Anna i Robert Lewandowscy mn
Fot. ALAIN JOCARD/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Robert i Anna Lewandowscy zachwycili na czerwonym dywanie podczas gali Złotej Piłki 2022 

Piłkarz nie wygrał całego plebiscytu, ale został uhonorowany inaczej...

Aleksandra Trendak 17 października 2022 22:00
Anna i Robert Lewandowscy mn
Fot. ALAIN JOCARD/AFP/East News

Złota Piłka 2022 to najbardziej prestiżowa nagroda dla piłkarza za miniony roku. W tym roku Robert Lewandowski ma ogromną szansę znaleźć się w czołówce wyróżnionych osób, choć konkurencję ma bardzo mocną. Na Gali Złotej Piłki w Paryżu mogliśmy zobaczyć go w towarzystwie żony, która zachwyciła wszystkich swoją kreacją i nową fryzurą. Jak się zaprezentowali na czerwonym dywanie? Czy Robert otrzymał jakiś tytuł? Kto jest jego głównym konkurentem? 

ZOBACZ TEŻ: Najpiękniejsze stylizacje Anny Lewandowskiej z czerwonego dywanu

Robert i Anna Lewandowscy na czerwonym dywanie gali Złotej Piłki 2022 

Tygodnik Fance Football od 1956 roku organizuje słynną galę Złotej Piłki, w trakcie której wręcza się nagrody dla najlepszych piłkarzy z całego świata. Z tego faktu, nie mogło na niej zabraknąć Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepszych piłkarzy, który niedawno został członkiem drużyny FC Barcelona. Na czerwonym dywanie pojawił się oczywiście w towarzystwie swojej żony, Anny, która wyglądała olśniewająco w czerwonej kreacji od Dolce & Gabbana z odważnymi wycięciami i krwistymi ustami. Stylizację uzupełniła piękną biżuterią oraz zdecydowała się zaczesać włosy do tyłu, aby nie zasłaniały jej sukienki. Robert wybrał klasyczny, lekko połyskujący, czarny garnitur z pasującą muszką, również z kultowego włoskiego domu stworzonego przez Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Trzeba przyznać, że para prezentowała się razem niesamowicie! 

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. ALAIN JOCARD/AFP/East News

Jest to zdecydowanie niezwykła noc dla Lewandowskich. Choć w tym roku faworytem do zdobycia statuetki Złotej Piłki jest Karim Benzemy z Realu Madryt, Polak już może się pochwalić zdobyciem trofeum im. Gerda Muellera, które jest przyznawane najlepszemu strzelcowi sezonu! Jak oceniacie stylizacje Ani oraz Roberta?  

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.