Gdzie kupisz najmodniejsze modele?

Aleksandra Frankowska 13 czerwca 2022 15:27

To już połowa czerwca, a trendy na wiosnę i lato wciąż wybrzmiewają zarówno w ulicznych stylizacjach, jak i wśród gwiazd. Jednym z ostatnich hitów są buty na platformie. Początki ich popularności sięgają jeszcze roku 2021, kiedy to wykorzystano je podczas pokazu Versace. Dziś uwielbiają je takie gwiazdy, jak Dua Lipca, Ariana Grande oraz Zendaya.

ZOBACZ TEŻ: Trendy wiosna-lato 2022. Najmodniejsze sukienki dla gości na wesele

Buty na platformie: z czym je nosić?

W ostatnich latach buty na platformie to prawdziwy must have w kobiecej szafie. To trend, który zatoczył koło i powrócił po niemal 20 latach. Był bowiem niezwykle popularny w roku 2000. W sezonie wiosna-lato 2022 buty na platformie ponownie stają się prawdziwym hitem, zarówno do eleganckich stylizacji rodem z czerwonego dywanu, sukienek weselnych, ale również jeasnów o fasonie dzwonów czy mini spódniczek. Odważni noszą je z białymi skarpetkami. My jednak preferujemy je na bosej stopie, z uwagi na to, że same w sobie już przyciągają wzrok.

Buty na platformie: gdzie je kupić?

Na szczęście możecie je zdobyć w naprawdę świetnych cenach. Buty na platformie oferują teraz sieciówki, ale również sklepy takie, jak Kazar, Kazar Studio, eObuwie, DeeZee czy Renee. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można zestawić je z każdą stylizacją. 

W naszej galerii znajdziecie najmodniejsze buty na platformie, które kupicie teraz w super cenach. 

1/9
Renee
Copyright @Renee
1/9

Renee, 269,99 zł

2/9
Parfois
Copyright @Parfois
2/9

Parfois, 159,99 zł

3/9
DeeZee&CCC
Copyright @DeeZee&CCC
3/9

DeeZee&CCC, 139,99 zł

4/9
Stradivarius
Copyright @Stradivarius
4/9

Stradivarius, 169 zł

5/9
Kazar
Copyright @Kazar
5/9

Kazar, 599 zł

6/9
Wojas
Copyright @Wojas
6/9

Wojas, 199 zł

7/9
Kazarstudio
Copyright @Kazarstudio
7/9

Kazar Studio, 149 zł

8/9
Simple
Copyright @Simple
8/9

Simple, 469 zł

9/9
DeeZee
Copyright @DeeZee
9/9

DeeZee, 129, 99 zł

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.