Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner
O TYM SIĘ MÓWI

Nie uwierzycie, o czym rozmawiała Kylie Jenner podczas MET Gali!

Jest aż tak zapatrzona w siebie?!

Sabina Zięba 27 czerwca 2019 10:00
Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner należy do najpopularniejszego klanu sióstr na świecie. Rodzina Kardashian-Jenner od lat podbija świat mody, urody oraz wszystkie media społecznościowe, zyskując krocie dzięki fankom, które marzą, by upodobnić się do celebrytek. Okazuje się jednak, że niektóre z nich trochę straciły kontakt z rzeczywistością i zachowują się narcystycznie, nawet w obecności innych gwiazd...

Kylie Jenner na MET Gali

Na tegorocznej MET Gali zjawiło się wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, które zdumiewały swoimi stylizacjami. Wśród nich znalazła się m. in. Kylie Jenner ze swoją siostrą, modelką Kendall. Teraz okazało się, że siedząc przy stoliku z innymi, nie wywarły pozytywnego wrażenia...

Narzeczony pięknej Jennifer Lopez został właśnie bohaterem magazynu Sports Illustrated. Ujawnił w nim kulisy tego modowego wydarzenia. Powiedział: „Mieliśmy genialny stolik. Ciemnoskóry facet z The Wire – Idris Elba i jego żona. Obok mnie jakaś znana piosenkarka, nie znam jej nazwiska. Versace – Donatella. Siedzieliśmy też z Kylie i Kendall. Mieliśmy też azjatyckiego dżentelmena z Rich Asians”.

Alex Rodriguez dodał również, co było głównymi tematami siostry Jenner: „Kylie gadała o Instagramie i swojej szmince, mówiła też, jak bardzo jest bogata”. Jego słowa sugerują, że celebrytka nie przypadła mu do gustu.

Spodziewaliście się, że Kylie Jenner jest aż takim narcyzem?  

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na MET Gali 2019

Met Gala 2019, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Getty Images

Siostry Jenner na tegorocznej MET Gali

Kylie Jenner, Kendall Jenner, MET Gala 2019
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.