MaRina Łuczenko-Szczęsna, Sara Boruc
Fot. DAWID KLEPADŁO,PIOTR STOKŁOSA/WARSAW CREATIVE
O TYM SIĘ MÓWI

Sara Boruc chłodno o relacji z Mariną Łuczenko. Z dnia na dzień zerwały ze sobą kontakt

"Nie wiem, jakim cudem miałyśmy fajną relację", wyznała projektantka

Dorota Falkowska 21 października 2022 08:58
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Sara Boruc
Fot. DAWID KLEPADŁO,PIOTR STOKŁOSA/WARSAW CREATIVE

Sara Boruc – szczęśliwa mama i partnerka Artura Boruca, a także doceniana projektantka biżuterii i ubrań, tuż obok Anny Lewandowskiej i Mariny Łuczenko jest jedną z najpopularniejszych żon polskich piłkarzy. Swojego czasu dużo mówiło się o przyjaźni pomiędzy Sarą a Mariną, jednak relacja pań zakończyła się bez słowa wyjaśnienia od którejkolwiek ze stron. Media snuły teorie, do których ani Sara Boruc, ani Marina Łuczenko się nie odnosiły. 

Sara Boruc w najnowszym wywiadzie o relacji z Mariną Łuczenko 

Żona Artura Boruc powróciła do tego wątku w rozmowie z Jastrząb Post, zaznaczając, że jej kontakt z Mariną Łuczenko od pewnego czasu ograniczał się do kilku zdawkowych wiadomości. 

"Od jakiegoś czasu miałyśmy kontakt bardziej instagramowy. Zostawiałyśmy sobie jakiś komentarz dotyczący dzieci itd., ale jakiś czas temu Marina odśledziła mnie na Instagramie. Nie napisała do mnie nic, co się wydarzyło, więc tak naprawdę nie wiem. Nie mamy kontaktu. Nasze kontakty już dawno się ochłodziły. To nie było tak, że kończy się jakaś wielka przyjaźń itd. Od jakiegoś czasu już to było udawane. Tak to bywa w życiu, że różnią się priorytety, wartości życiowe. Mimo że coś się na początku wydawało, że jest fajne, to z czasem się ulatnia, tego nie ma i trzeba się pożegnać", skomentowała Sara Boruc. 

Czytaj też: Artur i Sara Borucowie świętują ósmą rocznicę ślubu! Jak zaczęła się ich historia miłości?

Sara Boruc i Marina Łuczenko podczas Street fashion na Tygodniu mody w Mediolanie

Sara Boruc chłodno o relacji z Mariną Łuczenko. Z dnia na dzień zerwała z nią kontakt
Fot. Cornel Cristian Petrus/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Sara Boruc o Marinie i Annie Lewandowskiej

O wątek zakończonej przyjaźni postanowił w najnowszym wywiadzie zapytać Sarę Boruc dziennikarz serwisu Pudelek.pl. Gwiazda wyznała w nim, że próbowała wyciągać do swojej dawnej przyjaciółki dłoń, ale ostatecznie nie jest zwolenniczką powrotów do przyjaźni po nadszarpniętych kontaktach. "Jeśli z kimś się przyjaźni i to się zepsuje, to nie ma czegoś takiego jak druga szansa" – wyznała. 

"Nie wiem, jakim cudem miałyśmy fajną relację. Mamy w życiu totalne inne cele i podejście do życia", podsumowała żona Artura Boruca. 

Sara Boruc i Marina Łuczenko na meczu Polska - Armenia, 2016 r. 

Sara Boruc chłodno o relacji z Mariną Łuczenko. Z dnia na dzień zerwała z nią kontakt
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Projektantka nie oszczędziła także chłodnego komentarza o Annie Lewandowskiej. Zapytana o styl byłej koleżanki, odpowiedziała: "To jest kwestia gustu i personalnego stylu. Nie lubię oceniać takich rzeczy. Natomiast dobrze, że Ania zainwestowała w stylistę, bo to na pewno jej pomogło i przez to widać progres na tym polu".  

Zobacz także: Robert i Anna Lewandowscy zachwycili na czerwonym dywanie podczas gali Złotej Piłki 2022 

Sara Boruc, VIVA! Moda
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.