Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Oto Twój horoskop codzienny na pierwszy tydzień czerwca!

Sprawdź, co wydarzy się w dniach 03–09.06.2019!

Redakcja VIVA! 2 czerwca 2019 16:53
Fot. stock.adobe.com

Co przygotowały dla Ciebie Gwiazdy na początku nowego miesiąca – czerwca 2019? Dowiesz się, sprawdzając swój znak zodiaku!

BARAN (21.03 – 19.04)

baran horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Dziś Twoja niepohamowana ambicja zdominuje rzeczywistość, więc zdecydujesz się na realizację najśmielszych planów. Będziesz w dobrym nastroju i prawdopodobnie spędzisz romantyczny wieczór z ukochaną osobą. Unikaj długich dyskusji i sprzeczek z otoczeniem.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Gwiazdy zapewnią Ci dziś wielkie szczęście, ale zdasz sobie sprawę z tego znacznie później, nie teraz. W międzyczasie ciesz się życiem i spokojnie kontynuuj rozpoczęte sprawy.

Horoskop na środę 05.06.2019

Analiza wydatków stanie się Twoją najważniejszą misją w tym dniu. Jest to konieczne, aby „zbiory” – zarówno w tym, jak i w przyszłym roku – były bogatsze. Jedyną rzeczą, na której nie powinnaś oszczędzać, są wakacje!

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Niewykluczone, że dziś nie oprzesz się pokusie, aby manipulować innymi ludźmi. W ten sposób osiągniesz jedynie niezbyt przemyślane cele, co doprowadzi do nieporozumień i napięć z ukochaną osobą lub przyjaciółmi.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Przed Tobą dzień pełen zwątpienia i strachu. Postaraj się poświęcić czas na odbudowanie zrujnowanej harmonii uczuć i pragnień. Gwiazdy przewidują niespodziewane zauroczenie miłosne.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

Dziś będziesz energiczna, bystra i nieprzewidywalna. Niewykluczone, że przymkniesz oczy na wszelkie naruszenia, bo nie będziesz gotowa do podejmowania zdecydowanych decyzji. Otoczenie może uznać Cię za osobę godną naśladowania.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Będziesz otwarta na wszystko, co nowe i nieznane. Niedziela będzie udanym dniem pod względem życia osobistego. Stara przyjaźń może przerodzić się w jasne i romantyczne uczucie, które zapewni Ci inspirację do nowych zwycięstw w przyszłości.

BYK (20.04 – 20.05)

byk horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Konflikt w pracy może pozbawić Cię równowagi. Będziesz potrzebowała zdrowego rozsądku i odwagi, aby podjąć ważną decyzję. Porady bliskich nie pomogą. Trzymaj się ustalonego wcześniej planu, jeśli zależy Ci na szczęściu, zyskach i doskonałych perspektywach.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Dziś będziesz miała dobre pomysły, co spotka się z uznaniem innych. Staraj się unikać konfliktów z krewnymi, aby nie zepsuć sobie tego dobrego dnia. Negatywne emocje i urazy z przeszłości lepiej pozostawić w spokoju.

Horoskop na środę 05.06.2019

Trzymaj język za zębami, a odniesiesz sukces nawet w najbardziej śmiałych przedsięwzięciach. Niewykluczone, że w środku dnia otrzymasz zaproszenie na romantyczne spotkanie z bliską osobą. Gwiazdy wróżą fantastyczny rozwój związku!

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Czwartek będzie dla Ciebie szczęśliwym i udanym dniem, o ile nie dasz się wciągnąć w konflikt finansowy w życiu prywatnym. Najprawdopodobniej wieczorem zdecydujesz się pomnożyć to, co już zostało osiągnięte.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Kontrolowanie własnych słów i powściągliwość w działaniach pomoże Ci wygrać w życiu osobistym. Nie zwierzaj się jednak nawet bliskim przyjaciołom o tym, co najbardziej intymne. W pracy ktoś doceni Twoją opinię, ale nie okazuj wyższości.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

