Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Oto Twój horoskop codzienny na ostatni tydzień czerwca!

Co wydarzy się w dniach 24–30.06.2019?

Redakcja VIVA! 23 czerwca 2019 17:56
Fot. stock.adobe.com

Przed Tobą ostatni tydzień czerwca! Jakie niespodzianki przygotowały Gwiazdy na ten czas? Sprawdź swój znak zodiaku, aby się przekonać!

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Dziś zrozumiesz, że masz szczęście we wszystkim, co wiąże się z pieniędzmi. Dlatego postaw na inwestycje kapitałowe i zakup nieruchomości. W życiu osobistym nie oczekuj dużych zmian, ale Twój niewinny flirt może zirytować obecnego partnera i doprowadzić do burzliwej kłótni.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Dzień sprzyja podróżowaniu. W miejscu pracy unikaj arogancji i nie krytykuj nowych pracowników. Niektóre z Twoich dzisiejszych projektów mogą być uznane za bardzo udane, pochwalą Cię kompetentne osoby, motywując do dalszego działania.

Horoskop na środę 26.06.2019

Twoi wrogowie nie będą w stanie zapobiec Twojemu szczęściu. Po południu mogą Cię ucieszyć nieoczekiwane informacje. Bądź gotowa do podejmowania szybkich decyzji, ponieważ jeśli zaczniesz się wahać, możesz pozostać na straconej pozycji.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Już od rana nie będziesz narzekać na brak energii, pierwsza połowa dnia obiecuje wspaniałe rezultaty Twojej pracy. Jednak wieczorem Twoja aktywność zmaleje. Możliwe nieuczciwe zagrania ze strony partnerów biznesowych lub współpracowników – uważaj!

Horoskop na piątek 28.06.2019

Gwiazdy ostrzegają, że nie powinnaś angażować się w kłótnie innych osób. Wszelkie zmiany będą niekorzystne dla Twojego sukcesu zawodowego. Podążaj zaplanowanymi ścieżkami, aby cieszyć się zyskiem i wspaniałymi perspektywami na przyszłość.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Niewykluczone, że dziś poczujesz niezadowolenie z siebie i żal z powodu kłopotów, związanych z przyjacielską relacją. Gwiazdy ostrzegają, że sama możesz wywołać negatywny stosunek do siebie, nieco upiększając obecny stan rzeczy, aby podkreślić swoją wiarygodność.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Możliwe negatywne emocje. Postaraj się oczyścić swoje życie ze wszystkiego, co negatywne, niepotrzebne, denerwujące, przestarzałe.

BYK (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś spędzić ten dzień pasywnie. Nie podejmuj żadnych poważnych kroków – jeśli coś się nie uda, będziesz smutna i odczujesz ogromny spadek energii życiowej.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Postaraj się zrównoważyć pracę i życie osobiste, inaczej zaszkodzisz relacji rodzinnej. Postaraj się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, nie tylko przy słonecznej i ciepłej pogodzie.

Horoskop na środę 26.06.2019

Będziesz miała okazję zaprezentować swoje talenty i zdolności. Niewykluczone, że otrzymasz propozycję awansu. Twoja intuicja i dar dalekowzroczności wyostrzą się. Twoje długoterminowe plany i projekty mają szansę na otrzymanie finansowego wsparcia od nowych lub starych przyjaciół.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Dziś zainspirujesz wiele osób ze swojego otoczenia. Nie powinnaś poświęcać się dla dobra innych, wykorzystaj całą swoją siłę na rozpoczęcie własnej drogi do wielkiego sukcesu. W obszarze Twoich finansów nie przewiduje się żadnych zmian.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Obudzisz się z chęcią wyjścia z domu i zabłyśnięcia w towarzystwie, aby potwierdzić swój status, zapewniając sobie intelektualne przywództwo. Udział w wydarzeniach charytatywnych przyniesie Ci głęboką satysfakcję moralną.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Zaufaj opinii otoczenia i nie zachowuj się dzisiaj tak, jak chcesz – Twoja reputacja może ucierpieć i uniemożliwić Ci realizację planów. Zwróć szczególną uwagę na swoje bezpieczeństwo w podróży. W życiu miłosnym możesz liczyć na niespodziankę.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Zastanów się, w jaki sposób możesz wyeliminować błędy w sprawach finansowych i przemyśl niektóre wydatki. Wieczorem masz szansę na udany dialog w rodzinnym kręgu. Zainspirowana sukcesem, zaczniesz ulepszać swój dom, siebie i relację z bliską osobą.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Przed Tobą dzień kreatywności. Sukces w życiu zawodowym jest nieunikniony, o ile okażesz, jak wiele masz energii. Poczujesz, że wzbudzasz zaufanie, ale nie wykorzystuj tego przeciwko innym osobom.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

