Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
Ze świata urody

Sara Boruc zdradziła sposób na rozstępy po ciąży! U niej nie ma po nich śladu!

Ten produkt znajdziecie w kuchennych zakamarkach...

Aleksandra Frankowska 25 lipca 2020 14:31
Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc od lat zachwyca przepiękną sylwetką po trzech ciążach. Żona Artura Boruca może pochwalić się nie tylko wyjątkową urodą, ale również smukłym brzuchem, którego zazdroszczą jej inne WAG’s. Gwiazda regularnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, prezentując zgrabną sylwetkę i przy okazji dzieląc się kadrami z rodzinnego życia. Chętnie również wdaje się w dyskusje ze swoimi obserwatorkami, odpowiadając na ich liczne pytania na temat swoich trików pielęgnacyjnych.

Sara Boruc zdradziła swój tajny sposób na rozstępy po ciąży

Gwiazda, która może pochwalić się wręcz idealnym ciałem, jest już mamą trójki dzieci. Wydawałoby się, że utrzymanie swojego ciała w tak doskonałej formie, jak robi to Boruc, jest wręcz niemożliwe. A jednak! Na pytanie jednej z obserwatorek, jakich produktów używała Sara podczas ciąży, aby nie dopuścić do powstania rozstępów, ta odpowiedziała, że był to klasyczny olej sezamowy, który często można znaleźć w kuchennej szafce.

 Sekretny produkt na rozstępy Sary Boruc jest powszechnie dostępny

Olej sezamowy, którego podczas swoich trzech ciąż używała żona Artura Boruca, doskonale nawilża skórę i zwiększa jej elastyczność. Dzięki temu rozstępy praktycznie się nie pojawiają, a jeśli nawet – to przy regularnym jego stosowaniu, szybko znikają. To świetny produkt do pielęgnacji skóry podczas ciąży i nie tylko! Zawiera same naturalne składniki i jest bezpieczny dla przyszłych mam. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ᵁᴺᴵᶠᴼᴿᴹ #mannei #borucmannei

Post udostępniony przez ˢᴬᴿᴬ ᴮᴼᴿᵁᶜ 𝕄𝔸ℕℕ𝔼𝕀 (@mannei_is_her_name)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.