Dziś z powodzeniem podejmiesz najbardziej ryzykowne działania, więc możesz spodziewać się zastrzyku finansowego. Jeśli chcesz uniknąć konfliktu z bliską osobą, nie stroń od żartów i lekkich tematów rozmowy.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Pamiętaj, że szczęście lubi ciszę i unikaj nadmiernego rozgłosu o szczegółach swojego życia osobistego. Wszelkie przedsięwzięcia i spotkania będą dziś udane.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

bliźnięta horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

W pracy zadbaj o planowanie zadań na najbliższe dni. Uważaj na wydatki i zastanów się nad możliwymi oszczędnościami. Gwiazdy ostrzegają, że nie rozwiązane na czas problemy obrócą się przeciwko Tobie.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Twoje plany będą wymagać od Ciebie zdecydowanie czasochłonnego wysiłku. Bądź ostrożna i nie pozwalaj, aby ktokolwiek mówił o Tobie bez szacunku.

Horoskop na środę 05.06.2019

Gwiazdy obiecują powodzenie w zdobywaniu ważnej wiedzy i w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Ucieszy Cię wiadomość z daleka. Jeśli odczuwasz potrzebę zmiany sposobu życia, powinnaś rozpocząć właśnie dziś.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Nadchodzi cudowny okres Twojego życia! Marzenia staną się rzeczywistością, a sny się spełnią. Zmęczenie i niepowodzenie w pewnych sprawach zostaną wynagrodzone wieczorem – czeka Cię wiele przyjemnych chwil z ukochaną osobą.           

Horoskop na piątek 07.06.2019

Nie warto dziś brać udziału w kłótniach, ale jeśli okaże się, że nie jest to możliwe, po prostu oszczędzaj swoje nerwy. Niespodziewane, ale radosne spotkanie z dawno niewidzianą osobą zmotywuje Cię do podjęcia zdecydowanych działań.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

Przed Tobą dzień odpoczynku, analiz, marzeń i uporządkowania ważnych spraw. Wieczorem nie unikaj spotkania z przyjaciółmi, jeśli nie chcesz urazić najbliższych Ci osób.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

To korzystny czas na skuteczną obronę swojego oddania sprawiedliwości, pięknu i dobru. Twoja siła moralna da Ci przewagę i pozytywnie wpłynie na całe Twoje przyszłe życie.

RAK (22.06 – 22.07)

rak horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Nie cofaj się i nie zbaczaj z drogi do celu, zwłaszcza że sprzyjają Ci Twój optymizm i niezrównana miłość do życia. Wieczór będzie burzliwy i pełen przyjemnych niespodzianek ze strony ukochanej osoby.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Nadszedł dzień celebracji! Poświęć się sprawom rodzinnym, ponieważ w pracy masz zapewnioną stabilność. Wtorek to doskonały dzień pod względem spotkań towarzyskich, gwarantujących radość i satysfakcję, ale pewne niedopowiedzenia nie pozwolą Ci być absolutnie szczęśliwą osobą.

Horoskop na środę 05.06.2019

Nawet nie próbuj dziś ubiegać się o dodatkową uwagę współpracowników, ponieważ wszelkie próby okażą się bezowocne. Bliska osoba chętnie poświęci Ci czas w nieograniczonych ilościach i spełni każde Twoje pragnienie.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Zadbaj o zdrowie, a odnajdziesz spokój i dobry nastrój. Nie przegap okazji, aby wykorzystać szczyt swojej intuicji – podejmuj decyzje odważnie i zdecydowanie, ale tylko na własną rękę, słuchając tylko swoich odczuć.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Bądź ostrożna, wybierając dziś towarzystwo. Hałaśliwe i obce Tobie osoby nie wróżą nic dobrego. Zbyt trudny wybór spośród wielu kuszących Cię ofert zakończy się odosobnieniem. Gwiazdy namawiają jednak na relaksujący odpoczynek w samotności.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

W sobotę będziesz musiała dołożyć wszelkich starań, aby dzielnie sobie ze wszystkim poradzić. Możliwe, że otrzymasz spontaniczną propozycję małżeństwa. Wieczorem podejmiesz niespodziewaną dla siebie decyzję związaną z najbliższą przyszłością.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Dziś otrzymasz od Gwiazd unikalną możliwość poprawy życia. Miłość odejdzie na drugi plan, bardziej będziesz pasjonowała się swoim osobistym sukcesem i nowymi perspektywami rozwoju. Nie polegaj zbytnio na pomocy wpływowego mentora, ale licz na własne siły i talenty.

