Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
O tym się mówi

Sara Boruc dostała bardzo drogi prezent od męża na swoje urodziny!

Jest wart 700 tys. złotych!

Redakcja VIVA! 17 października 2020 18:31
Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc cieszy się wielką popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 423 tys. użytkowników. Ze względu na swoje niezwykłe wyczucie stylu, jest inspiracją dla wielu kobiet zainteresowanych modą i urodą. Sara nie tylko pokazuje swój styl i najnowsze shopping perełki, ale również relacjonuje swoje życie rodzinne, opisuje swoją dietę i pokazuje wyrzeźbione ciało. Je mąż Artur Boruc oczywiście często jej w tym towarzyszy.

Co otrzymała od męża Sara Boruc? Jaki prezent urodzinowy dostała?

Żona Artura Boruca w zeszłym tygodniu świętowała 36. urodziny. Sara od męża dostała luksusowy samochód Mercedes klasy G, AMG G 63, o czym poinformowała na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pokazała jego fragment.  Widać, że Sara wybrała model biały z czarnymi detalami. Prezentuje się bardzo luksusowo. Co myślicie o takich prezentach? 

Moje motoryzacyjne marzenie 😍

Ten wóz ma swoją specyfikę , ale kocha się go za te głośne, nietuzinkowe rykniecie 💤💤💤💨💨 i szybką jazdę. Zdecydowanie , jest to wyjątkowe auto ❤️

Perfect car for perfect woman 👌😍🔥

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ᴮᴰᴬᵞ ᴮᴬᴮᵞ 🥺

Post udostępniony przez ˢᴬᴿᴬ ᴮᴼᴿᵁᶜ 𝕄𝔸ℕℕ𝔼𝕀 (@mannei_is_her_name)

TAGI #Sara Boruc

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.