Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner
DESIGN

Kylie Jenner promuje swoją markę kosmetyczną. W tym celu kupiła… prywatny odrzutowiec!

Celebrytka wie co to luksus

Marta Baran 15 lipca 2019 15:30
Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner wprowadziła nową linię kosmetyków do pielęgnacji skóry – Think pink!, której premiera miała miejsce w maju. Jednak dopiero teraz celebrytka promowała nowości marki Kylie Skin. W tym celu kupiła prywatny odrzutowiec, który został specjalnie zaprojektowany pod celebrytkę!

Nowy samolot Kylie Jenner

Jennerka pochwaliła się luksusowym samolotem, który wygląda niesamowicie z zewnątrz, ale również w środku! Pluszowe fotele, specjalnie zaprojektowane tekstylia i to wszystko w cukierkowo różowym odcieniu!

Kylie Jenner w rankingu magazynu Forbes

Kilka dni temu został przedstawiony ranking magazynu Forbes – najlepiej zarabiających gwiazd na świecie. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Kylie Jenner, która została uznana za miliarderkę. Szacuje się, że jej majątek ma wartość 2 miliardów dolarów - to prawdziwa power woman! Nic w tym dziwnego, że Kylie może sobie pozwolić na luksusowy odrzutowiec. Koniecznie zobaczcie zdjęcia jego wnętrz!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.