LEW (23.07 – 22.08)

lew horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Bądź gotowa na niezbyt przyjemne niespodzianki ze strony swoich współpracowników. Ewentualne przepracowanie mogą doprowadzić do załamania relacji rodzinnej. Jeśli zechcesz dziś łatwych pieniędzy, wiedz, że jedynie marnujesz czas.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Niewykluczone, że otrzymasz dziś wsparcie ze źródła, którego w tej chwili najbardziej potrzebujesz. Wieczorem będziesz szukać schronienia w towarzystwie osoby, która zawsze była w stanie uczynić Twoje życie tak komfortowym, jak to tylko możliwe.

Horoskop na środę 05.06.2019

Dziś możesz popisać się swoją kreatywnością. Ciekawe przedsięwzięcie, rozpoczęte teraz, przyniesie Ci wielki sukces i pożądaną twórczą samorealizację. W miłości unikaj kłótni. Twoja ciekawość, a raczej wścibskość, może doprowadzić do przekroczenia niebezpiecznej granicy.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Obiektywność, bezstronność, prawdomówność i przede wszystkim niestandardowe podejście do biznesu pomogą w rozwoju Twojej kariery i wzbudzą szacunek Twoich współpracowników.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Głębokie przeżycia emocjonalne, potrzeba ciągłej analizy relacji z ukochaną osobą, zmęczenie i utrata pewności siebie znikną bez śladu. Głos rzeczywistości będzie przypominał Ci o twoich kłopotach jeszcze przez jakiś czas, ale tylko wtedy, gdy zostaniesz sama ze swoimi myślami.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

Gwiazdy ostrzegają, że nie unikniesz dziś krytycznych opinii. Jednak Twoja popularność w pewnych kręgach wzrośnie, więc pojawi się szansa na dodatkowe pieniądze w niedalekiej przyszłości – głównie dzięki Twoim wyjątkowym talentom.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

To dobry czas na spełnienie jednego z pragnień. Dziś możesz poznać swoją miłość. Nie spiesz się jednak i zdecydowanie więcej słuchaj, a mniej mów.

PANNA (23.08 – 22.09)

panna horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Smutek i nuda nie będą Ci dziś towarzyszyć, mimo że będziesz tęsknić za przyjaciółmi. Osoba, z która kiedyś Cię coś łączyło nieoczekiwanie pojawi się w Twoim życiu. Zastanów się, czy chcesz powrotu do przeszłości.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Dzisiaj Twoja intuicja będzie znacznie zaostrzona, co pomoże Ci w karierze. Kreatywne pomysły spotkają się z uznaniem przełożonych, przez co zaczniesz oswajać nowe przydatne kontakty biznesowe.      

Horoskop na środę 05.06.2019

W środę będziesz zadowolona z siebie ze względu na pochlebne recenzje i podziw dla Twojego wyglądu, inteligencji, elegancji i oryginalności. Uważaj jednak i nie okazuj lekkomyślnego podejścia do obowiązków zawodowych – konsekwencje mogą być bardzo poważne.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Poczujesz się dziś świetnie w roli mentorki. Nie zadzieraj nosa, a udowodnisz swój profesjonalizm. Ukochana osoba może wymagać zdecydowanych odpowiedzi na trudne pytania. Nie zmuszaj się do rzeczy, na które nie masz ochoty.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Nadszedł czas, aby włączyć silniki na pełną moc i zrobić coś naprawdę wartościowego. Dzisiejsze decyzje będą właściwe i doprowadzą do doskonałego wyniku w najbliższej przyszłości. Odważ się, los jest po Twojej stronie.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

Gwiazdy wróżą wielki emocjonalny, fizyczny i intelektualny wzrost we wszystkich obszarach Twojego życia. Wątpliwości, dotyczące pewnej osoby, zmuszą cię do poszukiwania spisku, ale Twoja racjonalność i zdrowy rozsądek przeważą zwykłą ciekawość.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Niewykluczone, że będziesz narzekać na zły nastrój z powodu konfliktów, kłótni, nieporozumień i obojętności w związku z ukochaną osobą. Natarczywy i irytujący adorator tylko pogorszy Twój stan psychiczny. Plany na krótki urlop mogą ulec zmianie.

