Lepsze niż Stormi?

Gabriela Czernecka 17 marca 2019 06:42

Dziwne bądź nietypowe imiona dzieci w rodzinie Kardashianów, to coś do czego już przyzwyczaiły nas celebrytki zza oceanu. Kim Kardashian z pewnością jest przodowniczką w tym temacie, ma trójkę dzieci: North, Saint i Chicago. Niedawno na świecie pojawiło się także pierwsze dziecko Khloe Kardashian, córka True oraz córka Kylie Jenner, Stormi. Jak widać celebrytki nie stronią od nietypowych imion. Okazuje się, że najmłodsza z klanu Kardashianów tak naprawdę inaczej chciała nazwać swoją córkę! Jak? 

Imię córki Kylie Jenner

Kylie Jenner przez długi czas udawało się ukryć wieść o ciąży. Niemal do samego rozwiązania nie wiadomo było, że spodziewa się dziecka. Ponad rok temu celebrytka zdecydowała się upublicznić osobisty filmik, który pokazywał jak przeżywała kilka ostatnie miesięcy, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, ale także dokładnie udokumentowała poród i pojawienie się córeczki na świecie.

Choć początkowo starała się chronić jej prywatność, to z każdym kolejnym miesiącem mała Stormi zdobywa coraz większą popularność. To oczywiście zasługa Instagrama, na którym dumna mama często dzieli się zdjęciami swojej pociechy. Dziś okazuje się, że oryginalne imię dziewczynki nie było pierwszym z pomysłów Kylie, co zdradziła na swoim Instastories. Jak miała mieć na imię córka Kylie Jenner? Sprawdź poniżej!  

1/8
Stormi Jenner, Kylie Jenner córka
Copyright @Instagram @kyliejenner
1/8

Gdy Jenner robiono makijaż, ta zdecydowała się powspominać wyjątkowy czas, kiedy myślała nad imieniem dla córeczki. Podobno córka Kylie miała mieć na imię... Rose!

2/8
Stormi Jenner, Kylie Jenner córka
Copyright @Instagram @kyliejenner
2/8

„Powiem Wam jedno imię, bo nie sądzę, żebym kiedykolwiek w przyszłości nazwała tak moją córkę, ale prawdą jest, że chciałam nazwać moją córkę Rose”, wyznała. „Naprawdę podobało mi się to imię”, dodała.

3/8
Stormi Jenner, Kylie Jenner córka
Copyright @Instagram @kyliejenner
3/8

W końcu Jenner zdecydowała się jednak na bardziej wyszukane imię, idąc śladem starszych sióstr, których dzieci mają na imię: córka North, synowie Saint i Chicago (dzieci Kim Kardashian), True (córka Khloe Kardashian), córka Penelope, synowie Reign i Mason (dzieci Kourthey Kardashian).

4/8
Stormi Jenner, Kylie Jenner córka
Copyright @Instagram @kyliejenner
4/8

Kylie przyznała także, że podobało się jej jeszcze inne imię, ale gdy tylko zobaczyła swoją córeczkę, wiedziała, że nie jest ono odpowiednie: „To było bardzo dziwne imię, ale podobało mi się. Jednak nie pasowało do mojej córki”, wyznała.

5/8
Stormi Jenner, Kylie Jenner córka
Copyright @Instagram @kyliejenner
5/8

Celebrytka zdradziła także, dlaczego ostatecznie zdecydowała się na imię Stormi

6/8
Travis Scott kupił małej Stormi krzesło za 25 000 dolarów
Copyright @Instagram
6/8

„Czuję, że sama wybrała sobie imię- zaczyna Kylie. Sprawdzałam imiona i zobaczyłam imię Storm, które od razu mi się spodobało. Początkowo bardzo chciałam, żeby miała "ie" na końcu swojego imienia, jak ja”, opowiada.

7/8
Kylie Jenner, Stormi
Copyright @Instagram/Kylie Jenner
7/8

„Kiedy byłam w ciąży, nazywałam ją Stormi. Czułam wtedy, że sama je sobie wybrała. Później już nie mogłam sobie wyobrazić innego”, zdradza.

8/8
Kylie Jenner, Stormi
Copyright @Instagram/Kylie Jenner
8/8

A Wam, które imię bardziej się podoba - Stormi czy Rose?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.