Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner
DESIGN

Kylie Jenner promuje swoją markę kosmetyczną. W tym celu kupiła… prywatny odrzutowiec!

Celebrytka wie co to luksus

Marta Baran 15 lipca 2019 15:30
Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner wprowadziła nową linię kosmetyków do pielęgnacji skóry – Think pink!, której premiera miała miejsce w maju. Jednak dopiero teraz celebrytka promowała nowości marki Kylie Skin. W tym celu kupiła prywatny odrzutowiec, który został specjalnie zaprojektowany pod celebrytkę!

Nowy samolot Kylie Jenner

Jennerka pochwaliła się luksusowym samolotem, który wygląda niesamowicie z zewnątrz, ale również w środku! Pluszowe fotele, specjalnie zaprojektowane tekstylia i to wszystko w cukierkowo różowym odcieniu!

Kylie Jenner w rankingu magazynu Forbes

Kilka dni temu został przedstawiony ranking magazynu Forbes – najlepiej zarabiających gwiazd na świecie. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Kylie Jenner, która została uznana za miliarderkę. Szacuje się, że jej majątek ma wartość 2 miliardów dolarów - to prawdziwa power woman! Nic w tym dziwnego, że Kylie może sobie pozwolić na luksusowy odrzutowiec. Koniecznie zobaczcie zdjęcia jego wnętrz!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!