Z ŻYCIA GWIAZD

Ponad milion dolarów za post na Instagramie? Oto dziesięć najlepiej zarabiających gwiazd

Sprawdź, kto znalazł się na szczycie zestawienia!

Katarzyna Piątkowska 26 lipca 2019 16:30

Instagram zdominował wszystko. Już dawno stał się popularniejszy od Facebooka i innych portali społecznościowych. Jest też najlepszą platformą do kontaktu gwiazd z fanami. A skoro tak… Firmy wiedzą, że to co pokazują u siebie aktorzy, sportowcy i najsłynniejsi instagramerzy cieszy się wielką popularnością. Nie żałują więc pieniędzy, by w ten sposób reklamować swoje produkty.

Po raz kolejny Hopper HQ, narzędzie do planowania postów, stworzył listę najlepiej zarabiających gwiazd. W pierwszej dziesiątce w porównaniu do ubiegłego roku zmieniło się niewiele. Z listy wypadł tylko David Beckham, a na pierwszym miejscu wciąż plasuje się Kyle Jenner, przed swoją siostrą Kim Kardashian–West. Poza tym w pierwszej dziesiątce utrzymali się Beyonce, Justin Bieber, Dwayne Johnson, Neymar, Christiano Ronaldo, Taylor Swift, Ariana Grande, Selena Gomez.

„Oni tyle zarabiają w ciągu roku czy miesiąca?” można by zapytać. Odpowiedź, podobnie jak kwoty, które zaczynają się od 722 tysięcy dolarów, zwala z nóg. To wynagrodzenie jakie gwiazdy otrzymują za opublikowanie jednego postu. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?