Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
O tym się mówi

Sara Boruc dostała bardzo drogi prezent od męża na swoje urodziny!

Jest wart 700 tys. złotych!

Redakcja VIVA! 17 października 2020 18:31
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc cieszy się wielką popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 423 tys. użytkowników. Ze względu na swoje niezwykłe wyczucie stylu, jest inspiracją dla wielu kobiet zainteresowanych modą i urodą. Sara nie tylko pokazuje swój styl i najnowsze shopping perełki, ale również relacjonuje swoje życie rodzinne, opisuje swoją dietę i pokazuje wyrzeźbione ciało. Je mąż Artur Boruc oczywiście często jej w tym towarzyszy.

Co otrzymała od męża Sara Boruc? Jaki prezent urodzinowy dostała?

Żona Artura Boruca w zeszłym tygodniu świętowała 36. urodziny. Sara od męża dostała luksusowy samochód Mercedes klasy G, AMG G 63, o czym poinformowała na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pokazała jego fragment.  Widać, że Sara wybrała model biały z czarnymi detalami. Prezentuje się bardzo luksusowo. Co myślicie o takich prezentach? 

Moje motoryzacyjne marzenie 😍

Ten wóz ma swoją specyfikę , ale kocha się go za te głośne, nietuzinkowe rykniecie 💤💤💤💨💨 i szybką jazdę. Zdecydowanie , jest to wyjątkowe auto ❤️

Perfect car for perfect woman 👌😍🔥

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ᴮᴰᴬᵞ ᴮᴬᴮᵞ 🥺

Post udostępniony przez ˢᴬᴿᴬ ᴮᴼᴿᵁᶜ 𝕄𝔸ℕℕ𝔼𝕀 (@mannei_is_her_name)

TAGI #Sara Boruc

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.