W życiu zawodowym wciąż poruszasz się tylko do przodu, wykonując od czasu do czasu taktyczne i strategiczne manewry. Dziś będziesz mogła potwierdzić swój status profesjonalisty. Nie bój się, odważnie ruszaj we wszystkich kierunkach – osiągniesz sukces, zwłaszcza w pracy.

Horoskop na środę 26.06.2019

Nadszedł czas na skromność i unikanie ambitnych planów, ponieważ powodzenie osiągniesz tylko dzięki ciężkiej pracy. Dzisiaj możesz bezpiecznie łączyć pracę z przyjemnością i zaproponować ukochanej osobie wspólną realizację niektórych planów. Aby poczuć się jeszcze lepiej, poszukaj nowych kontaktów, przygotuj się do podróży, lub spotkaj się z przyjaciółmi.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Ten dzień sprzyja załatwianiu wszelkich możliwych spraw urzędowych lub biznesowych. Powstrzymaj się jednak od dużych wydatków. W relacji miłosnej poczujesz się zdenerwowana, zazdrosna, pełna wątpliwości i stłumisz swoje prawdziwe uczucia.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Jeśli dzisiaj nie wypełnisz ważnych zobowiązań, narazisz się na nieprzyjemne konsekwencje. Nie przeżywaj z powodu niepowodzeń – Twoi przyjaciele bardzo Ci pomogą i okażą wsparcie.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Dziś nie powinnaś ryzykować w planie finansowym. Warto też unikać wszelkich awantur i pochopnych wniosków. Uważaj na jakiekolwiek oferty handlowe, nie podejmuj też szybkich decyzji i nie gódź się na atrakcyjne – na pierwszy rzut oka – propozycje, nawet jeśli wiarygodnych znajomych.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Dziś powinnaś odpocząć – zadbaj o swoje zdrowie. Twój sukces, zwłaszcza finansowy, będzie prawdziwą motywacją dla niektórych Twoich przyjaciół. Wiele osób będzie chciało grać z Tobą w jednym zespole, ale wybieraj ostrożnie.

RAK (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Nie unikniesz dziś gwałtownych przejawów najszczerszych emocji ze strony zakochanej w Tobie osoby. Gwiazdy podpowiadają, że powinnaś popracować nad związkiem, aby nie wydawał Ci się nudny i monotonny.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Przed Tobą dzień poważnej refleksji nad uczuciami wobec drugiej połówki, możliwe są frustracje i nieprzyjemne odkrycia. Niewykluczone, że będziesz musiała podjąć trudną decyzję. Postaraj się nie przenosić kłopotów osobistych na relacje zawodowe.

Horoskop na środę 26.06.2019

Gwiazdy ostrzegają, że możesz ponownie zafascynować się osobą, która mocno Cię rozczarowała w przeszłości. Przeanalizuj swoje potrzeby i zastanów się, czy naprawdę tego potrzebujesz.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Przed Tobą dość trudny dzień. Napotkasz wiele ukrytych przeszkód, a nieoczekiwane zwroty akcji poprowadzą Cię w złym kierunku, jednak intuicyjnie podejmiesz właściwe decyzje. Relacja miłosna może być napięta.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Nieporozumienia finansowe i nieprzewidziane wydatki mogą Cię nieprzyjemnie zaskoczyć. Pomoc, wsparcie i pocieszenie przyjdą ze strony bliskich i przyjaciół. Masz szansę na szczególne ocieplenie relacji rodzinnej. Zatroszcz się o swoje zdrowie.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Dziś gwiazdy Cię wspierają i bez względu na to, jakie cele stawiasz na pierwszym miejscu, rezultat przyniesie zwycięstwo. Postawisz na świadome i zdecydowane zmiany w swoim życiu. Osiągniesz dokładnie to, czego pragniesz, o ile właściwie obliczysz ryzyko, a także będziesz rozsądna.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Dziś poczujesz się szczęśliwa. Zafascynowana swoim sukcesem, totalnie zmienisz swój wygląd. Nie zapominaj jednak o ukochanej osobie, która może czuć się samotna. Okaż wyrozumiałość i wsparcie.

