Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
Ze świata urody

Sara Boruc zdradziła sposób na rozstępy po ciąży! U niej nie ma po nich śladu!

Ten produkt znajdziecie w kuchennych zakamarkach...

Aleksandra Frankowska 25 lipca 2020 14:31
Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc od lat zachwyca przepiękną sylwetką po trzech ciążach. Żona Artura Boruca może pochwalić się nie tylko wyjątkową urodą, ale również smukłym brzuchem, którego zazdroszczą jej inne WAG’s. Gwiazda regularnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, prezentując zgrabną sylwetkę i przy okazji dzieląc się kadrami z rodzinnego życia. Chętnie również wdaje się w dyskusje ze swoimi obserwatorkami, odpowiadając na ich liczne pytania na temat swoich trików pielęgnacyjnych.

Sara Boruc zdradziła swój tajny sposób na rozstępy po ciąży

Gwiazda, która może pochwalić się wręcz idealnym ciałem, jest już mamą trójki dzieci. Wydawałoby się, że utrzymanie swojego ciała w tak doskonałej formie, jak robi to Boruc, jest wręcz niemożliwe. A jednak! Na pytanie jednej z obserwatorek, jakich produktów używała Sara podczas ciąży, aby nie dopuścić do powstania rozstępów, ta odpowiedziała, że był to klasyczny olej sezamowy, który często można znaleźć w kuchennej szafce.

 Sekretny produkt na rozstępy Sary Boruc jest powszechnie dostępny

Olej sezamowy, którego podczas swoich trzech ciąż używała żona Artura Boruca, doskonale nawilża skórę i zwiększa jej elastyczność. Dzięki temu rozstępy praktycznie się nie pojawiają, a jeśli nawet – to przy regularnym jego stosowaniu, szybko znikają. To świetny produkt do pielęgnacji skóry podczas ciąży i nie tylko! Zawiera same naturalne składniki i jest bezpieczny dla przyszłych mam. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ᵁᴺᴵᶠᴼᴿᴹ #mannei #borucmannei

Post udostępniony przez ˢᴬᴿᴬ ᴮᴼᴿᵁᶜ 𝕄𝔸ℕℕ𝔼𝕀 (@mannei_is_her_name)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.