu.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Dzisiejszy dzień zapowiada się spokojnie. Współpracownicy chętnie okażą Ci swoje wsparcie, jeśli poprosisz o pomoc z nadmiarem obowiązków. Nawet jeśli trudno Ci uwierzyć w miłość, pamiętaj, że wszystko jest możliwe!

Horoskop na środę 17.04.2019

Środa to niekorzystny dzień na spotkania towarzyskie i randki, warto jednak popracować nad komunikacją z krewnymi. Mądre i właściwe myśli na temat relacji z ukochaną osobą skłonią Cię do poważnej decyzji o dalszym rozwoju związku.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Nadszedł czas, aby podkreślić swoją indywidualność i obojętność wobec opinii otoczenia. Nawet jeśli poczujesz się zmuszana do podejmowania decyzji za inne osoby, nie obawiaj się negatywnych konsekwencji.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Twoje pomysły zmobilizują Cię do stworzenia czegoś nowego, a cele i pragnienia będą łatwiejsze do osiągnięcia. Postaraj się nie podejmować poważnych rozmów na temat zmiany pracy.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Urzeczywistnienie pragnienia może wymagać wydania znacznej sumy pieniężnej, ale niepokój i niechęć ustąpią miejsca radości. Bliska osoba może zaskoczyć Cię romantycznym wyznaniem, jednak nie odpowiadaj zbyt pochopnie.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Dziś warto szczególnie uważać na swoje słowa i czyny. Nie dziel się swoimi planami na najbliższą przyszłość, jeśli nie chcesz ponieść porażki.

Rak (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Ten dzień będzie trudny, ale prognoza Gwiazd jest dość optymistyczna! Pamiętaj, że milczenie jest złotem i bądź bardzo dyplomatyczną, tolerancyjną i taktowną osobą, zwłaszcza podczas rozmów biznesowych.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Osiągniesz sukces, jeśli jasno wyrazisz swoje pragnienia i cele. Zmiany są możliwe zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym – być może właśnie dziś spotkasz swoją przyszłą drugą połówkę.

Horoskop na środę 17.04.2019

Dzisiaj z trudnością zaakceptujesz rzeczy, niezgodne z Twoim poglądem na życie. Postaraj się jednak powstrzymać od przykrych komentarzy, jeśli nie chcesz pogorszyć relacji ze współpracownikami. W życiu osobistym przyda się szczera rozmowa o przyszłości. 

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Niewykluczone, że na chwilę stracisz równowagę pod wpływem nadmiaru przykrych obowiązków i zmartwień. Wieczór zaskoczy Cię jednak przypływem siły, co znacznie poprawi Twój nastrój i przyniesie długo oczekiwany rezultat.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Spotkanie z długoletnimi partnerami biznesowymi będzie miało korzystny wpływ na Twoją karierę. Piątek to wspaniały dzień na przemyślenia – postaraj się wybaczyć błędy innych osób i zapomnieć o zniewagach w relacjach z krewnymi i przyjaciółmi.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Zadbaj o zdrowie, a szczególnie uważaj na przeziębienie i urazy. Jeśli chcesz się prawdziwie zrelaksować, zorganizuj przyjemny wieczór z bliskimi i przyjaciółmi.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Wspaniały nastrój Cię nie opuści, dzięki wewnętrznej satysfakcji. Najskrytsze pragnienia na dobre zadomowią się w Twojej podświadomości, dlatego już dziś zacznij planować działania, które przybliżą Cię do celu.

Lew (23.07 – 22.08)

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Postaraj się nie przegapić szansy, aby zrobić wrażenie na osobie, którą tak bardzo cenisz. Zrealizujesz plan, w który inwestowałaś przez długi czas. W życiu miłosnym nie zabraknie nieporozumień – nie zrzucaj problemów na drugą połówkę, ale wysłuchaj jej racji.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Dobry nastrój korzystnie wpłynie na relacje z innymi w sferze biznesu i miłości. Jednak z pewnym smutkiem przyznasz, że z jakiegoś powodu nie cieszy Cię już to, co wcześniej było ogromną zachętą i motywacją dla większości twoich działań.