LEW (23.07 – 22.08) 

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Nie odrzucaj projektów, które Ci się nie podobają – w przyszłości odegrają one pozytywną rolę w Twoim życiu zawodowym. Jeśli jesteś na samym początku relacji z zupełnie nowym partnerem, postaraj się wycofać. W tym przypadku nic dobrego Cię nie czeka.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

W pracy może dojść do konfliktu Twoich aspiracji z poglądami i działalnością przełożonych. Jeśli musisz dokonać wyboru między obowiązkami a pragnieniami, właściwa decyzja przyjdzie Ci do głowy dopiero wieczorem, ale poczujesz ogromną ulgę.

Horoskop na środę 26.06.2019

Gwiazdy uprzedzają, że chwilowo będziesz musiała wykonywać niezbyt interesującą i nie przynoszącą dużych zysków pracę. W Twoim życiu osobistym wystąpią nieporozumienia ze względu na brak akceptacji ze strony ukochanej osoby.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

W Twoim życiu zawodowym zapanuje długo oczekiwana harmonia. Niewykluczone, że pod koniec dnia otrzymasz dużą sumę pieniędzy, którą powinnaś odłożyć. To dobry moment na zaplanowanie wakacji.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Dziś niezadowolenie z siebie, przygnębienie i zły nastrój będą wiodły prym. Wieczorem poczujesz, że jest Ci tak źle, jak nikomu innemu, ale musisz pamiętać, że bywa gorzej. Gwiazdy wciąż są po Twojej stronie.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Dzisiejszy dzień skłoni Cię do poznawania ludzi o podobnych poglądach. Ponieważ jesteś bardzo uczciwą i przyzwoitą osobą, tego samego oczekujesz od innych. Niestety, możesz się rozczarować.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Niedziela sprzyja zakupom i spotkaniom z przyjaciółmi. W zaskakujący sposób otrzymasz namacalne wsparcie z kompletnie nieoczekiwanego źródła. Pamiętaj jedynie o ścisłej kontroli tego, co dzieje się wokół Ciebie, aby nie ponieść przykrych konsekwencji rozpoczętej gry.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Nie unikniesz poczucia strachu, niepewności, dyskomfortu. Podejmiesz próbę naprawy relacji, która wydają się być nieodwracalnie zniszczona. Charakterystyczną cechą tego dnia będzie niezwykłość wszystkich wydarzeń.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Jeśli postawisz dziś na zmianę profilu zawodowego, musisz przygotować się na to, że nie będzie to łatwa droga, i nie każda Twoja inicjatywa doprowadzi do oczekiwanego rezultatu.

Horoskop na środę 26.06.2019

Dzisiaj Twoje plany nie będą miały nic wspólnego oczekiwaniami osób, na które liczyłaś. Być może będziesz musiała zainwestować duże pieniądze w niepewny projekt. Porada dobrego przyjaciela wzmocni w Tobie świadomość poprawności podjętej decyzji.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Dziś będziesz musiała bronić swojego zdania, szczególnie pod względem planów zawodowych. Gwiazdy podpowiadają, że ukochana osoba czeka na komplement – w ten sposób wygładzisz ostatni konflikt.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Konsekwencje ujawnienia ważnego sekretu będą nieprzewidywalne. Jednak nie powinnaś się obawiać, ponieważ wyjdziesz z tego obronną ręką. Możliwe, że ukochana osoba zaskoczy Cię radosną wiadomością.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Głównym wydarzeniem tego dnia może być spotkanie z ciekawą osobą, która na długo pozostanie w Twoim życiu. Gwiazdy nie określają jednak, czy będziesz to relacja wyłącznie przyjacielska, czy możesz liczyć na coś więcej.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Twój wpływ na innych znacząco wzrośnie. Dziś korzystnie przebiegną wszystkie przedsięwzięcia, związane z rodzinnym wypoczynkiem. Wieczorem postaraj się zrelaksować w gronie przyjaciół.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Nie unikniesz dziś nadmiernych emocji i nadwrażliwości – będziesz szczególnie szczera w wyrażaniu swoich pragnień. Pojawią się informacje, które zmuszą Cię do rozszerzenia dotychczasowych granic. Bliscy i przyjaciele będą zaniepokojeni tym stanem rzeczy.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Dziś zdominują Cię sprawy zawodowe. Nadszedł zaskakująco dobry czas na osiągnięcia profesjonalne i finansowe. Właśnie w tym dniu powinnaś spróbować zmienić pracę lub zawrzeć nową umowę. W miłości bez zmian.