WAGA (23.09 – 22.10)

waga horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Twój nastrój nie będzie najlepszy, ale ruszysz we właściwym kierunku. Dziś poświęcisz więcej uwagi sprawom osobistym niż obowiązkom służbowym. Wieczorem szczęście rodzinne będzie wymagało więcej czasu – ukochana osoba potrzebuje Twojej uwagi i troski.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Dziś będziesz musiała maksymalnie się przyłożyć, aby utrzymać wygraną pozycję w pracy. W skrajnych przypadkach musisz poszukać pomocy u szczególnie spostrzegawczej i obiektywnej osoby. Lekkomyślność drugiej połówki sprawi, że zastanowisz się nad swoim podejściem do obecnej relacji.

Horoskop na środę 05.06.2019

Spełnione pragnienie i zbieg szczęśliwych okoliczności spotęgują przyjemne wrażenie tego szczęśliwego dnia. Gwiazdy doradzają jednak, ze nie warto rozpowiadać otoczeniu o swoim życiu prywatnym – nic dobrego z tego nie wyniknie.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

W życiu osobistym nie unikniesz dziś dramatu. Bliska osoba wciąż nie może zrozumieć przyczyny Twojej obojętności – musisz zdobyć się na szczerą rozmowę.

Horoskop na piątek 07.06.2019

W piątek kierować Tobą będzie wyłącznie potrzeba skumulowanej przyjemności. Spontaniczne wyznania, nieznane Ci dotąd emocje i spełnione marzenie dodadzą Ci skrzydeł!

Horoskop na sobotę 08.06.2019

W tę sobotę nuda Ci nie grozi, ale będziesz musiała być bardziej aktywna. Zmęczenie sprawi, że będziesz unikać niepotrzebnej komunikacji, nawet z bliskimi. Wieczorem czeka Cię fascynującą podróż do świata uczuć.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Nie unikniesz kłamstw i pomówień. Będziesz musiała dokonać wyboru: udawać, że nic się nie stało, czy wywołać wielki konflikt i obronić swoją godność? Przygotuj się na poważną rozmowę z krewnymi, ale nie bądź zbyt szczera, ponieważ możesz kogoś zranić.

SKORPION (23.10 – 21.11)

skorpion horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Przed Tobą dobry, nieco banalny i przewidywalny dzień. Jednak niespodzianka od ukochanej osoby zapewni Ci więcej radości niż kiedykolwiek. Nie baw się z ogniem i nie okazuj zbytniej zazdrości – uczucia mogą wygasnąć.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Nie podejmuj dziś gorączkowych działań i postaraj się nie wybuchać z byle powodu. Posłuchaj swojej intuicji, aby uratować się przed nieprzyjemnymi chwilami. Wszelkie dzisiejsze zaproszenia przyjmuj rozważnie, a prorocze sny interpretuj poważnie.

Horoskop na środę 05.06.2019

W środę przyciągniesz uwagę otoczenia. Dzisiejsza podróż zapewni Ci wspaniały nastrój. Postaraj się nie podejmować niepotrzebnych zobowiązań, szczególnie wobec bliskich Ci osób.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Przed Tobą dzień śmiałych przygód, ale musisz zadbać o swoje bezpieczeństwo, aby nie spowodować nieodwracalne szkody. Przejrzyj swoją garderobę, ponieważ czwartek sprzyja rozsądnym wydatkom i udanym zakupom.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Zadbaj o rozwój swojej kariery, jeśli chcesz wpłynąć na sytuację finansową. Jeśli rozwiążesz wszelkie problemy zawodowe jeszcze dziś, w weekend poczujesz się szczęśliwa i zrelaksowana – od dawna pragniesz komfortu, spokojnej atmosfery i powrotu do ulubionego hobby.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

Pogrążasz się w nudzie i stagnacji. Dzisiaj stanie się jasne, którą ścieżkę wybierzesz: albo ruszysz do przodu, albo rozpoczniesz proces powolnego cofania się z powodu nadmiernego ulegania niebezpiecznym nawykom, wątpliwym przyjemnościom i niewybrednemu towarzystwu.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Dziś odważysz się na śmiałe plany twórcze. Przed Tobą dzień przyjemnej rozrywki i zabawy, ale na pierwszym planie pozostanie bliska Ci osoba, jej potrzeby i zainteresowania.