Horoskop na środę 17.04.2019

W życiu zawodowym pojawi się chwilowa stagnacja, ale nie próbuj zmieniać sytuacji na siłę. Potrzebujesz chwili wytchnienia! Zauważysz, że ukochana osoba traktuje Cię wspaniale, zwracając uwagę na każdy szczegół Twoich pragnień.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Szybko zapomnisz o wydarzeniach, które ostatnio sprawiły Ci radość. Niestety, dziś nie unikniesz pewnych rozczarowań. W żadnym wypadku nie wyżywaj się na bliskich osobach, jeśli nagle poczujesz taką potrzebę.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Ten dzień przybliży Cię do wypełnienia ważnego zadania. Uwierz, że Twój długotrwały wysiłek się opłaci! Pomimo wszystko, nie uciekniesz od podjęcia poważnej decyzji dotyczącej życia osobistego.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Nie odmawiaj spotkania z osobą, która od dawna Ci się podoba, ponieważ na pewno spędzisz wieczór w miłym towarzystwie. Niedawne konflikty ze stałym partnerem nie będą już wpływać na obecną sytuację w związku.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Przelotna znajomość może zmienić Twoje życie. Druga połówka zaskoczy Cię swoją propozycją. Nie zrujnujesz tej relacji, jeśli nie pospieszysz się z odpowiedzią. Zbyt pochopna decyzja może być początkiem końca.

Panna (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Gwiazdy podpowiadają, że w poniedziałek należy unikać wszelkich dyskusji o rzeczach materialnych. Ze względu na niebezpieczeństwo załamania nerwowego, warto odpocząć w towarzystwie najbliższych.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

W miłości czeka na Ciebie romantyczne wyznanie i niezapomniane spotkanie. Nieoczekiwany przypływ energii zmotywuje do działania. Niestety, zbyt wymagające podejście do życia może zniszczyć wszystko, na co tak długo pracowałaś.

Horoskop na środę 17.04.2019

Poczujesz się nieswojo z powodu niewytłumaczalnego uczucia niepokoju. Tak, coś się zmieniło w Twoim życiu – ale nie na gorsze! Horoskop ostrzega, że bliska osoba może Cię rozczarować.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Nie spędzaj tego dnia samotnie i unikaj sytuacji, które mogą prowadzić do problemów. Jeśli determinacja i cierpliwość przeważą nad emocjami, odniesiesz wielki sukces w najbliższej przyszłości.

Horoskop na piątek 19.04.2019

W piątek pomyśl przede wszystkim o swoich bliskich – zrób dla nich jak najwięcej przyjemnych i przydatnych rzeczy. Zmiana klimatu zawodowego może mieć korzystny wpływ na Twoje zdrowie.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Jeśli wciąż nie możesz rozwiązać dręczącego Cię problemu, skonsultuj się z partnerem i członkami rodziny. Po wysłuchaniu różnych punktów widzenia podejmiesz prawidłową decyzję. Dziś możesz powierzyć swoje myśli innym ludziom.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Spotkania towarzyskie, impreza rodzinna – jesteś bardzo potrzebna swoim najbliższym, nawet jeśli musisz zmusić się do takiego wyjścia. Spędzanie czasu w otoczeniu przychylnych Ci osób będzie dla Ciebie korzystne i uzdrawiające.

Waga (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Dzień zacznie się od miłych słów, a także będzie udany pod względem wstępnych negocjacji biznesowych. Powstrzymaj się jednak od podejmowania poważnych decyzji, chociaż pokusa będzie wielka. Przygotuj się na niespodziewane wydatki finansowe.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Ten dzień nie będzie przepełniony spokojem. Konieczne jest pilne skupienie się na powierzonych Ci zadaniach, dlatego nie pozwól, aby ktokolwiek manipulował Twoim czasem, uczuciami i opiniami. Wynik będzie tego wart!

Horoskop na środę 17.04.2019

Środa absolutnie nie nadaje się do rozwiązywania ważnych problemów. Poświęć więcej czasu na rozmowy z bliskimi osobami, w przeciwnym razie ryzykujesz całkowitą izolację. Postaraj się naprawić błędy z przeszłości.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Rozwiązania na Twoją korzyść to doskonała perspektywa dalszego rozwoju zawodowego. Unikaj wszelkich zmian i nowości – dotyczy to zarówno Twojego wizerunku, jak i zachowania.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Poczujesz, że jesteś przemęczona ciężarem obowiązków i zobowiązań wobec innych ludzi, ale wiara we własne możliwości pomoże Ci wykonać niezbędne działania bez zarzutu. Niewykluczone globalne zmiany w życiu osobistym!

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Przed Tobą dość emocjonalny dzień. Wspaniały, bezwarunkowy sukces czeka na Ciebie w tak ważnych dziedzinach, jak miłość, pieniądze i kariera. Początkowe korzyści mogą przynieść coś więcej, jeśli zachowasz spokój i nie zaczniesz zdradzać tajemnicy swojego powodzenia.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Pomimo bardzo małej liczby zwolenników Twojej filozofii życiowej, udowodnisz, że masz rację. Otoczenie zrobi wszystko, aby podkreślić swój szacunek wobec Twojej osoby. Wieczorem koniecznie poproś drugą połówkę o szczerą rozmowę.

Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Nadchodzą oszałamiające dni pełne energii! Twoja intuicja pomoże podjąć właściwe decyzje, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Twoja kondycja fizyczna pozwoli Ci zastosować nowe podejście do różnorodności życia. Negatywne, burzliwe chwile są już za Tobą, dlatego przestań wspominać przeszłość. Postaraj się żyć teraźniejszością, aby nie stracić szansy na coś, na czym bardzo Ci zależy.

Horoskop na środę 17.04.2019

Będzie to dzień szczerej komunikacji z innymi osobami. Niewykluczone, że poprawisz sytuację finansową z pomocą krewnych. Relacja z partnerem będzie czuła i delikatna, dlatego zaczniesz zastanawiać się nad kolejnym etapem waszej znajomości.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Niestety, pewne nieprzyjemne wydarzenia wyczerpią Twoje nerwy. Dziś lepiej odpocznij, zadbaj o swoje zdrowie i nie próbuj na siłę zmieniać obecnej sytuacji. Bliska osoba chętni podzieli się z Tobą dobrą radą, dzięki której odnajdziesz rozwiązanie problemu.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Szczęśliwe minuty będą się mnożyć, a Twój urok zapewni zwycięstwo. Nie odrzucaj mało interesujących zadań zawodowych, ponieważ mogą się one opłacić. W życiu osobistym możliwe nieporozumienia i kłótnie z drugą połówką. Jednak niezadowolenie nie przerodzi się w poważny konflikt.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

To, co wydawało Ci się ostatnio bardzo ważne, odejdzie w niepamięć. Rozczarowanie może wynikać z nadmiernych oczekiwań. Słabe samopoczucie może przeszkodzić wcześniej ustalonym planom na weekend.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Przyjazna relacja z bliskimi to Twój klucz do lepszego nastroju. Przeanalizuj, co możesz zrobić, aby osiągnąć sukces. Dziś postaraj się odpocząć i nabrać sił przed kolejnym wyzwaniem.

Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

W tym tygodniu zaprezentujesz najlepsze cechy charakteru. Odniesiesz sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Warto zwrócić uwagę na to, czego naprawdę chcesz. Bliska osoba ucieszy się, że znów jesteś skłonna do intymnych, poufnych rozmów.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Przed Tobą dzień odważnych działań i ambitnych planów. Porządek i zyskowne kontrakty przyniosą swoje owoce. Nieoczekiwany powrót osoby z przeszłości zburzy Twoje plany prywatne. Nie poddawaj się emocjom.

Horoskop na środę 17.04.2019

Przed Tobą przyjemny, bezproblemowy i radosny dzień! Podkreślisz swój nieodparty urok osobisty i siłę perswazji, która pomoże sprowadzić kogoś na właściwą drogę w życiu.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

W czwartek masz szansę na zmianę na lepsze: być może przeprowadzisz się do nowego biura, uzyskasz podwyżkę, zmienisz miejsce zamieszkania lub udasz się w wymarzoną podróż. Małe i duże osiągnięcia napędzą Cię do działania.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Wskazówki nieznajomych nie przyniosą właściwej odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, dlatego polegaj wyłącznie na swojej intuicji. W życiu osobistym nie zabraknie poważnych wyznań.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Zachowaj spokój i znaj swoją wartość. Odłóż na bok wątpliwości, że coś może Ci się nie udać. Inni ludzie wydają się być bardziej skuteczni i zdolni, ale nie jest to prawda. Być może brakuje Ci wiary w siebie?

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Postaraj się wypocząć, ponieważ nowy tydzień przyniesie ze sobą wiele zmian. Niedziela to doskonały dzień na przemyślenia – zastanów się, co może Cię uszczęśliwić w życiu zawodowym i prywatnym.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Wola samodoskonalenia pomoże Ci iść naprzód – zarówno w życiu zawodowym, jak i w relacjach osobistych. Niewykluczone, że związek, na którym tak bardzo Ci zależy, stanie się rzeczywistością.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby druga połówka czuła się szczęśliwa. Początek dnia zakończy się sukcesem, ale mogą pojawić się trudności finansowe. Nie poddawaj się, ponieważ to jedynie przejściowy problem.

Horoskop na środę 17.04.2019

Bliska osoba w znaczący sposób Cię wesprze i pomoże dokonać właściwego wyboru. Wystarczy poprosić o pomoc. Nieoczekiwany przypływ energii zmotywuje Cię do rozwoju osobistego.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Uważaj na intrygi, unikaj kompromisów ze współpracownikami, i nie pogarszaj sytuacji już konfliktowych. Prawdopodobnie wieczorem poczujesz zmęczenie, dlatego pozwól sobie na chwilę relaksu w samotności.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Przed Tobą ważne wydarzenia, które będą wymagały dużo energii. Piątek to doskonały dzień na duże zakupy, ponieważ zwrócisz uwagę jedynie na to, czego naprawdę potrzebujesz i nie wpłynie to na stan Twoich finansów.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Sobota upłynie pod znakiem spotkań z przyjaciółmi. Nie proś jednak o poradę, nawet jeśli zmagasz się z problemami w związku. Poważne uczucia wymagają szczerej rozmowy wyłącznie z ukochaną osobą.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Zadbaj o swoje zdrowie! Nie wykonuj nagłych ruchów w życiu osobistym, jeśli nie chcesz pogorszyć napiętej sytuacji. Proste przyjemności, wynikające z domowego komfortu, sprawią Ci radość.

Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Niewykluczone, że popełnisz dziś kilka błędów – najlepiej napraw je natychmiast. Dzień przyniesie wiele nieporozumień, i nie będziesz w stanie dostroić się do żadnej użytecznej aktywności przez dłuższy czas.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

Unikniesz konfliktu zawodowego, jeśli szczerze porozmawiasz o swoich obawach i postarasz się zrozumieć punkt widzenia innych osób. Nie zmarnuj też szansy na wzmocnienie poważnej relacji osobistej.

Horoskop na środę 17.04.2019

Presja i pewna niekontrolowana agresja z Twojej strony zwiastują kłopoty. Szczególnie uważaj na to, co mówisz i robisz, ponieważ wszystkie oczy są zwrócone na Ciebie. Jeśli sytuacja finansowa na to pozwala, zrelaksuj się na zakupach.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Gwiazdy odradzają pożyczanie pieniędzy, nawet bliskim osobom. Istnieje prawdopodobieństwo, że nigdy ich nie odzyskasz. Jeśli chodzi o życie miłosne, nie możesz narzekać – druga połówka zrobi wszystko, co w jej mocy, aby poprawić Ci nastrój.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Niespodziewana pomoc wpływowej osoby okaże się prawdziwym zbawieniem, ale nie obejdzie się bez pewnych wyjaśnień i nieporozumień. Od teraz wszystko będzie łatwiejsze, ponieważ odkryjesz nowe możliwości i uwierzysz w swoją siłę.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Jeśli nie okażesz większej pewności siebie, nowy związek będzie skazany na niepowodzenie. Wygrasz, demonstrując powściągliwość, wytrwałość i cierpliwość.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Nie zapominaj o krewnych – czekają na Twoje odwiedziny! Wieczorem znacznie poprawi Ci się humor, ze względu na zmianę atmosfery. Nikt i nic nie będzie w stanie zepsuć tej długo oczekiwanej i pożądanej chwili spokoju.

Ryby (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 15.04.2019

Niestandardowe rozwiązania i łamanie przestarzałych stereotypów pomogą Ci odnaleźć klucz do sukcesu. Dzisiaj nie możesz nikogo zawieść, a cały świat będzie u Twoich stóp. Postaraj się bardziej zadbać o zdrowie, szczególnie o sen.

Horoskop na wtorek 16.04.2019

To nie jest najlepszy dzień na romantyczne randki. Wątpliwości co do wiarygodności Twojego partnera, mogą zranić Twoją drugą połówkę. Uważaj na ironiczne komentarze, jeśli nie chcesz stracić związku, na którym Ci zależy.

Horoskop na środę 17.04.2019

Dziś będziesz popełniać nietypowe dla ciebie akty – będąc osobą oszczędną, wydasz okrągłą kwotę na rzecz, której nie potrzebujesz. Zaakceptuj to, i przygotuj się na przyjemne konsekwencje spontanicznych decyzji w najbliższej przyszłości.

Horoskop na czwartek 18.04.2019

Czwartek to doskonały dzień pod względem odkryć i spostrzeżeń. Stare wspomnienia ożyją, więc masz szansę na zrozumienie własnych uczuć i aspiracji. Nie odrzucaj nietypowej propozycji zawodowej.

Horoskop na piątek 19.04.2019

Watpliwości, dotyczące przyszłości, wciąż będą Cię niepokoić. Wszelkie problemy zostaną rozwiązane tylko z pomocą najbliższych. Nie odrzucaj cennych rad, nie obrażaj się na krytykę i podziękuj za troskę o Twój los.

Horoskop na sobotę 20.04.2019

Ludzie będą Cię szczerze podziwiać, a przyciągnie ich Twój optymizm i dobry humor. Na pierwszym planie znajdzie się kwestia rozwoju i edukacji. Zawyżone oczekiwania i nadmierna presja innych osób może zmusić Cię do zrobienia czegoś, czego nie chcesz.

Horoskop na niedzielę 21.04.2019

Niestety, nie unikniesz rozczarowania przyjaźnią, ale ukochana osoba chętnie Cię wesprze w tej trudnej chwili. Do wszelkich obietnic podchodź ostrożnie – ściśle kontroluj każde słowo i ruch, aby nie zawieść nikogo w przyszłości.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?