Horoskop na środę 26.06.2019

Dziś przyda Ci się Twoja umiejętność głębokiej analizy przyczyn z późniejszym wyciągnięciem rozsądnych wniosków. Całkiem możliwe, że podejmiesz zdecydowany atak przeciwko uzależnieniu od cudzej opinii, będziesz zdeterminowana, aby samodzielnie wybrać strategię swojego zachowania w przyszłości. W pewnym stopniu będzie to przełomowy dzień.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Przed Tobą wiele przyjemnych wydarzeń i kłopotów, związanych z twoją działalnością finansową lub wakacyjną: zakupy, wizyta w banku, obliczenia, rozliczenia... Relacja z przyjaciółmi stanie się cieplejsza, a w związku miłosnym otrzymasz potrzebne Ci wsparcie.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Nie będzie to udany dzień pod względem globalnych zmian, zwłaszcza, że Twoje zdrowie teraz pozostawia wiele do życzenia. Wizyta wiernego przyjaciela poprawi Ci humor – możesz być pewna, że przyjemnie spędzisz czas.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Przed Tobą spokojny początek dnia, jednak wieczorem nie unikniesz gwałtownej kłótni z ukochaną osobą. Jeśli nie powstrzymasz się od okazywania najgorszych cech swojego charakteru, doprowadzisz do nieprzyjemnych konsekwencji. Wybierz bardziej miękką taktykę.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Dziś powinnaś unikać wspólnych przedsięwzięć z dalekimi krewnymi i byłymi znajomymi – skończy się to frustracją i stratą pieniędzy. Jeśli nie zmienisz swojego nastawienia w życiu miłosnym, możesz sprowokować bolesne rozstanie.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Dzisiaj wiele drzwi otworzy się dziś przed Tobą, ale jak możesz odgadnąć, które z nich ukrywają osobę, z którą nie chciałabyś się spotkać? Okaż spryt i pomysłowość. Dzisiaj polegaj tylko na sobie i własnej sile, nie musisz prosić o pomoc.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Ten dzień będzie sprzyjał nowym, dość nietypowym przedsięwzięciom. Twoja odporność na stres zwiększy się wielokrotnie, więc będziesz w stanie odpowiednio przetrwać każdy konflikt. Jeśli poddasz się egoistycznym impulsom, zaryzykujesz utratę czegoś ważnego.

Horoskop na środę 26.06.2019

Gwiazdy wróżą nadejście zasadniczych zmian i zwycięstwo nad irytującym problemem. Wieczorem Twoje samopoczucie nie będzie najlepsze, szczególnie uważaj na przeziębienie. Nie powinnaś zgadzać się na przedłużenie męczącego Cię spotkania.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Dziś będziesz niespokojna i zdenerwowana, jednak poczucie własnej wartości pomoże Ci zachować stan wewnętrznej równowagi. Podróż służbową może okazać się doskonałą trampoliną w kierunku wyczekiwanego awansu.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Twoja wytrwałość będzie hojnie wynagrodzona. Dziś dokończysz ważny projekt, albo otrzymasz wspaniałą ofertę. Gwiazdy wróżą powodzenie w życiu zawodowym. Jeśli chodzi o życie miłosne, tylko właściwe słowa uświadomią ukochanej osobie, jak bardzo jest dla Ciebie wyjątkowa.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Przed Tobą najbardziej udany dzień miesiąca pod względem sukcesu, ale przeszkody będą poważne. Nie unikaj pomocy sprawdzonych przyjaciół. Wieczorem czeka Cię wspaniałe spotkanie z drugą połówką. Niewykluczone, że otrzymasz propozycję nie do odrzucenia...

