Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
O TYM SIĘ MÓWI

Sara Boruc odebrała wyniki biopsji. Blogerka zamieściła w sieci poruszający wpis

Ostatnie tygodnie były dla niej stresujące

Redakcja VIVA! 10 września 2020 06:18
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

To nie był dla niej łatwy czas. Sara Boruc kilka dni temu podzieliła się z fanami swoimi obawami. Żona Artura Boruca kilka tygodni temu odkryła zmianę w piersi. Blogerka oczekiwała na wyniki biopsji. Teraz zamieściła w sieci poruszający wpis. „Są powody do radości”, napisała Sara Boruc.

Sara Boruc o wynikach badań

Sara Boruc niedawno postanowiła otworzyć się przed swoimi obserwatorami. Podzieliła się z nimi smutną informacją. Ostatnie tygodnie były dla żony Artura Boruca pełne niepokoju. „Rzeczywiście nie mam ostatnio aż tak dużo powodów do uśmiechu. Powodem tego stanu jest taka mało przyjemna sprawa. Otóż jakieś 4 tygodnie temu odkryłam, że mam w piersi jakąś zmianę”, mówiła na Instagramie. Po przeprowadzonym badaniu USG lekarze zalecili wykonanie biopsji. „Biopsja cienkoigłowa, jak ktoś miał, to wie, to jest po prostu bardzo delikatne pobranie materiału”, tłumaczyła gwiazda.

Sara Boruc nie ukrywała, że oczekiwanie jest dla niej najgorsze. To czas zawieszenia, strachu. Wówczas żona Artura Boruca prosiła fanów o dobre myśli. Gwiazda w tym czasie mogła liczyć na wsparcie najbliższych i przyjaciół.

Teraz Sara Boruc opublikowała na swoim Instagramie wpis, z którego można wywnioskować, że wyniki badań są dobre.

,,Są powody do radości ✊🏽🥺❤️Dziękuje za każdą wiadomość, serduszko, opowieść z głębi serca. To ważne abyśmy dzielili się ze sobą emocjami,wsparciem, dobrą radą a nie tylko kolorowymi fotkami... Przypominajmy sobie od czasu do czasu, że za tymi zdjęciami są prawdziwi ludzie, ich prawdziwe historie i uczucia. Ja już to wiem. Wiem, że tam jesteście i że jesteście kochani na maksa. Ja też będę się starała być dla Was, pomagać, wspierać, doradzać. I będę od czasu do czasu przypominać,że należy się badać ❤️", napisała w środę żona Artura Boruca.

Na wpis gwiazdy od razu zareagowali fani: ,,Co za ulga dla ciebie i rodziny :)) bardzo się cieszę ze wszystko w porządku !!!", ,,W jednej chwili świat się wali, a w drugiej staje na nowo", ,,Pięknie napisane, jesteś bardzo wartościową kobietą", ,,Uff jaka ulga! Wiedziałam, że tak będzie! Całym sercem zawsze z Tobą". 

Życzymy dużo zdrowia! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.