Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
O tym się mówi

Sara Boruc w kontrowersyjnej stylizacji podczas Tygodnia Mody w Paryżu 

Jej buty robią wrażenie! A torebka? Kosztuje krocie

Marta Cieplak 30 września 2022 12:30
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc jest bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych Polek. W jej szafie znajdują się zarówno modowe klasyki jak i modele z najnowszych kolekcji wielkich projektantów. Także te uznawane powszechnie za kontrowersyjne. Influencerka i właścicielka własnej marki modowej The Mannei, nie boi się szokować. Tak było też w Paryżu, gdzie Sara Boruc wybrała się na pokaz Chloe. Choć jej stylizacja była minimalistyczna, to buty przyciągały wzrok wszystkich. Jaki model wybrała?

ZOBACZ TAKŻE: Buty na platformie to hit wśród gwiazd i nie tylko!

Sara Boruc w kontrowersyjnych butach Loewe w Paryżu

Na pokaz Chloe Sara Boruc założyła jasną, cekinową sukienkę własnego projektu, a do niej skórzany długi płaszcz. Jednak uwagę przede wszystkim przyciągały awangardowe buty Loewe wykonane ze skóry i jeansu. To bardzo nietypowy model, bo cholewka wygląda niczym wywinięte nogawki jeansów. Folded boot pochodzą z najnowszej jesiennej kolekcji marki i kosztują 4500 zł. Są dostępne w dwóch kolorach – klasycznym jeansie oraz w wersji czarno-jeansowej. Sara Boruc wybrała pierwszy, jednokolorowy wariant.

Fanki były zachwycone jej lookiem i zasypały gwiazdę komplementami na Instagramie:

Te buty! Jeszcze na nikim ich nie widziałam. Wyglądają świetnie!

Najlepiej ubrana kobieta w Polsce, buty zrobiły cała robotę.

Wow obłędnie 🔥

Jednak to nie koniec niespodzianek. Sara Boruc zachwyciła także wyborem kultowego modelu torebki w kształcie wieży Eiffla. Możecie kojarzyć ją m.in. z serialu Seks w Wielkim Mieście, gdzie nosiła ją Sara Jessica Parker.

Torebkę marki Timmy Woods nadal można kupić, choć trzeba za nią zapłacić ponad 22 tysiące złotych! Jak Wam się podoba? 

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.