STRZELEC (22.11 – 21.12)

strzelec horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Nadszedł czas na zdecydowane działania, niestandardowe i śmiałe decyzje. Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być rozmowa z przyjaciółmi. Ktoś zainspiruje Cię do najlepszych zmian.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Sprawy domowe wyraźnie przeważą nad służbowymi, a lekkomyślne rozmowy z ukochaną osobą zajmą dużo więcej czasu, niż Ci się wydaje. Po południu zacznij ciężko pracować, aby nie podpaść swoim przełożonym.

Horoskop na środę 05.06.2019

Skieruj swoją energię na podbijanie nowych horyzontów. Wybierz godne cele i nakieruj swoją wyobraźnię na ich osiągnięcie. Ten dzień przyniesie pewne urozmaicenie dotyczące Twojego życia osobistego. Uda Ci się wyjść z honorem z dość pogmatwanej sytuacji.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Gwiazdy przewidują, że możesz liczyć na przyjacielskie wsparcie w każdej sytuacji. Prawdopodobnie czeka Cię wieczorne wyjście z ukochaną osobą. Nie poruszaj drażniących was tematów, jeśli nie chcesz zepsuć nastrojowej chwili.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Już dziś przekonasz się, że w niedalekiej przyszłości będziesz miała wpływ na te obszary Twojego życia, w których wcześniej nie miałaś szansy nic zmienić. Ważna rozmowa z krewnymi pozwoli Ci inaczej spojrzeć na swoje pragnienia.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

Ciekawa książka, długo oczekiwane zakupy i odpoczynek – pozwól sobie na odrobinę lenistwa. Nie rezygnuj ze swoich roszczeń zawodowych, ponieważ masz wystarczająco dużo umiejętności, aby otrzymać awans.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Możliwe, że z powodu wyczerpania staniesz się nieco bardziej wrażliwa. Komunikuj się tylko z pozytywnymi osobami, które są w stanie docenić Twoje zaangażowanie i wesprzeć Twoje plany, a nie zlekceważyć tego, co mówisz.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)

koziorożec horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Dziś będziesz miała wystarczająco dużo energii, aby przejść do szerszego formatu i zaspokoić najpilniejsze potrzeby. Musisz stawić czoła natarczywym osobom, które chcą wpłynąć na Twoje życie wbrew Twojej woli i manipulować Tobą we własnych interesach. W miłości rządzić będzie stabilność.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Zwróć dziś szczególną uwagę na swoje zdrowie. Powinnaś być bardziej powściągliwa w swoich decyzjach. Jeśli wybierasz się w długą podróż, możesz liczyć na niezapomniane wspomnienia.

Horoskop na środę 05.06.2019

Niewykluczone, że okażesz się w niezręcznej sytuacji i zmusisz się do rozmowy z ludźmi, z którymi od dawna nic Cię nie łączy. Dbaj o swój czas i unikaj poświęcania go na rzekomo ważne rzeczy – lepiej zrób coś naprawdę wartościowego.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Na początku dnia będziesz się gorączkować, szczególnie pod względem zadań zawodowych. Ale już po południu do Twojego życia powróci wyczekiwana przez Ciebie stabilność.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Przed Tobą dzień pełen niespodzianek. Gwiazdy wróżą sukces finansowy, spójność z ludźmi o podobnych poglądach i radość ze zwycięstwa. Powstrzymaj się od zakupów, ponieważ nie przyniosą Ci pożądanej satysfakcji.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

Będziesz zirytowana niepewnością co do pozycji Twojego otoczenia, co zmusi Cię do rozważenia Twoich planów. Lepiej od razu odrzuć propozycję zmiany pracy lub miejsca zamieszkania. Dzień sprzyja życiu osobistemu, wypoczynkowi w gronie rodziny, spokojnym zajęciom, profilaktyce zdrowia i rekreacji.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Niedzielny relaks będzie miał korzystny wpływ na wydarzenia kolejnego tygodnia. Nie będzie to łatwe, ponieważ znajdą się osoby, które zechcą Cię sprowokować.