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Twoje samopoczucie nie pozwoli Ci zrealizować tego, czego pragniesz. Długi sen i wypoczynek fizyczny są więc tym, czego dziś potrzebujesz. Pod koniec dnia popełnione błędy i cierpienia przestaną Cię przygnębiać. Decyzje, które dzisiaj podejmiesz, zapewnią dobrobyt w przyszłości.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Dziś możesz bezpiecznie udać się w każdą niezbadaną podróż, zarówno służbową, jak i romantyczną. Postaraj się drobiazgowo wyrażać swoje pragnienia, odkładając na bok aluzje – tylko w ten sposób będziesz miała szansę zdobyć to, czego chcesz.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Ostatnio ciężko pracujesz, nie oszczędzając zdrowia, ponieważ kierownictwo chce wykorzystać Twój potencjał z maksymalnym pożytkiem. Zaangażowanie przyniesie sukces, jednak nie zaniedbuj siebie.

Horoskop na środę 26.06.2019

Ten dzień będzie korzystny pod względem relaksu. Miłość do samej siebie i odrobina egoizmu uratują Cię od wycieńczenia. Spokojny wieczór w towarzystwie ukochanej osoby przyniesie ulgę zarówno Twojemu ciału, jak i duszy. Możesz odzyskać coś dawno zagubionego i cennego.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Nieuzasadniona radość i wspaniałe samopoczucie – dziś naprawdę będziesz cieszyć się życiem. Gwiazdy obiecują szybkie rozwiązanie wszelkich problemów finansowych. Kusząca propozycja przyjaciół skłoni Cię do szybkiej zmiany planów.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Twoja nieokiełzana szczerość może wywołać szok, ale milczałaś zbyt długo. Odważny eksperyment zakończy się sukcesem, nie licząc kosztów pieniężnych. Dzięki swojej indywidualności znajdziesz się na wygranej pozycji. 

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Dziś na pierwszym planie znajdzie się Twoja relacja rodzinna. Ukochana osoba okaże się dla Ciebie najlepszym wsparciem i źródłem radości. Przed wami szczęśliwe chwile tylko we dwoje.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Przed Tobą udany dzień w życiu miłosnym. Nie zgadzaj się na ryzykowne transakcje gotówkowe – Twoja intuicja pomoże Ci uniknąć nieodwracalnych błędów.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Dziś zrozumiesz, że żyjesz w świecie iluzji, szczególnie jeśli chodzi o Twoje życie osobiste. Postaraj się nie odrzucać osób, które się o Ciebie martwią. Nie wszystko wygląda tak dobrze, jakbyś tego chciała.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Niewykluczone, że dziś będziesz musiała wybrać między korzyścią majątkową a reputacją. Wszelkie inicjatywy staną w miejscu z powodu Twojej obojętności.

Horoskop na środę 26.06.2019

Dzisiaj istnieje duże prawdopodobieństwo konfliktu. Gwiazdy podpowiadają, że masz większą szansę na spełnienie pragnień. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności i zrób przełomowy krok w kierunku sukcesu. Nie rozczulaj się nad sobą, ale działaj zdecydowanie i wytrwale.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Dziś zwróć szczególną uwagę na swoje uczucia. Być może zbyt głęboko ukrywasz czułe słowa, których tak bardzo potrzebuje ukochana osoba? Nieoczekiwana sympatia może później przekształcić się w coś więcej, ale nie spiesz się z wnioskami.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Postaraj się odpocząć. Przeanalizuj dziś swoje potrzeby, zastanów się nad planem na przyszłość, zainspiruj się do działania. Poznaj siebie, a poznasz otaczający Cię świat.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Gwiazdy mówią, że właśnie dziś pojawi się szansa, abyś zorganizowała swoje życie w inny sposób, pogrążając się w świecie nowych możliwości. Być może otrzymasz zwrot długu i będziesz miała okazję zrealizować dawne marzenie.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Przed Tobą wspaniały dzień na przyjemny wypoczynek. Będąc na łonie natury, skoncentruj się na pięknych widokach wokół siebie. Wieczorem pogrążysz się w nieustannym strumieniu myśli, nawiązujących do wydarzeń burzliwego i trudnego tygodnia.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Przed Tobą dzień wprost idealny pod względem podróży. Dziś nie powinnaś się angażować w zbyt ambitne projekty – ciesz się tym, co masz. Twoje sukcesy twórcze chwilowo nie zmienią nic w Twoim życiu.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Twój nastrój będzie równy i radosny, a skromne sukcesy w pracy napędzą do działania. Będziesz bardzo podejrzliwa, słuchając komplementów – czy to prawda, czy kłamstwo? Nie obawiaj się, otoczenie jest życzliwe.