WODNIK (20.01 – 18.02)

wodnik horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Przed Tobą dzień pełen ekscytujących i przyjemnych wydarzeń, ale nie bądź zbyt aktywna. Postaraj się obejść bez fanatyzmu, w przeciwnym razie nie unikniesz kłótni, uraz i łez. Unikaj osób, które Cię nie szanują.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Bądź ostrożna i niezwykle uważna, ten dzień nie wróży nic dobrego. Składanie dokumentów, negocjacje i transakcje gotówkowe lepiej będzie przełożyć na inny termin. W życiu prywatnym na razie spokój i wiara w pomyślną kontynuację obecnej relacji.

Horoskop na środę 05.06.2019

Postaraj się nie zagubić w nagromadzonych obowiązkach i obietnicach. Twoje pragnienia zostaną częściowo spełnione, ale wystrzegaj się nieprzewidywalnych i zbyt spontanicznych decyzji.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Musisz odświeżyć kluczowe znajomości i zdecydować, czy warto prosić o wsparcie w kwestii rozwoju zawodowego. Jeśli będziesz zachowywała się wbrew swoim zasadom i nie będziesz szczerza wobec siebie, rezultat każdego działania będzie wątpliwy, a wręcz prawie zerowy.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Twoje ambicje będą dziś dla Ciebie najważniejsze. Gwiazdy obiecują gwarantowany sukces w przypadku spokojnego przebiegu wydarzeń, jeśli uda Ci się powstrzymać wybuch emocji i irytacji. Istnieje duże prawdopodobieństwo konfliktu z ukochaną osobą.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

Nie denerwuj się, ale pozwól, aby wszystko szło własnym rytmem, a lepsze czasy na pewno jeszcze nastąpią. Kusząca oferta zmotywuje Cię do zaplanowania działań na wiele kolejnych dni i miesięcy. Niewykluczone, że będziesz musiała podjąć trudną decyzję miłosną.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Dzisiejsze odwołanie spotkania z ważną dla Ciebie osobą Cię rozczaruje. Nie warto ryzykować w spawach finansowych. W niedzielę powinnaś tez unikać wszelkich nieporozumień z najbliższymi.

RYBY (19.02 – 20.03)

ryby horoskop

Horoskop na poniedziałek 03.06.2019

Nowe przedsięwzięcia nie sprawdzą się w najbliższej przyszłości, więc odpocznij, czerp korzyści z tego, co już osiągnęłaś i planuj dalej. Uważaj na własną chciwość.

Horoskop na wtorek 04.06.2019

Dzisiaj będziesz uparta i krnąbrna, ale niespodziewane powodzenie diametralnie zmieni Twoje podejście do otaczającego Cię świata. Wszystkie problemy zostaną rozwiązane, a wieczorem czeka Cię spokojny odpoczynek u boku drugiej połówki.

Horoskop na środę 05.06.2019

Dziś okażesz zwiększoną aktywność, co nie umknie uwadze Twoich przełożonych. Zadbaj o ostrożność przy wyborze rozmówców i nie opowiadaj o sobie zbyt wiele, jeśli nie chcesz być tematem nieprzyjemnych i nieprawdziwych plotek.

Horoskop na czwartek 06.06.2019

Pewna silna i potężna osoba z Twojego otoczenia zaoferuje Ci pomoc. Nie odmawiaj, ale postaw na samorealizację, wzmacniając swoją pozycję. Gwiazdy polecają buntować się przeciwko pokusie poruszania się po niegdyś utartym szlaku.

Horoskop na piątek 07.06.2019

Drobne problemy, związane z pracą lub nauką, znikną właśnie dziś. Głównym zadaniem tego dnia będzie rozpoznanie fałszywych wartości, odrzucenie ich i wybranie prawdziwych priorytetów życiowych. Zaufaj swojej intuicji, a na pewno nie popełnisz błędu.

Horoskop na sobotę 08.06.2019

W sobotę poświęcisz dużo czasu na przyjemne zajęcia domowe i pakowanie walizek na urlop zaplanowany w najbliższym czasie. Jeśli czeka Cię dłuższa podróż, droga będzie lekka i przyjemna. Gwiazdy obiecują wyjątkowe wyznanie miłości.

Horoskop na niedzielę 09.06.2019

Jeśli zależy Ci na zrobieniu pozytywnego wrażenia, postaraj się być bardziej gościnna. Będzie Ci się wydawało, że Twoi krewni i przyjaciele Cię krzywdzą – winą temu Twoja zwiększona nadwrażliwość. Nikt nie będzie chciał urazić Cię celowo.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.