Horoskop na środę 26.06.2019

Twoja sytuacja finansowa znacząco się poprawi. Nie unikniesz dziś mistycznych zbiegów okoliczności, ale nie przywiązuj do nich zbyt dużej wagi. Odpocznij od przygód miłosnych – teraz najprawdopodobniej doprowadzi Cię to do ślepego zaułka.

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Postaraj się popracować nad dystansem, jaki powstał między Twoimi fantazjami a rzeczywistym stanem rzeczy. Prawdopodobieństwo konfliktu ze stałym partnerem wzrośnie do maksimum.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Z powodzeniem będziesz kontynuować obiecującą i dochodową działalność, niedawno rozpoczętą. Dzisiaj możesz usłyszeć dużo słów miłości. Zaufaj opinii ukochanej osoby – Gwiazdy również są po Twojej stronie.

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Dziś okaże się, że nie możesz ufać wszystkim. W każdej sytuacji bądź konsekwentna w podejmowaniu decyzji. Uważaj jedynie na samodzielne kroki przy podpisywaniu dokumentów i umów, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Koniecznie skonsultuj się z kimś, komu ufasz.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Dziś zanurzysz się w wir spotkań z przyjaciółmi i innymi osobami, które mają pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie. Usłyszysz wiele pochwał na temat swojego umysłu, piękna i wyglądu. Przygotuj się na mały konflikt, spowodowany przez zazdrość Twojego partnera.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 24.06.2019

Gwiazdy przywidują spotkanie, które wywoła w Tobie chęć bliższego przyjrzenia się zwykłym rzeczom i wciąż powtarzającym się wydarzeniom. Być może pojawią się nowe problemy, związane z zawodową konkurencją. Uda ci się obronić swoje zdanie i pozostać na wygranej pozycji.

Horoskop na wtorek 25.06.2019

Dziś istnieje duże prawdopodobieństwo otrzymania prezentu z kategorii odwiecznego marzenia. Spodziewaj się też zysku lub korzystnej transakcji finansowej. Gwiazdy nie zalecają pożyczania pieniędzy, nawet najbliższym.

Horoskop na środę 26.06.2019

Dołóż wszelkich starań, aby drobna zniewaga ukochanej osoby nie przesłoniła uczuć. Tęsknota za przeszłością pochłonie na chwilę Twoje myśli. Pod koniec dnia będą Cię kusić duże wydatki, ale przemyśl, czy naprawdę warto?

Horoskop na czwartek 27.06.2019

Dzisiaj będziesz cieszyć się każdym drobiazgiem. Zbyt swobodne myślenie może negatywnie wpłynąć na relację z konserwatywnymi krewnymi. Pragnienie wyrażania swojego zdania przeważy zdrowy rozsądek.

Horoskop na piątek 28.06.2019

Jeśli nie uda Ci się znaleźć wspólnego języka ze współpracownikami, zamiast wsparcia i pomocy, napotkasz ogromną przeszkodę dla realizacji swoich planów. Gwiazdy zapowiadają globalne zmiany, korzystne dla Twojej przyszłości. Dzień zakończy się sukcesem!

Horoskop na sobotę 29.06.2019

Dziś uda Ci się rozwiązać złożone problemy rodzinne. Gwiazdy nalegają – nie przegap chwili i bez wahania podejmij decyzję, robiąc śmiały krok w kierunku nowych perspektyw.

Horoskop na niedzielę 30.06.2019

Przed Tobą dzień oświecenia – podejmiesz ważną decyzję, która przyniesie Ci powodzenie i satysfakcję w przyszłości. Twoje otoczenie nie będzie dziś w stanie dotrzymać Ci tempa i biec razem z Tobą w kierunku sukcesu. Wieczorem przekonasz się, że zrobiłaś dla siebie więcej niż kiedykolwiek indziej. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!